Opinie o Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. w Ruda Śląska Chryzantem 23/1

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. w Ruda Śląska Chryzantem 23/1

RiggerKato

robota jak robota . ale prezes to totalny ignorant. liczy sie $$$$ nie pracownik. a do do wypłat to nawet nie wypowiem sie. sa liczby naturalne ujemne itd . a tutaj to nawet liczby urujone. a reszta zalogi to pojecie wzgledne bo takie roszady sa ze szok.

@RiggerKato

Dziękujemy za opinię. Każda opinia jest dla nas cenna. W naszej firmie pracownik jest dla nas najważniejszy. Wynagrodzenia zawsze regulujemy w terminie. Wbrew temu co Pan twierdzi mamy niezwykle niską rotację pracowników. Jeżeli jest coś co możemy wyjaśnić to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: biuro@anteo.pl

xxx

Firm z naszej branży jest coraz więcej na rynku, więc dlaczego wybrać akurat Anteo? Wysokie wynagrodzenie i możliwość wzięcia wolnego "z dnia na dzień" nie zdarza się w wielu zakładach pracy. Co więcej... w Anteo panuje niesmaowita atmosfera i chyba większość pracowników potwierdzi, że tak zgranego teamu, jaki tworzą pracownicy Anteo, można ze świecą szukać :D - szczególnie widać to po godzinach pracy, kiedy wyskakujemy razem na miasto!

Pracuję w Anteo od 3 lat. Oczywiście jak każda inna firma Anteo ma swoje plusy i minusy. Natomiast z każdym kolejnym rokiem widzę jak nasz zarząd rozwija firmę. To przekłada się na nasze warunki pracy. Wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne i zawsze w terminie. Od jakiegoś czasu zarząd coraz więcej inwestuje w wewnętrzne szkolenia. W mojej poprzedniej pracy pracownicy byli bardzo źle traktowani przez szefostwo. Tutaj panuje naprawdę dobra atmosfera. Oczywiście nie każdemu praca w Anteo będzie odpowiadać bo nie ma miejsc idealnych ale ja cieszę się, że mogę być częścią zespołu i przynajmniej na razie nie planuje szukać niczego innego ;-)

Paulina

@Marian2 ojj kiepsko to wygląda... a teraz chociaż sprzątaczka jest? Czy dalej sami musicie sprzątać?

@Paulina

W naszej firmie zatrudniona jest osoba odpowiedzialna za sprzątanie biura. Jeżeli są jakieś pytania na które moglibyśmy jeszcze odpowiedzieć zapraszamy do kontaktu: biuro@anteo.pl

Maniek

Witam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany PRACĄ to moim zdaniem warto!! Jesteś sumienny, odpowiedzialny, nie boisz się nowych wyzwań ( których ta praca bez wątpienia dostarcza) ;) jesteś dyspozycyjny, to firma ANTEO bez wątpienia zapewni Ci odpowiednie warunki (również płacowe). Kierownictwo w porządku. Szefowie w porządku. Jak w każdej robocie są lepsze i gorsze dni. Mimo wszystko praca w tej firmie dała mi mnóstwo satysfakcji, doświadczenia i emocji przez duże "E"!

@Maniek

Dziękujemy ;-)

Ramirez

Firma z doświadczeniem, fajna atmosfera w pracy więc pozostaje jedynie polecić prace w firmie

Extra Pan
@Ramirez

Gdyby tak jeszcze wypłacano wszystkim wynagrodzenia na czas ..............

@Extra Pan

Dziękujemy za podzielenie się to opinią. Wynagrodzenia są wypłacane naszym pracownikom zawsze w terminie, często przed terminem. Jeżeli nastąpiły jakieś nieprawidłowości prosimy o kontakt z naszym biurem celem ich wyjaśnienia: biuro@anteo.pl

@Ramirez

Dziękujemy za pozytywną opinię ;-)

M

Firma z totalnym brakiem organizacji. Zawsze wszystko trzeba zrobić na wczoraj. Dwóch szefów-braci prowadzi firmę i mają odmienne sposoby na jej działalność, przez co firma kuleje, bo jest rozbieżność w decyzjach. Człowiek całymi dniami pracuje fizycznie, często nadgodziny itp..po to, żeby prowadzić z prezesem gierki psychologiczne, żeby dostać swoją wypłatę! "Przyjdź jutro" , "przyjdź za godzinę". I tak cały dniami..a termin wypłaty dawno minął. trzeba było zawsze wypatrzyć dobry moment, żeby się poniżyć i prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze. Często pracownicy czekają na korytarzu godzinami po pracy, tylko po to, by dostać łaskawie swoje wynagrodzenie. (znam pracowników, którzy nie mieli wypłaty przez 2 miesiące! A raz nawet jeden nie dostał wypłaty w okresie wigilii...) w latach 2014 - 2017 nie było sprzątaczki i szef kazał pracownikom biurowym w każdy piątek sprzątać i myć wszystko! Trzeba było przestać pracować przy komputerach i brać mopy,szmaty (była wtedy wojna o sprzęt, bo było wszystko po jednej sztuce). To jest firma min. budowlana, więc pełno ludzi-budowlańców wchodziło i nanosiło brud, kurz...błoto itp. Podłoga była tak brudna, że w sytuacji, gdy spadł dokument na podłogę, to trzeba było go drukować na nowo, bo kartka się brudziła. Pracowników budowlańców było na tyle dużo, że takie porządki powinny być dziennie...nie wspominając o tym, ze pracownik biurowy nie miał nigdzie wypisane w umowie, ze ma sprzątać i brudzić swoje ubrania. Ogólnie szło by jeszcze więcej napisać dziwnych chorych sytuacji, ale nie będę się rozpisywał, bo musiałbym napisać esej. Nie polecam. Pracowałem tam dosyć długo,dwa lata temu się zwolniłem - może coś się zmieniło , ale wątpię. Jeśli chcesz mieć nerwicę, bezsenność i depresję i poczuć brak szacunku do własnej osoby - to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Alpin

Lubię atmosferę w Anteo Banach za: Wspaniali ludzie zawsze dobry humor i nastwienie do pracy

Maria
@Alpin

Nie da się ukryć, że atmosfera w firmie pełni istotną rolę. Praca wśród pozytywnych osób jest zdecydowanie bardziej przyjemna. Jaki inny aspekt, poza atmosferą, cenisz w Anteo Banach? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Niki

Czy jest jakiś powód, że tak nie zaglądacie na forum?

Geodeta

Nie polecam jeśli chodzi o współpracę. Firma nie płaci na czas, nie mają nawet tyle honoru by ustalić warunki spłaty długu. (usunięte przez administratora)

Wiktor

Tak rzadko piszecie, że musi wam się dobrze pracować.!

Madafaka

(usunięte przez administratora) łysego

Marian

Nie chcę być nieuprzejmy,ale dział projektowy, który pracuje głównie dla projektów niemieckich - ma nieco klapki na oczach. Nie wiecie co się dzieje w pozostałych działach, z czym ludzie się borykają na co dzień. Nie bez powodu jest taka duża rotacja. Spójrz też na to ile odeszło starych/dobrych pracowników(w tym biurowych), którzy pracowali tutaj od dawna ;) Nie wspomnę o pięknym stanowisku koordynatora ds budowy sieci - gdzie też się sporo ludzi przewinęło(przypadek?). Dopiero od niedawna jest stabilizacja na tym stanowisku.

klikacz komputerowy

Dobrze że nie czytałem tych opinii zanim tu przyszedłem (branża projektowa). Pracuję tu od ponad roku i wyciągam następujące wnioski Zalety: + świetna atmosfera w pracy + 8h pracy bez spiny i wyciskania potu i łez + wysokie wynagrodzenie (część w kopercie) (w innych firmach porównywalne, może 5% 10% mniejsze) + szeroki zakres specjalistów z różnej branży (każdy pomocny, można od każdego coś nowego się nauczyć) + młode towarsztwo, fajne dziewczyny :D + posprzątane i zadbane pomieszczenia (otoczenie - parking już gorzej) + karty multisport + nauka języków + to co usłyszałem od innych pracowników przed moim zatrudnieniem tutaj potwierdziło się i nie są to negatywne opinie. Nie przekonasz się póki nie porozmawiasz z realnym człowiekiem. WADY: - kasa w kopercie zamiast na konto (ale jest w miarę na czas (+- 3 dni) i tak nie będzie emerytury jak nie odłożysz - mały parking (duży jest daleko bo około 1 min drogi pieszo!) - zestresowani pracownicy budowlani (nie raz o poranku widzimy że mają ciężko wyrobić z czasem na niektórych budowach bo głośno narzekają :P ale i tak raczej wszyscy zadowoleni) - negatywne opinie - bezpodstawne, bo Ci, którzy tu pracują od wielu lat potwierdzają że te negatywne opinie wypisują tylko Ci, których oczekiwania przerosły to co realnie ustalili z szefami. - szefowie są specyficzni, ale z każdym można wszystko ustalić i używając odpowiednich argumentów można dojść do porozumienia. Który szef nie jest specyficzny -wiedzą tylko Ci bez doświadczenia. PODSUMOWANIE Nie ma źle, do szczęścia brakuje tylko podwyżki co kwartał i wygodnych foteli

ANTEO

UWAGA UWAGA UWAGA ludzie, którzy prowadzą tą firmę to wielkie cwaniaki i krętacze przyszłym pracownikom radze się dobrze zoriętować przed podjęciem pracy u niego

Kate
@ANTEO

Witam. Mogę prosić numer do któregoś z Panów Banachow? Sprawa ważna.

T.M.G.

Większość opinii wystawione zapewne przez tych ktorym nie chcialo sie robić. Pracuje tam od polowy kwietnia i jak narazie to co ustalalem z kierownikiem sie potwierdza co prawda kasa jest czasem nie taka jaka powinna byc ale to kwoty z rzędu 100 zl ktore i tak sie dostanie po powiedzeniu szefostwu przynajmniej ja nie narzekam dostaje to co sobie zapracowałem. Pomyłki sie zdarzaja jak każdemu . Atmosfera fajna, dziewczyny też idzie z każdym pogadać niezależnie od rangi. Co prawda po zmianie siedziby nie ma tak komfortowych warunkow na magazynie jak na goduli ale za to wszystko pod ręką. Jak sie komus nie podobało to sie zwolnil i tyle. Trzeba było isc do PIP. Sadu pracy . US. A nie teraz psioczyc jak to bylo zle. I wystawiac opinie rozniace sie od rzeczywistości

nick

typowa firma w której 2 kolesi bije kasa a reszta tyro na nich po 12h dziennie za psie pieniadze szybko znalozlech inno robota i nie ma porownania

Jm

No ja uważam, że anteo banach zarabia dość przyzwoite pieniądze jako firma i dlatego też są takie zacne oferty pracy

Stazysta

Moje zatrudnienie tam nie trwało zbyt długo i akurat w tym czasie zawsze pieniądze były na czas.. niestety dużo osób mówiło ze to normalnie się nie zdarzało i oczywiście cześć pod stołem.. ogólnie praca nie była zła. W porównaniu do moich poprzednich pracodawców ten nie wypadal całkiem najgorzej.

niktważny

Najgorszy pracidawca pod słońcem! Omijac omijac jeszcze raz omijać nigdy nie płaci w terminie a ostatnią wypłate już po zwolnieniu nie mam pomimo iż powinna być już misiąc temu. Na smsy nie odpisuje nie odbiera telefonu rżną ludzi na kase jak nikt inny

Zostaw merytoryczną opinię o Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.

Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.