Opinie o Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. w Ruda Śląska Chryzantem 23/1

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. w Ruda Śląska Chryzantem 23/1

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. podczas okresu próbnego?

Jest zdecydowanie Ok Atmosfera fajna Kasa zawsze w terminie POLECAM

Przemysław
@Marcin

Kasa zawsze w terminie, czy to się tyczy wszystkich pracowników i współpracowników? Są tu wpisy z 2020, że tak było w 2018, są i aktualne z tego roku, że trzeba się przypominać o własne pieniądze więc fajnie by było jakbyś doprecyzował

@Przemysław

Tak zawsze w terminie na koncie

Honorata
@Marcin

z czego wynikają tego typu pozytywne zmiany skoro wcześniej podobno w firmie problemy były? pisali także w innym wątku, że mimo podziału na działy atmosfera tu jest dobra, co konkretnie ją tworzy w takim razie?

@Honorata

atmosferę tworzą przede wszystkim LUDZIE Dość często spotykamy się w czasie prywatnym a to szczególnie tworzy więź między pracownikami, dzięki temu lepiej sie tu pracuje

Dżordż
@Marcin

Na koncie jest sama „podstawa” ;) reszta do „uzgodnienia” z szefem ;)

Nowy wpis

@Dżordż

Panie Dżodżu, w naszej firmie CAŁOŚĆ wynagrodzenia przekazywana jest na konta pracowników. Nie praktykujemy "uzgodnień z szefem", ani żadnych wypłat gotówkowych.

Optimum Nowy wpis

Witam szanowne grono Chce ostrzec wszystkich potencjalnych pracowników i podwykonawców przed współpraca z firmą ANTEO sp zoo Współpraca z tą firmą to jedno wielkie pasmo porażek niekompetencji a finalnie niezapłaconych faktur. Tak w skrócie jak działa firma.Złotousty szef Darek Kusi (usunięte przez administratora) praca dobrymi warunkami i ciągłością, zleceń a następnie nie płaci za wyrywkowe faktury bez jakiegokolwiek argumentu lub wypłaca 60- 80% z faktury również bez jakiejkolwiek argumentacji. Oczywiście pomimo pozytywnych odbiorów i pełnej dokumentacji powykonawczej. Po kilku miesiącach (usunięte przez administratora)ze nie wypłaci należności rzędu już kilku tysięcy € jeżeli nie będziemy pracować dalej. W dużym skrócie tak wygląda współpraca jeżeli ktoś ma jakieś pytania zapraszam na fb don kojot przekażę nr tel do kilku (usunięte przez administratora) firm Pozdrawiam

Nowy wpis

@Optimum

Szanowny Panie Łukaszu, Po pierwsze i najważniejsze – płatności, o których Pan wspomina nie dotyczą firmy Anteo Sp. z o.o. Wykonywał Pan dla nas demontaże które na Pana prośbę uregulowaliśmy przed terminem. Zapewne pisze Pan o rozliczeniach z Anteo GmbH. Proszę pamiętać, że niezapłacone faktury zawsze mają odzwierciedlenie w niewywiązaniu się z warunków umowy bądź zamówienia. Nie możemy pozwolić sobie na płacenie faktur za prace, które nie zostały wykonane zgodnie z ustaleniami. A niestety w tym przypadku tak było. Proszę również wziąć pod uwagę fakt, iż był Pan pośrednikiem między nami, a firmą zewnętrzną, która wykonywała dla nas prace, a po zerwaniu współpracy z Pana osobą, owa firma nawiązała współpracę bezpośrednio z nami. Panowie wiedzą, co należy do ich obowiązków i się z nich wywiązują w 100 procentach, dlatego też wszystkie faktury mają regulowane na bieżąco. W końcu obie strony są zadowolone ze współpracy, więc to chyba również o czymś świadczy ???? Dodatkowo jesteśmy uczestnikiem programu rzetelna firma, a także od 5 lat posiadamy certyfikację z systemu zarządzania jakością ISO9001, gdzie na corocznym audycie zewnętrznym jesteśmy weryfikowani zarówno pod kątem zgodności w dokumentach, ale także w terminowych płatnościach czy różnego rodzaju zobowiązaniach finansowych. W związku z powyższym, uważamy, że Pana wiadomość jest dla nas oczerniająca i wnosimy o zaprzestanie publikowania nieprawdziwych informacji na nasz temat.

Jaka atmosfera jest między działami w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

czxcfdsa

Mimo podziału na działy atmosfera jest super

Marian2

Firma z totalnym brakiem organizacji. Zawsze wszystko trzeba zrobić na wczoraj. Dwóch szefów-braci prowadzi firmę i mają odmienne sposoby na jej działalność, przez co firma kuleje, bo jest rozbieżność w decyzjach. Człowiek całymi dniami pracuje fizycznie, często nadgodziny itp..po to, żeby prowadzić z prezesem gierki psychologiczne, żeby dostać swoją wypłatę! "Przyjdź jutro" , "przyjdź za godzinę". I tak cały dniami..a termin wypłaty dawno minął. trzeba było zawsze wypatrzyć dobry moment, żeby się poniżyć i prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze. Często pracownicy czekają na korytarzu godzinami po pracy, tylko po to, by dostać łaskawie swoje wynagrodzenie. (znam pracowników, którzy nie mieli wypłaty przez 2 miesiące! A raz nawet jeden nie dostał wypłaty w okresie wigilii...) w latach 2014 - 2017 nie było sprzątaczki i szef kazał pracownikom biurowym w każdy piątek sprzątać i myć wszystko! Trzeba było przestać pracować przy komputerach i brać mopy,szmaty (była wtedy wojna o sprzęt, bo było wszystko po jednej sztuce). To jest firma min. budowlana, więc pełno ludzi-budowlańców wchodziło i nanosiło brud, kurz...błoto itp. Podłoga była tak brudna, że w sytuacji, gdy spadł dokument na podłogę, to trzeba było go drukować na nowo, bo kartka się brudziła. Pracowników budowlańców było na tyle dużo, że takie porządki powinny być dziennie...nie wspominając o tym, ze pracownik biurowy nie miał nigdzie wypisane w umowie, ze ma sprzątać i brudzić swoje ubrania. Ogólnie szło by jeszcze więcej napisać dziwnych chorych sytuacji, ale nie będę się rozpisywał, bo musiałbym napisać esej. Nie polecam. Pracowałem tam dosyć długo,dwa lata temu się zwolniłem - może coś się zmieniło , ale wątpię. Jeśli chcesz mieć nerwicę, bezsenność i depresję i poczuć brak szacunku do własnej osoby - to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

@Marian2

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Każda opinia jest dla nas cenna. Nieustannie dbamy o jak najwyższy standard pracy naszych pracowników. Dlatego od 3 lat w naszej firmie zatrudniona jest osoba odpowiedzialna za sprzątanie biura. W naszej firmie nie wymagamy pracy po godzinach. Praca po godzinach jest dobrowolna i dodatkowo premiowana od terminowej realizacji zlecenia. Specyfika naszej branży wymaga szybkiej realizacji zleceń naszych klientów. Operatorzy nie mogą sobie pozwolić na zbyt długie wyłączenie nadajnika, na którym prowadzone są prace. Nie zdarzyło się nam aby kiedykolwiek nasz pracownik nie otrzymał wynagrodzenia. Jeżeli są jakieś kwestie, które moglibyśmy jeszcze wyjaśnić zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: biuro@anteo.pl

mariana sojusznik
@Marian2

co wy robicie coraz wieksze postepy szkolicie sie. jak ludzie u was nawet starzy musza sie prosic o odzież sprzet (SPRZET CO LUDZIE NA NIM PRACUJA ICH BEZPIECZENSTWO NARZEDZIA WYPLATY A O WOLNYM NAWET NIE WSPOMNE pozdrawiam kierownika PŻ) tą firme ratują starzy pracownicy z budowlanki.

@mariana sojusznik

Dziękujemy za opinię. W Anteo każdy z naszych pracowników wyposażony jest w najlepszy sprzęt posiadający niezbędne certyfikaty. Bezpieczeństwo naszych pracowników to nasz priorytet. Wypłaty dla naszych pracowników są zawsze w terminie. Każdemu z pracowników przysługuje urlop zgodnie z kodeksem pracy. Jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości, które należy wyjaśnić zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: biuro@anteo.pl

Honorata

A uzasadnisz jakoś tę reakcję? Jakieś odmienne zdanie masz w tej kwestii?

Ktoś z obecnie pracujących na magazynie jest w stanie się wypowiedzieć jak wygląda praca i zarobki?

Pracuje w Anteo 2 lata. Atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna. Jako zespół dbamy o to aby co jakiś czas spotkać się po pracy w ramach imprez integracyjnych. Wynagrodzenie jest atrakcyjne. Nasz zarząd często organizuje nam różnego rodzaju szkolenia. Pracowałem w różnych miejscach i żadna praca nie jest idealna. Zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić. Natomiast w porównaniu do moich poprzednich miejsc pracy mam wysokie poczucie stabilizacji i rozwoju przy jasno określonej ścieżce kariery. Zdecydowanie polecam, szczególnie tym, którzy chcą się rozwijać w branży telekomunikacyjnej.

Nadal tam pracujesz ?

Mateusz Gaszyński

Po okołu dwóch miesiącach od zakończenia współpracy, nadal nie otrzymałem wynagrodzenia, ani żadnego info. Właściciel był super człowiek w kontakcie, dopóki nie przychodziło do tematu pieniędzy, wtedy pojawiały się wszystkie możliwe problemy. Właściciel wiedział, że zaczynam współpracę po "posusze", byliśmy umówieni na szybszą płatność z pierwszych projektów. Zostałem zostawiony samemu sobie, musiałem jednocześnie opłacać wszystkie dojazdy, testy na wirusa, resztę. Miałem przez to problemy. Już wtedy pojawiły się spóźnienia, zapewnienia bez pokrycia, telefony przypominające. Sytuacja się powtarzała. Przy ostatnich rozliczeniach skontaktowanie się było niemożliwe i wciąż nie doszło do skutku.

Przemysław
@Mateusz Gaszyński

Współczuję sytuacji. Jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy udało się skontaktować z właścicielem? Zastanawiam się, czy jest Pan wyjątkiem, czy to jakaś zasada postępowania w tej firmie?

Mateusz Gaszyński
@Przemysław

Skończyłem współpracę z trzema nierozliczonymi stacjami. Za dwie po walce rozliczono się ze mną niepełną kwotą, za trzecią nie dostałem zlecenia do wystawienia faktury. Brak woli uregulowania zadłużenia ze strony Anteo. Były częste głosy na robocie, że to częste zjawisko w tej firmie, ale choć firma się spóźnia, to ostatecznie płaci. Mi zostają zdjęcia i walka sądowa.

Czy firma Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, pokrywamy cały koszt szkoleń naszych pracowników :)

Ja osobiście nie rozumiem tych negatywnych opinii dotyczących pracy w Anteo. Pracowałem tam kilka lat i bardzo dobrze wspominam tą współpracę. Ze względu na przeprowadzkę do innej miejscowości musiałem niestety zmienić pracę. Czytając te negatywne opinie wydaje mi się, że piszą to typowe tzw. "roszczeniowe osoby", które nic od siebie nie dają lub jakaś nieuczciwa konkurencja. Gdy pracowałem w Anteo nigdy nie spotkałem się z opóźnieniem w wypłacie wynagrodzenia. Zarobki były adekwatne do umiejętności i znacznie powyżej kwoty rynkowej. W pracy zawsze panowała przyjazna atmosfera. Szefostwo na pierwszym miejscu stawia dobro pracowników a dbanie o bezpieczeństwo przy pracach wysokościowych to najwyższy priorytet.

Dziękujemy za miłe słowa ;-)

Obecny

Pracuje już kilka miesięcy i dochodzę do wniosku że negatywne opinie wystawiają nieudacznicy

Poczytałem komentarze i trzeba rozdzielić dwa światy, pracowników biurowych i budowlanych. Choć i tych biurowych chyba proszą o pozytywne komentarze ;) Przede wszystkim zarobki, nieadekwatne do ilości poświęconego czasu, ale jak prezes mówi „To nie praca, to styl życia”, co do jego osoby jest bardzo w porządku, sympatyczny ale wykorzystuje to by olać sprawy. Jest to dość specyficzna branża, stałe godziny tu nie istnieją, gdy pojawiają się problemu nieraz trzeba siedzieć do późnego wieczoru. Robiąc na magazynie dwie soboty i jedną niedziele wyjdziesz na to samo ;) Przy czym tu codziennie robisz ponad 8h, a miesięczna godzinówka jest dosyć bogata. Jeśli chcesz przyjść tu pracować musisz mieć swój budżet startowy, firma nie zapewni Ci ubrań, butów, ciepłych ubrań zimowych czy przeciwdeszczowych(a pracować trzeba w każdych warunkach), dostaniesz dwie koszulki i lekkiego softshella. Po co wydawać pieniądze jak wkońcu pracownik sobie kupi. Tak samo z narzędziami, szefostwo nie bierze pod uwagę że narzędzia się wyrabiają, tak też przygotuj pieniądze żeby kupić sobie narzędzia(zwrotu nie dostaniesz bo przecież są), klucz z grzechotką czy ostre obcinaczki to podstawa by praca szła sprawnie, ale palcami i zębami też się da :) Nowi są zostawiani samym sobie, a jest od nich wymagane dorównanie wprawionym ekipom. Wielkim minusem jest brak diet, premii, bonusów, jakichkolwiek dodatków, dostaniesz umówioną podstawe(lekko powyżej minimalnej krajowej) + to co wyrobisz, jak miesiąc będzie kiepski z pracą nawet nie ze Twoich względów, a organizacyjnych czy projektowych musisz dać sobie radę :) Osprzęt alpinistyczny też górnych lotów nie jest a przedewszystkim brakuje go dla wszystkich, możesz pracować na pullropie i zapewne na start go dostaniesz ale na dłuższą metę nie spodoba Ci się to. Podstawą tej pracy jest lina, które tu są mocno eksploatowane, używane praktycznie codziennie, 4letnia lina na codzień wytrzyma ale czy wytrzyma jak jakimś cudem odpadniesz? Innej na start nie dostaniesz. Wracając do początku prezes coraz bardziej lekceważy drugą grupę pracowników, nie potrafi zatrzymać dobrych pracowników, ale przychód liczyć trzeba ;) Rekrutuje ludzi chyba bez przemyślenia tego, przez co jakość firmy mocno spada. Ale na to wychodzi że bez monterów też się utrzyma, może przyszłością firmy jest biurokracja, chyba trzeba się przebranżowić. Podsumowując jeśli masz pieniądze na start, chcesz pracować w systemie niewolniczym, dokładając do firmy zapraszamy ;) A i jeszcze dodam że plusem w pracy jest atmosfera :)

Dziękujemy za przesłaną opinię. O ile pracownicy biurowi pracują po 8 h dziennie, o tyle pracownicy terenowi niestety muszą liczyć się z tym, że często ich dniówka ulega wydłużeniu. Nie robimy nikomu na złość, po prostu jest to normalna sytuacja w naszej branży. Oczywiście wszystko ma swoje plusy, a w tym przypadku największym jest chyba wynagrodzenie naszych pracowników. Średnia pensja pracownika budowlanego w naszej firmie z ostatnich 3 miesięcy wynosi 7 100 zł, na rękę! W Anteo mamy wspaniałych specjalistów, których nie możemy narazić na dodatkowe niebezpieczeństwo, jakie mogłoby być spowodowane przez używanie niesprawnego sprzętu. Dlatego też mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, cały sprzęt alpinistyczny oraz wszystkie elektronarzędzia, których używamy na co dzień - regularnie przechodzą przeglądy okresowe. Niesprawny sprzęt jest utylizowany, a w jego miejsce kupowany nowy. Dodatkowo posiadamy certyfikację z zakresu ISO9001, co również jest potwierdzeniem, że wszystkie przeglądy i szkolenia wykonywane są w naszej firmie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kaczka
@Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.

Na kim robi wrażenie od 7000 tys wzwyż, skoro na umowie jest stawka minimalnej krajowej?

Rig Kato
@Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.

7100 na reke wy wiecie ci to jest za pieniadz jedziesz w dele na tydzien zostawisz tam z 500 zloty bo kto po 12 godzinach chce na noclegu robic sobie obiad ,tez smieszne na noclego po 35 zloty najlepiej sami niech chlopcy play sobie zalatwiaja i jada solowo bo stawka co mi gadali dalej smieszna . jak ktos nizej napisal narzedzia i ubrania porazka . jak jestes na umowie o prace to ci powinno przyslugiwac. napor kierownictwa dalej ponoc straszny . trzymiecie sie tylko dzieki Emitelowi bo z playowizny najwiekszego ście.... w telekomunikacji to 2/10 macie niemcy anglie irlandie ale co jak nie macie nadnimi kontroli jak T.B S.B P.G K.P odejda to bedziecie węgiel wozić nie stawiac wierze i stacje

Aktualność
U nas już bardzo zimowo :)

Skierniewice-Bartniki, 123 m.

Berlin by night ;)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

Na wynagrodzenie składa się wiele czynników, przede wszystkim stanowisko i miejsce pracy. Posiadamy bardzo szeroką kadrę, od projektantów, poprzez pracowników biurowych, monterów, instalatorów, pracowników utrzymania sieci i laboratorium, a także pracowników gospodarczych, magazynierów i informatyka. Prowadzimy prace na terenie Polski, Niemiec oraz Irlandii. Dlatego na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Zainteresowane współpracą z nami osoby prosimy o przesłanie swojego CV ;)

PracownikMiesiąca

W zasadzie z plusów to miłe szefostwo, wypłaty na czas, sprawne samochody, i to na tyle z plusów. Współpracownicy tragedia , zarobki na niskim poziomie, atmosfera w pracy tragedia, brak opłaconej diety za delegacje, brak bhp, nie polecam pracy w tej firmie.

@PracownikMiesiąca

Wszyscy nasi pracownicy mają regularnie wykonywane badania i szkolenia, w tym BHP. Jeśli chodzi o atmosferę w naszej firmie - jesteśmy zszokowani powyższym komentarzem. Dotychczas nie spotkaliśmy osoby, która pracując w Anteo powiedziałaby, że współpracownicy i atmosfera panująca u nas jest tragiczna... Ale mimo wszystko dziękujemy za przesłaną opinię ;-)

Pracownik 1

Pracuje w firmie Anteo wiele lat. Pracowałem na kliku stanowiskach. Praca zawsze dostarczała wielu wyzwań i co dało możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w branży . Nie zawsze było idealnie, ale przy właściwym podejściu i zaangażowaniu udało się wypracować satysfakcjonujący system pracy i wynagradzania. Zarząd nie zawsze brał pod uwagę zgłaszane uwagi, ale przystał na wiele proponowanych rozwiązań - głównie tych, które dawały długoterminowe korzyści całemu zespołowi. Nie jest to praca w korporacji, dlatego atmosfera w niej jest luźniejsza.

Pracuję w firmie blisko 2 lata, przez ten okres czasu zdążyłem poznać wszystkie działy, gdzie od początku widać, że firma stara się je rozwijać, a co najważniejsze nie zatrzymuje się w miejscu tylko pozyskuję nowe projekty. Z szefostwem nie zawsze jest możliwość dogadania się jakby się chciało – jednak jak się przedstawi dobre argumenty można dużo ugrać, co w końcowym efekcie wychodzi na plus. Wypłata jest zawsze na czas, a atmosfera w firmie jest naprawdę dobra ????. Tak więc trzeba robić swoje – jak to w każdej pracy jak się chcę dobrze zarobić, a z tym nie ma co narzekać ????

Kontrahent

Firma Anteo to jakaś porażka. Usługa dla nich wykonana kilka miesięcy temu i nagle nikt nie odbiera telefonu, nikt nie chce zapłacić za usługę. Panowie D&D powinni zaprzestać prowadzę ja działalności, kompletnie się do tego nie nadają. Współczuję tam pracującym....

@Kontrahent

Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za niedogodności jakie Pana spotkały. Nasza firma przechodziła ostatnio dużo zmian. Zmienił się też numer telefonu. Aktualny nr telefonu to 533 268 362. Bardzo prosimy o kontakt zweryfikujemy o jaką płatność chodzi i jeżeli rzeczywiście coś jest nieuregulowane załatwimy to w trybie pilnym. Życzymy wszystkiego dobrego.

Anteniorz

NIE polecam tej firmy. Wynagrodzenie płatne od akordu, przy czym firma zapewnia nie działający sprzęt, lub nie zapewnia go w ogóle "bo akurat niema", większość firmowych samochodów ledwo jeździ. Ogólny bałagan i bardzo słaba organizacja, oprócz kilku stałych pracowników pracujących tam ze znanych tylko sobie powodów, bardzo duża rotacja. Szef niesłowny, za przepracowany okres nie wypłacił nawet umówionej kwoty a jedynie najniższą krajową. Ogólnie radze omijać szerokim łukiem

@Anteniorz

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Niestety opinia jest nieprawdziwa i krzywdząca dla nas. FIrma posiada bardzo dobrą flotę pojazdów z czego 30% to auta nowe. Każdemu pracownikowi zapewniamy profesjonalny, certyfikowany sprzęt. Co do rozliczenia akordu, pracownicy rozliczani w ten sposób mają jasno przedstawione warunki i w prosty sposób mogą wyliczyć ile pieniędzy zarobią na danym projekcie. Jeżeli są jakieś niejasności, które możemy wyjaśnić zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: biuro@anteo.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.k.