Opinie o Axom Bau w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Axom Bau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Axom Bau o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axom Bau w Gliwice

lajkonik

na to co wiem ,to wyrabiaja vca i pokrywaja to.chlopaki pracuja w Utrechcie, Hadze, kolo Rotterdamu, Deventer ..wole Niemcy, bo pomagaja w meldunkach, kindergeldzie,podaniach i takie tam.

jaaa

a jak sytuacja z budowami w Holandii?,maja coś tam?,i czy certyfikaty vca itp,we wlasnym zakresie trzeba wyrabiać,czy firma sponsoruje?

jaaa, Dusseldorf, Gladbach z tego co wiem niedlugo tez w Koloni pz

jaaa

dzięki lajkonik,krótko i na temat.a w Niemczech gdzie maja budowy obecnie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Axom Bau? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
lajkonik

hej Jaaa, jest w porzadku..od okolo 8 w gore, duzo godzin, urlopy bez problemu do dogadania .bylem w Belgi,jestem w Niemczech. mieszkania lub domki ..nie narzekam pozdro

jaaa

jacek, czy móblyś coś konkretniej napisać?jakie przejazdy?,gdzie maja budowy,jakie stawki netto ,powiedzmy jaka najnizsza jest w tej fimie,i jakie warunki mieszkaniowe?

jacek

napewno nie jest tak jak obiecuja na rozmowie,oierdola cie na kazdym kroku,najpierw ze nic za przejazdy nie placisz po czym przy wyplacie okazuje sie ze potracili,za godzine inn astwaka niz obiecywali,zjazd do domu siedzi tydzien i masz nie placone

jaaa

Witam wszystkich,dostałem propozycje pracy z Axom Bau jako ciesla,mam doswiadczenie i pracuje obecnie w Niemczech w innej firmie.Mogłby mi ktoś szczerze,tak w skrocie napisac jak jest w tej firmie,jakie warunki mieszkaniowe,jaka atmosfera panuje na budowach,zarobki na start itp,gdzie teraz maja,lub zaczynaja budowy , z góry dziekuje.

slawo

witam mam pytanko czy może mi ktoś podać namiary na ta firmę jaki tel czy coś. mam jakiś numer komórkowy ale nie odpowiada może mi ktoś podać z góry dziękuje to mój mail. budzik28@interia.pl

hahans

a dalej szukają ludzi ,czy mam składać aplikacjęę a kto to weryfikuje ,od jakiej stawki sie zaczyna teraz pracuje w holandi i znam jezyk mam dos wiadczenie z polski jako ciesla ok.10lat

Hans

Panowie, kłócicie się jak dzieci.Jeden swoje, drugi swoje, a trzeci jeszcze co innego. Prawda pewnie leży po środku jak przeważnie bywa. Nie wiem czy pamiętacie czasy np. Budimexu w latach 90, ja tak bo pracował od nich w Niemczech w tamtym czasie prawie 7 lat. Było tam tak, za nagdodziny nikt nie płacił, w sobotę robiło się dla firmy- nikt nawet nie pisknął. Każdemu na pracy zależało, teraz jak obserwuje nadzych rodaków, którym uważam coś się w głowie poprzestawiało to ręcę opadają. Tu mówicie o urlopach, dodatkach- popatrzcie sobie np. Na węgrów, słowaków- tam nikt sie nawet nie odzywa tylko zapier... Na budowach, aż miło się patrzy, a my sie zajmujemy dyskusja o sadach pracy, dodatkach za rozłąkę itp. Nie jestem zwolennikiem okradania pracownika, ale nie moge też słuchać takich bredni. Przecież nikt was za granicę nie wysyła na siłe- jedzie ten kto chce, a jak jest źle to szukajcie czegoś innego. Mało jest tych firm teraz? Kiedys był Budimex,Polbau i jeszcze pare mniejszych i sie szanowało robote- teraz nikt sie robota nie zajumuje a pierdołami tak jak Wy na tym forum. Jeden drugiemu udowadnia swoje racje i co wam to da? Zajmijcie sie lepiej pracą. Zobaczycie za pare lat bedziecie jeszcze tesknic za robotą, bo przez takie wasze zachowanie sami powodujecie ze firmy zagraniczne nie beda juz chcieli polaków, a ludzi beda brać z innycb krajow. Bawcie sie dalej dobrze w tych idiotycznych dyskusjach- ciekawie tylko gdzie tym dojedzie i co tym wskuracie- już nie jeden był taki co chciał system zmienić i jak się to skończyło.

@Hans

A to twoje prawdziwe imie to jesli tak to moze ty dostajesz 9 euro i nadgodziny bo ten Wiesiek o ktorym piszesz byl taki co napierdalal do LUkasza a sam nic nei robiles tylko chlales na budowie i potrafiles spierdolic kupe roboty na budowie a potem latalaes i naperdalales aby na ciebie nie bylo,BOLO pozdrawiam

Wiesiek

Bolo,jaki sad pracy?albo cie ktos w h...robi albo nie wies o czym mowisz.pierwsze slysze o dodatkach od panstw za jakies rozlaki.ta firma nie wysyla w podroz sluzbowa tylko deleguje,wiec rozlaka nie obowiazuje-proponuje sie najpierw doszkolic a potem pisac nie na odwrót.pozdro Wiesiek

lajkonik

Bolo chlopie,wiocha. zadna firma nie dostaje dodatkow!!!!!! nawet w PL!!!!!! pracuje tu od 2008 raz lepiej raz gorzej duzo wymagaja samodzielnosci.. nie toleruja szczania w materace, zlodziejstwa, pijanstwa i lewych EL4. sa pozyczki i zaliczki mi tu dobrze pozdro Lajkonik

