Opinie o Novum-Servis Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Novum-Servis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Novum-Servis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novum-Servis Sp. z o.o. w Zabrze

Stary Hornik

Ile sie da zarobic na Szczyglowicach na akord?

Hornik

Wiem- z ulicy przejmuja wszystkich. W tej fitmie sie nie licze kwalifikacja gornicza.

Stary Hornik

Ile sie da zarobic na Szczyglowicach na akord?

Maria
@Stary Hornik

A do czego szukają teraz? Daj znać, jaka praca jest w ogóle, bo ja coś próbowałam szukać i nic. A o zarobkach też bym się chętnie dowiedziała, no i jaka umowa przede wszystkim?

Mati@
@Stary Hornik

Na szczyglowicwch najwyższe zarobki z sobotami i niedzielami chłopaki biorą powyżej 10 tys . Ale trzeba (usunięte przez administratora) . Najmniej to z 7 tys nikt tam nie schodzi .

@Mati@

A w sobotę i w niedzielę ten akord jest lepiej płatny, jeśli jest to praca w weekend? Czy wynosi tyle samo, co podczas tygodnia? Pisząc o tych kwotach masz na myśli wynagrodzenie już na rękę, tak? Myślę nad zatrudnieniem w tej firmie, ta pensja brzmi zachęcająco :)

Gosc
@Mati@

To czemu tam jest taka rotacja? Kierownik D. to jest (usunięte przez administratora) i kombinator ktory nie moze zalatwic materialu na weekend. Dozor taka sama porazka, maja wszystko w ....

@Gosc

Skąd wiesz, że jest rotacja? Jakoś ani na stronie firmy, ani w Internecie nie widać ogłoszeń. No chyba, że Ty wiesz, w jaki sposób znajdują nowych, chętnych do pracy?

Mnie interesuje, bo jeśli tam już nie pracujesz to może masz przestarzałe info, a zastanawiam się nad pracą. I "taka" rotacja tzn. wiele osób w ostatnim czasie odeszło? Z jakiego powodu? Bo wyżej pisali, że zarobki rzeczywiście są niezłe.

Hornik Nowy wpis

Bo Ci w biurze powiedza jedno, a dostaniesz cos innego. Jakby tam bylo tak fajnie to dawno by kolejka juz stala z chetnych. Po 10000 zt to maja kotwiarze z doswiadczeniem z 3-4 sobotami. A zarabiac na dole 4500- 6000zt z sobotami- to nawet nie warto sie pchac.

Hornik Nowy wpis

Gornik

Jak tam praca na Pniowku? Da sie zarobic?

Kornelia

Opinie sprzed kilku lat są zgodne co do słabej atmosfery tutaj, czy może aktualnie jest nieco lepiej? Atmosfera uległa poprawieniu? Niech ktoś też sprecyzuje czy ciężko dogadać się ze współpracownikami czy raczej z kierownikami i szefostwem? Bo to spora różnica.

Laura

Szukają kogoś do pracy na stanowisko Administratora sieci i infrastruktury. Na jak długo ta umowa, skoro w ofercie mowa już o długofalowej współpracy? Na nieokreślony?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Novum-Servis Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Karo

Ile może zarobić nowo przyjęty górnik za miesiąc ? (Do 26 roku ) Są jakieś dodatki oprócz bonów ? Jak wygląda sytuacja z dodatkowymi sobatamj ile można zarobić i czy później dostaje się do ręki czy trzeba wybrać wolne za ten dzień ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Novum-Servis Sp. z o.o.?

Mark

Są przyjęcia do firmy dla osób bez doświadczenia?

Były pracownik 2012-2018

Witam, pracowałem w firmie dość długo była to moja pierwsza kopalniana firma, pracowałem na różnym kopalniach Pniówek, Knurów, Budryk, Silesia, trochę na Czechach przeważnie pod Panem nadsztygarem Andrzejem R. Bardzo dobrze nauczyłem się kotwienia (nadal kotwie tylko już pod JSW) Atmosfera zależy od ludzi z którymi się pracuje, ale raczej ekipa zawsze była zgrana, dozór to emeryci,ale nie mogłem nigdy narzekać, Pan nadsztygar bardzo wporzadku do ludzi i do placenia, miał swoje zagrywki ale nic strasznego zawsze można było się z nim dogadac. Firma godna polecenia lubię z kolegą powspominać dobre czasy w Novum :)

Seby

Wszędzie dobrze ale uciekajcie z Knurowa lub ogólnie z firmy, kierownik jak ma zysk to wali cię w rogi potem jesteś 0.... Ludzie (usunięte przez administratora).... Siebie na wzajem i ten jego kolega sztygar następny przyglup serio uciekajcie z stąd

Marzena
@Seby

Co Ty mówisz. :( Ale czemu miały mieć taki stosunek do ludzi tak właściwie, że niby by tak robił jak piszesz? I o co Ci chodzi z tym jego kolegą? Co takiego robi?

Ooo widzę że już połowa komentarzy została usunięta ????????????

nie polecam firmy , straszna tragedia . prezes oferuje kase za przyjecie i lipa a ludzie wredni patcza na siebie .. nie idzie tam tam... np. na pniowek odradzam akord i wojna i bijatyki

@Gość

Akurat wszędzie jest akord, na każdej kopalni czy to Pniówek, Szczygłowice czy Knurów. ???? Kierownictwo kopalni akurat spoko(mówię o swojej) ale współpracownicy to tragedia. Odradzam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Novum-Servis Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Novum-Servis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novum-Servis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Novum-Servis Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zaolziańska 11
    41-800 Zabrze