Opinie o Eco-vital w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eco-vital. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eco-vital na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-vital w Kielce

lydia

anonim - 2013-09-19 20:05:54 o to super, że nie ma maksymalnej ilości :) a płacą za każdą przepracowaną godzinę, tak?:) czy powyżej 160 Ci nie zapłacą, czy wręcz przeciwnie, to sa nadgodziny?:)za każdą przepracowaną godzinę płacą tak samo, niezależnie od tego która to godzina. moim zdaniem to świetne rozwiązanie, bo samemu decydujesz jak duża będzie twoja wypłata. możesz przepracować 160 godzin i dostać normalną pensję albo natrzaskać sobie godzin do oporu i cieszyć się kasą w okolicy 3 tysi. :D

lydia

anonim - 2013-09-19 10:46:54 o właśnie, dobry temat, ile godzinw miesiącu trzeba przepracować? czy jest jakaś określona ilość min i max?min. to 160, czyli tyle ile wynosi cały etat. oczywiście, jeśli przepracujesz mniej, ale masz na to jakieś sensowne wytłumaczenie (choroba, sesja itp.), a nie po prostu lenistwo :P, to też ci nikt głowy nie urwie. max. nie ma, można do oporu. ;)

lola

anonim - 2013-08-12 16:21:24 a możecie podać jakies kwoty, wysokość zarobków w Eco-vital? nie jestem studentem i na zleceniu muszę płacić pełen zus..też nie jestem studentem, pracuję w e-v jako pracownik biurowy i wyciągam miesięcznie pomiędzy 1600 a 2000, czasem nawet więcej, zależy od tego ile godzin w m-cu przepracujesz.

luv

anonim - 2013-09-03 14:02:01 No to zachecajace sa wasze opinie przyznam szczerze? Czy mam szanse na przyjecie, skoro wczesniej nie pracowalem jako ph?wyślij CV, może akurat się uda. :)

Telemarketer

Nie ma spotkania rekrutacyjnego - wszystko jest umawiane przez telefon, przychodzi się na szkolenie. Nie potrzeba kwalifikacji czy CV, przyjmują każdego od ręki.

Pytają jedynie o dyspozycyjność.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
mm

anonim - 2013-09-02 20:57:46 a te prowizje to bardzo ciężko zdobyć? skąd się bierze bazę klientów? firma zapewnia czy samemu trzeba szukać?prowizja jest od sprzedaży, a bazę zapewnia firma

albus

anonim - 2013-08-30 10:01:52 Ile to dla Ciebie fajne pieniadze? podaj prosze jakies mniej wiecej konkretne kwoty moze co? 1600? Wiecej?(usunięte przez administratora) zł netto plus prowizje, wychodzi po kilka tysi na miesiac

gosc

Ja pracuje na stanowisko PH od niedawna. Powiem tak , na szkoleniu dużo osob odpada bo nie wszyscy się nadają. Mimo że trenerka jest fajna nawet bardzo ;) to jednak wymagająca , ale to dobrze bo wyjazdy i tak weryfikują kto się nadaje a kto nie. Dla mnie z tego co widziałem to 3 dni pracy w tyg ale to jest ciężka praca , która się opłaci. Zobaczymy jak to będzie dalej. Na tą chwilę bardzo polecam . Fajne pieniądze fajna ekipa

handlowiec

Mam pytanie: przechodzę szkolenie, a potem kilka wyjazdów, które mają mnie "doszkolić", czyli są bezpłatne, nie dostaję za nie wynagrodzenia, czy to oznacza również, że np. za hotel na takim wyjeździe muszę płacić sam, czy nawet przed podpisaniem umowy opłaca wszystko firma?

prac

asamiak - 2013-08-24 21:45:33 na jakie pieniądze można liczyć w nowym kieleckim oddziale? przyznam, że doświadczenie w pracy posiadam, zależy mi na dobrym wynagrodzeniuja tam pracuje jako handlowiec , powiem Ci tak : nie każdy do tej pracy się nadaje :) Mamy wyjazdy 3 dniowe , w sumie musisz przepracować 12 dni w miesiącu czyli zrobić 4 wyjazdy , ja poniżej 1000 za wyjazd nie schodzę , ale wiem po co tam przyszedłem i ostro naginam , Jak chcesz zarobić , w zamian za duże zaangażowanie przychodź - będziesz zadowolony .

Corky

Dokładnie, tak jak pisała poprzedniczka. W Kielcach odpalają nowy oddział i startują niemal od zera. Dlatego potrzebują pracowników. A rotacja? Chwilowo tak, bo nie wszyscy, którzy rozpoczynają u nas pracę chcą pracować lub sami nie wiedzą na czym taka praca polega i zwyczajnie w świecie się do tego nie nadają.

119877

zolo - 2013-08-19 16:22:04 witam, mam pytanie co do pracy w biurze. Często pojawiają się ogłoszenia o naborze do biura i nie wiem czy aż tak duża częstotliwość spowodowana jest tym że ciężko jest im kogoś znaleźć czy też może jest tam aż taka rotacja? a może już ktoś był na rozmowie na to stanowisko?biuro jest na etapie otwierania, więc cały czas potrzebują nowych ludzi

zolo

gal

rurek - 2013-08-17 00:21:12 witam, zastanawiam się nad pracą dla Eco-vital jako przedstawiciel handlowy. Czy ktoś może powiedzieć czy warto?na pewno nie biora ludzi z lapanki jak jestes dobry to masz szanse na ph 3 moich znajomych u nich bylo 1 sie dostal, 2 nie przyjeli pieniadze pieniadze pieniadze... przynajmniej nie kazdy moze tam isc jak do jednego call center w kielcach...

Julia

Dziękuję za informacje.

odp

Julka - 2013-08-14 19:04:09 Witam, chciałabym dowiedzieć się więcej informacji na temat pracy na stanowisku prelegenta w firmie Eco -Vital. Zostałam zaproszona na rozmowę. Czy będę musiała przejść jakieś szkolenie dla prelegentów? Jak z podpisywaniem tzw. "lojalki", czy ona w ogóle dotyczy tego stanowiska etc.? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje. PozdrawiamBędziesz musiała poprowadzić za darmo 3 pokazy i Twój wynik będzie brany pod uwagę przy podpisaniu lub nie umowy zlecenie Jak podpiszą to (usunięte przez administratora)zł brutto/h plus 1% od sprzedaży własnej ( Twojej)

Julka

handl

(usunięte przez administratora), ale masz opłacone ubezpieczenie zdrowotne , jak Ci się chcę to polecam bo można nawet zarobić , ale jak myślisz że tu się przychodzi i za darmo płaca 3-4 to daj sobie spokój szkoda czasu

Gal

Tam jest podobno zlecenie, ale oplacona skladka zdrowotna hmmm... chodza sluchy (wiem od kumpla, ktory pracuje) ze telemarketing srednio, ale sredni ph po pare tysi zarabiaja

pani

trenerka tak samo

pani

dyrektor fajny

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-vital - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-vital?

Kandydaci do pracy w Eco-vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-vital