Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników forum!

Chcielibyśmy wykorzystać platformę GoWork do komunikacji z Państwem a także przedstawić rzeczywisty wizerunek naszego zespołu.

Gała Meble to firma posiadająca 100% polskiego kapitału, szczególnie ważna jest dla nas zgodna praca zespołowa i zaangażowanie każdego pracownika. Podstawą naszego sukcesu jest ciągły rozwój, podejmowanie nowych wyzwań w oparciu o budowanie wzajemnego zaufania i wymianę wiedzy co stanowi solidną podstawę wiarygodności.
Nasza sumienna praca, niejednokrotnie została doceniana m.in przez prestiżowy magazyn "Forbes", "Gazele Biznesu", "ACAN-THUS AUREUS" oraz wiele innych.

Zapraszamy Państwa do rozmowy i pozostawienia obiektywnych, merytorycznych opinii.
Lojalna

Gdzie tak się dzieje ?

juliet99999

Jakie sa godziny pracy ?, trzeba pracowac na nocne zmiany ?

Kasia Nowy wpis
@juliet99999

Nie ma nocek . Czasami są 2 zmiany ,zależy od zakładu . Ogólnie jedna zmiana ,tylko pierwsza .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy firma Gała Meble sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rast

Witam! Jak pracuje się w firmie? Jak wygląda wynagrodzenie? Jakaś podstawa + premia ? Jakieś stażowe ? Dodatkowe benefity?

@Rast

Stawka godzinowa + premia ,każdy ma inną .Ubezpieczenie grupowe ,3 przerwy jeśli ktoś pali fajki .Na święta premie od stażu pracy .

Rast
@Piotr

@Piotr Praca po 8h? Poniedziałek - piątek? Jak płacone nadgodziny? Potrzebują może w Królewskiej Woli?

@Piotr

Może podasz tę stawkę godzinową? Co do premii to za co można ją otrzymać? Jest jakiś konkretny regulamin, którego trzeba przestrzegać?

Stawki były od 18 zł netto ,teraz idzie najniższa w górę to pewnie będzie więcej .Premia od umiejętności ,wiedzy i wydajności ,różne ,są .Nie ma niestety regulaminu plac ,ale polecam jest spokojnie w porównaniu do konkurencji .

@Piotr

Ubezpieczenie grupowe jest opłacone przez firmę? Ilu minutowe są te przerwy? Jeśli ktoś nie pali, to w tym czasie może iść i skorzystać np. z toalety? Czy te przerwy są przeznaczone tylko dla palących?

Piotr Nowy wpis

55zl płacisz sam ,ale to jest składka obniżona .Przerwy są 5 minutowe ,również dla tych co nie palą . Jeśli chcesz do toalety również nie problem ..

Ktoś

I jak tam współpracownicy Zadowoleni z premii świątecznych ? U mnie 350 w tym roku O 100 więcej niż w poprzednim Firma widać że się rozwija jeśli dają premie świąteczne Wesołych świąt wszystkim ❤️

@Ktoś

Premia przelewem na konto czy dają w bonach? Fajnie że tak doceniają pracowników. Paczki dla dzieciaków też dają czy to już byłoby za dużo dobrego?

Ktoś

Premiera przelewem Paczki dla dzieci nie słyszałem o tym nic

@Ktoś

Hej, oprócz tej premii na święta jest też normalna premia, tak? Podobno każdy pracownik ma inną kwotę, a od czego ona zależy? :) Efektywność/wyniki, staż pracy? Czy to bardziej obejmowane stanowisko na nią wpływa? Stała podstawa jak wypada? Płacą adekwatnie do obowiązków? Były jakieś podwyżki w tym Nowym Roku, lub sa planowane?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Na stronie firmy znalazłam informacje, że poszukiwani są pracownicy na stanowisko mechanika. Czytam, że jest to praca jednozmianowa. W takim razie, w jakich godzinach się tu pracuje? :) Jeśli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie, które podobno jest oferowane, to czy składa się tylko z gołej pensji? Czy poza nią dostaje się jakąś premię? :P Jak to jest? :)

KN zapraszamy do kontaktu kadry@galameble.pl

Hej, dużo pań tam pracuje na magazynie? Widziałam ogłoszenie na stronie, że szukają magazynierek. No ale nie wiem na dobrą sprawę, czy to "kobieca" praca i czy dam radę fizycznie, jakoś dużo każą dźwigać czy to coś innego?

Patryk

Specjalista do spraw zakupów, jak kształtują sie zarobki?

Zainteresowana

Kontroler jakości- wypowiedzcie się, trudne stanowisko? Jakie zarobki?

Patrycja

Na czym polega praca na stanowisku kontroler jakości?

Jakie to proste
@Patrycja

Praca polega na kontrolowaniu linii pakujacej, mierzeniu formatek i kontroli wyrobu gotowego tzn skręcenie mebla i sprawdzenie czy aby napewno wszystko działa jak trzeba

Aga
@Jakie to proste

Jakie zarobki??

Marysia
@Jakie to proste

Zależy na którym zakładzie? Z Tego co wiem składają bryły na Królewskiej i Tartaku Na Olesnickiej i Leśnych mierzą formatki, sprawdzają cięcie listwy i spięcia narożników

Dawid
@Zainteresowana

Zarobki na początek 13,5zl max 14zl

Kala
@Dawid

Wszystko zależy od zakładu, stanowiska i...kierownika :)

Peter
@Kala

Heheh dokładnie jak nie chce mieć problemów !!!

Patryk
@Marysia

Rozumiem że wymagane jest doświadczenie na takim stanowisku kontrolera? czy nie koniecznie ? Czy osoby brane są z firmy które mają doświadczenie ,czy z zewnątrz ?

Hen
@Patryk

Brali dziewczyny bez doświadczenia. Jedna po dłuższym czasie nadal nie odróżniała lewego boku od prawego, więc to samo mówi przez siebie, jakie osoby są na "wyższych" stanowiskach. Jeśli od razu zalapiesz co się z czym je to dasz radę

Waldek
@Hen

Czyli bez doświadczenia w kontroli biorą i albo się nada ,albo nie ? Z produkcji nie są brane takie osoby pod uwagę? Które się wyróżniają lub osoby z doświadczeniem w kontroli z innych firm ? Czegoś nie rozumiem ? Pierwsza lepszą osobę się bierze i albo się sprawdzi albo nie na takie stanowisko ? I jak to się ma do kontroli ludzi którzy już pracują dłuższy czas ? taka nowa osoba ma je kontrolować a nie zna wad i brak jej ogólnie doświadczenia .

Alojzy
@Waldek

Waldek no właśnie to mnie dziwi. Osoby pracujące na produkcji, które wiedzą co z czym się je, rzadko są "awansowane" na takiego typu stanowiska.

Alojzy
@Alojzy

Mnie też to dziwi,że w pierwszej kolejności powinny być brane osoby które mają jakieś pojęcie w produkcji i zasłużyły na to stanowisko lub też osoby które pracowały jako kontrolerzy w dużej firmie i mogły by coś podrzucić jakieś ciekawe informacje czy spostrzeżenia ,bo przecież i tak wszyscy mamy ten sam cel . Produkować dużo i dobrze

Romek
@Dawid

To 12 lat temu były takie stawki:) jak widać w tej firmie czas się zatrzymał :D

Aga
@Romek

Średnio kontrolerzy zarabiają w mojej firmie 3500 zł netto ze średnim stażem ,odpowiedzialność jak by nie było ..Zastanawiałam się nad zmianą ,gdyż nie pasują mi dojazdy , aplikowała bym do Gała ale lipa na początek 13zl /14zł

@Aga

Tutaj 2300 zł na dzień dobry .

Aleksander
@Kasia

To nie za dużo. Piszesz, że tylko na początek. Po okresie próbnym jest podwyżką? Jeśli tak to ile procent więcej można dostać?

@Aleksander

Myślę że zależy od tego jak będziesz sobie radził po tych 3 miesiącach próbnych .Jedni uczą się szybciej i przychodzą z jakim bagażem doświadczeń.Innym przychodzi ciężko nauka lub po prostu się nie chce . Za bardzo nikt się nie chwali ile zarabia ,ale to widać że jedni są ambitniejsi ,drudzy mniej .I myślę że każdy ma inną stawkę

@Kasia

To ja się nie dziwię że bez doświadczenia przychodzą za taką stawkę ????☺️

Edyta
@Agnieszka

Nie piszcie bzdur że bez doświadczenia wszyscy?? ,bo znam nie które osoby w kontroli i one mają doświadczenie nie tylko jako kontrolerzy ,ale również jako liderzy są to osoby z innych firm z dużym stażem .

@Zainteresowana

Czy trudne stanowisko ,to zależy jaki kto ma staż pracy ,jakie doświadczenie i też chęci . Na nie których zakładach kontrolerzy składają bryły ,pilnują lin pakujących i głównym zadaniem jest raportowanie ,robienie zdjęć ,wklepywanie to w system .Z kolei na innym zakładzie kontrolerzy obserwują etapy produkcyjne , robią pomiary i również raportują to co wyjeżdża

Aleksander
@Mirek

Są na początek szkolenia wdrażające żeby się przyuczyć do roboty? Bo z tego co opisujesz to łatwo nie jest. Chce się przyjąć ale nie mam doświadczenia i dlatego pytam.

@Aleksander

Na stanowisko kontrolera są szkolenia ,na początku chodzisz z kimś i patrzysz

@Hen

Osoby przyjmowane z marszu nie powinny zajmować stanowisk funkcyjnych .Na stanowisko funkcyjne czyli decyzyjne powinny być zatrudnione osoby z doświadczeniem w kontroli lub osoby wyłonione z produkcji które wykazują się umieją podejmować decyzje ,są dokładne itd .Tutaj powinny być stanowisko pod kntrolera czyli selekcjoner który by sprawdzał palety w 100% pod nadzorem kontrolera i dopiero jeśli by robił postępy i wykazywał inicjatywę ,dopiero z niego robić kontrolera .

Pracuje
@Piotr

Zacznijmy od tego, że żadna osoba z jakimkolwiek doświadczeniem i ponad przeciętnymi umiejętnościami nie przyjdzie pracować na to stanowisko za stawkę jaka jest proponowana, dlatego brane są osoby bez doświadczenia. Swoją drogą wszystkiego można się nauczyć, to nie są jakieś bardzo skomplikowane rzeczy.

Magda
@Pracuje

To jest prawda że ciężko żeby osoba z doświadczeniem przyszła za takie pieniądze ,ale osoby brane z marszu to nie jest dobre rozwiązanie ,tak się przyglądam jako osoba szeregowa pracująca trochę lat ,to duża część kontroli.Vi co byli czy są ,to mają problem podjąć jakąkolwiek decyzję .

Kacper
@Pracuje

Pamiętaj że nie każdy kontroler ma te takie same predyspozycje .Dlatego powinna być hierarchia .Dr kontroli później asystent lub asystenci tzw informatorzy którzy są wykształceni ,znają obsługę i programy komputerowe,język. Brygadzisci kontroli jakości którzy są b dibrze przygotowani technicznie i oni powinni zarabiać więcej niż asystenci ponieważ potrafią podejmować słuszne decyzje za innych ,zatrzymywać maszyny lub jeszcze nie ........Najniższy szczebel selekcjonerzy którzy są bardzo drobiazgowi aż do przesady . Czas pomyśleć aby przychodzili ludzie z wiedzą ,ale stawka powinna być godziwa w zależności od wiedzy .

@Kacper

Kacper czyli ,Dr kontroli ,specjalista od dostaw ? ,asystent ,Brygadzista kontroli ,kontroler i selekcjoner ?dobrze zakumałem ,tylko czy to możliwe w tym zakładzie ?

Darek ..
@Pracuje

Może i można się nauczyć ,jak ktoś chce to po pierwsze . Po drugie nawet jak się wyuczy to też liczy się spostrzegawczość i prędkość wyłapania błędòw. Po trzecie no nie wiem czy nie są to skomplikowane rzeczy ? Czytanie dokumentacji technicznych ,w których często pojawiają się błedy . Montaż mebli ,gdzie trzeba sobie wszystko po przynosisć ,potem podnosić ,sprawdzić po montażu zdążyć przed pakowaniem to też trzeba mieć i siłę i być kumatym...

Wielki słownik j.polskiegi Definicja 1.apot. kierujący się rozumem i wiedzą, co związane jest z odpowiednim działaniem w różnych sytuacjach. Serio skończyłeś studia ?

Co to znaczy jak chcesz ??!!!

Nie może być czegoś takiego jak chcesz !! Jeśli jest duży błąd to po co to produkować ??!!na tym stanowisku wymagana jest spostrzegawczość i odwaga ,jak i również doświadczenie i wiedza odnośnie rysunków technicznych .

Krzysiek

Jakie warunki trzeba spełnić by przyjść na stanowisko kontrolera ?

@Pracodawca

Spostrzegawczość,skupienie ,odwaga ,rysunki techniczne ,wyciąganie wniosków ,wady które idą ,lub są do naprawy ,umiejętność rozmowy i współpraca z resztą załogi kontrolerów ,pomysły itd ale jak to jest nagradzane ? taka stawka jak nowy pracownik który przychodzi do firmy ? (Post pewnie będzie skasowany ,ale to naprawdę jest niedorzeczność) .Niedługo będą przepychanki na zakładach ,bo nie będziecie mieli wyspecjalizowanych kontrolerów ,nikt nie przyjdzie za taką stawkę świecić oczami.

@Krzysiek

Odnośnie warunków ,to nie ma ściśle określonych .Jedni przychodzą z doświadczeniem w kontroli ,inni mają doświadczenie w montażu a inni przychodzą bez żadnych kwalifikacji . Napewno obsługa komputera ,obsługa tableta ,montaż mebli ,rysunki techniczne , ,obsługa narzędzi pomiarowych Weryfikacja wadliwośći ,do naprawy ,do utylizacji wg matrycy tolerancji Umiejętność przeprowadzanie selekcji w razie wystąpienia błędów. Tego trzeba będzie się wyuczyć .

@Marek

Wyuczyć podczas pracy czy bardziej wysyłają na szkolenie na którym można złapać te wszystkie kwalifikacje? Pytam bo chciałbym się dostać tu do pracy a nie nie mam wielkiego doświadczenia.

ON

Jak nie masz doświadczenia w montażu to się nauczysz, musisz mieć pojęcie w sprawach technicznych, czytać rysunki. Do nauczenia bez problemu

@ON

Dużo czasu dają na taką naukę na początku? Czy to zalezy od tego, ile czasu nowa osoba potrzebuje? Ciekawi mnie czy cały okres próbny to trwa czy może szybciej da się ogarnąć?

Michal

W 3 miesiące nie zrozumiesz wszystkiego? Nie które wady ,problemy , wychodzą w praniu . Dokumentacja techniczna to tylko część kontroli .Zależy jak szybko "ZATRYBISZ " i na jakiego kontrolera trafisz na szkoleniu .

Reklamacje
@Pracodawca

No właśnie po co to produkować ? Trzeba się zastanowić czy jest to błąd krytyczny ,czy mniej ważny ? I nie powinno być presji że strony produkcji jeśli jest to duży błąd ,to szybka reakcja i coś z tym robimy.? Ważna też jest komunikacja produkcja - kontrol ,dialog. Szykować pracę to nie wszystko i wywozić ,ale ważne aby meble spełniały zadowolenie klienta i były wykonane jak najlepiej to możliwe , wtedy to % i mamy efekty w postaci zwiększonych zamówień,bardzo dobre opinie i mniej reklamacji .

@Michal

A ogólnie to, jakie podejście mają kontrolerzy do nowych osób? trudno trafić na takiego, co nie jest wyrozumiały? Czy raczej wszyscy w miarę spoko są? Pracownicy są skłonni do pomocy nowego w razie czego? Jaką atmosferę tu macie?

Wiadomo każdy ma inną cierpliwość to raz, a dwa nie każdy kontroler ma tę samą wiedzę.Pracownicy czy są skłonni pomagać ? to również zależy od chęci i jaką wiedzę ma ten pracownik ? lepiej np mistrza , brygadzistę zapytać , oni również znają rysunki ,znają wady , tolerancje , maszyny , ludzi.

Wiecie może, czy w Gała Meble sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Olka

Cześć, praca na stanowisku konstruktor/technolog. Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Jaka stawka? Jakie opinie?

Paulina

Jaka atmosfera tutaj u was w firmie panuje? Chciałabym aplikować na magazyn, ale czytam wątek, i chyba nie jest za wesoło? :P A może błędne wnioski wyciągam po prostu ;) No nic, napiszecie coś o stawce na magazynie? W ofercie napisali "bardzo dobre wynagrodzenie", ciekawi mnie co się pod tym kryje? W ofercie wspomnieli o magazynierce, ile kobiet pracuje na tym stanowisku?

Agnieszka

Ja Wam powiem lepiej stawiać nie na ilość pracowników ,tylko na jakość .!!!!Lepiej mieć 3 mądrych ludzi ,niż 20 którym sprawia problem zastanowić się i wykonać swoją prostą czynność należycie .Nie wspomnę żeby coś udoskonalić i zorganizować lepiej .Tak się przyglądam to większość przychodzi ,żeby odbębnic 8 godzin ,pokręcić się i aby do 14.00 i nikogo to nie obchodzi jakich nie udolnych ludzi firma zatrudnia bo dobremu pracownikowi szkoda zapłacić te 3500 zł czy nawet 4.000 zł to trzeba w to miejsce zatrudnić 5 globów którym trzeba zapłacić ,za nic nie robienie . .

@Agnieszka

Popieram ,bardzo dobry wpis ,mądrzy ludzie ,organizacja ,sprzęt i materiały i firma będzie jeszcze prężniej się rozwijać ????

Waldek
@Agnieszka

To się zgadza , że wykfalifikowany człowiek który dobrze pracuje ,jak by mu dać zarobić ,to będzie jeszcze więcej robił ,a tak to brak motywacji ,jak widzisz i obok lesrków którzy robią o połowę mniej ,to po co ma się wysilac ,dla tych 200 czy 300 zł premii?? .Naprawdę nie ma sensu przyjmować kolejnych pracowników ,jeśli ci co są mogą zrobić więcej ,ale muszą to odczuć na wypłacie .Tak samo brugadzisci ,kontrolerzy ,czy mechanicy ,wszyscy są ważni .

@Piotr

Każdy człowiek jest potrzebny tylko zła organizacja pracy i brak szacunku do pracownika co mądrzejszy się zwolnił bo na stanowisku kierownika mistrza to banda prostaków po zawodówkach na pracy może się znają ale nie na organizacji jej dziś mam swoją firmę i dziękuje Bogu że tam nie pracuję pracowałem za torami tam dopiero jest (usunięte przez administratora)mistrzowie to są jak (usunięte przez administratora)nie mają nic do powiedzenia chodz masz rację postawili barana na kierownika opowiadał mi były dyrektor jaki to był (usunięte przez administratora)Darek mówił prawdę o tym (usunięte przez administratora)jak go szkolił kto się (usunięte przez administratora) urodził to nim zostanie

Agnieszka

(usunięte przez administratora) Jedni pracują ,to raz ,ale nie wystrczy byle jak pracować ,bo to przynosi stratę firmie .Znów być leniem też źle . Są ludzie którzy mają dobrze w głowie poukładane ,potrafią być i wydajni i myśleć co robią i jak .I o to chodzi aby doceniać takie osoby na wypłatach ,a nie osoby które mają starz ale robia buble i na (usunięte przez administratora) swoją pracę . I to każda grupa czy produkcja ,czy prowadzący ,kontrolerzy czy mechanicy ,jedni są ogarnięci i pilnują ,mają wiedzę ,pomysły jak to czy tamto zrobić ,a inni nic nie wiedzą .

Pracowałem w tej firmie wiele lat chciałem wrócić złożyłem podanie chodzi mi o pracę pomocnika stolarza mam ukończone 60lat to spokojnie bym sobie do emerytury dotrwał w firmie pracowało mi się dobrze nie wiem dlaczego nie szanuje się takich ludzi którzy chcą tam pracować byłem na spotkaniu na tartaku i cicho co im przeszkadza mój wiek czy to że kiedyś tam pracowałem mam dobre wspomnienia z pracy czy tak naprawdę trudno być po prostu człowiekiem co się z nami ludźmi porobiło że zamiast jeden drugiego pomagać być pomocnym

To szczera Prawda (usunięte przez administratora)są mistrzami i kierownikami widzę te puste wpisy ludzie czy wy nie rozumiecie że jak buraki wami kierują to tak zawsze będzie ludzi można poukładać na stanowiska bo każdy nawet pomocnik jest potrzebny tylko trzeba ludzi szanować i dopasować im miejsce pracy tak jak i mistrza i kierownika a tu o nich chodzi bo dziś potrzeba firmie mądrych ludzi którzy umieją organizować pracę a w firmie maszyny wymienili a mistrzowie i kierownicy ci sami oni się po prostu nie nadają czy to tak trudno zrozumieć

Cześć, widzę że w firmie Gała Meble poszukują kandydatów na stanowisko technologa. Jakiego można się spodziewać wynagrodzenia w tej dziedzinie ?

@Kandydat

Witaj kandydacie, zapraszamy do złożenia swojego CV kadry@galameble.pl skontaktujemy się i ustalimy szczegóły.

@Gała Meble sp. z o.o.

Szanujmy się. Jeśli pracodawca nie podaje wynagrodzenia w ogłoszeniu może to świadczyć tylko o jednym. Czytając komentarze na GoWork rezygnuję z procesu rekrutacji do tej firmy.

Dorota
@Gała Meble sp. z o.o.

Wynagrodzenie na tym stanowisku jest z góry określone czy uzależnione jest od jakiś czynników? Jeśli to drugie to jakie to czynniki? No i jak wygląda rekrutacja - ile ma etapów?

Ottonik
@Gała Meble sp. z o.o.

Dajcie coś z siebie.... Nie, nie, nie myślałem o samochodach....

Techno
@Kandydat

3125 zł,+ premia.

@Techno

to jest stawka startowa czy podstawa nawet po dłuższym stażu się nie rusza? A odnośnie systemu premiowego jakieś szczegóły?

@Gała Meble sp. z o.o.

Pozdrawiam starałem się o pracę pomocnika na ul 1maja chełstów kiedyś pracował na Oleśnickiej ponad 10lat byłem na rozmowie z kierownikiem dobrze wspominam pracę w tej firmie miałem nadzieję że że dostanę się do tej pracy ale widać że mają skończone 60lat jesteś zbędny to przykre że nie szanuje się ludzi którzy kiedyś tam pracowały i dobrze wspominają pracę w tej firmie mimo że właściciel firmy mowił że potrzeba pomocników wiedząc ile mam lat osobiście rozmawiałem ze Panem Michałem dlaczego tak jest nie wiem

Ciekawe

Czy są przyjęcia dla kobiet? Np na pakowanie mebli?

@Ciekawe

Zapraszamy do złożenia CV :)

@Gała Meble sp. z o.o.

Można prosić jakiś mail? Lub inny kontakt?

@Gała Meble sp. z o.o.

Mogła bym prosić jakiegoś maila? Lub inny kontakt gdzie składać cv?

Patrycja
@Ciekawe

Czy zakład w Dziadowej Kłodzie funkcjonuje nadal ? Czy są przyjęcia ?

@Ciekawe

cześć :) Prosimy o przesłanie CV na adres kadry@galameble.pl. Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu 601 167858

@Patrycja

cześć :) Zakład w Dziadowej Kłodzie funkcjonuje, zapraszamy do składania CV na adres adres kadry@galameble.pl. lub pod nr. tel 601 167858

@Gała Meble sp. z o.o.

Starałem się dostać jako pomocnik do zakładu w chełstów pracowałem kiedyś w tej firmie pracowało mi się dobrze byłem nawet na spotkaniu z kierownikiem miał dzwonić widać przeszkadza im mój wiek mam skończone 60 lat i bardzo zależy mi na tej pracy chciałem być pomocnikiem nie wiem dlaczego nie chce się przyjmować ludzi po 60 mimo że kiedyś wiele lat tam pracowały i mają dobre wspomnienia o firmie trochę to boli że tak się traktuje ludzi zostawiłem nawet numer telefonu chodzi mi o pracę pomocnika

Wierny

Na rynku HR pracownik z długoletnim doświadczeniem jest mniej cenniejszy niż nowy, korporacje światowe udowodniły, że praca w danej firmie nie powinna trwać dłużej niż 5 lat. Przykre ale to się sprawdza.

@Wierny

Wszystko zależy od tego jaki dany pracownik ma doświadczenie zawodowe np .z innego zakladu na podobnym stanowisku ,jakie kursy ,szkolenia ma itd .Może być stary pracownik i nowy ,wykonywać będą ta samą pracę..Kodeks pracy jasno o tym mówi . §3. Pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku. Jeśli są różnice między kwalifikacjami ,pracodawca ma prawo rozliczyć pracownika po swojemu na tym samym stanowisku .

Jan

Kupiliśmy sofę Luciano, ogromną, piękną skórzaną, dopłaciliśmy za najlepszą skórę i kolor. Jednak po pół roku narzekaliśmy na złe wypełnienie siedzeń i teraz, po 3 latach od zakupu, kolor w różnych miejscach blaknie. Kanapa za 16 000 zł i hańba dla naszego domu. Producent kazał nam wybrać nową skórę i kolor oraz zapłacić za wymianę. Mogę ci pokazać zdjęcia. Nigdy więcej nie kupilibyśmy niczego od tego producenta i możemy tylko dać złą referencję. Przepraszamy za błędy w tekście, nie jesteśmy z Polski.

@Jan

Dzień dobry Janie, w naszej ofercie nie posiadamy mebli tapicerowanych, spróbuj proszę skontaktować się z producentem zakupionej sofy.

Ktoś

To premie też się dostaje jeśli tak to ktoś może mi napisać za co?

Tw

Czy będą dawane jakieś bony paczki na święta? Czy jak co roku nic ????

@Tw

Dostali wszyscy po 250 złotych premii

@Ktoś

No nie prawda że wszyscy po 250 zł .Z tego co słyszałem od 200 zł do nawet 500 zł .Średnio 250 zł

@Ktoś

o i to pierwszy raz gdy dostali cokolwiek? faktycznie wcześniej nic nie było? są jeszcze jakieś inne okazje z racji których coś się tu dostaje czy wynagrodzenie zostaje?

@Ewelina

Tak to był pierwszy raz , tak to tylko wypłata

@Ktoś

czyli to perspektywa zmiany na coś dobrego? a teraz w związku z nowym rokiem coś w firmie ma się jeszcze zmienić? jest jakiś plan na cały rok może?

@Ewelina

Tutaj pracodawca nie przedstawia planów ,nie wiemy niestety jakie są perspektywy .

@Marek

a ktoś w ogóle pytał? w jakim stopniu jest tu szansa na zawieranie właśnie kontaktu z wyższymi stanowiskami? zastanawiam się jak w rzeczywistości poukładani tu jesteście. w razie problemów idzie się dogadać czy do kogo idzie się po pomoc?

Damian
@Marek

Czy za duże błędy podczas procesów produkcyjnych są obciążenia ,jest to jakoś wyryfikowane?? I jakie są bonusy za brak błędu w przeciągu całego miesiąca ? Kwartału ,czy roku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.