Opinie o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Pickaboom

Mysle ze poki co to nie maja zamiaru nikogo przyjmowac :)

Outcast

Pan Szwed cały czas mówi o tym jak ważni są dla niego pracownicy a tak naprawdę ma nas głęboko w dopełniaczu, byle abene miało za co żyć a my to już nic nie obchodzące murzyny.

Ff

Jafo brzmi a raczej brzmialo dumnie. Robert ze swoimi ludzmi nakradli co sie tylko dało i teraz zaklad padnie. Ludzie straca miejsca pracy, a Robert z innymi sie nachapal i guwno mu zrobia ale nakradl i jest ustawiony na przyszlosc i jego pomocnicy tez. Oto sprawiedliwosc naszego kraju

@Ff

Jak masz dowody na kradzież to zasuwaj na policję lub do prokuratury. Wszyscy wg takich ludzi jak Ty to (usunięte przez administratora) spójrz w lustro. Brakuje Ci odwagi żeby się przedstawić? Każdy anonim jest taki bohater jak Ty.

Yolo

Robert wróci i zrobi w końcu porządek.

ghyjarocin
@Yolo

przecież to on pociągnął tą firmę na (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Nadar

Warto tam do was przyjść na CNC popracować czy odpuścić sobie? Serio macie takie problemy z wypłatami?

The end
@Nadar

Nie przyjmują, 50 muszą zwolnić, przykro mi

The end

To już jest koniec jafo, pójdziemy z torbami i co z tego że zwalnia 50 jak i tak wtej chwili brakuje ludzi do roboty, po dzisiejszym zebraniu to z glupialem najpierw jest mowa o zwiększeniu produkcji a później o zwolnieniach pracowników, a zresztą jak zwalnia to mogą już wszyscy się pakować bo i tak wtej chwili nie ma kto zastąpić drugiego jak go nie ma i robota stoi. Koniec Jafo2020 było i się zmylo????

Krzysiek

Gdzie żagiel biznesu od burmistrza dla jafo?

Mateusz
@Krzysiek

Tak żagiel biznesu jak wypłaty nie ma I nie wiadomo kiedy będzie.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Bardziej wiejska gwara

Olgierd

A może trzeba być dobrym i solidnym pracownikiem żeby nie było powodu do narzekania?

Weź mnie nie rozśmieszaj
@Olgierd

Ty tam chyba nie byłeś, zakład z czasów PRL i wypłaty nadal na tamtym poziomie, na raty i się ciesz że masz pracę. Robisz na starych gestach (kilka dobrych maszyn) wieczny problem z narzędziami a jak co do czego to winny jest pracownik. Dalej nie ma co pisać bo by trzeba użyć niemiłych słów.

@Weź mnie nie rozśmieszaj

Powiedz coś więcej na temat wypłacania pensji na raty? Czy to standardowy proceder w JAFO? Jestem ciekaw.

@Jacek

@Weź mnie nie rozśmieszaj - co ty możesz wiedzieć, chyba, że jesteś tam nadal pracownikiem, jak tak to się dziwię dlaczego kalasz rękę która ci daje jeść. Problemy są jak w większości firmach aktualnie, niektóre zaczęły zwalniać inne ograniczać produkcję, jest stagnacja, proszę trochę poczytać lub posłuchać. W JAFO aktualnie jest naprawiane to co Ktoś popsuł. Nie rozumiem dlaczego mówisz / piszesz, że zawsze jest winien pracownik, pracuję tam i nie słyszałem jeszcze, aby pracownika pracownika obciążyli za złą robotę. Więc proszę jak ktoś coś pisze to niech pisze prawdę a nie tylko coś, aby zaistnieć.

john
@ja

@ja zdarzyły się takie przypadki iż kogoś obciążyli, czy aby na pewno tam pracujesz?

