Opinie o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SENI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SENI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

Szakira

Firma bardzo spoko niema się do .czego przyczepić

Lil8

Czy przyjmuja do pracy

Oserwator

Jak sądzisz ze ten kierownik jest zły to nie wiem jaki inny by ci pasował Jedno jest pewne że nie przywozi służbowym samochodem panie do pracy a druge odwozi.Jest młody i można się z nim dogadaćMoże z tobą nie chciał rozmawiać bo byłeś leniem i cwaniakiem.Odnośnie mechaników to się odczep bo psujesz innym opinię

Ja pracownik

W Seni nie dbają o pracowników. Jak był poprzedni kierownik było spoko. Pozniej przyszedł nowy i wszystko się spierd...liło . Ma swoich pupilkow na b3. Może i na początku był spoko ale pozniej nie. Jak można powiedzieć pracownikowi że " Nie mamy o czym gadac" gdy chce się z nim porozmawiać. Młody szczyl tak jak nowy bhpowiec. Ogólnie to (usunięte przez administratora) jak cholera. Mechanicy szczególnie z jednej zmiany siedzą na warsztacie i gspia się w telefony, szczególnie trzech "braci" z jednej brygady. W kontroli jakości też robią co chcą, a jak nikogo już nie ma to śpią albo robią sobie włosy. Żenada. Ogólnie to nowe kierownictwo jest do (usunięte przez administratora) szczególnie P.N.

Pracownik Produkcji

Rozmowa (w zasadzie przesłuchanie) z kierownikiem i jakąś panią - chyba z działu kadr.

Pytań bardzo dużo. Np. Gdzie poprzednio pracowałeś, co robiłeś, skąd jesteś, jakie masz wykształcenie, dlaczego wybrałeś ten zakład, opowiedz o sobie, wymień swoje zalety, wymień swoje wady, która dotychczasowa praca była dla ciebie najlepsza i dlaczego i.t.d. Rozmowa wg mnie dość długa i wiele pytań zbędnych. Wielkie przesłuchanie jak na stanowisko kierownicze, a robota fizyczna, bardzo ciężka. Jak na takie stanowisko robocze, na linii - rozmowa kwalifikacyjna co najmniej nieadekwatna.

Leszno

Możecie powiedzieć jaki tam jest obecnie system pracy? Czy jest teraz szansa zatrudnienia, jaka jest stawka godzinowa?

Czy jest prowadzona w tej chwili rekrutacja w dziale utrzymania ruchu na stanowisku elektryk, automatyk lub podobnym?

Czy SENI organizuje staże dla studentów?

Ktoś

Czy "PYTANIE" ma nóżki? Może studenci są tak zmęczeni, że ciężko nawet skontaktować się z SENI, żeby dopytać?

Milosz

Dlaczego w firmie nie ma zadnych zabezpirczen przed koronawirusem.praciwnicy powinni byc badani przed wejsciem do firma lecz tego nie ma bo kierownik mowi ze p oresadzami Nie dba o zdrowie pracowniko.

Mirek

Wie "BABA" co skoro jeden dzień nie było mydła zaraz trzeba sie tym chwalić i beke sobie robić. Ludzie to już nie mają co pisać bzdury same. A co do pracy w seni to jest godna polecenia. ;-)

4x4

Co do pracy w Seni to wypowiem się następująco,z nie jednego jak to się mówi pieca chleb jadłem ,przed Seni pracowałem u kilku prywaciarzy w mniejszych firmach ,gdzie właściciel z zegarkiem w ręku stoi nad tobą ,rozlicza z kazdej minuty ,najlepiej nie jeść nie pić nie załatwiać się a maszynę posprzątać można było 2 minuty przed końcem zmiany ,nie raz nie zdazylem się umyć i brudny na pociąg leciałem ,a wypłaty czasami na raty ,zero socjalna czy paczki dla dzieci a teraz w Seni żyć nie umierać wszystko jest ,wolne święta ,paczki dla dzieci ,wypłaty na czas ,socjal na urlop i przed świętami ,optus no i po 5 latach pierwsze stażowe ,nigdzie tego w Brodnicy i okolicznych zakładach nie ma .co do organizacji to też jest luz ,na stołówce można po kilka kaw spić ,a i zdążę spalić kilka papierosów .na szatni gwarno już grubo przed końcem zmiany .tak więc oby tak dalej było to nie będzie źle ..

@4x4

Ty durny człowieku co ty wypisujesz? Kto spija po kilka kaw? Chyba ty bo ja napewno nie Wkładasz wszystkich do jednego worka Jak pracodawca to przeczyta to wszyscy będą mieli przechlapane A ja pracuje uczciwie i nie zamierzam za takich głąbów jak ty odpowiadać Naszczęście przeglądają monitoring i widać kto spija te kawy!

Rolex
@4x4

Dokładnie kolego jak spijesz kilka kaw i latasz palić to chyba przeginasz i jeszcze piszesz o tym na forum idioto idź z tym do prezesa i kierowników na pewno długo nie popracujesz. Piszesz tylko i wyłącznie o sobie . Przerwa w Seni trwa 15 min widocznie się do tego nie dostosowałeś. Kojarzę kim jesteś i z jakiej zmiany. Masakra to co piszesz. Na drugi raz pisz o sobie bo z nas nikt nie spija kilka kaw ani nie lata na parę fajek . .

Rolex
@Rolex

A i jeszcze jedno nikt grubo przed końcem zmiany nie wychodzi na szatnie no chyba ze Ty . Pozdrawiam do zobaczenia

Na chwilę

Może i pieniądze dobre, ale praca ciężka. A ludzie? Hmmm... Powiedzmy, że ich kultura i wykształcenie pozostawiają wiele do życzenia. Nie ma się w sumie co dziwić. To praca do której nie trzeba używać zbytnio mózgu, to na wykształcenie pracownika nie patrzą.

@Na chwilę

Dlaczego uważasz, że praca w SENI jest ciężka, na czym dokładnie polega? Rozumiem, że nie odpowiada Ci zachowanie współpracowników. Jeśli możesz, powiedz, czy oprócz wypłaty można dostać premię i jakieś dodatki pozapłacowe. Dziękuję!

@Na chwilę

Tu się mylisz "Na chwilę". Tam trzeba myśleć i to dobrze myśleć. Najwyraźniej w odróżnieniu do Ciebie. Wielu przychodziło i po dniu, czy dwóch rezygnowało. Wiesz dlaczego? POMYŚL. Dlatego, że trzeba było myśleć przy robocie. Jak ktoś nie ogarnia tematu na najprostszej i najlżejszej maszynie, tudzież stanowisku, to najwyrazniej nie mysli. Do tej pory są tam asy, którzy pracują rok, 2, 10, 12 lat i nie ogarniają tego. Idą na inne stanowisko i nie potrafią się odnaleźć. Więc nie mów, że tam nie trzeba myśleć.

@Ktoś

Nie da się ukryć, że masz całkowicie odmienne zdanie od tego @Na chwilę. Mnie interesuje, czy firma SENI inwestuje jakoś w ciągły rozwój swoich pracowników. Możesz mi wobec tego powiedzieć, jak to tam wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Justyna

Co rozumiesz przez to, pytając, cytuję : Mnie interesuje, czy firma SENI inwestuje jakoś w ciągły rozwój swoich pracowników?

@Ktoś

Chodzi mi o to, czy zatrudniając się w SENI można liczyć chociażby na udział w jakichś szkoleniach, kursach, itp. Takie rzeczy wpływają przecież znacząco na rozwój zawodowy. To jak to wygląda?

...
@Justyna

Nie można liczyć , szkolenia są tylko na tematy co możesz robić , a czego ci nie wolno robić ....

Jak długo trwa proces awansu w SENI?

Flexi

Co rozumiesz poprzez słowo awansu? czyli na wyższe stanowisko? Z pracownika na kierownika ? Czy o co pytasz ?

Skoro jesteś taki wykształcony to co robisz na produkcji ? Czy sprawdzałeś świadectwa wszystkich w Seni że wypowiadasz się o ich wykształceniu? Ukończenie wielu szkół nie stanowi o wychowaniu i kulturze osobistej Tak się składa że tam pracuję i znam wielu wartościowych ludzi a na Twoim miejscu oceniając zacznij od siebie.

Rodzynek

Polecam

@Rodzynek

Polecasz, bo chyba pracujesz na lżejszym stanowisku cwaniaczku... Ja natomiast zdecydowanie nie polecam, wręcz odradzam. Na niektórych stanowiskach idzie się wykończyć, bo roboty jest dosłownie za dwóch.

Zdecydowanie nie polecam tego zakładu. Roboty za dwóch, wysokie tempo pracy, trudno się wyrobić. Pot leci z człowieka ciurkiem.(usunięte przez administratora) Na takim stanowisku, gdzie ja pracowałem idzie się wykończyć. Nie polecam.

M.

Pracownicy to kretyni z którymi nie da się dogadać. Nie polecam.

najlepsze cytaty pracowników

"Zakładać czepki, stary przyjechał!"

Ricky

Na kazdej zmianie jest jakas "Dama" ktora uwaza sie za gwiazde i musi byc w centrum uwagi. Tyle tylko ze ona tak mysli bo kazdy swoje wie. Co do Mroweczki to jakas tam prawde ma. Wszyscy opierdzielaja sobie (usunięte przez administratora) wzajemnie a w oczy malo kto ma odwage cokolwiek powiedziec. Falszywe usmiechy i dwulicowosc to norma. Ale skonczy sie kawkowanie, czas na ploty i obgadywanie to i konfliktow bedzie mniej. Nadchodzi zmiana... "Lepsza zmiana" Pozdro dla wszystkich ludzi pracy. A co do kadry kierowniczej i brygadzistow to naprawde nie grzeszcie wypowiadajac sie ze sa zli.. po pierwsze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a po drugie nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej.

colleague

shitty workplace, awful people. animals are treated better. earnings are not bad, but people spoil this place so much.

Janusz i Tereska

Z tg co mi wiadomo to brak słów każdy z każdym sie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale połowa jest w porządku jak wszędzie ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o SENI - Brodnica

• Jak się pracuje w SENI?

Zobacz opinie na temat firmy SENI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SENI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SENI?

Kandydaci do pracy w SENI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SENI
2.9/5 Na podstawie 61 ocen.

SENI