Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

kisiek

Kolego furiacie, firma Gała Meble to nie Gala Collectione w której kupiłeś meble skórzane. Zanim napiszesz takie bzdury to sprawdź na forum jakiej firmy to piszesz

tomek

jacuś szuka pracy

tomek

jacus bartczak a ty co robiles w kk meble kiedys wieczorm bo mowia ze zmieniasz barwy

Klient

Witam, Kupiłem w Gała Meble Zestaw Livia, jestem zachwycony jakością wykonania i przejrzystością instrukcji montaży. Firma ta może stanowić wzór do naśladowania dla innych, dużo większych producentów mebli u, których często występują problemy tak z montażem jaki i jakością elementów, które stara się człowiek zmontować.

alfa
@Klient

Panie Klient, a skąd pan wie jak jest w innych firmach bo chyba nie kupuje pan mebli u producentów tylko po to żeby sprawdzić jakość wykonania i przejrzystość instrukcji :-) A co do wzoru naśladowania to najlepiej popytać ludzi którzy tam pracują. Mieli by dużo do powiedzenia

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
alfa

kolejny kierownik na utrzymaniu żal

maro

Ale swiadczenia socjalne bynajmniej bedziesz mial, co roku impreza w plenerze, co chcesz jeszcze?

Nina

Lepiej idż sobie gdzie indziej bo tu bardzo dużo wymagają ale od siebie mało dają.

wielki

a ja tez wszedlem teraz popatrzec i co akurat tak sie zlozylo ze w tym samym czasie. Nic ciekawego wszystko stare dzieje firma chyba stoi w miejscu ze nic nowego o Niej nie piszą.Moze to okres stagnacji i końca firmy?

maro35

Zeby nie ta firma to niektorzy na chleb by nie mieli niejednemu zycie uratowala

edek

Wszystko jest dobrze panowie nie mamy co narzekac. jest bardzo dobrze . firma stara sie jak moze.

olo

oj tak tak

Szymon

A jak impreza na tartaku.Udana?

aaa

a co tam ciekawego na tartaku się dzieje :-) oj dzieje się dzieje :-)

jurek stekiel

bardzo jest zle w tej firmie kierowcow musze wysylac na lewo zeby jezdzili pomimo wyjsc ia czasu pracy bardzo mi z tym zle bardzo bym chcial zeby wreszcie Ci ludzie jezdzili normalnie bo inaczej beda zdarzac sie tragedie na drogach. Moj przyjaciel przyplacil to zyciem a drugi najlepsdzy pozbyl sie uprawnien. Jest zle a moze byc jeszcze gorzej [usunięte przez moderatora]

meble idą za to coraz lepiej to sie liczy

niko

mata co chcieliśta

Niki

Dziękuję za te informacje. Mam natomiast pytanie czy ktoś z Was wie o pracy przedstawiciela lub podobnej w branży meblowej? Bardzo ciężko o ogłoszenia na portalach pracy, jeszcze gorzej na stronach producentów...[usunięte przez moderatora] pozdrawiam

delgado

To jest dobra praca na początek na start z 1 -3 msc poźniej uciekać bo nic dalej nie wyciągniesz żadnego stażowego tu nie ma ,

ino

nikt ci nie odpowie ,bo juz nie ma kto ci odpowiedziec,i tyle !

Niki

Ją też poproszę kilka zdań o pracy przedstawiciela handlowego, najlepiej jakieś konkrety:) bo też chciałam wysłać swoje CV. Mam nadzieję, że mi ktoś odpowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.