Opinie o Mondelez w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mondelez o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Polska

Grad

Byłem jakiś czas temu na rozmowie na ph (vanseller) ,dostastalem się ale odmówiłem po tej rozmowie : Duże wymagania ,własną działalność,własny samochód,za paliwo sam placisz(żeby wystartować trzeba mieć $ a jeśli nie masz to zacytuję słowa pana z rozmowy który mnie rekrutowal " to trzeba zapozyczyc się od rodziny lub kredyt" jazda po około 12 h,nie możesz iść na urlop ani zachorować bo musisz się wywiązać z umowy. Pakujesz się raz na tydzień i towar trzymasz w samochodzie lub PIWNICY (słowa gościa z moendelez) Ogólnie szukają Fraj...w których nie mało ... Natomiast rekrutacja wyglądała jakbym rekrutowal na co najmniej na kierownika firmy X. (Test z wyliczeń procentowych,symulowany test z umiejętności sprzedaży,itp) Straszne wymagania a od siebie nic nie dają.Szok.

Sober
@Grad

To przebije Cię :) trzy lata temu na to stanowisko zaprosili mnie na rozmowę. Facet zadzwonił do mnie PIJANY o 20:30 zaprosić na rozmowę na następny dzień. "Nie peniaj" powiedział, gdy wyczuł zaskoczenie w moim głosie... Poszedłem dla sportu i dla beki zobaczyć kto się tak zachowuje. O 11 skacowany i lekko nieogarnięty koleś milcząco obserwował jak maglowała mnie taka stereotypowa blond korpo-dzida ;). Nie byłem jedyny, bo pytałem innych na korytarzu, mieli tak samo. Dialogi z rozmowy telefonicznej do dziś stanowią anegdotę wśród moich znajomych... Widzę, że ten dział niewiele się zmienił. Reszta warunków się zgadza... Kilka miesięcy później na stanowisko PH rozmowa profesjonalna, inni ludzie i poziom, ale tam z kolei trzeba mieć kompetencje takie, że w innej firmie starczają na kierownika. Na PH da się przyzwoicie zarobić, ale psychicznie ludzie klekają i mimo płacy dość często widze ogłoszenia.

Szot

Witam Nikt nic nie wiem nie ma w Polsce żadnych VS:) Czy wszyscy uciekli?:)

Szot

Podrzuci ktoś coś bo mam rozmowy i nie wiem czy warto w ogóle sobie głowe zawracać dziękuje

Dziękuję @Tom, za odniesienie się do mojego pytania. @kakaowy rzeczywiście te ofert pracy nadal są aktualne, wcześniej też o nie pytałam. Wiesz może z czego w takim razie wynika aż taka rotacja, czemu aż tak szybko się zniechęcają?

Kakaowy
@Karolina

Zerowe szanse awansu na ph (bo i tych coraz mniej), przez 2 lata pracy tam nie słyszałem, by ktoś awansował na PH, firma zatrudnia na podstawie DG, odpowiedzialność materialna za terminy, kurczący się rynek tradycyjny, wady korpo i własnej działalności jednocześnie... jako PH przynajmniej wypłata się zgadza i są benefity i jako takie bezpieczeństwo mimo ogromnego stresu i ciśnienia. No i bus, to nie auto służbowe, więc chętnych zapewne mniej, trzeba zatrudniać kogoś kto nie oczekuje że polata firmowym autem bez kupowania swojego. Wówczas grono kandydatów mooocno się zawęża.

@Kakaowy

Witam A jakie warunki na dg wie może ktoś coś? Głownie chodzi o finansowe:)Dziękuje

Przedstawiciel Handlowy

Siedli w teojke, dwoch kier jeden wyzej i z powaznymi minami przesluchanie, cos tam notuja, scenka, generalnie rekrutacja do pracy za tezy kawałki a sam proces jakby do NASA brali :) szkoda tylko ze jak sie okazalo zarzadzanie manadzerakie na poziomie lat 90-tych, obowiazkow tyle ze w życiu bym nie zdecydowala sie ponownie, noe polecam

Standardowe, a czemu szukasz pracy (nie wiem kurde, bo musze zarabiac?), A czemu w mondelez (no kurcze hmm bo daliscie ogloszenie?), Typowo durne pytania z internetu, o doswiadczenie, o to co by sie zrobilo w danej sytuacji, probuja cie w pole wywiezc i podejsc

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kakaowy

W mojej okolicy to ogłoszenie na van sellera to średnio co 4-6 miesięcy się powtarza, na ten sam rejon, kopiuj-wklej. Słyszałem że rotacja mega, zatrudnienie głównie na DG, a o osobach, które awansowały nie słyszałem. Widząc to jakie sklepy obsługują PH, zastanawiam się po jakich kurnikach muszą latać VS...

@slot a widzisz gdzieś takie ogłoszenie o prace? Jest faktycznie bardzo dużo rekrutacji prowadzonych w Mondelez - głównie na stanowisko przedstawiciela handlowego w rożnych lokalizacjach. Jest też kilka innych, ale tego, wspomnianego przez Ciebie -nie widzę.

Tom
@Karolina

Witam Są ogłoszenia ,cyklicznie ukazują sie na portalu pracuj.pl w związku z rozwojem działu VS

slot

Witam. Mondelez International w Polsce Kierowca Sprzedawca - Vanseller jakieś opinie czy ktoś pracował warunki kasa itp Dizekuje

@młooodyyy w jakim sensie są lepiej traktowani? Są im proponowane lepsze warunki zatrudnienia, czy też chodzi o podejście do pracownika na co dzień (mniejsze wymagania)? Opowiedz dokładniej, co masz na myśli. Jak inni pracownicy oceniają współpracę z obywatelami Ukrainy?

młooodyyyy

Praca w pożądku-wynagodzenie wiadmo,ale każdy przed się dowiaduje o warunkach.Aczkolwiek Ukraincy są lepiej traktowani od Polaków(z przyzwoleniem niektórych Polskich liderów i ich przydupasów).Poranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Ukraincy na Krym!!

@ciekawy w wielu firmach na każdym stanowisku może to wyglądać inaczej, często też zależne jest to konkretnie od Twojego osobistego doświadczenia i wykształcenia. Wiesz, czy na pewno w Mondelez wynagrodzenie zawsze jest zależne od samego stanowiska?

ciekawy

Witam. Pytanie czy ktoś jest w stanie powiedzieć jakie są warunki pracy jako PH. Jakie plany czy realne atmosfera, wynagrodzenie jaki sprzęt do pracy dają no i ile na start wynagrodzenie. Pozdr

Syty
@ciekawy

Typowe korpo : stres, psychoza i odrealnienie. Kasa i auta całkiem OK, ale jak źle trafisz to wybiehnieaz z płaczem po pół roku. Jak dobrze to będzie po prostu ciężko i będziesz petentem w wielu sklepach. Ciężko z budzetami, kierownictwo średniego szczebla to hmmm dobra powstrzymać się ale psycholog miał by o czym mówić. Aha i przyjmij ze twój prywatny garaż będzie twoim magazynem POS. Od paru lat ta firma jest taka jak wszystkie, te 3-5 lat temu to była elitą a teraz siedzą tam ci co mają kredyty itp

piotrfx

chcialbym dowiedziec sie nieco wiecej o bylej kierownik monice czu prynie bede wdzieczny za odpowiedzi

andrzejfx

witam chialbym sie dowiedziec czegos wiecej o pani monice czuprynie bylej dyrektor

@Slot a brałeś moze udział w rekrutacji czy nadal się zastanawiasz? Widzę, ze kilka z nich nadal trwa

Slot

Slot
@Slot

Własnie się zastanawiam dlatego pytam jakie są warunki na Van selera. Z tego co widziałem to wymagają własny samochód do 3,5 tony

Stefan

Cześć, zastanawiam się czy nie złożyć tam aplikacji ale na stanowisko biurowe, kojarzy ktoś jaką kasę tam specjaliści zarabiają?

Lola123

jakie macie zdanie opinoe o Mondelez w Jarosławiu?

weg
@Lola123

Zależy co Cie interesuje. Wypłaty na czas, praca różna - raz ciężej, innym razem lajtowo. Minusem jest zatrudnienie przez zewnętrzną firmę, na maxa przeciągają przeniesienie na Mondelez, chociaż teraz powinno być inaczej bo zmieniły się przepisy prawa pracy. Wadą jest tez zatrudnianie na część etatu, a pracujesz i tak prawie na okrągło. Dotyczy pracy na produkcji.

biedron

A co powiecie o pracy w Mondelez w Tarnowie Podgórnym koło Poznania??

złom

No to fajnie że już jest kasa, bo jeszcze rok-dwa lata temu była bida i świecenie oczami, przynajmniej w detalu, tradycji był czas że nasz zespół miał po 30zł na miesiąc na kazdy punkt (w przeliczeniu) i z tego trzeba było zrobić: dystrybucję (pół biedy), udziały półkowe (zależy od kategorii), wystawki (ciężko) i pomóc z wymianami (niewykonalne)...a wymagania wobec klientów że ojej, tylko bibelotów dużo, aż sklepy nie nadążały wykorzystywać.. W hurcie świecenie oczami i braki, stojaki prepakowane kwitły, w sieciach nerwowo, wylatywaliśmy to tu to tam, a osoba obsługująca parę sieci się zwolniła. Wiele osób sie zwalniało jeszcze po zwolnieniach grupowych. Dziś jak widzę sklepy które obsługiwałem, to też bez rewelacji w porównaniu z Wedlem, czasy Krafta chyba nie wrócą, ale może nie ma źle. Wygląda na to, że zmiana sterów na samej górze coś zmieniła, jeśli tak, to szkoda, że nie doczekałem. Powodzenia.

ph

Jeśli jesteś dobrym PH i chce ci się pracować to w Mondelez masz naprawdę duże możliwości. Jest kasa dla sklepów, którą trzeba dobrze wykorzystywać. Wtedy jest spokój z A.J i tym podobnymi. W Wawce była kupa ściemniaczy i skończyło się tak, że kilka osób musiało pożegnać się z pracą. Dopóki były zatrudnione to nie mogli mieć nikogo na stałym etacie. Do tej pory mieli kilka osób na zastępstwie po prostu i kompletują od nowa zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Polska

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez