Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

zefir

daj sobie spokoj pracowalem tam,jeden wielki balagan,ta firma zamknela sie na swiat,zyja w poprzedniej epoce

chciałem wysłać swoje dokumenty na stanowisko przedstawiciela handlowego, ale po przeczytaniu tych postów nie wiem czy jest sens...czy możecie coś obiektywnego:-) napisać o pracy na tym stanowisku - podobno szukają PH na Polskę?? interesowałaby mnie informacja na temat tego czy firma oferuje narzędzia takie jak auto służbowe - jakie, tel itp, jak wygląda płaca? na tym stanowisku i ile wizyt dzienni (czy są jakieś limity) itp byłbym wdzięczny za informacje

dario

tak tak przychodzcie parami nawet stadami na wlasne oczy zobaczycie ten cyrk co dzien od rana

mmk

Tu jest tak jak wszędzie, śmiało przychodź. Jak wszędzie są minusy i plusy, np. fajne laski;-)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
maro35

witam wszystkich dziekuje tej osobie która stworzyła to forum slyszalem ze tam poszukuja ludzi i chcialem isc sie wypytac ale przeczytalem to wszystko co piszecie i sie zniechęciłem;( po tych wypowiedziach doszedlem do wniosku ze tam robia tacy ludzie którym nie przeszkadza jak ktos po nich jezdzi za przeproszeniem :( mi taka praca nie odpowiada dziekuje jeszcze raz za te wszystkie wypowiedzi które napisaliscie pozdrawiam;)

Dobre

Nie rozmawiaj za długo z drugą osobą,czy też nie przebywaj u niej dłużej niż 20 minut,bo to znaczy,że masz z nią romans. Śmiech na sali, jak dzieci w przedszkolu,a nawet i gorzej. Albo po prostu ludzie-materace. Jak zwykle zazdrość ludzka nie ma granic. We wszystkim widzą coś złego. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada..!

To nie głupoty bo chowanie się w magazynku z taśmą albo przesiadywanie na drugiej zmianie w mistrzówce na przerwie która dla normalnego pracownika trwa 20 min. a dla nich ponad godzinę to chyba nie jest zwykłe koleżeństwo

Pik

Ale Wy głupoty wypisujecie. Jak ktoś z kimś ma dobry kontakt, dogaduje się w pracy i to nie koniecznie drętwo-służbowo to od razu musi mieć ze sobą romans. Pracowałem w tej firmie przez 7 lat i przerabiałem to samo. kiedy tylko z kimś częściej rozmawiałem czy też jeszcze nie daj Boże śmiałem się to zaraz szła plotka o romansie. W sumie miałem ich mieć około pięcie :,))) a w rzeczywistości nigdy z nikim nie romansowałem. Ludzka zazdrość nie zna granic.

Oj sypie się wszystko w firmie i chłopaki zza zamkniętych drzwi musieli wrócić do poprzedniej pracy (może nie dawali sobie rady :) )

prawda

Zgadzam się, że (usunięte przez administratora) to kawał ... Ten człowiek jest tak fałszywy,że trudno w takie ludzkie zepsucie uwierzyć. Ale każdy kiedyś płaci za zło,które uczynił.

lalamido

Tak zgadzam się kiedyś były system 3-zmianowy teraz są tylko 2 zmiany popyt na meble z tej firmy cały czas maleje , jeszcze trochę i pan D. zaprowadzi ten zakład tam gdzie zaczynali czyli do garażu.Ogólnie z tego co wiem jego zmiany na zakładzie i udoskonalenia nie wychodzą nikomu na dobre , a co za idzie obniża się jakość i ilość mebli.Pracownicy są zdesperowani , cienkie wypłaty, urlopu letniego firma chyba nie planuje choć rozdysponowała całym i te 4/5 nie wróży nic dobrego na kolejne lata.Firma zatrudnia ale głównie na niepotrzebne stanowiska-magazynierki kierownicy po co ich tyle dajcie ludziom zarobić a sami będą uczciwie pracować. Jeszcze 2-3 lata temu ta firma goniła swojego rywala z Goszcza a dzisiaj idzie w ślady konkurencji z Królewskiej Woli.Trochę szkoda-przyjdzie czas że dyrekcja się obudzi, oby nie było za późno,powodzenia życzę , może kiedyś ten zakład przejmie syn i zrobi trochę porządku .

A co tutaj taka cisza się zrobiła? [usunięte przez moderatora]

:,p

[usunięte przez moderatora] No i firma się rozwija a nie stoi w miejscu tak jak firma G.M. ;,)Chodzi tutaj o najbliższą konkurencję, chociaż szczerze mówiąc to firma G. nie jest konkurencją dla nich.

obiektywny

I po raz kolejny mydlenie oczu. Na targi kazali całymi rodzinami jeździć chyba po to żeby konkurencja myślała że jest duże zainteresowanie tą \"ciekawą stylistyką\". Targi tak bardzo się udały że stoimy bo nie ma co robić.

alter

Teraz chociaż częścią kadry szczycić się możemy i wiemy, że wstydu firmie o światowej renomie nie przyniosą. Nie to co ta stara plebejska kadra

Wyznacznikiem powodzenia będzie klient, od niego zależy czy ta stylistyka się podoba.

Ciekawa styllistyka, firma zaskakuje nowatorskimi pomyslami. Oby tak dalej.

A jak Wam się podobały nowości z naszej firmy wystawione na targach?

Panowie nic ciekawego nie macie do powiedzenia? Ja mogę sporo poopowiadać o różnych ciekawych rzeczach jakie w tej firmie miały i mają miejsce. Zwalniają pracowników którzy dla firmy sporo robili, chociaż konkurencja będzie się cieszyć z przejścia tych ludzi.

Badylarze

To są pierdoły. Lepsze jest to, że Ci zagraniczni akwizytorzy za Wasze pieniążki dla innych firm pracują. Słaby ten Wasz wywiad. A wstyd na całego :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.