Opinie o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Jak jest z pakietem medycznym w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A? Można dołączyć rodzinę?

A mama powiedziała

A co firma Marat zrobi z zaleglosciami za nadgodziny w soboty w kwietniu, trzeba znowu iść do sądu bo oferują się jako rzetelna i wyplacalna firma... i co teraz?

w odpowiedzi
@A mama powiedziała

Nadgodziny za soboty są do wybrania, nie do wypłacenia, zresztą zgodnie z przepisami.

w odpowiedzi
@A mama powiedziała

jeżeli w ogóle występują

Jacek
@w odpowiedzi

W sumie to też dobra opcja że można wziąć wolne ale jak dla mnie to wolałbym kasę. Od razu przy robieniu nadgodzin wiadomo było że nie zapłacą tylko do obioru czy dopiero teraz tak zdecydowali?

Melwit
@Jacek

Wcześniej była decyzja.

Zawiedziony,

Anonim a kiedy by się dostało te resztę zaległości jak bym teraz zadzwonił do tej kancelarii bo ta firma jafo marat to już się nic nie przejmuje tymi pracownikami którym wiszą te pieniądze nawet nic nie informują kiedy będą a nawet straszą że już ich nieodzyskamy i czekamy i czekamy i czekamy.......

Omijać ten przybytek byle dalej. Park maszynowy to tragedia, większość maszyn się sypie, narzędzia też cudowne nie są. Ludzie, którzy wiedzieli co robić się zwolnili i panuję totalny brak organizacji. Wielki inwestor sam chyba nie wie co z tym zakładem teraz robić. Obiecują złote góry a później pakują w największe (usunięte przez administratora) za śmieszną najniższą krajową.Te bajki o wysokich zarobkach to sobie możecie wiecie gdzie wsadzić. Nie pozdrawiam.

Jak tam się teraz żyję w Jafo pod rządami Maratu? Lepiej niż wcześniej czy nadal omijać szerokim łukiem?

ERp

Od strony finansowej, kultury w miejscu pracy oraz prognoz na przyszłość - lepiej, czuć zmianę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Rysiek

Ale za to wypłaty jedne z wyższych na Jarocinie

Praktykant

Już dawno temu było do przewidzenia że to wszystko upadanie. Prl na każdym kroku, a to co się tam wyprawia to cyrk. Przestroga dla wszystkich.. unikajcie tego przybytku

@Praktykant

Jako praktykant śmiesz to nazywasz to prl? Ukaż swoję prawdziwe imię a nie tylko (usunięte przez administratora)łupoty..

@Rockie

Chyba innych firm i ich arsenału nie widziałeś skoro twierdzisz że to nie jest prl haha. Już sam fakt można wyczytać że wypłat nie było i z tego co pamiętam to maszyny też dosyć słabe :) Nie wspominając że stawka to najniższa krajowa hahaha

@Praktykant

dodam jeszcze, że sam robisz na starych gównach i myślisz że co? jesteś super pracownikiem? zakład myślę że sra na ciebie ostro.

@Rockie

Ale pewnie wypłatę co miesiąc dostaje nie jak wy.

@Krzyś

Zmieniaj sobie nazwę użytkownika za każdym razem i broń siebie, ale weź się po prostu nie ośmieszaj...

@Praktykant

Za PRL to robiono dobre frezarki, a te ostatnie wypluwane z siebie maszyny jafo, to szkoda gadać. Tyle w temacie

@Rockie

Nie jestem tym kolesiem co ciśnie że w jafo macie złom, ale widać że pupa piecze że ktoś dostaje za swoją pracę wypłatę

Pini
@Krzyś

Panie ale my też dostajemy wypłatę, więc nie wiem o czym mowa.

@Rockie

Widze że nie tylko maszyny sa za prl, ale i nawyki względem pracodawców

Bąbel

Firma zaczyna działać, coś się ruszyło, jest nowa firma, która to wzięła. Oby wszystko się dobrze ułożyło.

@Bąbel

Myślę że podjadą pod to z mocnym impetem, inaczej nie brali by byle gówna, muszą mieć w tym jakiś biznes. Gorzej myślę z samą kadrą pracowniczą.

Waldas

O wypłacie coś wspominają?

Asdf
@Waldas

Tak i o premi na wakacje pod gruszą

@Waldas

Najważniejsze że ruszy to.! Wypłata będzie 10 sierpnia ale jeszcze nie cała, więc już się nie pytajcie czy to ruszy? Bo już ruszyło więc do roboty, koniec wczasów w JAFO ????

Waldas
@Z miłości do koryta

Ktoś wreszcie kupił ten zakład?

@Waldas

Marat z Rybnika narazie w dzierżawie

@Z miłości do koryta

Kolejna firma krzak

Zadowolony

Ludziska wracajta do roboty spowrotem, bo to lada dzień się rusza!

Rychu krychu

Zamknęli już czy jeszcze nie?

@Rychu krychu

Jeszcze jest nadzieja.

Zadowolony

Co to będzie, co to będzie? Chyba czwarty miesiąc za darmo robić będziemy? :-(

Lonia
@Zadowolony

A nadal tam siedzisz? Haha

Klakier

Trzeba czekać panowie bo inwestor jedzie.

Janek
@Klakier

Jeśli jakiś inwestor się znalazł to ma chyba jaja ze stali że chce się ładować w coś takiego, no chyba że chodzi o przejęcie hal i grunty jafo

Włodas

I znowu 10 a wypłaty nie ma. P.s. Czy to się jeszcze ruszy? :-)

Big Marian
@Włodas

Na co Ty liczysz... nie widzisz dokąd to zmierza? Nie byłeś na spotkaniu? Nie słyszałeś planow?

@Big Marian

Dopóki są pracownicy i prąd to cały czas jest nadzieja. Może w końcu Jafo znajdzie jakaś niszę na rynku dla siebie.

Syndyk
@Włodas

Chyba na rynku w Jarocinie.

Qrzychu
@Syndyk

Ciekawe czy ktoś tam był na tyle bystry żeby przed brakiem wypłat się zwolnić i nawet przebranżowić niż za darmo robić w imię czego? Dla idei? Chociaż wypłaty na raty to i 10-15 lat temu nie raz tam były, a teraz jak ich nie ma wcale to całkiem nie rozumiem ludzi po co tam siedzą.

Jon
@Qrzychu

Nie tylko pieniądze są ważne, idee też są ważne, a może najważniejsze. A po drugie powiedz mi jeżeli zwolnili by się Ci pracownicy co tam teraz pracują to kto tam pójdzie pracować (za Bóg zapłać)? A przecież upadłości jeszcze nie ma ogłoszonej więc zakład musi funkcjonować. W końcu mówili na zebraniach że to pracownicy są największą wartością. Trzeba czekać, może znajdzie się jakiś inwestor.

Qrzychu
@Jon

"kto tam pójdzie pracować (za Bóg zapłać)" nikt nie powinien, praca dla idei? Człowieku za to da się utrzymać rodzinę? Ty to chyba jeszcze z rodzicami mieszkasz skoro masz takie podejście. W życiu bym nie robił za darmo, później płacz że oszukali że nie zapłacili itd. że rachunków nie opłaciłem że odsetki ci rosną I się zadluzasz. Wolałbym iść do jakiegoś magazynu na widłaka czy sklepu na wózek żeby towar rozładowywać ale przynajmniej bym był pewny że pieniądze będą co miesiąc mniejsze czy większe mało ważne, ale by były a nie jakieś domysły obietnice. Pewnie że pracownicy są najważniejsi a co mają innego powiedzieć? Wazeliniarstwo musi teraz lecieć bo ludzie pójdą i mogą zamykać tą szopę, a tak poza tematem na okolicy powstało kilka małych firm również w CNC więc jak ktoś wychylił nos dalej niż za bramę jafo to i nawet w zawodzie znajdzie pracę. Tak to jest jak firma przez tyle lata rządziła pijawa z Szwecji i dzban wysoki jak brzoza

Jon
@Qrzychu

Rodzinę? Przecież tam masz większość albo kawalerów albo emerytów. A jeśli chodzi o naszego dawnego przywódcę to Ci przypominam że póki on był to wypłata też była a o socjalnym to już nie wspomnę.

qq
@Jon

Zapomniałeś jeszcze o tzw. gospodorzach.

Ansn
@Jon

Nie ma to jak być dymanym w dupala na robotę i kasę i jeszcze bronić tego szamba, a na dodatek twierdzić że długi był dobry bo była wypłata tfuuu ochłapy były co miesiąc chociaż nie zawsze całe i od wielkiego dzwona dał kilka srebrników z łaski swojej, to już całkiem szczyt. W życiu chyba nawet nie słyszałeś bo widzieć na pewno nie widziałeś jak funkcjonuje dobra firma. Aktualnie w branży jest tyle zleceń że dużo firm nie nadąża i robi nadgodziny ale to trzeba mieć najpierw dobry zarząd i park maszynowy. Wejdź sobie na OLX i zobacz ile aktualnie jest ogłoszeń w okolicy a jak polecisz bliżej poznania to można przebierać bo jest takie zapotrzebowanie na ludzi.

Sebastian
@Ansn

Często zdarzają się sytuacje, że zatrudnieni pracownicy otrzymują należne im wynagrodzenie z jakimś opóźnieniem? Ciekawi mnie to bardzo, dlatego też postanowiłem wypowiedzieć się w tym wątku, aby ktoś mi pomógł to ustalić. Fajnie, że jesteście aktywni, bo dzięki temu jest dużo większa szansa, że odpowiesz. Czekam.

Pol

Dno wyplaty nie widać nikt nic nie wie. Nawet nie wiadomo kto tym syfem zarządza.

1 maj
@Pol

Dziś święto pracy a my bez wypłaty trzeba naslac na nich pały

juziu
@1 maj

No właśnie święto pracy a nie święto wypłaty. Prace na razie mamy a to najważniejsze. Zdrówko jest najważniejsze a nie pieniądze.

Rh
@1 maj

Wiedziałeś, że wypłaty nie było, nie ma i nie będzie to w sumie po co twoje żale tutaj?

Zdzisław

Jak jest z tym jafo? Ktoś to kupuje, bankrutuje to? Wyprzedaje maszyny czy co tam się dzieje? Taki piękny zakład w jego czasach świetności upada, wielką szkoda stanęli w rozwoju firma się nie rozwijała tylko była rozkradana przez tych z góry więc prędzej czy później musiało dojść to tak niskiego upadku.

Nickie
@Zdzisław

Sytuacja odnośnie bankructwa, wypłat, i wszystkich istotnych rzeczy zmienia się szybciej niż kalejdoskopie, więc ciężko tu powiedzieć cokolwiek. My jako "szare człowieki" nie wiemy praktycznie nic pewnego.

Bishop

Przyznam się że ciężko mi się pogodzić z tak ciężką sytuacją tego zakładu, nie jestem jednak pracownikiem który przerobił dużą cześć swojego życia tutaj, wiedząc że wszystko zawsze układało się tak pięknie, również z opowiadań starszych pracowników, aż łezka w oku się kręci. Szkoda że to tak szybko upada, było dosyć parę okazji by to jakoś odnowić, prawdopodobnie skończyły się fiaskiem. Większość firm które niedawno pokazywały jak to bardzo nie są zależni od cennika innych firm gdy jafo okazuje im to samo za taki poniekąd ochłap, to dla mnie mocno absurdalne. Temat rzeka, ten kto ma coś do dopowiedzenia, zalecam to tutaj, bez żadnych kabaretów malina etc. bądźmy poważni, chodzi o tu o wspólną opinię i argumentację, opartą na merytorycznym podejściu do tematu, pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

@Bishop

Nikt nie chce nam pomóc, co chwila dobre wieści, żeby zaraz okazały się nieprawdziwe. Od dobrego roku rządy były właściwie pracownicze i się kulało, teraz Leszek coś próbuje i nic z tego mnie wychodzi. Nikt Wam tyle nie da co ja Wam na obiecuje.

Xyz

I tak też nas chrabia Burzyński urządził, do dziś wynagrodzenia za luty nie dostaliśmy A za marzec to już zapomnijmy. I zapewne będziemy musieli się sądzić. Żeby tak roz... firmę!!! Na co Wy jeszcze ludzie tu czekacie? Na zbawienie? Wywalić Zarządcę!!!!

Hrabia, nie chrabia.
@Xyz

Bądź obiektywny, nie złośliwy. Gdyby nie on, to już dawno mielibyśmy upadlość.. Długi zrobiliśmy na dlugo przed jego przyjściem i to nie małe. Żyliśmy na kredyt, zadłużając się coraz bardziej.

STRAJK.!.!.!

