Opinie o Mondelez w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mondelez o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Polska

Agnieszka KK

Jaka wypłatę średnią dostanie osoba swiezo zatrudniona na produkcji przy pakowaniu lub zbieraniu ciastek? Jaka jest wysokosc takiej pensji pierwszej

Gall
@Agnieszka KK

Niecałe 2000zł na rękę ale trzeba się narobic na tą kasę. Tragedia nie polecam

Aga
@Gall

Czyli najniższa krajowa ?

Aga

W jakiej wysokosci jest pensja pierwsza? Np na pakowaniu lub zbieraniu ciastek???? Zaraz po zatrudnieniu...

Seba
@Aga

Wlaśnie Jaka to kwota do reki netto

Dno
@Seba

Firma dno,kasa dno,wszystko dno i tyle na ten temat

sg
@Aga

ale w jakim mieście?

Krzych
@Dno

Dno? Tzn ile na reke dostaje pracownik po przepracowaniu pierwszego miesiąca?

Gutek

Nie ma ludzi niezastąpionych. Na początku jest trudniej ale to tylko kwestia czasu.

Inel

Witam, czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pracy inżynieria automatyka w Mondelez? Warunki zatrudnienia, szkolenia, inwestycje w podnoszenie kwalifikacji, możliwość rozwoju. Z góry dziękuję.

Przedstawiciel Handlowy

Siedli w teojke, dwoch kier jeden wyzej i z powaznymi minami przesluchanie, cos tam notuja, scenka, generalnie rekrutacja do pracy za tezy kawałki a sam proces jakby do NASA brali :) szkoda tylko ze jak sie okazalo zarzadzanie manadzerakie na poziomie lat 90-tych, obowiazkow tyle ze w życiu bym nie zdecydowala sie ponownie, noe polecam

Standardowe, a czemu szukasz pracy (nie wiem kurde, bo musze zarabiac?), A czemu w mondelez (no kurcze hmm bo daliscie ogloszenie?), Typowo durne pytania z internetu, o doswiadczenie, o to co by sie zrobilo w danej sytuacji, probuja cie w pole wywiezc i podejsc

Leszno
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Daenerys Targaryen

Dzień dobry, na razie zaczynam pracę w firmie Mondelez na Bielanach Wrocławskich. Stanowisko produkcyjne, praca trzyzmianowa. Z mojej strony brak doświadczenia na podobnym stanowisku. Pierwsze wrażenie to przerażający poziom kultury współpracowników. Stawka średnia / niższa niż średnia. No ale zobaczymy jak się rozkręci.

Kolejny Podwładny Dziada

Cały wielki mondelez to już teraz ogromne nieporozumienie z głównym prezesem z Warszawskiego biura na czele i resztą pionków którzy rujnują zasoby tej firmy,głównie ludzkie.Czasy Prezesa Stefana nigdy już nie wrócą- człowiek czuł się jak w rodzinie i był szanowany,a teraz czuje i pracuje się jak w kieracie...

w r a k
@Kolejny Podwładny Dziada

rzeczywiscie jest wiecej takich podwladnych w watku o skarbimierzu.wynika z tego ze wszyscy jedziemy na jednym wozku,z ktorego zaraz odpadnie kolo !!!!! smutne -to juz nie ta sama firma i ludzie !!!!!

@Kolejny Podwładny Dziada

Za Stefana ....hmm Wtedy coś KRAFT znaczył.

Czasy są inne to i firma się musi zmieniać!!

@Marek

MARKU. Mam nadzieję, że nie jesteś managerem w Mondelez. Obecnie pracuję też w zagranicznej firmie, branża elektro. Już od 15-tu lat. Podstawa wynagrodzenia pewnie nędzna... 3 tyś. Netto. Auto nowe co dwa lata (dobrej marki... wygodne i osobowe. Mogę sam sobie wybrać kolor i wyposażenie, tylko żeby się zmieściło w 120 000 zł) bez GPS. Kiedy jadę gdzieś dalej prywatnie to tankuję za swoje, i tyle. Brak co prawda "wziątek" i innych POSM-ów:) Ale cztery premie kwartalne w roku są i do tego roczna. Razem za rok poprzedni ponad 35 000. W tą stronę powinieneś BYĆ KREATYWNYM:)

Polemka

Czy ktoś moze powiedziec jak jest teraz w biurze w Wawie? Opłaca się tam przyjąć ofertę? Jak warunki pracy ilosc atmosfera bonusy i nadgodziny i traktowanie? Bo nie wiem czy warto czy się nie wkopie..

TANG

Witajcie. Przeczytałem kilka wątków i jestem zdruzgotany tym o czym piszecie.... Jak można tak zniszczyć fajną firmę! Wątek GPS jako konkurs... Znamienite:) Jedynie ktoś kto ma fałszywe postrzeganie kosztów mógł wpaść na taką komunikację potrzeby inwigilacji:) Odnośnie wynagrodzeń... Prawie 20 lat temu "na rękę" miałem 2460 zł netto. Było potracenie za auto jakieś tam 100 zł/mc o ile pamiętam. Tankowanie w całej Europie!! (w ramach karty) Wiem byłem:) Jak się domyślam przyszły nowe kadry do managementu... i teraz wykazują się kosztem sale sforce. Ile macie wizyt teraz? Z czego Was rozliczają?

nick
@TANG

jak czytam o GPS to zastanawiam sie kto pisze te wszystkie opinie. mam to urzadzenie zamontowane. mam oswiadczenie trojstronne ze firma nie wykorzystuje tego do sledzenia pracownikow. prezez zapewnial na konferencji ze nas nie namierzaja. o co chodzi nie rozumiem??!!!??

Banan
@TANG

Heh kwota taka jak u mnie 4lata temu :) A jak GPS zamontowali to po co? Może po to by nadgodzin nie było? ;) I okaże się że by robić targety trzeba dymać od świtu do wieczornych wiadomości/faktów czy kto tam co ogląda? To zaraz zabiorą, znam takie przypadki, że pracodawcy rakiem wycofywali się z gpsów bo nie mogli przez nie przymykać oczu na ciężko pracujących, bo wszystko mieli pod ręką, co gdzie, od kiedy

zainteresowany

Na jakie realne zarobki moze liczyc PH? Chodzi o podstawe i realne premie? jakie auto słuzbowe?

Mlody
@zainteresowany

Nie polecam, zastanow sie 10 razy.

BarA
@zainteresowany

PH ma szanse na ok 4 brutto(po potrąceniu kosztów auta i innych nie licz na więcej niż 2,5 na łapkę) Podobne pieniądze jak w biedronce, a stres, gnojenie i zarzucanie Ci złodziejstwa nieporównywalnie większe. Premia kwartalna zależna od kierownika. Czyli jak dobrze go (ją) połechczesz, to jest szansa, że dostaniesz. 3-4 brutto/kw. Powiem tak: Czasy, kiedy kraft/mondelez był konkurencyjną-rodzinną firmą od innych w branży już dawno minęły. Widać to po rankingu pracodawców https://www.forbes.pl/kariera/najlepsi-pracodawcy-w-polsce-ranking-forbesa-za-2017-rok/15rp9v0#slide-1 i oczywiście po tym ile osób odchodzi z tego bałaganu. Auto to kangoo z gps + pełna inwigilacja w pakiecie i brakiem możliwości tankowania w urlop (mimo potrąconego haraczu 260zł za korzystanie z auta do celów prywatnych). Ponadto do domu przysyłają Ci materiały posm w ilościach paletowych i nikogo to nie interesuje czy i gdzie masz na to miejsce. Można by tak dużo pisać, ale pewnie i tak to usuną dobre duszki z biura. Pozdrawiam,

Sober
@BarA

Aż mnie wzdrygnęło na wspomnienie... jak wpakowali mi kilka palet BOMBEK ZE STYROPIANU, przez całą jesień do świąt prywatne auto na podwórku, non stop graciarnia, a jak ktoś mieszkał w bloku, to go klęlli, że cały kontener zapychał ;). W zamian 80 zł :D jak miejsce parkingowe droższe... dawali stojaki i inne ciuje muje, a budżetów na wstawianie tego brak, promocje słabe jak to w tradycji...to zostawało tego co miesiąc cały samochód. Stres, ciśnnienie i jakieś takie odmóżdżenie? Nie wiem jak to nazwać... dobrze że tu zajrzałem, jutro chętniej pójdę do obecnej pracy... za podobną kasę, ale spokojniejszą, dającą nawet jakąś przyjemność i perspektywy. Powodzenia i wspólczuję młodym, po mnie widzę że już ludzie pracują po pół roku i out :/. Z drugiej strony coraz mniej dobrych firm dla PH, takie czasy że PH niewiele już znaczy na rynku...

Sober
@BarA

No i potwierdzam kwoty, samochód i inne fakty, nie miałem natomiast problemu z kierownikiem i premią: to zawsze wychodziło ze wskaźników, problemem bywali dyrektorzy oderwani od życia...kierownicy byli nawet spoko, ale jak dyro jechał na kontrolę to była makabra, podczas wspólnej pracy potrafił rozbabrac klientowi półkę, a ten wychodził z awanturą, że wywalamy konkurencję, siara :D i łazimy tak drabina gupków, ph, za nim kierownik, za kierownikiem dyro, a za nami klient ma bekę :D ale mi nie było do smiechu. Czasy Krafta nie wrócą, teraz gdzie nie zajrzysz to przerypane

Kolega :)

No i jakże mógłbym zapomnieć o Małgorzacie P. ???? podajcie sobie ręce ????