UJ

Mało tam widocznie pracujesz bo za (usunięte przez administratora) robotę czy za zjebane narzędzia płacisz z własnej kieszeni albo odrabiasz cały rok, zawsze tak było i tak jest, mogą cie nawet zwolnić albo do tego cie zmusza rzucając się po najgorszych stanowiskach i cie będą poniewierac i nic nie da się im wytłumaczyć że maszyna stara że nie trzyma wymiaru i takie tam, aby ci powiedzą na (usunięte przez administratora) żeś jechał ????

@UJ

Chyba należy Ci przypomnieć o tym, że na forum publicznym powinno się unikać wulgarnego słownictwa. Zapewne pracujesz w JAFO. Powiesz mi w związku z tym, jak to tam jest z zarobkami? Są one adekwatne do ilości powierzonych obowiązków?

UJ
@Marta

To zależy jak długo tam pracujesz im krócej to najlepiej bo wtedy masz szansę na jakieś podwyżki????, kończy ci się umowa to raczej Ci coś dołoża, ????a jak już się będzie kończył okres umow i dostaniesz na stałe to później ciężko o jakieś podwyżki, ????a obowiązków coraz więcej.???? Ogólnie to zakres plac w firmie to naprawdę szkoda tych ludzi ????co im oferują a zwłaszcza tych starszych bardziej doświadczonych po 40 latach pracy maja nawet mniejsze wypłaty ????od tych co robią 2 lata albo mniej a robotę ciągną starzy, to jest hańba i wstyd że tak jest ????????teraz dostajemy 1700 na rękę bo nie mają kasy a reszta (usunięte przez administratora) wie kiedy ????więc czas stąd (usunięte przez administratora) bo będzie gorzej ???? czas na zmiany od nowego roku, fajnie że będzie wolne w grudniu od 20 do 6 stycznia, będzie można poszukać na spokojnie lepszej pracy ????

Mechanik

Czy warto tam iść na przyuczenie jako młody pracownik? Czy szkoda nerwów i zdrowia? Interesuje mnie praca na manualnych maszynach. Niech się ktoś wypowie kto tam pracuje :) pozdrawiam

@Mechanik

Miałeś już jakiś kontakt z manualnymi maszynami, czy jeszcze nie? Ciekawi mnie, czy masz jakiekolwiek doświadczenie w ich obsłudze.

Mechanik
@Jacek

Doświadczenie praktyczne to szczerze mówiąc bardzo małe. Trochę z tokarką miałem do czynienia. Ogólnie wiem co to suport, konik, imak czy norton. Poszczególne maszyny też umiem odróżnić i wiem co na nich się robi. Dużo czytam literatury fachowej i od przyszłego roku zaczynam technikum mechaniczne dla dorosłych.

Kr
@Mechanik

Daj sobie spokój z tym muzeum, znajdziesz inną pracę i znów będziesz musiał się uczyć od nowa bo zobaczysz narzędzia które są w użyciu od 15lat a Jafo tego jeszcze nie ma.

Doświadczony
@Mechanik

Z twoim doświadczeniem to nic nie umiesz, rysunek techniczny, narzędzia pomiarowe musisz mieć opanowane, dużo spokoju na te stare maszyny potrzebujesz bo one chodzą że chodzą, płace dostaniesz minimalną a jak będzie (usunięte przez administratora) miesiąc to jeszcze w ratach, na naukę miałeś czas jak chodziles do zawodowki i nic was tej szkole nie uczą, bo przychodzą takie inne stwory po szkole do roboty niby operator Obrabiarek a (usunięte przez administratora) wie nawet nie rozróżnia wiertła od freza, daj sobie spokój z ta firma tu potrzeba ludzi do Roboty a nie do patrzenia przez pół roku, trzeba było się uczyć

Krzysztof

Widziałem ogłoszenie że poszukują operatorów CNC. Może ktoś powiedzieć ile można zarobić? Doświadczenie 10lat frezarki 3osiowe system Fanuc. Jaka atmosfera w pracy i jaki sprzęt i narzędzia są tam stosowane (jakieś nowe technologie)

