Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Mariolka

Praca jak dlamnie bardzo fajna, Lódzie To tragedia. Kierownik zostawiam bez kąmentarz.

Zdruzgotana

Witam, serdecznie nie polecam tej firmy a dokładnie chodzi o Królewską Wolę i o linię pakowania której niby prowadzącym jest Waldemar Cz. jest to człowiek bez żadnych zasad, traktuje ludzi z góry, popełnia dużo błędów ale obarcza winą innych pracowników, praktycznie nie zna się na niczym, kobiety które tam pracują czują się przez niego przesladowane, liczy im czas wyjścia i przyjścia z toalety, a i jeszcze potajemne wynoszenie elementów z zakładu, brawo panie Waldku, i jeszcze jedno, Tomasz B. Człowiek o dwóch twarzach, brawo panie Tomku również. I tyle na ten temat, mam nadzieje że szefowie wyciągną wnioski z mojej opinii. Nie polecam Gała Meble

Jaka jest kultura pracy w GAŁA MEBLE? Obowiązuje typowy dress code?

ON

bez wariacji, to normalna firma i nie ma jakiś rygorów. Choć czasami jest zabawnie , ale jak nie będziesz chodzić w dresach to będzie ok.

Tw

Nawet Wesołych świąt nikt nam nie pożyczył :D

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy były dodatki na Święta? Gdzie nasz Socjlal...?

Stary wyga

Od 5 lat Social w Tym zakładzie nie istnieje dla normalnych roboli pracujących na produkcji więc powinieneś się już do tego przyzwyczaić

???
@Stary wyga

Po gale to do damy tu takich nie ma. A moja zawsze mi dawała :) czy tobie również ?

Robol

Małe zarobki, sypiace się maszyny, zero inwestycji , tylko ilość i kasa kasa, bez poszanowania pracownikow,

@Robol

Małe zarobki czyli jakie? Dlaczego w Gała Meble nie szanuje się pracowników? Rozszerz swój komentarz.

@Robol

Jak masz źle to się zwolnij...tyle ????

@Mieczysław

Mieciu jak chcesz polemizowac to popolemizuj na gruncie prywatnym bo tutaj zgrywadz gryzipiorka ktory za wszelks cene oddany jest Gslom. Nawet podejrzeeam zebys czapke niewirke zdjsl przed leszkiem i zasalutowal jemu bo taki juz w genach jestes. Nikt Ciebie juz nie zmieni .ale m

Wszystko jest ok tak jak w normalnym zakładzie pracy. Pozdrawiam

Jacek

Aha.i czy to prawda ze są opóżnienia w wypłatach.

Hvi
@Jacek

Żadnych opóźnień nie ma, jeśli chcesz pracować u Gały to nie idź na tartak, najlepiej Królewska Wola.

Od kogo to słyszałeś?

@Hvi

Piszesz, ze pensja jest wypłaca na czas. Czy są też jakieś dodatki za dobre wyniki na przykład premie?

nik
@Mieczysław

żadnych dodatków

Aleksander
@nik

Fajnie, że się odezwałeś i o tym napisałeś. Czy możesz dodać jakie obecnie są proponowane umowy o pracę dla nowo przyjętych pracowników? Liczę na Twój komentarz.

oburzony oburzona

komu przeszkadzaly pracujace soboty?? ludzie jak chca zarobic to nawet w niedziele pracują niektórych firmach,,nie chciałeś ,,nie chciałaś pracować to nie,, ale pozwól zarobić innym którzy chcieli i nie są do niczego zmuszani

@oburzony oburzona

Napisz jaka stawka była w soboty. Czy procentowo było to dużo więcej w porównaniu do podstawy wynagrodzenia?

Gośka

Mam pytanie czy wynagrodzenie jest płacone zawsze na czas

Jacek

Jakie zarobki na dzień dzisiejszy mam uprawnienia na wózek wid;owy.Jaka stawka godzinowa

@Jacek

Co z tego że masz uprawnienia, jeździć trzeba umieć z meblami...

@Jacek

Pytasz o stawkę godzinową, najpierw pokaż co potrafisz...

Mieczysław

W jednej z poniższych opinii ktoś napisał, że zastanawia się czy podjąć pracę w tej firmie, a nikt nie napisał zbyt wielu szczegółów na temat współpracy z Gała Meble sp. z o.o. Widziałem, że szukają pracownika na stanowisko Młodszego Analityka: https://pracodawcy.pracuj.pl/gala-meble-sp-z-o-o,18399 Mógłby ktoś się wypowiedzieć odnośnie tego, co firma oferuje na start, jakie jest wynagrodzenie oraz napisać coś na temat rozmowy kwalifikacyjnej?

Djjj

Szukają nowego kierownika

alan
@Djjj

a co z Kierownikiem z tz Tartaku ?

Hgd
@alan

Nie ma go.

alan

Witam.Co się dzieje z kierownikiem z (usunięte przez administratora)

Roberto

Kiepskie są te wasze opinie. Miałem zamiar aplikować ale zastanawiam się co robić.

Ukrainaboy

Firma masakra zarobki słabe tyle że praca bezstresowo na drugiej i trzeciej zmianie można sobie śmiało pochlać w dobrym towarzystwie na pierwszej nie bo Robert goni do domu.

szybki

Jedna noc spokoju kiedy lalunia z magazynu na olesnickiej nie darła ryja . az calkiem inaczej sie robiło hehe

szybki

Ty chyba byłaś wsród nich bo za kołnierz nie wylewasz kabelku donoszący na wszystkich z hali. To co ostatnio odwalilas to naprawde zenada-tak sie zachowuje kolezanka z pracy ??? Donosisz na ludzi z dołu a pozniej zdziwienie ze nikt wszyscy maja cie gdzies i cie nie cierpia

rambo

jacy kibice z Twardogóry i Goszcza to taki mecz. i tyle w tym temacie

He....he

He...he smiech na sali w tym zakładzie... prowadza ludzie co dopiero zaczęli tam prace nie znaja sie na niczym ... tylko znajomosci tam pomagaja ????a jak jestes z poza grona znajomych to jestes nikim. Ludzie ktorzy sie staraja nie sa doceniani wogole.

Skydive

..tylko sie pośmiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.