WB Staffing

Opinie o WB Staffing

Raff 2015-06-17 05:59
Nie dajcie sie
anonimowa 2015-08-13 21:47
Mój mąż już długo jeździ za granice z nimi i jesteśmy zadowoleni. Pieniądze dobre, a i wszystko da się dogadać. Tylko trzeba chcieć pracować
Rusek 2015-08-30 21:57
anonimowa zapewne ty jesteś najbardziej zadowolona nie?
może ty zechcech pracować
xe 2015-09-15 16:40
Czyli widac ze raczej sie nie opłaca u nich pracowac?
dan 2015-10-06 11:33
jak sie chce robic to sie robi i tyle najwiecej problemow maja ci co chleja i muszom wracac majster i wolne da i ludzki czlowiek
rosjarzeznik 2015-10-13 13:16
JA JEŻDŻĘ I JAKOŚ WARUNKI JAK MÓWILI. ZJAZDY SĄ USTALANE WCZEŚNIE I MAJSTER ZAŁATWIA!!!!!! JAKBY TAK ŹLE BYŁO TO NIE MIELIBY LUDZI NA DWÓCH ZAKŁADACH!!!! O CJAK REZYGNUJA I TRAFIAJA ZNOWU DO NICH TO CHYBA COS SWIADCZY.
nozownik 2015-10-16 11:56
widze ze grzechu mocno niezadowlony z pracy... jak sie robi tak sie ma. robie od prawie roku kasa od wb staffing zawsze sie zgadzdza! robota jaka kazda niemcy holndia czy rossja
nitita 2015-10-17 11:37
nitita 2015-10-17 11:39
ja w Rosji zarabiam tyle ze jeszcze nigdy nie zarabiałem i pewnie już nie będę. oby jak najdłużej. w końcu jestem tu po kase. inne sprawy mnie nie interesują, robie swoje.
wieprzowinowiec 2015-10-19 10:52
zjechalem z rosji na wize i stara chce zebym zostal w domu ale kasa jest dobra wiec wracam !
doswiadczony 2015-11-11 20:52
dzwonilem do nich - 13eur netto i dużo godzin (mowia ze 240 w miesiacu), a przy tym zwrot kosztow podrozy, zakwaterowania wyglada dla mnie bardzo atrakcyjnie. To chyba najlepsza oferta w europie - pojade, kasa jest potrzebna.
oka 2015-12-10 13:15
robi ktos w zakladzie w tambov? oplaca sie tam jechac
ja 2015-12-10 18:38
Witam pracuje tam firma jako firma jest w porzadku właściciel firmy tez zawsze wypłata jak trzeba tylko jeden minus niektórzy ludzie co tam pracują to chamy do potegi wydaje im sie że jak dłużej pracują to niema lepszych fachowców a niektórzy nawet noża nie umieją dobrze trzymać.
oka 2015-12-15 12:18
dzieki za odpowiedz. dostalem od nich oferte na trybce wieprzowiny za 13 euro czy to realne?
misio13 2015-12-17 11:02
Realne ja tyle mam i na czas. nie zastanawiaj sie tylko dawaj, a jak ktoś słaby to głupoty pisze.
zzz 2016-01-14 19:56
jak wygląda praca w Dani przy pakowaniu mięsa.? jak płacą.? i czy warunki pracy są dobre .? i jak z zakwaterowaniem.?
moren 2016-01-17 07:29
hej zzz, tez jestes zainteresowany pakowaniem w Danii przez WB? kulnij do siebie namiary to sie rozpoznamy wspolnie w temacie
hok 2016-02-27 11:50
@kazik, może trafiłeś źle, na jakieś kiepskie miejsce, sam nie wiem. WB szuka przecież do wielu miast, także do Niemiec, a ludzie chyba nie mają na co narzekać. Oferty są dość dobrze sprecyzowane
Zbychu 2016-09-01 13:42
Jasne, że tak. Inaczej nikt by się nie wybrał tam. Najlepiej zadzwoń do nich to ci opowiedzą co i jak. Generalnie jest grupa zgranych ludzi z kierownikiem który tam siedzi od x czasu także jest zaznajomiony i obcykany, a też stałe łącze z warszawą. Ja nie namawiam, ale jak dla mnie to tam jest w porządku i serio lepiej niż w Polsce za grosze. Z tego co widze to jezdza tam ze mna ogarnieci i konkretnie do roboty a nie na dwa dni żeby na piwo w sobote było i się zastanawiasz czy młodziaki w tusze trafia czy w ciebie... dla mnie jest konkret. jade, tyram, zarabiam, wracam cały, mam konkretna kase i ide spac :)
Andrzej 2016-09-05 13:46
Spoko oni generalnie wygladają, mój kumpel tam pracuje i nie narzeka. Ja tez bym chciał, żona mi u nich przegląda ale przeważnie ogłoszenia nie z mojej branży mają. Ufo, daj znaka, gdzie namierzyłeś to ogłoszenie? Może i dla mnie coś gdzieś zamieszczają tylko ja znaleźć nie potrafie. Pozdro
Basia 2016-09-06 16:42
Trzeba próbować, a Ci maja masę ogłoszeń, to plus.
Zainteresowany 2016-10-27 05:54
A co z Norwegia tzn. Montaż schodów i barierek _Czy ktoś się załapał i jakie warunki ?
Jacek 2016-11-06 17:24
Witam.
Ktoś wie dla jakiej firmy (Solid, Konsalnet, Impel, itp) rekrutują na stanowisko "Liczarz"?
anonim 2016-12-02 18:37
wszedzie tak jest .
maciek 2017-01-22 12:29
Moren odezwij sie na shamaul@wp.pl. dziękuje :D
antoś 2017-01-24 12:12
witam posiadam 10 letnie doświadczenie jako operator maszyn multivac,i przeszkolenie w zakresie HCCP i wiele innych.pracowałem przy pakowaniu mięsa drobiu,wołowiny,wędlin ,wędzonek.nie znam żadnego języka czy mam szanse o prace za granicą?
antoś 2017-01-24 12:14
prosiłbym o jakiekolwiek informację na email misiek12584@wp.pl
z góry dziekuje:)
Gregorio 2017-04-24 22:55
Witam, potwierdzam że firma jest ok a nawet bardzo OK.