Wkurwiony
@Krzysztof

Placa minimalna i to w ratach, norma musi być minimum 90%wtedy jest szansa na premie a żeby to mieć to trzeba być niezłym zapierdalaczem i trzeba nieźle kombinować, nawet o wodę trzeba prosić jak są upały bo nikt ci nie przyniesie taka jest teraz hamowa, w tej firmie im więcej masz lat przepracowanych tym mniej zarabiasz, ludzi nie szanują i się zwalniaja a później becza że nie ma kto robić, jeśli chcesz zarobić to daj sobie spokój z tą firmą tu jest zero przyszłości ????????

Boss
@Krzysztof

Nowe kosmiczne technologie to może Ci zaproponować tylko bosy antek kieras mechanicznego

Wojtas
@Boss

Z bosym sie nidogadasz on ma plan odbodowy tego zakladu tak sie jemu wydaje

Olga

Jeśli komuś tak bardzo nie odpowiada praca to zawsze może ją zmienić, wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

@Olga

Widzę, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Może mógłbyś napisać jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom i czy premie są uznaniowe i pracuje na nie cały zespół,, czy raczej trzeba się o nie starać indywidualnie?

Robert

Nikt mnie nie zwolnił. Sam odszedłem z wami się nie da pracować! Nikt nie z was nie rozumiał przekazu z (usunięte przez administratora) !

ktoś
@Robert

a jakim cudem można było z tobą współpracować skoro z tego co wiem nie potrafiłeś rozróżnić tokarki od szlifierki.......

Alicja

A więc wstydź się panie Robercie z ludzi robiłeś (usunięte przez administratora) a kto najwięcej nakradl. Bardzo dobrze ze cie nie ma. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

Dhf

Rozumiem że były podwyżki, wypłatę Roberta podzielono na pracowników.

Nikt

(usunięte przez administratora)to teraz powinien grube miliony kar płacić za rozwalenie całej firmy

Za nic nie będę płacić.

Rupert

Szwed nic nie lepsze

Leadweelek
@Robert

Pan prezes odszedł od koryta ????????????

janusz
@Nikt

ten cały cyrk prezesa nadaje to mediów i CBA

janusz

nadaje się *

No i się stało!! Radość w sercach.

Golo

Lata temu człowiek z dumą mógł mówić że pracuje w JAFO, teraz to wstyd się przyznać.

Pioter

Lata mijają a opinia o JAFO pozostaje niezmienna. Dodając do tego najnowsze niuanse o braku całości wypłaty na czas ,wyżywaniu się pana szanownego (tfu) prezesa na pracownikach za swoje błędy,po niepłacenie kontrahentom,napiętą sytuacje w firmie i stres.Dodając do tego odejście głównych zleceniodawców wychodzi na to że ten zakład jeszcze trochę i będzie totalną klapą. Średnia wieku pracowników +- 60 lat ,nie interesuje ich nic poza tym by umoczyć mordę od rana i wytrwać do 14 opierając się o maszyne w myśl zasady czy się stoi czy się leży(nie wszyscy). Za 4 lata emerytura to jakoś Ci specjaliści (niektórzy to na prawdę super fachowcy) przeżyją za tą minimalną. Młodzi uciekają z zakładu ,przychodzić nie chcą. Narzędzia tandetne , organizacja pracy przez kierownika produkcja to kpina. Raz jest robione to ,ale jak najwyższy powie inaczej to jednak nie to , rób tamto. Ogółem zakład w stylu folwarku pańszczyźnianego szanownego pana prezesa. Nie polecam , chyba że ktoś jest fanem Benny Hilla albo Monthy'iego Pythona.

Tyltyl
@Pioter

Po prostu trzeba nie mieć dla samego siebie szacunku żeby tam się zatrudnić.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A - Jarocin

• Jak się pracuje w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A