Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

wika

kursy i szkolenia w Koamie to abstrakcja,,,, Nowo przyjęty pracownik bez żadnego teoretycznego przygotowania zostaje postawiony na stanowisku pracy.Uczy się na tym co spieprzy,,Jego praca jest pasmem błędów i braków które rzutują na wynik całej Zmiany. Wynika to z tego że szkoda czasu na szkolenie nowego pracownika bo "jakoś to będzie-nauczy się",,,, ale też z tego ze nie ma kto przekazać i wytłumaczyć na czym ta praca polega. Ci co coś wiedzą zapieprzają na linii a "pseudo" Liderzy nieuki i karierowicze z "Perstrimu" sami nie znają tajników i cyklu produkcji w Tej Firmie,,,, Tu się zaczyna i kończy temat szkolenia. A co do kursów to odbywa się "kon -kurs"na najlepszego WAZELINIARZA w Firmie,,,nabór nadal otwarty,,,

Miłego dnia
@wika

Powiedz kobieto o co Ci chodzi? Pominięto Cię przy awansie? Wiecznie masz problem, jak nie do imprezy integracyjnej ( na której notabene Cię nie było ) to znów czepiasz się liderów i pracowników z firmy "za miedzą". Rynek pracy jest na tyle bogaty, że można przebierać w ofertach i nie trzeba marnować swojego "potencjału" w firmie, która nie spełnia Twoich oczekiwań w sferze doboru współpracowników czy kadry kierowniczej. Potrafisz lepiej? To zgłoś swoje pomysły. Od jakiegoś czasu funkcjonuje coś takiego jak MAGIC BOX ( przy wejściu na stołówkę, po prawej stronie ) można wypełnić formularz i podzielić się swoją wszechwiedzą z tymi, w Twoim mniemaniu, "głupszymi" od Ciebie. Pracując w Koam, bo jesteś pracownikiem do nadal, pozwalasz na to by kierowali Tobą cyt: nieuki i teraz następuje coś w rodzaju dylematu: sama się na to godzisz? Trochę dziwne. Pragniesz zmian? Zacznij od siebie. I małe sprostowanie. Pisząc wyraz w cudzysłowie czyli " " odwraca się jego znaczenie. Więc pisząc "pseudo" tak naprawdę nie wiadomo o co Ci chodzi. Druga sprawa: istnieje coś takiego jak wielokropek , to znak interpunkcyjny w postaci trzech kropek ( zainteresowanych odsyłam do sjp ) natomiast nie wymyślono czegoś takiego jak wieloprzecinek :) to w kwestii nieuków Podsumowując. Stare ludowe przysłowie głosi: Jak się psu nudzi to sobie klejnoty poleruje ( pisownia zachowująca standardy ) a najbardziej znudzone są nasze "kochane" ( cudzysłów = odwrócone znaczenie ) Quality

@wika

Czy w związku z tym, że firma Koam rzekomo nie przeszkala odpowiednio nowo zatrudnionych osób, to można zauważyć, że jakość pracy znacząco spada? Napisałeś, że błędy, które popełniają te osoby, mają wpływ na wynik całej zmiany, czy również przez to finansowo traci cały zespół pracowników? Są zmniejszone premie, bądź ewentualne nagrody? Znasz może powody, dlaczego firma w taki sposób podchodzi do kwestii szkoleń? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

@wika

Ludzie, ludzie! Już nie idzie tego czytać co tu piszecie. Nie rozumiem co da Wam takie pisanie tutaj? Lepiej się poczujecie? Wszyscy tu tacy odważni, a jak przyjdzie co do czego to każdy siedzi z podkulonym ogonem i nie odezwie się w ogóle. Najlepiej wypisywać tu swoje żale, albo roznosić w pracy ploty między sobą. Niech każdy pilnuje swojej pracy i zajmie się swoimi obowiązkami, a nie ogląda się i nie obserwuje jak druga osoba pracuje. Tyle jadu nigdy w życiu jeszcze nie zaznałam jak tu. Każdy uważa się za ideał i widzi tylko błędy w innej osobie. Jak to mówią: "kozak w necie piz** w świecie".

pracownik za 2100 brutto
@wika

Praca na maszynie jest bardzo prosta , nie trzeba kursu tylko raz pokazać ,ale trzeba myśleć przy pracy a nie którzy mają z tym problem .Niewiedzą która prawa która lewa .Ale niema się co dziwić za te pieniądze to się nawet w pracy nie chce myśleć.

