Opinie o Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o. w Zabrze

Inż. Buczek

Zarobić się da ale trzeba (usunięte przez administratora). Wszystko w biegu. I trzeba być pupilkiem kierownika. Jak dobrze żyjesz z kierownikiem to chodzisz na fajne roboty i z 5 tyś nie schodzisz, a nawet po 7 tyś. podjedziesz i cały czas na rano. Firma nie jest zla tylko ludzie (usunięte przez administratora). Cała kopalnia budryk mowi ze e zwiku najbardziej (usunięte przez administratora) ludzie. Odchodzą przeważnie ci którzy mają możliwość iść pod kopalnie. Albo ci którzy nie maja układów z kierownikiem i (usunięte przez administratora) na zmianach za 2500 tys. Teraz jeszcze Ukraińców przyjmują i za chwilę wiecej Ukraińców w firmie będzie niż Polaków. Firma dobra ale tylk tylko na góra 2 lata . Jak jesteś slaby fizycznie i psychicznie to lepiej nie przychodz.

PupilŁacha

Przepraszam, masz rację. Teraz to jest 2700 za pracę w przodku lub przebudowie, we troje lub czworo (z czego dwóch "nie umie"). ...bo ludzi nie ma..

Ja to generalnie widziałem, że jakiś czas temu wystawiana była oferta na kopalnie. Ciekaw przy tym byłem tego jak sobie pomocnicy wiertacza radzą. W ofercie były wpisane różne stanowiska, wiec czy ktoś zna konkretne warunki właśnie dla samych pomocników? Jakie zarobki?

Inż. Buczek

Robol
@Inż. Buczek

Nawet ukraincy nie chca tam pracowac :):):)

oo
@Inż. Buczek

te pieniądze co płacą te firmy to pierwsza lepsza ekspedientka zarobi , szkoda czasu , wszędzie podwyzki a tu 500 Euro na miesiąc szkoda czasu

Edyta
@oo

A co to dokładnie za praca? Może trzeba by napisać o jakaś podwyżkę bo szału to nie robi rzeczywiście

PupilŁacha Nowy wpis
@Inż. Buczek

Wychodzi na to że jeśli kierownik nie lubi pracownika to ten zarobi 2500 netto. Każdy z Was podpisywał klauzulę o równym traktowaniu. Trzeba będzie zebrać chłopaków i iść z tym do sądu z pozwem zbiorowym. Dobrze że o tym tak wylewnie napisałeś.

@PupilŁacha

2500 netto? Z tym ze odnosisz to do komentarza z 2017 r., do teraz zarobki nie są inne? i czy taka sytuacja po 6sciu latach nie jest już przedawniona? Wiadomo czy pracują dalej osoby z tego okresu?

PupilŁacha Nowy wpis

Danuta

dniówka 200 pln? Tak jeszcze ktoś napisał w ubiegłym roku i zauważyłam, że od tego momentu do dziś komentarze się wstrzymały, co jest tego przyczyną? Na stronie nie widać by było jakieś aktywne zapotrzebowanie a kiedyś wiem ze elektryk był poszukiwany. jaka jest perspektywa na kolejne przyjęcia na to stanowisko?

Sergi

Nie polecam. Firmeczka (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Przez 1 mies. nimo kartek i nikt o tym nie informuje przy zatrudnieniu. Do tego slaba kasa na przodku. Na Wesolej nimo ludzi nawet na 3 zmiany:):) i pracuja po 12 godz. Firmeczka w ktorej dalej jest (usunięte przez administratora)

Iwona
@Sergi

A słaba kasa to ile w sumie? Najniższa czy jak?

Sergi
@Iwona

200 zt dniowka w przodku na strzal w 12- ch+ kartka.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jurij

Nie polecam tej firmy wypłaty minimalne po 2.3tys, w obecnych czasach to bardzo mało, a wymagają dużo!

Arek

Dzisiaj nie ma pieniędzy pod kopalnią a co dopiero pod firmą górniczą a pod kopalnią nie ma chętnych bo kiedyś było więcej pracowników tylko jest stabilne ale wkoncu się skończy i dzisiaj we firmach górniczych urządzenia są jak ze złomu lup z muzeum a dzisiaj są większe pieniądze z wykształceniem zawodowym można więcej zarobić tylko górnik dalej jest nauczony że na dole więcej się chodzi niż robi i w innych warunkach a jak ktoś buduje dom mądrze to nie bawi się z węglem i wystarczy że powstanie wkoncu elektrownia atomowa to kopalnie wkoncu trzeba zamknąć tylko nas jako państwo nie stać na taką elektrownie

Leszek
@Arek

Wiesz, że górnictwo jest powoli wygaszane, więc nikt nie inwestuje już w bardzo drogi i nowoczesny sprzęt. Pracujesz w firmie i stąd twoje refleksje na temat urządzeń w kopalni?

Szczęść Boże, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Chodzi mi o atmosferę i zarobki? Od czerwca mam iść na Budryk.z góry dzięki za odpowiedź

Górnik

Mysłowice . Brak zaopatrzenia Brak Narzedzi jak nie masz swoich masz problem .Brak ocieplaczy A Potem Pretensje że człowiek Ma Zapalenie płuc. Wojna Między Kierownikiem A Nadsztygarem który lepiej robote wykona a potem ludzie dostaja po (usunięte przez administratora) . Młody pracownik jak nie odpowiada Kierownikowi jest wysyłany do naj gorszych robót i mieszany z błotem na każdym kroku nie ma szans żeby się czegoś nauczyć i jest gorzej traktowany od Ukraińców którzy dostaja wszytko co chcą bo to pupilki Nad sztygara Przyjmują ich non stop Bo nikt nie chce tam robić nie długo sami ukraincy tam będom pracować A nawet oni już odchodza i szukają pracy gdzie indziej. Dozór jóż dawno powinni zmiecić . Nie Wiem Czy Zabrze Tego Nie widzi czy poprostu im to pasuje . Stawka na umowie najniższa krajowa i od tego są płacone stawki. Dziwie sie że kopalnie jeszcze z nimi wspópracuja Brak jakiego kolwiek Przestszegania BHP. Behapowiec Udaje że nic nie widzi czyli dobrze mu smaruja . Jak się trafił młody behapowiec wszystkie roboty im zatrzymał na dwie szychty. Kierowniku przydał by ci się kurs z kultury osobistej i Obowiazkowo Kurs z zarzadzania zasobami ludzkimi Bo pępkiem świata nie jestes. Wkońcu ktoś ci wytoczy sprawe o mobing i zniesławinie. Młodzi jest dużo Firm Górniczych Które dadzą wam sznse .

Robol
@Górnik

100% prawda, tylko ze nawet ukraincy nie chca tam pracowac:):):). Nie ma ludzi do roboty, jazda na 3 zm., a co bedzie latem?:):):)

Karol
@Robol

Czy podtrzymujesz swoją opinię sprzed 2 lat, czy może aktualnie wygląda to nieco inaczej w firmie Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw? Jak aktualnie postrzegać pracę w tym zakładzie? Bardzo chciałbym to za Waszym pośrednictwem ustalić, dlatego też cieszę się, że mam okazję w tym właśnie wątku się znaleźć. Będzie ktoś na tyle odważny, aby mi odpowiedzieć? Dziękuję.

Ryzykować

Polecacie ta firme i jakie zarobki do reki??

Zwykłe (usunięte przez administratora) ! Patrzą tylko żeby wykorzystać ludzi !

Nie polecam ! Przy tak ciężkiej pracy nie opłaca nam się to ! Wypłaty przelewają losowo, każda wypłata różni się od siebie, nie ma żadnych kwitów na podstawie czego wyliczają pensję. Na umowie dostajemy najniższą krajową, jeśli pracujemy cały miesiąc nie chorując przeleją nam premię wychodzimy około 2500 tys. Jeśli zdarzy nam się zachorować otrzymujemy 1500tys.

MSEGinter

Większość dobrych pracowników odeszła na inne kopalnie , powód odejścia jest banalnie prosty KaSa . Nikt charytatywnie pracować przecież nie będzie a 55 zeta z kotwę to są jakieś kpiny , jak jest dobrze i warunki sprzyjające to się da zarobić ale trzeba zapierdalać jak osioł a jak już zarobisz to sobie wszystko musisz liczyć i notować bo jak swego pilnować nie będziesz to cie zaraz orżną a jak mordy nie otworzysz i się o swoje nie upomnisz to rżnąć będą cie co miesiąc .

Lesiak
@MSEGinter

Kiedyś za kotwe było 170 zł

Kotwiorz

Ja nie narzekam a pracuje od roku zależy kto ma jakie kwalifikacje i jak się urzadzi ;) pozdro..kartki co prawda słabe bo po 10 zł tylko i na wybrane sklepy kiedyś były po 15 no ale coz

nerd

W KWK Budryk za 1600 zł i kartki po 10 zł po 3 miesiącach

piotr

na jakich kopalniach pracója

Ginter 83

Firma Zwik BPW jak zaczynałem kilka lat temu cieszyła się dobrą opinią i zarobkami. Dzisiaj szuka się byle pretekstów do zwolnienia. Normy sa zawyzone a pracownik jest niczym. Pozdrawiam (usunięte przez moderatora) który stosuje ogromny(usunięte przez moderatora). Po za tym place akordowe spadly za robote o ponad 100% a warunki bardzo ciężkie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Hagera 41
    41-800 Zabrze

Zakład Wierceń Kotwienia i Usług Górniczych Bpw Sp. z o.o.