Opinie o Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o. w Gliwice

Daria Pec

Polecam pracę w tej firmie. Pracowałam już w wielu firmach sprzątających ale podejście tej firmy do pracy i człowieka to naprawdę wysoki poziom. Pozdrawiam naszego najlepszego Pana Daniela

Pracująca
@Kamila

Umowę zlecenie owszem ale o prace na czas nie określony pomarzyć dobra rzecz zapomnij o takiej umowie

Lilka Nowy wpis

Może mi ktoś opisać jak od praktycznego punktu widzenia wygląda praca takiej pomocy dołowej? Chłopak może by się starał o te robotę ale chce sprawdzić czym konkretnie by się zajmował i czy przede wszystkim praca uznana jest za ciężką. Tegoroczne warunki jak oceniacie?

Antośka Nowy wpis

W kadrach widzę za to, że normalnie na umowie o pracę się zatrudnia. tylko nie widzę w ofercie by pisano o okresie próbnym. Czy występuje? Jeśli tak to na jaki okres?

Daria Pec

Joanna
@Daria Pec

Możesz coś więcej napisać o ich podejściu? Co masz dokładniej na myśli? Zalezy mi na elastycznych godzinach pracy, tu nie ma z tym problemu? Zarobki też w porządku? :)

Kamila
@Daria Pec

Jakie super słowa. A można dopytać o detale? Bo mnie ciekawi jaką umowę dostaje się na start właśnie jako osoba sprzątająca? Można liczyć na UoP na czas nieokreślony? I jeszcze jaka jest pensja?

Pani

Nie mam jeszcze takich doświadczeń, dlatego też nie mam pojęcia o co konkretniej może chodzić. masz jakieś konkretne okoliczności przy tym do przytoczenia, że tak właśnie stwierdzasz?

Pracująca Nowy wpis
@Kamila

Cześć, czy dalej tak jest, że jeśli bym chciał się przyjąć na pomoc dołową to muszę mieć te 3 miesiące doświadczenia? tak kiedyś w ofercie pisali, ja niestety go nie mam a chciałem spróbować. jest w ogóle sens się zgłaszać? Kiedyś pisali ze można od piątki z przodu ruszyć, ciekaw jestem jak byłoby teraz

Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik sprzątający w Galerii Handlowej. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
….@@@@

To jedno i to samo szefostwo powiązane z firmą probud wolprom i eluna dajcie sobie siana i nie zatrudniajcie się tam nie warto

To nie do pomyślenia wczoraj rzekomo nastąpiła likwidacja stanowiska pracy w Radio Kraków w sprzątaniu umowę mam do końca marca . Pani z Ukrainy bo większość tam takich Psń pracuję chciała mi wręczyć wypowiedzenie 2 tygodniowe. Co jest niezrozumiałe kilka dni wcześniej zatrudnili kolejną Panią z Ukrainy. Oszustwooooo na nie wiem jaką skalę

Jakie jeszcze stanowiska są możliwe do objęcia w samym biurze przy Jagiellońskiej. Mieszkam w Gliwicach i szukam właśnie zatrudnienia dla siebie, zauważyłam, że do kadr kogoś poszukiwano, oferta także widniała w internecie. jakie jeszcze inne funkcje można pełnić? Widzę wzmianki o możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz ogólnych integracjach, jak oceniacie te warunki?

R.

Dostałem skierowanie na badania miałem dostać telefon z informacją kiedy na kurs a teraz ani telefonu nie odbierają ani nie dzwonią

@R.

Jesteś już po badaniu? Zastanawiam się o co może chodzić skoro jednak skierowanie było. czyli w zasadzie nie trzeba było płacić? pracodawca to ogarnia? Ciekawe czy się jeszcze skontaktują, mój partner chciał się na kopalnie zgłosić właśnie opinie czytamy

R.

Wszystko opłaca pracodawca ja badań nie zrobiłem jeszcze bo miałem czas i czekałem na telefon w sprawie kursy i wtedy chciałem ruszyć z badaniami ogólnie polecam się wybrać do biura jak szukacie pracy dla męża i pogadać

Jaka jest stawka początkowa w Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o.? 20 września na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej.

Ciekawi mnie co może być wynikiem aktualnego polecenia z perspektywy osoby zatrudnionej. Czy teraz od nowego roku zaszły u Was jakieś konkretne zmiany w warunkach zatrudnienia? teraz poszukują akurat kogoś do utrzymania czystości, ale będziecie mieć może w najbliższym czasie jeszcze jakieś zespoły powiększane? Chyba ze na rotacje trzeba czekać?

W dawniejszym komentarzu ktoś pisał o jakich bledach i obarczaniu za nie kogoś winą… jak przy tym ma się praca w kadrach i placach? Zauważyłam po prostu w internecie, że poszukiwany był z rok temu specjalista do tego funkcji. z opisu już wtedy wynikało, że można zarobić ponad 8 tys, ciekawi mnie czy 10 tys byłoby w ogóle osiągalne?

Ser

Odrazu wytlumacze temat. Tafirmeczka- to Probud, firma przekretow i kombinatorow ktora zmienila nazwe. Absolutnie nikomu nie polecam. Czytajcie opinii o tej pseudogorniczej firmie na stronie gowork- Probud.

Cześć, a propos poprzedniego wątku czy prócz przystojnych przełożonych trafiają się też Panie? W praktyce chciałem się dowiedzieć czegoś na temat przyjęć elektromonterów. Wiem, że w tamtym roku wisiały oferty i podana była kwota do 5 tys., jakie są tegoroczne zarobki? i czy warto się interesować?

Były

Nie zatrudniaj sie tam firma totalne (usunięte przez administratora)oszukuja na kartkach wypłatach dają kary górnikom i zabieraja do swojej kieszeni firma kogucik nigdy wiecej takiej firmy w swojej karierze pracowałem krótko i się zwolniłem

@Były

Wyjaśnisz ten temat nieco szerzej, bo chyba nie bardzo rozumiem? Jakim cudem może do tego dochodzić? W jaki sposób obyłoby się to bez jakichś większych konsekwencji? Masz na takie sytuacje bezpośredni wpływ?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko sprzątanie. Może ktoś planuje aplikować?

Joysticka

Polecam pracę w tej firmie. Super atmosfera, wypłaty na czas i niesamowicie przystojny przełożony..

@Joysticka

oho, ostatnia kwestia zainteresowała... gdzie trzeba trafić, żeby mieć takiego przełożonego? A pod względem wykonywanych obowiązków to jaki jest? jak masz problem to do niego idziesz, tak? jaka reakcja i jakie najczęstsze problemy tu mogą występować jeśli już?

@@@@@@

Prawda wreszcie napisano prawdę o tym człowieku pracowałam z nim rok nigdy nie odbierał telefonow, nigdy nie miał czasu a gdy tylko byli źle całą wina była zwalana na nas ten pan do błędu się przyznac nie potrafi za swoje błędy winę zrzuca na innych bo przecież tak najprościej.(usunięte przez administratora)

Pepson

Czy macie aktualnie przyjęcia do pracy?

@Pepson

A na jakim stanowisku Ci zależy? Zauważyłam, że od wczoraj jest wyróżniona oferta na Sprzątanie Starostwa Powiatowego z gwarantowaną stawką 1745 brutto. Ktoś był w tej lokalizacji i oceni warunki?

Mariusz

Czemu Barbara Razmus okrada pracownice sprzątające na jasmosie w jastrzębiu???

@Mariusz

nie wiem czemu, pytanie czy faktycznie to robi? o co konkretnie chodzi i skąd o tym wiesz?

Mariusz
@Bożena

Redukcja etatów.. My chcemy pracować i zarabiać pieniądze a nie pracować po 5h

Jacek
@Mariusz

Redukcja etatów to nigdy nic dobrego. Może wiesz, czy pracownicy dostają jakiś chociaż okres ochronny przez który mogą poszukać nowej pracy, czy rozwiązywane są umowy z dnia na dzień? Bo opinii jest na tyle mało, że sam nie wiem, co myśleć. Czy mówisz o redukcji godzin na etacie i przez to są niższe zarobki? Macie wynagrodzenie godzinowe?

Zuzanna
@Bożena

Opinia nie była wystawiona przez niejakiego Mariusza, a Katarzynę Omylską, która to w ramach zemsty za to, że sama się zwolniła postanowiła zachować się jak dziecko i oczernić kogoś kto jej dał pracę i był przychylny do momentu, aż ona nie pokazała swojej prawdziwej twarzy. Nikt jej nic nie obiecywał, wręcz przeciwnie... Wiedziała, że jest tylko na krótki czas praca, gdyż zastępowała Panią, która była na L4. Nie wykonywała swojej pracy sumiennie, robiła zamieszanie wśród pracowników po czym nie mogła pogodzić się z tym, że może nie nadaje się do współpracy z ludźmi. Oto efekt. Pozdrawiam

Górnik

Ta Spólka- to jest Probud w którym już nikt nie chce pracowac bo jest slaba kasa.

maros
@Górnik

czyli jaka kasa?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o.?

Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o.
  • Jagiellońska 4
    44-100 Gliwice

Spółka Inwestycji Górniczych Sp. z o.o.