Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Interesujący profil? Udostępnij!

Profil firmy: GAŁA MEBLE SP. Z O. O.

Oceniono 257 razy
Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach na swój adres e-mail.
Otrzymuj powiadomienia
Obserwuje: 34 osoby
zdjecie uzytkownika
mmk - 2012-09-07 18:07:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tu jest tak jak wszędzie, śmiało przychodź. Jak wszędzie są minusy i
plusy, np. fajne laski;-)
zdjecie uzytkownika
dario - 2012-09-08 12:38:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak tak przychodzcie parami nawet stadami na wlasne oczy zobaczycie ten cyrk co dzien od rana
zdjecie uzytkownika
Gość - 2012-10-31 16:11:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
chciałem wysłać swoje dokumenty na stanowisko przedstawiciela handlowego, ale po przeczytaniu tych postów nie wiem czy jest sens...czy możecie coś obiektywnego:-) napisać o pracy na tym stanowisku - podobno szukają PH na Polskę?? interesowałaby mnie informacja na temat tego czy firma oferuje narzędzia takie jak auto służbowe - jakie, tel itp, jak wygląda płaca? na tym stanowisku i ile wizyt dzienni (czy są jakieś limity) itp byłbym wdzięczny za informacje
zdjecie uzytkownika
zefir - 2012-10-31 20:53:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
daj sobie spokoj pracowalem tam,jeden wielki balagan,ta firma zamknela sie na swiat,zyja w poprzedniej epoce
zdjecie uzytkownika
Niki - 2012-11-01 16:00:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ją też poproszę kilka zdań o pracy przedstawiciela handlowego, najlepiej jakieś konkrety:) bo też chciałam wysłać swoje CV. Mam nadzieję, że mi ktoś odpowie.
zdjecie uzytkownika
ino - 2012-11-03 19:00:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nikt ci nie odpowie ,bo juz nie ma kto ci odpowiedziec,i tyle !
zdjecie uzytkownika
delgado - 2012-11-07 12:01:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To jest dobra praca na początek na start z 1 -3 msc poźniej uciekać bo nic dalej nie wyciągniesz żadnego stażowego tu nie ma ,
zdjecie uzytkownika
Niki - 2012-11-12 16:52:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziękuję za te informacje.
Mam natomiast pytanie czy ktoś z Was wie o pracy przedstawiciela lub podobnej w branży meblowej? Bardzo ciężko o ogłoszenia na portalach pracy, jeszcze gorzej na stronach producentów...[usunięte przez moderatora] pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
niko - 2013-04-06 19:05:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mata co chcieliśta
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-04-12 22:33:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
meble idą za to coraz lepiej to sie liczy
zdjecie uzytkownika
jurek stekiel - 2013-04-29 18:10:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo jest zle w tej firmie kierowcow musze wysylac na lewo zeby jezdzili pomimo wyjsc ia czasu pracy bardzo mi z tym zle bardzo bym chcial zeby wreszcie Ci ludzie jezdzili normalnie bo inaczej beda zdarzac sie tragedie na drogach. Moj przyjaciel przyplacil to zyciem a drugi najlepsdzy pozbyl sie uprawnien. Jest zle a moze byc jeszcze gorzej [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
aaa - 2013-05-09 08:33:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co tam ciekawego na tartaku się dzieje :-) oj dzieje się dzieje :-)
zdjecie uzytkownika
Szymon - 2013-05-28 08:42:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jak impreza na tartaku.Udana?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-02 14:47:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam, szukam pracy w sklepie, najlepiej meblowym. Nigdzie nie mogę znaleźć info, gdzie są rozmieszczone salony tej marki- wie ktoś? kto pracował tam jako sprzedawca i może powiedzieć cokolwiek o warunkach pracy?
zdjecie uzytkownika
olo - 2013-06-08 22:48:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oj tak tak
zdjecie uzytkownika
edek - 2013-06-16 12:34:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystko jest dobrze panowie nie mamy co narzekac. jest bardzo dobrze . firma stara sie jak moze.
zdjecie uzytkownika
maro35 - 2013-06-16 12:49:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zeby nie ta firma to niektorzy na chleb by nie mieli niejednemu zycie uratowala
zdjecie uzytkownika
wielki - 2013-06-16 13:30:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ja tez wszedlem teraz popatrzec i co akurat tak sie zlozylo ze w tym samym czasie. Nic ciekawego wszystko stare dzieje firma chyba stoi w miejscu ze nic nowego o Niej nie piszą.Moze to okres stagnacji i końca firmy?
zdjecie uzytkownika
Nina - 2013-06-16 15:40:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Lepiej idż sobie gdzie indziej bo tu bardzo dużo wymagają ale od siebie mało dają.
zdjecie uzytkownika
maro - 2013-06-16 15:50:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale swiadczenia socjalne bynajmniej bedziesz mial, co roku impreza w plenerze, co chcesz jeszcze?
zdjecie uzytkownika
alfa - 2013-06-28 10:49:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kolejny kierownik na utrzymaniu żal
zdjecie uzytkownika
Klient - 2013-11-14 08:36:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (39)
Witam, Kupiłem w Gała Meble Zestaw Livia, jestem zachwycony jakością wykonania i przejrzystością instrukcji montaży. Firma ta może stanowić wzór do naśladowania dla innych, dużo większych producentów mebli u, których często występują problemy tak z montażem jaki i jakością elementów, które stara się człowiek zmontować.
zdjecie uzytkownika
alfa - 2013-12-04 09:21:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Klient - 2013-11-14 08:36:05]:
Panie Klient, a skąd pan wie jak jest w innych firmach bo chyba nie kupuje pan mebli u producentów tylko po to żeby sprawdzić jakość wykonania i przejrzystość instrukcji :-) A co do wzoru naśladowania to najlepiej popytać ludzi którzy tam pracują. Mieli by dużo do powiedzenia
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-03-29 14:44:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jacus bartczak a ty co robiles w kk meble kiedys wieczorm bo mowia ze zmieniasz barwy
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-04-14 23:02:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jacuś szuka pracy
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GAŁA MEBLE SP. Z O. O.

Twoj email:
Wiadomość: