Norimp Bako Poland

Wrocław

Opinie o Norimp Bako Poland

xyz 2011-10-11 20:24
To co kolezanka napisala wczesniej to niestety prawda, ta firma nie jest dla ludzi z ambicjami i powaznie myslacej o pracy zarobkowiej! Najlepsza dla studentow zaocznych badz osob samotnych! Pozdr.
!!!!! 2011-10-13 19:33
Rotacja jest przeogromna to fakt ....I macie racje nie jest to firma dla ludzi z Ambicjami !!!!! Bardzo duzo odeszło ludzi inteligetnych i bardzo dobrze znajacych sie na pracy...a zostali ....hehehe
Matylda 2013-07-22 20:19
Najniższa krajowa, jak nie mniej i umowa zlecenie...za nadgodziny nie masz płacone
byku 2014-02-14 12:37
brak organizacji, nigdy nie ma mozliwosci zrobienia badania wzroku, zimno w salonie, a stan lokalu pozostawia wiele do zyczenia bylam umowiona na odbior na godz 16 po potwierdzeniu tlefonicznym z siedziba potwierdzono taka decyzje, towar przyjechal o godz 18 ! nigdy wiecej tam nic nie zamowie.
arek 2014-02-27 13:22
Ja po takiej sytuacji żądałbym zadośćuczynienia w formie rabatu, czy czegoś takiego, to jak dla mnie niedopuszczalne.
szkarłat 2014-03-09 12:17
ale takie żądanie raczej na nic się nie zda. Trzeba przywyknąć do tego, że takie rzeczy się dzieją w Norimp Bako:)
vanilla 2014-03-11 17:05
moim zdaniem to w ogóle Norimp powinien skupić się na jednej branży, a nie "rozwija" się w kilku na raz
sulim 2014-03-19 20:13
może jednak kierownictwo stwierdziło i przeliczyło, że w taki sposób zarobią więcej. Raczej powinni znać się na interesie
gienek 2014-06-07 17:58
łapią się czego mogą i na czym mogą jak najwięcej zarobić. To też jest jakiś sposób na utrzymanie płynności
bj 2014-07-09 12:34
Ostrzegam wszystkich przed pojechaniem tam na rozmowe - do produkcji wyrobów marcepanowych. Żenada po prostu , strata czasu i pieniędzy na bilet!!!!!!Pani "kierownik" nie dość że spózniona pół godz. to nic konkretnego odnośnie pracy tam nie przekazała!Pokazała w okienku jak wygląda praca,(usunięte przez administratora)tyle na temat zatrudnienia.Jak chce Pani to może przyjść w pon. i spróbować.ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pracownik 2014-08-21 12:58
A mi sie podoba ;)
zadowola 2014-08-22 12:08
Witam pracuje w tej firmie od 5 lat i nie zgodzę się ze szef jest oszustem to normalny dobry człowiek Z którym można dojść do porozumienia w każdej sprawie jest otwarty i uważam że traktuje ludzi na równi z sobą.co ma za znaczenie że ma piękne żyrandole i poduszki z cyrkoniami??! Jak lubi to ma ale tu chodzi o konkurencję która nie śpi i próbuje najgorszych metod jakimi są pomówienia :( ja polecam tą firmę pozdrawiam
haha 2014-09-25 13:15
Do Szado i wszystkich innych, którzy smarują i piszą jak ta firma jest kochana (bo pewnie jesteście pracownikami tej firmy), powiem krótko: jak coś lub ktoś jest do wszystkiego - to jest do niczego.
Norimp Bako 2014-10-24 14:01
Informujemy, że w sprawie wszystkich powyższych bezzasadnych wpisów aktualnie prowadzone jest postępowanie karne przy udziale policji.
śmiech 2014-11-29 01:16
Buhehehe postępowanie karne o wyrażanie opinii, dobre! Gratuluję pomysłowości!
xxxxxxx 2014-12-16 19:07
Jak ktos nie ma ambicji to sie podoba.....................
Norimp Bako 2015-08-05 11:48
Informujemy, że sprawę wpisów prowadzi Prokuratura Rejonowa Wrocław Krzyki.
kk 2015-12-11 09:18
Słuchajcie mam pytanie..bo tam szukają na pakowacza ręcznego..w jakich godz się pracuje i jakie są warunki zatrudnienia?
irena 2016-02-12 13:47
dalej pracuje ta Irenka Ukrainka?
omomo 2016-05-12 18:39
W przypadku tej firmy @gienek ciężko jest konkretnie powiedzieć jak jest ponieważ zajmują się wieloma rzeczami i kręcą się w wielu branżach, samochodowych, cukierniczych czy też w meblarstwie. Warto spróbować jako handlowiec, bo wynagrodzenie to podstawa oraz premia
zawiedziona 2016-12-28 12:46
byłam na badaniu oczu wszystko ok! wybrałam okulary gdy poszłam po odbiór dostałam je w papierowej torebce, a nie w etui.Biorą niemałe pieniądze, a przywożą w papierowych torebkach,po prostu żenada. Nie polecam nikomu.
Zostaw swoją opinię o Norimp Bako Poland - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norimp Bako Poland