Wygląda to mniej więcej tak: stawki i warunki na miejscu - za granicą -w porządku, wszystko się zgadza z ustaleniami a to już dla mnie duży PLUS bo potrafiło z tym bardzo różnie bywać...
W sumie dopiero zaczynam współpracę (niecałe pół roku jestem) ale naprawdę wygląda to dobrze, a mam porównanie bo to nie jest pierwszy mój międzynarodowy pracodawca.
Warunki finansowe uważam (na podstawie przypadku swojego i pozostałych kolegów z mojego teamu) za raczej konkurencyjne (znamy rynek i jesteśmy tu zadowoleni).
Poza tym sytuacja stałych pracowników mówi sama za siebie i jest chyba (moim zdaniem) najlepszą informacją zwrotną. Kogo bym nie zapytał to raczej wszyscy trzymają kciuki żeby projekt jak najdłużej trwał. A ręczę że nie wszędzie tak jest.
Generalnie polecam, zwłaszcza dla doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów bo po swoim i kolegów przykładach widzę, że można bezpiecznie zarobić.

Tadek 2017-04-24 23:02
witam, pracowałem na 3 projektach u nich i też mogę polecić. Praca, warunki etc naprawdę dobre tylko jeden minus: strasznie duże wymagania mają. Powiem szczerze, że na tyle lat pracy i miejsc zatrudnienia chyba jeszcze nikt tak nie przetrzepał mojego CV, opinii u poprzednich firm i pozostałych papierów... Oj ciężko było dogodzić. Ale za takie kwoty - rozumiem, wybaczam i pozdrawiam :)
Adam 2017-04-25 09:52
To prawda, sporo sprawdzają i czekac trzeba, ale jak dobrze pójdzie to w maju z nimi wyjade.
Danka 2017-05-18 10:34
Bardzo sprawna agencja. Wystąpiły problemy z projektem , na który miał jechać mąż i zadzwonili, powiedzieli co i jak, przeprosili i zaproponowali inne prace tak,że mąż normalnie pojechał i tak samo jest zadowolony. Muszę przyznać, że jak narazie zasłużyli na OK.
Danka 2017-05-18 10:35
znany 2017-05-21 19:49
A gdzie Adam na pewno w domu co taki ch.. chyba że warszawa dała prace
Zostaw swoją opinię o WB Staffing - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WB Staffing