@pompom

Wątek opinii o pracy w firmie Koam jest miejscem, gdzie można wyrazić swoje zdanie na temat danego miejsca pracy. Zapytałeś, co ludziom daje, że napiszą tutaj swoje uwagi względem danego miejsca pracy? Chociażby to, że dzięki temu osoby, które rozważają pracę w tej firmie, mogą zapoznać się z tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz ogólna sytuacja, która obecnie tam panuje. Jest to bardzo pomocne, dlatego tak ważne jest, aby opinie były merytoryczne i zgodne z rzeczywistością.

@Paweł

Paweł idź się lecz :) Może jest to miejsce do wyrażania opinii o pracy, ale trzeba znać jakieś granice. A tu to jedna wielka loża szyderców. Nie wiem czy zauważyłeś, ale większość opinii tu nie jest o pracy tylko o rzeczach w du...y wziętych :) Praca jak każda inna. Mimo, że nie zawsze jest mi tu dobrze to nie piszę swoich żali na tej jadowitej stronie.. tym bardziej nie piszę o innych osobach, bo po co? Nie podoba się aż tak bardzo? To wypowiedzenie i nara. Rynek pracy jest teraz tak otwarty i czeka na tych IDEALNYCH FACHOWCÓW co mają tu taki ból (usunięte przez administratora)

@Paweł

A poza tym to już nie jest KOAM. Widać mało doinformowany jesteś. Nie pozdrawiam.

@pompom

Firma zmieniła swoją nazwę? Jeżeli tak to, czy mógłbyś podać, jak obecnie brzmi nazwa firmy Koam? Znasz może powody, dlaczego zmieniono nazwę tej spółki? Ma to związek z jakimiś zmianami w zarządzie, czy jest to zupełnie inny powód? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Mag
@Paweł

Była Dominika, ale się przejadła, to teraz Paweł....tylko styl ten sam ????????????????????

Kaustka

Do czego to dochodzi

To po co się odzywasz . Każdy ma swoje zdanie

Hana
@pracownik za 2100 brutto

Tak, tak... Niektórzy powinni pomyśleć nad powrotem do szkoły

Obcy

A nie pomysleliscie że jedyną obroną to zjednoczyć się. Jak chcecie bronić siebie będąc tak niezgrani i zajadli? Pracownicy pomyślcie troszeczkę i się zjednoczcie.

Hanys is alive

Ten ruchaniec pospolity kierownik produkcji od siedmiu boleści przychodzi na kontrolę na nockach ze swoją bimbałą w stringulcach i myśli, że co? Że my nie wiemy kiero je twojo żoneczka??? Naskocz nam na dzyndzel kurła

Lepkie Ręce nr 1 w tym zakładzie bagażnik się nie domyka

Rambo

Kompletne zero śmieć ludzki.

Adwokat

A co to bydak?

LOl

Opinie na gowork koam to taki sam kabaret co sama firma hahaha widać jakie ludzie mają poszanowanie do tej żałosnej firmy haha tak trzymać,!!!

Operatorka

Z jakiej racji my produkcja mamy przerwy 20 minut,a kontrola i seterzy mają po 30-40 bo się między sobą dogadają. O magazynierach nie wspomnę! Z jakiej racji się pytam,skoro to my zapie***lamy najciezej ale ok. Ile razy przyszłam na przerwe i mi sie juz 20 min skończyło wróciłam na hale a qualitka czy seter czy magazynier wrócił na hale 10-15 minut później. Zreszta oni mówią o tym oficjalnie ze maja 30 min przerwy ciekawe z jakiej racji bo napewno nie z racji cięższej pracy.

Kłalitka
@Operatorka

Mamy 30 min przerwy, bo stoimy na przekazaniach zmiany, jak wy sobie idziecie do domku/przebieracie się w szatni. Trzeba było startować na jakość albo magazyn, nikt za ciebie roboty nie zmieni. Rzycie jest nowelo

Żal
@Kłalitka

Taaa szczególnie jak schodzimy z maszyn 10 po a za 10 wchodzmy na hale a wy za 5 ale spoko ????????????????

@wariot
@Operatorka

My z PQC to minimum 2h mamy przerwy, nie krócej iczej zaburza nam to czas pracy☺️

@Żal

10 po to niektórzy już śpią po nocce a ty z maszyny schodzisz ahahahhaahhaahahahahajhahajahaha

@LOl

Śpią od piętnastu minut ???? ???? ???? a hahahah a ty z maszyny schodzisz

Hujjujuumuja

Skończcie pany i paniowie... (usunięte przez administratora) że aż w (usunięte przez administratora) szczypie. Wszyscy sracie sobie po muskach bo mózgiem nazwać tego niee można.

lolo

Dlaczego liderka z B zmiany idzie na zmanę D ?

