Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Tentamtyzbaza

Skąd ten wniosek?

Nim
@Tentamtyzbaza

Z podejściem do Kobiet...

Tentamtyzbaza
@Nim

Ale to są realne fakty ? Czemu po prostu mu tego nie powiesz wprost tylko piszesz na gowork ? Nie wydaje Ci się że jeżeli taka sytuacja ma miejsce to wypadałoby porozmawiać ?

No nie

Gość miesiąc spędził.....odizolowany od społeczeństwa

Bażanerio

P.P z z U.T.R ....

Nim

Kawał hu...

Urma
@Nim

Mało powiedziane....

Re

Ta praca go zniszczyła...

Napletodon

Haha wtf co za ludzie, przesadzacie w większości z tymi komentarzami np z tymi odnoszącymi się bezpośrednio do kogos. Pewnie wywaleni za nienadawanie się do pracy z innymi ludźmi, żal mi was nieudacznicy nie potrafiący znaleźć sobie normalnego zajęcia oprócz wylewania swojego bólu du.y

Dominika@

Ostatnio pojawiają się częste wypowiedzi na temat pracowników czy są na to dowody czy to zwykłe pomówienia ???

Setter
@Dominika@

Zwykłe pomówienia, grupa osób próbuje się dowartościować obrażając innych, wypisują co chcą i o kim chcą byle by komuś dopiec, takie typowe cwaniactwo w internecie a piz... w świecie.

@Dominika@

Nie wytrzymał ciśnienia i pracuję do końca miesiąca razem z tym drugim

Setter

Idą do konkurencji

Ci ze zmiany C

Xfire

a co.... pali sie ? :D

@Setter

Proszę, abyśmy nie dyskutowali na temat bezpośrednich osób zatrudnionych w firmie Koam a tylko i wyłącznie o pracy w tej firmie. Pamiętaj również o tym, że na forum zabrania się używania słów wulgarnych oraz obrażania innych użytkowników i osób powiązanych z pracą w tej firmie.

UtRzymanie Pan P to potwór w ludzkiej skórze

Rtl
@Bażanowice

Czemu

Bażanerio

Mowa tu o Piotrusia z utrzymania

Anonimowo

Gość ma nieciekawą przeszłość

Vx
@Bażanerio

Kawał hu.a i skonczonego skur.....na

Dominika

@ola2, nastąpiły jakieś zmiany w firmie Koam, jeżeli chodzi o dni pracy? Możesz to rozwinąć, aby Twój post był bardziej zrozumiały? @nowa, chciałabym, abyś napisał coś więcej o tej planowanej imprezie firmowej. W jakiej formie ma ona się odbywać? Każdy pracownik został zaproszony?

Xzxxxz
@Dominika

Jest grafik z pracującymi sobotami od października do grudnia przy normalnym trybie pracy.

wika

to znowu ja,, spodziewane są duże zmiany w Firmie,tak jak już awizowałam w lipcu stało się,,,, przychodzi nowa władza.Trzeba się na to przygotować,najlepiej będzie jak lider i cała zmiana na widok nowego pracodawcy krzyknie NAMASKAR /po indyjsku - witamy/ a wtedy nowy Pan i Władca odpowie łaskawie SWAGATAM /witajcie/ i wtedy ładne i uśmiechnięte nasze dziewczyny powinny rozsypać płatki kwiatów pod nogi nowego Bossa,,,,

Mag
@wika

Fajne info tyle, że mocno opóźnione :) :) ale jakoś mnie to nie dziwi ;) może uaktualnij trochę swój zasób wiedzy czy coś w tym rodzaju ;)

@wika

musza sie do nas dostosowac :D

Bażanowice

Ludzie czy wam Już rozum odjeło pisząc te komentarze...strona ma służyć do wypowiedzi na temat pracodawcy a nie obrzucaniem sie wyzwiskami i obrażaniem się między sobą.

Wtem

Pewnie temy tak się śmieje że stamtąd w koncu wyszedł...

Wr

Człowiek po odwyku AA ....

Ernest

Z czego sie śmieje ciągle ten socjopata...znam go dobrze....

Tr

Jeśli masz Godność nie przyjmuj się tam do pracy,Jesli do konca Jej nie utracileś zwolni się....

Były Pracownik

Jeśli Śmiech to tylko Piotruś nie rozłączna cecha tego człowieka zanim coś zrobił musiał się pośmiać...

drdr
@Były Pracownik

podobno mają go zwolnić w tym miesiącu

nowa

mam pytanie jak jest z tą imprezą firmową w grudniu , można zabrać osobę towarzyszącą czy nie

U.T.R Bażanowice

CHAMIARZ w jasnych spodenkach

ola2

ponoć soboty na 2 zmianach wolne ma być

Dominika

Zazwyczaj było słychać jego śmiech który jest rozpoznawalnym elemętem jego bycia w tym zakładzie może poczytał co jest na obiad i nie wytrzymał psychiczne......

Jeśli piszemy tu o chamstwie zakładowym jest to zjawisko które jest w każdym zakładzie pracy w większym stopniu lub mniejszym ....żadna nowość Ale jeśli Pracownicy w spokoju mają przerwę na obiad i na stołówkę wpada Pracownik i zamiast zachować ciszę i powiedzieć z kultury i grzeczności Smacznego to krzyczy na głos kur....wa!!! To juz mógł by sie powstrzymać Chodzby z prostego powodu ze to Stołówka

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.