Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Ela

Piękny laborat tylko ,że to nie jest forum firmy Gala Collectione tylko firmy Gała Meble ,która nie produkuje mebli tapicerowanych !

ADRIANNA235

Teraz firma przeżywa prawdziwy rozkwit . 2/3 załogi to Ukraińcy, fachowców z branży meblarskiej pozostało bardzo mało , nasi krajowi pracownicy długoletni ci co budowali wizerunek firmy i jakość pouciekali ze względu na zbyt niskie wynagrodzenia dlatego te meble mają bardzo niską jakość. Gdyby nie bardzo duży kontrakt ze Scandinavian sleep and lewing i zakup nowej fabryki w Krrólewskiej woli ta masówka nie miała by racji bytu na rynku meblowym. Dodatkowym faktem jest to iż firma nie szanuje swoich pracowników daje najniższą krajową pLus premie która nie jest liczona do Urlopu. Na święta choć i tak zostało bardzo mało naszych rodowitych pracowników ZEEEEROOO PACZEK ZEEERRROO BONÓW ZEEEROOO KARPIA POPROSTU JEDNO WIELKIE ZERROOOOOOO SOCJALU A PIENIĄDZE SĄ ALE NIE DLA PRACOWNIKÓW . ZAPIERNICZAĆ A MY BEDZIEMY ZBIERAC WSZYSTKIE PROFITY I SOBIE JAKO KIEROWNICTWO I SZEFOSTWO ZROBIMY Z WASZEGO SOCJALU ŚWIETA BEDZIEMY SIE KAWIOREM OBŻERAĆ ROZBIJAC NAJLEPSZYMI FURAMI I JEŹDZIC NA WAKACJE ZIMĄ W CIEPŁE KRAJE I TO WSZYSTKO ZA WASZ SOCJAL A I NAWET JAKO SZEFOSTWQO PO RAZ KOLEJNY NIEPOFATYGUJEMY SIE I NIE ZŁOŻYMY WAM ZYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH JAK CO ROKU CZYLI W TYM TEMACIE STANDARDARDOWO

Klijent
@ADRIANNA235

Historia lubi zataczać koło!Przypomnij sobie lata przedwojenne,albo jeszcze wstecz-liberum vetto!

Bully
@Klijent

Jak sytuacja? Nadal tak piją? Jest jakaś porządna kadra zarządzająca?

Klijent

Robią meble z najtańszej płyty TANDETA!!! Towar zapakowany nieźle ale na paletach do utylizacji co grozi w transporcie zwłaszcza kurierem uszkodzeniami !!! Przełknąłem te niedoróbki, jak długo szafki wytrzymają? nie wiem. drugi raz bym nie kupił!!!

Ala

Zakupilismy meble Royal kilka miesięcy temu. Wyglądają super, trafiły w nasz gust i robią klimat. Jednak na tym się kończy pozytywna opinia. Meble są słabej jakości, na krzesłach po krótkim czasie zaczęła przecierac się farba. Natomiast na półkach boję się kłaść cięższe przedmioty, żeby ich nie zarwac.. Cóż, cena nie była wygórowana, spodziewaliśmy się, że nie będą to meble na długie lata, ale bez przesady... meble nadają się tylko jako atrapy, żeby stały i ładnie wyglądały...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
klijent

Dwa miesiące czekam na szafki kuchenne miało być do 4 tygodni słyszę co raz inne tłumaczenie. Włosy dęba stają po przeczytaniu tego forum. wytrzymam do następnego tygodnia a potem żegnam!!!

czyż

Dobrze by się było załapać, bo pewnie premia się normalnie trafia do podstawy co znacznie urozmaica teraz zatrudnienie, ale czy wypłata jest terminowa?

Czy ktoś wie co się dzieje że pani sprzątajaca na Olesnickiej nie sprzata fcale ? Wszedzie jest brud i masakra, i w kibelkach i na stołówce. Pani zamiast sprzatnac to gada na strózówce ciagle

Maly

Nie wie ktoś czy można u was kupić płyty odpadowe na szkielety ? Jak tak to za ile?

?

A możecie wytłumaczyć co znaczy to "głębokie gardło" Czy to jakaś przypadłość na którą cierpią niektóre osoby pracujące w tej firmie?

były praconik

Firma to jedna wielka ściema , kierownicy po podstawówkach zero przygotowania ale kierownik( raczej wazelina) kradną meble na lewo idą ale jest ok bo kto to pilnuje ???

ok

Wybrali tego kierownika ,czy strtować?

Mmm

No faktycznie nic nie ma zlego ale dlaczego polacy nie maja mozliwosci pracy w wiekszych ilosciach godzin a oni robia czasami nawet 2 zmiany? Polak wole a ukrainiec do roboty. ludzie w koncu zaczna sie zwalniac bo ile mozna robic za takie pieniadze

Mmm

Pracy coraz mniej a dalej sciagaja tych ukraincow. Niedlugo w firmie polakow nie bedzie. Zawsze wielka tajemnica do kiedy pracujemy. Czyzby wszystko zmierzalo ku upadlosci?

karara

Aktualnie jest poszukiwany kierownik produkcji. Możecie powiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska? Duża rotacja, jakie obowiązki?

On

Jakiego znowu kierownika. Dopiero co jednego przyjeli po co kolejny? Moim zdaniem wszedzie da sie wytrzymac tylko trzeba chciec a co do zarobkow to pewnie w miare

xxx
@On

dzwonili tylko o kasie nic nie mowili i czy auto oferują ,na stanowisko kierownik (poganiacz niewolników)

hmmm

szukają kierownika ciekawe ile zarabia i czy da się tam wytrzymać

@ja

Szkoda gadac. W upaly kazali pracowac po 10 godzin a teraz jak zimno i mniej godzin to zamiast zostawic polakow po godzinach to wola ruskich zostawic. Jeszcze troche to tylko oni tam beda pracowac.

Parara

Umowa od pierwszego dnia wyplata zawsze na czas tylko szkoda ze ostatnio taka bieda z zarobkami ....

alfa

Ale z ciebie był ..uj a nie pracownik. Chodziles z kąta w kąt i poprostu sciemniales na maksa. Nikogo nie sluchales taki indywidualista z ciebie był.

były praconik

Firma może była super ,ale nie teraz.Teraz jest zaćmo obłuda, kto jest przy korycie ten ma mp. nie jaki kierownik tartaku:) meble na lewo idą żona na akcesoriach malutka taka jak Pan Wołodyjowski kasę trzepie i pan Darek to jest przekręt ( oj co wyrabia masakra ) może szefowie i ich rodzina przejrzy na ocz..............Pan Dyrektor ,to jest gość tyle co on już wyłapał na boku kasy ?? powodzenia dla firmy pozdrawiam pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.