Szogun
@lolo

Żeby was ustawić bo jesteście najgorszą zmianą

xdp
@lolo

przy byłemu liderowi zmiana B ogarnięta .

Tolu
@lolo

A co z liderką z D zmiany?

......

Niech się zmiana B chwyci roboty a nie urzalaja się wciąż nad sobą i wypisują swoje żale. Mniej dyskusji więcej roboty, żaden lider się tam nie sprawdzi do póki nie wbija szybszego biegu:)

Widzę że prawda boli
@......

Ja tam nie wiem ale szybszy bieg przydałby się też liderce K że zm C ,bo na fajkę to biegiem a w pracy to wiecznie zmęczona no chyba że bieg po schodach na wyższe piętro tak męczy...

Trolololo
@Widzę że prawda boli

Hmm ty obserwatorze pieruński, jak Ci żol to zacznij kurzyć i będziecie tak w kupie razem kurzyć... Jak się cosi nie podobo to zwolnij miejsce komuś, kto tej roboty potrzebuje bardziej!

ABC
@Trolololo

Z tego co ja widze to nasz przelozony produkcji jest bardziej zaintwresowany liderka logistyków

Może przyszły pracownik

Mam pytanie odnośnie działu jakości w tej firmie . Jak to wygląda? Czytam parę opini i zastanawiam się czy wogole przynosić CV ...czy warto ...znajdzie się tutaj ktoś kto jest w stanie opisać mi sytuację ?

Zula
@Może przyszły pracownik

Radzę szukać innej pracy. Atmosfera napięta i nieprzyjemna.Premie brane w zależności od stopnia zażyłości z kierownictwem. Jedni mając oficjalną reklamację nie ponoszą żadnych konsekwencji. Inni za pierdoły mają miesiąc w miesiąc brane do 150 zł. Ludzi co raz mniej do pracy. Jedna osoba zastępuje kilka, a do tego jeszcze trzeba wspomóc lakiernię i produkcję. Kierownictwo ma w......bane na to, jak z pośpiechu popełnisz błąd po prostu Ci wezmą premię.

@Zula

Czyli wszystko co przeczytałam i co ludzie mówią (a mówią duuuuzo)to prawda... Zażyłości z kierownikiem ??? To się jeszcze zdarza ??? Aż boję się zapytać co trzeba zrobić zeby zasłużyć na awans choc wg mnie powinno się na niego zapracowac, z tego czego się tu dowiaduje -chyba nie w tej firmie

Władek
@Może przyszły pracownik

Wystarczy się uśmiechać i dawać jak menago tego potrzebuje :)

@Władek

Moje CV właśnie wylądowało w koszu ... z tego co widzę to tam ktoś ma nierówno pod sufitem...

Alvaro

Najlepszym Leaderem jest teraz Klaudia,która zastępuje leadera na zmianie B w Bazanowicach.Wszyscy sie dogadują bez problemu, w pracy jest spokojnie i miło sie pracuje w takiej atmosferze,Klaudia jest miła,i przede wszystkim nie krzyczy tylko wszystko na spokojnie i nie robi paniki w pracy. Jesteśmy zadowoleni bardzo. Uwielbiamy Ją. Nasz zmianowy promyczek słońca :D

DzikiDzik

I od poniedziałku znowu wraca " (usunięte przez administratora) zmiany B " zaś będzie mącic i zbierać swoich zwolenników i nakrecac jednych na drugich

Franciszek
@DzikiDzik

Mam przez to rozumieć, że nastąpił jakiś powrót w szeregi pracowników firmy Koam? Rzekomy powrót miał mieć miejsce w poprzedni poniedziałek, więc może napiszesz, jak to dokładnie wyglądało? Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Setterunio
@Franciszek

Chodzi o leaderke zmiany B z Bazanowic bo wrocila na swoja zmiane a byla na innej na jakis czas.

Calineczka

Nie mogę lidereczki ze zmiany B Traktuje ludzi z góry szczególnie Ukrainę. Zamiast łączyć zmianę w " jedną wielką rodzinę " robi odwrotnie. Jest sztucznie miła i daremna. Był święty spokój jak jej nie było Nie ta zmiana,nie ta atmoafera,każdy z każdym się dogadywał bez problemu seterzy z kontrolą,kontrola z produkcją itp. Az chciało się chodzić do pracy. Chyba myśli że może wszystko skoro ma plecy w biurze. Masakra...

@Calineczka

To jej to powiedz a nie za plecami opisywać popatrz na siebie czy czasem nie masz coś na sumieniu a potem krytykuj

operator

dla przykładu w zeszłym roku za 7dem miesięcy dostałem około 1800zl brutto w tym roku 360 brutto za tą samą prace.

operator

Mam pytanie co trzeba zrobić by dostać premie w tej firmie . Komu trzeba w (usunięte przez administratora) wejść .

bażanowice

Piotruś z Warsztatu to powinien dostać narzędzia do pracy z gumy albo nawat ze styropianu...krzywdy by sobie nie zrobił

@bażanowice

Największa nie zdara i Ciapa na zakładzie pracy

Bazanowice

To że On nie ma rozumu i nic w głowie to wszyscy wiedzą od dawna......teraz nie ma nogi

Armando

Zakładaliśmy się na zmianie co sobie tym razem potnie, przegrałem nic sobie nie pociął. Dziwne zawsze na drugiej zmianie. Każdy normalny kierownik by sie go pozbył. I tak niewiele robi jak trzeba ustawić wkretarke to tak idzie M. moze lepiec bo by sobie coś zrobił.

Bażanowice

Piotruś to ma całkiem odjechane z tych godzin...

Fryderyk
@Bażanowice

Przykierownica stawce 21,50 to on ma Was w .... :)

@Fryderyk

O jakim stanowisku pracy piszecie? Na jakim stanowisku można liczyć na taką stawkę godzinową, którą podałeś w swoim komentarzu? Pracujesz obecnie w firmie Koam i jesteś w stanie przedstawić obecną sytuację kadrową? Proszę o odpowiedź, abym mógł lepiej zrozumieć Twój wpis.

Wika
@Paweł

Oj Paweł( vel Dominika) po co te pytania na forum - przecież wystarczy że wejdziesz do sąsiedniego pokoju z napisem Dział Kadr i koleżanki wszystko Ci dokładnie powiedzą o stawkach,ludziach i "super" atmosferze w Firmie...

@Wika

Niestety nie mam możliwości wejścia do sąsiedniego pokoju, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy Koam. Mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania? Wiesz, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa? Jest to dosyć ważna informacja, dlatego proszę o odpowiedź.

Dryt

U.T.R 21,50 pacholek 30 kierownik

viking
@Dryt

Bzdura

Wika
@Paweł

W tym roku brak płynności zamówień oraz przestoje to codzienność,a wymuszone urlopy psują atmosferę pracy... W Firmie i na zewnątrz ZIMA...

Mag
@Wika

A kto na tobie urlop wymusza? Możesz wziąć postojowe, masz kilka rozwiązań, nikt ci nie każe podpisać urlopu

SETTER
@Mag

(usunięte przez administratora)Nikt to nie karze tobie pisać takich bzdur. Te postojowe to jedna wielka sciema, mieli nie zabierac premii a tak samo jak i rok temu, dwa gdy ktoś brał urlop bezplatny np na wigilie bo płatnego urlopu juz nie miał(wiekszosc dni wykrzystuje sie na rzecz zakladu-przestoje itp) zabiera ją cześć premii nadal, np premie zmianową. Wika kim ty jestes w obecnym summicie ze piszesz takie glupoty? Siedzisz na dole w biurze czy na gorze? Taka mądra to spotkajmy się w poniedziałek o 15 przy automatach jak skończysz swą biurową prace a wyjasnisz mi osobiscie jak to jest u was w biurze :)

Lolo

Kadry dramat...

Walduś
@Lolo

Wydaje Ci się

Bazanowice

Za dużo żarcia z Macdonald zrobiło z niego oszołoma

Jola

Koam to dno nie szanujom polaków zwalniajom się zachwile sama ukraina tam zostanie(usunięte przez administratora)

Balba

Ludziska! Wchodzi tu człowiek żeby dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat warunków pracy w firmie którą jest zainteresowany a tu jakiś "pudelek" czy inny "kozaczek" w połączeniu ze ścianą płaczu. Zamiast napisać coś konkretnego to wypisujcie jakieś farmazony które dla potencjalnego pracownika nic nie znaczą. I jeszcze ten jad. Naprawdę, darujcie sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.