Opinie o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. w Kraków

kawa

@były czego doświadczyłeś, chętnie się dowiem. Stanowisko przedstawiciela handlowego chyba nie jest bardzo oblegane, bo Nowytech wrzucił kilka ofert na to miejsce.

były

Ja nie piszę tu złośliwie tylko chcę ostrzec innych bo sam tego doświadczyłem.

były

Jak jesteście tacy zachwyceni tymi warunkami to startujcie nie marnujcie czasu na głupie wpisy na tym forum. Ale nie zapomnijcie potem napisać na tym forum prawdziwej wrażeń, opinii o tej firmie.

obserwator

Wiele opini  ( negatywnych ) zniknęło z tego forum. Te które pozostały są często wyrwane z kontekstu więc to co pozostało to jakiś bezsensowny bełkot.

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo mało konkretów .Takie bla bla bla byle czas leciał.Bardzo dziwne zasady płacy i pracy.Na moje pytania brak odpowiedzi bądz wymijające Strata mojego czasu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

kisot

Oświeć mnie czego to niby nie rozumiem

piorun

Witam Znalazłem w kilku miejscach ogloszenia o pracy dla przedstawiciela w firmie Nowytech i dlatego tu jestem.Proszę o napisanie mi czy warto aplikować?Jak tam jest jaki zespól dyrekcja kierownictwo.Jaka panuje atmosfera?Jak z możliwością awansu i rozwoju? Dziekuje i pozdrawiam forumowiczów

ZIMA
@piorun

czy warto sie starac o pracę w Nowytech jako PH

bolek
@ZIMA

Poczytaj sobie na innych forach i odpowiedz sobie sam. Albo poszukaj w swojej okolicy byłego pracownika tej firmy i porozmawiaj z nim. Nie jest to takie trudne bo durzo byłych pracowników tej firmy pracuje w branży u konkurencji.

zima
@bolek

jak duzo pracuje u konkurencji tzn ze jest duza rotacja pracowników i spadaj

gość

Pracowałem i odradzam. Produkty owszem dobre ale ceny z kosmosu. Atmosfera fatalna rotacja przedstawicieli jak na dworcu kolejowym. (usunięte przez administratora). A w ogóle jak na firmę handlową to mają bardzo dziwne zasady. Jak jesteś bardzo zdesperowany to spróbuj ale uważam że zmarnujesz czas.

gość
@gość

Masz rację , rotacja handlowców jak na dworcu lub w Providencie :) strach sie bac :)

Optymista

Drodzy forumowicze. Firma z tego co zauważyłem od prawie roku prowadzi rekrutację na stanowisko dyrektora sprzedaży. Trochę pogubiłem się w tym szumie informacyjnym na forum. Przeczytałem że jest wielu "złych" i ktoś "ma odejść", od rekrutera dostałem informację że na emeryturę odchodzi dotychczasowy dyrektor sprzedaży i na jego miejsce prowadzona jest rekrutacja. Czy ktoś może sprecyzować jaka jest struktura organizacyjna firmy? Czy negatywne opinie dotyczą osoby która odchodzi? Dzięki z góry za pomoc, informacje uzyskane od Was będą miały wpływ na to czy będę uczestniczył w dalszej rekrutacji. Pozdrawiam

Czampion

Tak z perspektywy patrząc to atmosfera u was nie powala na kolana. Nie wiem jak długo ludzie wytrzymywali, (usunięte przez administratora). Z drugiej strony ogłoszenia o pracę pojawiające się w internecie co jakiś czas potrafią dużo opowiedzieć o sytuacji w firmie ;)

kisot

Nie jestem w stanie zrozumieć jak to jest niby osoby wykształcone, a w rzeczywistości totalnie zacofane. (usunięte przez administratora)

r``````````````e

Rafał

Jaki gajowy napisz proszę konkrety o co chodzi? CO ta osoba robi, że tak się jej boisz? Ja szczetze mówiąc nigdy nue bałem się nikogo w pracy bo zawsze wiedziałem za co mi płacą i robiłem swoje. Jak atmosfera była nie miła w pracy to powtarzałem, że w pracy nie ma kolegów w pracy są tylko znajome twarze,

Kanti

Życia prywatnego ludzi raczej sugeruję nie ruszać. Nie jestem pracownikiem firmy, ale nie jest to zbyt miłe słuchać takich wypocin na forum publicznym - pomijając fakt, że każdy prowadzi swoje życie jak mu się żywnie podoba. Jeżeli dobrze rozumiem to firma jest raczej słabym miejscem na rozpoczęcie swojej kariery...?

Witam. Firma Nowytech szuka dyrektora handlowego. Z opinii na forum wynika, że na stanowisku przedstawiciela jest dramat, prezes jest co najmniej trudny a produkty przeciętne i drogie. Czy w firmie był do tej pory dyrektor handlowy, czy jest to jakaś reforma? Jeżeli był, to co się z nim stało.

00 UFO

Januszu, nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale powiem tylko żebyś sam spróbował doświadczyć tego co Nowytech oferuje, prezentuje itp. Nigdy nie należy opierać się na tego typu opiniach bo zawsze będą zarówno na tak jak i na nie, co oznacza że nadal będziesz tkwił w tym samym miejscu w kwestii wiedzy o firmie której nie znasz. Mogę jedynie podpowiedzieć na co powinieneś zwrócić uwagę podczas pierwszych kontaktów rekrutacyjnych. (usunięte przez administratora)

Janusz W

Czy ktoś może napisać jakie naprawdę są szanse pracy w tej firmie? Chciałbym aplikować ale brak tu jest jakichkolwiek wiarygodnych informacji na temat tego jakie są np. możliwości rozwoju w tej firmie. Czy ta firma jest taka jak wynika z opisów, czy może jest inaczej? Czekam na jakąś rzetelną informację. janusz

były

Na pewno nie jestem twoim kumplem i nie chcę nim być bo obrażasz ludzi i masz ich za nic. Nie jestem pod żadnym wpływem bo dawno wziąłem rozwód z aneksem i kurduplem.

ko

Witam. Nie znam ciebie a może znam. Ale podobają się mi twoje uwagi. Nikt nie jest bez winy a kto jest to powinien rzucić kamieniem ( zabrakło by kamieni aby w każdego rzucać dlatego uważam za lepszą metodę co zostało wymyślone przez kleryków aby czarownice rzucać do wody. Jak utonie to jest niewinna. Jak nie to na stos. Darek

Marek z Zielonej Góry

Właśnie się dowiedziałem, że ktoś na tym forum podszywa się pode mnie i wypisuje jakieś bzdury i komentarze jako ja czyli były przedstawiciel na Zieloną Górę. Nie mam potrzeby rozgadywania się tutaj - potwierdzam, że pracowałem krótko, dostałem propozycję pracy w innej firmie, do której aplikowałem wcześniej, dlatego zrezygnowałem z Nowytech. Cały ten elaborat to bzdura i w większości kłamstwo, jak większość zresztą treści na tym forum. Mam swoje zdanie na temat firmy, nie wszystko mi się tu podobało, ale złego słowa nie powiem o pracujących tu ludziach. Marek, były PH Zielona Góra

lukasz

Chcę iść na rozmowę, wszedłem na forum aby się czegoś dowiedzieć i ZONK. Ludzie czy ktoś może napisać rzeczowo co się zmieniło na gorsze, jakie są słabe i mocne strony firmy. Na co trzeba uważać. To forum powinno być pomocne dla osób poszukujących pracy, a nie służyć ludziom wylewającym swoje niczym nieuzasadnione żale

HI HI HI

co Ty "super przedstawicielu" możesz powiedzieć o firmie w której pracowałeś 2 tygodnie??????????????? to forum jest dla ludzi normalnych a nie dla idiotów którzy wylewają swoje bule z powodu swych nieudolności!!!!!!!!!!

marek
@HI HI HI

nie pisze się "bule" tylko "bóle" - zasada taka

były

Nie pal głupa kolego. Zadzwoń do firmy w Krakowie i się zapytaj. Chyba że startujesz na stanowisko prezesa to dzwoń do księgowego w Austrii. Wszystko masz w internecie. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWYTECH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOWYTECH Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOWYTECH Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 243 ocen.

NOWYTECH Polska Sp. z o.o.