Kolega :)

Jak poznałem Cię Ela 11 lat temu, to pamietam doskonale jak już wtedy (usunięte przez administratora) cisnęłas każdemu, dosłownie kazdemu w tej firmie. A po chwili słodko się uśmiechałam do tych ludzi i wraz z nimi (usunięte przez administratora) obrabiałas następnym. Szacunek , niżej nie da się upaść

Ludzie w tej firmie tak zniszczyli atmosferę, ze nie da się jej już naprawić

Kolega :)

Z pozdrowieniami dla (usunięte przez administratora), patrz w swoje gary Pani idealna. Ledwo w drzwi się mieścisz a krytykujesz ludzi, których ledwo znasz. Opowiadasz historie o ludziach, które nigdy nie miały miejsca. Masz problem ze sobą to go rozwiąż a nie pchasz się z butami w życie obcych ci ludzi

JACEK

Dodam tylko ...https://www.youtube.com/watch?v=EIU0hwaiAG8 Smacznego. Taki był mały kłopot z serami z Chorzeli - Teraz Krówka śmieszka...czy cos takiego:)

Milka

Jakie firma daje beneficjentów auto po pracy lub na weekend można gdzieś nim jechać? Na jaką podstawę można liczyć przy podjęciu pracy na ph detal?

słodki
@Milka

Dwa lata temu było 4k brutto, Kangoo płacisz opłatę a jeździsz prawie do oporu, nikt swojego auta nie miał, swojego życia w sumie też ;)

Milka
@słodki

A powiedz mi jeszcze 4 brutto to już z premiami czy podstawa?

Era
@Milka

4 tys brutto to się zarabia w piekarni przy jeździe z pieczywem po 8h.Szanuj się ,to nie te czasy że za takie pieniądze poświęcali ludzie swoje zdrowie i życie prywatne.

Ex
@Milka

Za auto płacisz ekwiwalent i jeździsz prywatnie oprócz tankowania w weekendy, na urlopie i l4 ALE od teraz GPS który pokazuje wszystko. Do tego raporty gdzie i ile czasu ci zajęło, ile przystanków, ile min włączony silnik pod klientem itd.

Kocur
@Era

Dokładnie zgadzam się z Tobą. Szanujmy się, bo rynek teraz jest pracownika, a nie pracodawcy!!! 4tys. to przy taśmie się zarabia, a przedstawiciel w mondelez przynosi średnio 1-2mln pln kwartalnie obrotu korporacji! Wiec przemyślsobie czy to nie jest zwykły wyzysk?!

@Ex

Witaj. Poważnie tak się zeszmacili? To była kiedyś fantastyczna firma...

@Ex

Pracowałem w Kraft Jacobs Suchard, później Kraft. Była guma Hollywood (https://www.youtube.com/watch?v=S2-r5r0q7b8)Były sery Kraft i walka z Hohlandem i cukierki z "Olzy" Sugusy. ba nawet było Prince Polo JABŁKOWE - poważnie. Dla dobicia był nawet napój w proszku...TANG (https://www.youtube.com/watch?v=1B9DD_0NG24) ...nawet miałem krowę Milkę w moim garażu. Przykro mi. Poważnie.

Długoletni pracownik

Przez 20 lat pracowało się dobrze. „ Im dłużej pracuje tym mniej znajomych w firmie.... ” A to przecież tylko ewolucja MÓWI GÓRA !!!!!....

Jeśli tak źle jak pisze @ anonymous to dlaczego nie zgłosił wcześniej tych nieprawidłowości? A może nie jest to prawda?

Ex

Do vs to wszystko prawda.

Kochani nie dajcie się nabrać psełdo pracodawćą wyzysk i tyle poprzednicy maja racje zatrudnia cię syn kuzynki mojej matki z drugiego małżeństwa i to na własną działalność. Szukają frajerów przez duże f.

Nie dajcie się wrobić w ten model biznesu. Oni sprzedają ci towar a ty się martwisz gdzie go sprzedać. Nie będziesz współpracować z Mendelez tylko firmą z którą oni współpracują. Nie dajcie się nabrać. W razie jakichkolwiek problemów zostajecie z towarem sami bo wcześnej zobowiązaliście się do jego zakupu. Jeśli to dla kogoś mało to jeszcze jest prosta matematyka, gdyż obiecują ponadprzeciętne zarobki. Według nich te super zarobki to 5-6 tyś netto ale jakim kosztem. Policzmy Praca 5 dni w tygodniu po 12 godzin to mówią oficjalnie na spotkaniu co daje nam 60 godz/tydz Brak urlopu (pracujesz na swoim) Wszelkie podatki opłacasz sam a może być różnie 21 dni miesiąca razy 12 godzin =252 godziny/m-c W obecnych czasach znaleźć prace za 15 zł/godz nie jest problemem co daje 3780 zł a wszystkie składki odprowadza pracodawca masz urlop i pełne świadczenia. Nie zapominajmy że chcą abyś dostawy przyjmował do siebie do domu najlepiej garażu lub piwnicy bo ominą sobie koszty magazynowe. Jednym słowem dla mnie wielcy cwaniacy którzy chcą zbić forse kosztem czyjegoś zdrowia bo długo tak pracować się nie da. Natomiast każdy jest dorosły i niech robi jak chce tutaj przedstawiłem fakty. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Polska

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez