Opinie o Axom Bau w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Axom Bau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Axom Bau o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axom Bau w Gliwice

Kid

Ku....zwolnili mnie za porozumieniem stron jak przyjechalem do domu i wzialem opieke nad nia.wykorzystali wczesniej podpisane porozumienie stron- a obiecywali ze nigdy bez mojej wiedzy tego nie zrobia.szukam kogos kto mi pomoze utrzec im nosa

jordi

jestem tu 4 miesiace w niemczeh .nie islandia ale spoko; poz

zalamka

stefcio

Nie narzekasz bo dostajesz za kablowanie, a nic nie pokazujesz.wszyscy wiedza za co masz najwyzsza stawke.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Axom Bau? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bolo

Zgadzam sie z Marsem,Płaczuś to frajer,ale wie jak sobie bosa ustawic.wszystko co mu mowi to klamstwa na szczescie wszyscy tu sie juz na placzusiu poznali.uwazajcie nowi bo juz nie jednego sie pozbyl

Mars

Płaczek to najwiekszy (usunięte przez administratora)jakiego poznalem,nalezy mu sie mocny (usunięte przez administratora)jeden z (usunięte przez administratora)tego łukaszka z Holandi.uwazajcie na niego bo nadaje szefuniowi

Fred

Panowie, ja jestem od prawie 3 miesięcy w Ersztad. Nie powiem że jest miód,ale nie ma też tragedii. owszem na mieszkaniu jest troche ludu, ale jest to duży dom. pracujemy po 9 godzin, nie trzeba płacic za mieszkanie. zaliczki są- może nie tak regularnie jak się chce, ale są. na budowe blisko. majster niemiecki Ben, nawwt w porządku

Płaczkowaty

Ja tam nie narzekam szefuńcio jeżdzi Q7 paliwo do polski go kosztuje 500jurków pracuj tu 7 lat i nie jest zle ''sory teraz trochę się zmieniło jak nasz władca w holndi dorobił się potomka to musi potrącać mówiąc że są straty na budowach[Diseldorf]ale każdy facet wie że rodzina kosztuje

bolo
@Płaczkowaty

Pij dalej i lej wszystkich na mieszkaniu to marnie skończysz [twoja opinia to pokuta za ostatnie numery

viking
@bolo

Płaczkowaty ty to naprawde nie masz co narzekać bo masz 12 euro netto ale to sobie je miej i to zapewne na innych krzywdzie a do tego nic nie robisz no chyba że tylko łyseko w balona.Wszyscy pujdziecie na dno z kapitanem Łyskiem to tylko kwestia czasu i kto was zatrudni jak jesteście juz równi prawie zero.Zadne z was fachowcy ale mistrzowie w alko...i to 90 procent ludności firmy ani języka nie znacie a chcecie prowadzić budowy.Szkoda słów.

mop

od jutra zpowrotem de,da sie zyc.pozdra

Ryszard

Lajkonik... Łukasz... żenada!

Radek

Nigdy nie ma rzetelnego wypłacenia urlopu, skoro są godziny pisane i niepisane. A pod nickiem Lajkonik pisze szef z Holandii i dlatego wypisuje pozytywne komentarze,bo broni swojego interesu, co za upokorzenie! I moze on zacznie w końcu szanować ludzi. Skoro pracuje 7 lat w firmie, to tylko on,bo nikt nie wytrzymuje za długo.

lajkonik

Hej, ogladam te wypociny i szkoda ze nikt sie nie musi z Was przedstawiac. SAMOLOT JEST DZISIAJ TANSZY NIZ TRANSPORT AUTEM, ALE TO WIEDZIEC CHYBA WAS PRZERASTA.KOSZT PRZELOTU W 2 STRONY TO OK 120 EURO, A PALIWO AUTEM KOSZTUJE OK 320 EURO !!!!!.KAZDY URLOP JEST SKLADKOWY, URLOPOW BEZPLATNYCH W STARYM STYLU JUZ POPROSTU NIE MA.. A TOBIE CZESIEK POWIEM JEDNO: PRACUJE TU Z 1 PRZERWA OD OK 7 LAT. PRACOWALEM JUZ WE WIELU ZNACZACYCH I MNEIJ ZNACZACYCH POLSKICH FIRMACH KONTRAKTOWYCH.. TEZ CHCIALBYM WIECEJ ZARABIAC TO NORMALNE . ZA URLOP W HOLANDII PLACI FIRMA, NATOMIAST W BELGII LUB NIEMCZECH PLACI SOKA BAU LUB PDOK. TU FIRMA NIE MA NIC DO GADANIA, BO PLACI DO TYCH FUNDUSZY A FUNDUSZ DALEJ NAM. I Z TYM DO DZIS NIE MIALEM ZADNEGO PROBLEMU. APROPO MIESZKAN- ZDARZA SIE ZE JEST DUZO OSOB, ALE TO DLATEGO ZE SA INTERWENCJE POLICJI NA MIESZKANIACH, MIESZKANIA ZRESZTA AUTA TEZ, SA DEWASTOWANE I CZASEM MAKLER NIE CHCE DAC MIESZKANIA I TO JEST PROBLEM..JAK KTOS WYSYLA NA URLOP TO CHYBA NIE STOI Z BATEM I ZAWSZE MOZESZ SIE NIE ZGODZIC .. ZRESZTA FIRMA TEZ DAJE URLOPY NA ZADANIE I TEZ NIE MA ZE KTOS NIE MOZE JECHAC NA URLOP.PRZESUNIECIA NA BUDOWACH SA DO KITU ALE PRAWIE ZAWSZE SA DLATEGO ZE MAJSTER NIE CHCE DANEJ OSOBY NA SWOJEJ BUDOWIE I WTEDY FIRMA NIE ZWALNIA TYLKO PRZESUWA. SKORO PISZECIE , TO ALBO JUZ TU NIE ROBICIE ALBO WLASNIE JESTES NA URLOPIE. SZKODA SLOW,KTO CHCE NIECH WIERZY W TAKIE BZDURY.. BYWALO LEPIEJ, BYLO GORZEJ, ALE SZANUJMY SIE . POZDRO LAJKONIK

DAWID

TO PRAWDA-ULROPL MI ZAPLACIC ZA ZESZLY ROK I ANI NIE WIDACI SLYCHAC,ZJAZD DO DOMU ALE JAK SIEDZISZ TYDZIEN TO SIEDZISZ NA BELPLATNYM,NA MIESZKANMIU PONADT NORMA OSOB I DUZE OBIECANKI ALE TO GODZIN CI BRAKUJE,ZA =PRZYJAZD I ZJAZD POBIERAJA KASE,SZEFOWIE LATAJA SAMOLOTAMI ABY DOSTAC SIE DO HOLANDI CZY NIEMIEC I BELGI

Czesiek

Odradzam firmę, bo oszukują na każdym kroku. Za urlop nie dostaje się zapłaty, godziny mają być liczone według ustalonej stawki, a przy wypłacie ucinają stawkę z byle powodu. Przerzuczają co chwilę z budowy na budowę i trzeba zmienić mieszkanie. W mieszkaniach mieszka za dużo osób, bo oszczędzają. O wyjeździe na urlop dowiadujesz się w piątek, że popołudniu żjeżdżasz, także nic nie zaplanujesz z rodziną. Szefunio pomiata ludźmi, a nie ma zielonego pojęcia o budowie i zarządzaniu!!!

lajkonik

hej Vigro, chlopie chlopie, a moze sie przedstawisz .

Vigro

Nie podejmujcie pracy w tej firmie, to oszuści którzy tylko patczą na swoje.ludziom obcinają za wszystko co sie da a sami jeżdżom autami za setki tysięcy.nie płacom za urlop.co chwila trzeba sie przeprowadzać.godzin brakuje.ogolnie nie moge powiedzieć nic pozytywnego na ich temat,nawet ubrania robocze mi kazali swoje zabrać zresztą kołdrę też.jeden wielki syf.o zaliczkę nie masz szans,tylko obiecują.podwyzki tez miały byc po miesiącu.odradzam !!!!!!!!!!!

lajkonik

Hej jaa, podatek dopiero dostane, urlop tak jak ma byc. pozdro

jaaa

a mieszkania,kwatery jak wygladaja?,mozliwe?, w tej firmie co ja jestem to jednak szału nie ma,6 osob w pokoju,katraluchy,ze 2 tygodnie temu dopiero ciepła wode zrobili bo wystarczala dla pierwszych 10 osob a w sumie w hotelu mieszka z 60 chlopa

jaaa

a jesli chodzi o zwroty za urlop ,podatek itp,to wszystko jest jesli dobrze rozumiem tak?

blond

hej koledzy dajcie jakieś namiary na ta firme tel.email

Zostaw merytoryczną opinię o Axom Bau - Gliwice

• Jak się pracuje w Axom Bau?

Zobacz opinie na temat firmy Axom Bau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Axom Bau
2.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Górnych Wałów 38 lok. 1
    44-100 Gliwice