Pracownik Ufo

Jaki strajk , co tam się dzieje ? Czyżby hasło " AVE Tarnów " było już nieaktualne ...

@Pracownik Ufo

Tam już nic nie wiadomo co tam się dzieje, na nic pieniędzy nie ma aby kartki wieszaja że nie będzie wypłaty, aby ludzi doluja a nic z tych rozmów nie wynika, zaraz tam nikogo nie będzie więc można zamykać tę szope bo aby szkoda prądu, ogólnie od piątku jest STRAJK, proponuję do roboty nie przychodzić jak nie płacą, szkoda paliwa na nich, pracownicy szukać innej roboty bo pieniędzy i roboty nie ma i nie będzie

Zleceniodawca

Witam wszystkich opiniodawców Panów i Panie . W niedzielne popołudnie przy okazji sprawdzania statutu firmy wszedłem na opinie byłych i obecnych pracowników Firmy JAFO. Po przeczytaniu większości postów zastanawiam się czy to niewiedza złośliwość,czy tęsknota za dawnymi czasami. Z tego co ogólnie wiadomo firma jest w sanacji ma nadzorcę sądowego status zupełnie nie ciekawy,wiarygodność marna dla współpracy z zewnętrznymi firmami.Własność Jafo w rękach Szwedzkiego przedsiębiorcy który zupełnie nie jest zainteresowany utrzymaniem tej firmy. Jedynie Tarnów jest jeszcze chętny do przejęcia tego przedsiębiorstwa ( ma nadzieję na uratowanie).Z tego co mi wiadomo od kilku miesięcy dzięki temu inwestorowi macie jeszcze pieniądze na wypłaty.Więc troszeczkę szacunku dla jego wkładu dla Waszej Firmy. Zrobiłem kilka zleceń na obróbkę zlecenie wykonane poprawnie ,ale terminy bardzo długie.Więc albo nadmiar zleceń lub marna wydajność pracy.Pracownikowi tylko się należy za jego przychodzenie do pracy a co z pracą.Więc pisze jaki on jest nieszczęśliwy i wykorzystywany. Byli pracownicy piszą nie cenzuralne docinki pod adresem firmy i pracowników i większość to akceptuje wręcz jaszcze to popiera SMUTNE TO.

Natasza
@Zleceniodawca

Pizdzisz bez sensu, ludzie nie mają warunków, narzędzi żeby coś zrobić dobrze i szybko a wam tylko norma w głowie, maszyny z 19 wieku a czasy z kosmosu, niedługo tam nikogo nie będzie bo sami się pozwalniamy jak tak to wszystko będzie, bo już nas coraz mniej ale ludzie mają nadzieję i liczą że się coś zmieni bo mimo że wszystko się (usunięte przez administratora) to są do końca z firmą a kto ma ciężka sytuacje to niestety musi zmienić pracę i dlatego zamknąć ta budę jak najszybciej bo większość na to czeka a tak nas przetrzymujecie i nie wiadomo co robić... Tak doprowadzili wielcy prezesi do upadku firmy szwed robercik, zelek i komisarzyk, firma 4 lata temu miała 2 miliony zysku a jak nakupuli niepotrzebnych maszyn to się. Zrobiło 20 milionów długów, więc niezganiajcie na pracowników że to niby przez nas tylko bierzcie się za rządzących

Hitmen
@Natasza

Natasza to po co tam siedzisz jak tak źle? Zmieniaj prace póki jeszcze ktoś Cie chce. Chyba ze masz możliwości to trudno, nikt za siedzenie jak w jafo nie placi hahaha

Roman
@Natasza

Miala zysk bo była firma niemiecka ktora zlecała maszyny. Ale byly kieras Roman zmienił prace i jako profit dla nowej firmy sprzedal również kontrahenta niemieckiego. Od tego się zaczyna historia upadku... pozdro JAFO

Wincent

Postanowieniem z dnia 26.02.2020 r. Sąd Rejonowy w Kaliszu, V Wydział Gospodarczy otworzył postępowanie sanacyjne dłużnika Jarocińska Fabryka Obrabiarek :Jafo"

Przedsiębiorstwo

Padło już czy nie padło? Chętnie bym odkupił z 2-3 maszyny z jafo bo pewnie będą je licytować za bezcen

Zostaw merytoryczną opinię o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A - Jarocin

• Jak się pracuje w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A