Bolo

to dlaczego podali axom bau do sadu pracy-byli pracownicy za to ze firma nie placila za nad godziny,urlopy itp. ale szefowie chyba z tego co rozmawialem z chlopakiem ktory podal ich do sadu i co!szefowie woleli wyplacic bo wiedziel;i ze w sadzie pracy by przegrali,ja Bolo pisze prawde ze niestety Prezesi biora kupe kasy dodatkowej w kazdym z panstw gdzie zatrudniaia pacownikow i zamiast placic za rozlake kasa dla szefostwa a szczegolnie ten co w holandii siedzi Lukasz,za urlop przysluguje w kazdym kraju pracownikowi i to platny, pozdrawiam a ty co to pisales to albo jestes jednym z szefow badz napewno z rodziny albo kablujesz LUkaszowi i za to tak go chwalisz,BOLO!

Wiesiek

Jestem pracownikiem od ponad roku. Teraz pracuje w Belgii, jeśli chodzi o stawki to mam 9 euro, ale dają dodatkowo diety i dodatki do nadgodzin. Mieszkamy na osiedlu domków, dla mnie warunki super. Nie obcieli mi żadnych 200 a tym bardziej 400 euro. Urlop nie płaci Axom tylko akurat w Belgii kasa urlopowa, zresztą chłopaki co robią w Niemczech mają tak samo bo nie jeden juz dostał wypłatę z SOKA. pozdrawiam Wiesiek

Bolo

niepiszcie glupot ze tacy w porzadku,jesli jestes z rodziny to moze miales placone wszystko,obiecywali np 8 euro za godzine a do wyplaty 7 euro bo jeden z kierownictwa a chodzi o Lukasza ten co siedzi w Holandii to on naj bardziej obierdala na wypacie,obiecywali wyjazdy i przyjazdy za darmo a okazuje sie z jeden moze co 2, 3 tygodnie jezdzic na koszt firmy a ty jak chcesz to sobie busa zamow tak ci powiedza, za urlopy nie placa,obiecli od 200 do 400 euro od wyplaty i obiecali ze zwroca a tu ponad pol roku ani slychu ani dychu,Jak wypiepsza tego cwaniaczka Lukaszka jednego z prokurentow zarzadzajacych to firma stanie na nogach a ludzie zaczna naprawde otrzymywac kase ,kaza ci podpisaqc biale karki a oni z panstw ktorych pracujesz od panstwa doja wszystki mozliwe doplaty do mieszkania,dojazdow ,do posilkow i rozlaki,pozdrawiamy Bolo,Stach i inni

Franio
@Bolo

Bolo,co Ty za głupoty wypisujesz i skad to bierzesz.Jaki dodatki od panstw?doplaty do dojazdow,mieskan,rozlaki-w jakim panstwie sa w ogole takie dodatki dla firm?Stary Ty sie chyba z kosmosu urwales.Stawki 7 Euro to nie maja nawet Ci co wiadra nosza na budowie,moze Ty miales taka bo na nic wiecej nie zaslugiwales.Narzekac kazdy umie,a skoro Cie tak okradli jak poszesz to dlaczego nic z tym nie zrobiles?Chlopie gdyby bylo tak zle to nigdy by w Akxom nie robil,a jednak kadra sie trzyma ta sama.jak to wyjasnisz Panie Bolo,znawco wszelkich przepisow.zastanow sie najpierw co piszesz a potem tak rob.brak slow do takich komentarzy,poziom chyba taki sam jak prezentowales na budowie,wart 7 Euro.hihi

Rychu

Ja wyjechalem od nich w czerwcu, popracowalem prawie 4 miesiace,zmienilem prace bo dostalem propozycje z Norwegii.Moge powiedziec iz warunki byly dobre.nie zdarzylo mi sie ze nie zaplacili na czas lub cos zabrali. Szefostwo w porzadku szczegolnie to w Polsce.Mieszkanie fajne,mialem blisko na budowe.musialem byc kierowca auta i za to nic nie placili.Oglolnie firma byla w porzadku

Józek

jesli ktos nie szuka pracy za darmo to polecam,bo trzeba ciezko pracowac na kazde euro.czasy kiedy jak w Polbau nie trzeba bylo nawet trzymac mlotka w rece i placili juz sie skonczyly.ja na aksom nie narzekam choc zawsze mogloby byc lepiej:-)

Józek

Moge powiedziec ze praca w tej firmie nie rozni sie wiele od innych miejsc w jakich pracowalem do tej pory,a mialem okazje pracowac juz w paru firmach na eksporcie.warunki sa ok,tzn.stawki na podobnych poziomach,mieszkania naprawde fajne i wcale nie przeludnione(jak ktos pisal),szef troche p... ale da sie wytrzymac.male zmiany kadry,raczej stala i zgrana ekipa.jesli ktos nie szuka pracy to ja moge polecic

maksio

Nie wiem skąd te negatywne wpisy- ciekawe kto to piszę. W Axom Bau jestem od samego jej początku i NIGDY nie było sytuacji, że nie wypłacili mi wynagrodzenia. Zastanawiam się tylko kto i po co piszę takie głupoty? Kto chce niech w to wierzy- dla mnie w tej firmie jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Axom Bau - Gliwice

• Jak się pracuje w Axom Bau?

Zobacz opinie na temat firmy Axom Bau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Axom Bau
2.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Górnych Wałów 38 lok. 1
    44-100 Gliwice