Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

MIKOŁAJ

WESOŁYCH ŚWIĄT

NIEZWYKŁY

POŻYJEMY ZOBACZYMY JUŻ NIE DŁUGO

zwykły

przypominam to forum jest po to by pisac jeśli nie było by o czym pisac to nie było by tutaj zapisane 5 stron więc co ty na to powiesz niezwykły co?? ciekawe czy tu ci wszyscy ludzie mają rację czy ty ???

wq

ludzie święta ida dajcie już spokój

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
madrak

I tak jak wam płacą takie produkujecie meble.Nabyłem coś co nazywa się Selena-3.Na początku nawet chwaliłem że elementy pasują ale jak doszedłem do zawiasów i uchwytów to zacząłem beczeć,zawiasy to chyba nie z tej szafy są, sposób łączenia elementów ( drzwi z lustrem ) to jakaś totalna porażka,rurki 2 szt,wieszaki na ubranie każda innej długości, oczywiście żadna nie pasuje.Zamiast do każdego woreczka z elementami dodawać po kilka zbędnych elementów to trzeba było dać karteczki z oznaczeniem od A do Z do czego to jest. Chcecie karpika na święta no to życzę takiego jak ta szafa czytaj ( bubla )

don tadeo 2

paczki , rybki ciekawe za jakie zasługi co !!!!!! kto dostanie ten dostanie .

Jan Brzechwa 2 zaraz po tym pierwszym!!!

Ja myślałem ze era komuny i zacofania ludzkiego już się skończyła. pracując w tym zakładzie oświadczam ze się myliłem. Zacznę od najwyższych: 1(usunięte przez administratora)

ktoś

Już za niedługo (usunięte przez administratora) ludzie zbliża się grudzień a wtedy (usunięte przez administratora)! ciekawe czy w tym roku życzenia na święta ludziom złożom wątpi !!!!!!!!!!

szanujacy prace

Przestancie juz narzekać klepiecie jedno i to samo,jak wam tak zle idzcie do innych firm!!!!!juz napisali wam ze jak wam tak zle to droga wolna,dlkaczego jeszcze siedzicie u Gały jak wam tak zle??po co to wszystko??pozwalniac sie proponuje i isc tam gdzie bedze wam lepiej,idioci z was i nic wiecej.

W Fabryce Gała Meble po prostu zrobiło się dużo kierowników a mało pracowników...a jeśli jest kryzys to powinni zmniejszać wypłatę wszystkim którzy tam pracują a nie tylko wybranym ...

(usunięte przez administratora) pogratulować trzeba wytrwałości , bo jak tak pracowałeś jak piszesz to podziw że jeszcze żyjesz.(usunięte przez administratora)

kierownik (usunięte przez administratora) skacze jak oni chcą i tym samym straszy ludzi którzy uczciwie pracuje a starsze panie w biurze rządza kierowcami i dyktuja im swoje warunki a przezierz kierowcy krzurzy zostali zwolnieni zmieniaja zbyt rynku zprzedarzy mebli żeby sie im odwzieczyć chociac w któtki sposób obvserwując ta firmę strasznie zmienił imk sie rynek zbytu dzieki samym soba a opinia n na sklepoach do których woża towar jest naprawde przerarzająca jakośc mebli tragiczna nie polecam całej firmy sam sie przekonałem pracyja kilkanascie lat od początku firmy :pozdrawiam tomek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

zwalniaja ludzi którzy uczciwie przepracowali kilkadziesiąt lat a w to miejsca przyjmuja ludzi którymi moga rządzić.szefostwo ma gdzies ludzi traktuja je jak zwierzeta

ta firma jest naprawdę okropna osądzaja ludzi (niestety ) o rózne złodziejstwo

Tak tylko w naszym kochanym kraju jest tak,że pracę dostaje się po znajjomościach i taki przypadek(usunięte przez administratora)

szybki Lopez

Frezarka faktycznie była tak stara (1960r.produkcji) niesprawna technicznie [usunięte przez moderatora] Czeski film! Wszystkie maszyny takie są, to jedno wielkie MUZEUM! [usunięte przez moderatora]

Adam Mickiewicz-pisarz i poeta

gdybym miał pracować w tak koszmarnej firmie jak piszecie to już dawno bym się zwolnił tylko jakoś każdy się boi a przecież takich fachowców jak wy wszyscy anonimowi pisacy to powinni przyjąc z pocałowaniem ręki no chyba że te ręce to są lewe do roboty

Słowa kojarzące się z Fabryka Gała Meble Spółka z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidną, profesjonalną Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Fabryka Gała Meble Spółka z o.o.: praca Najbardziej nie podobało mi się w Fabryka Gała Meble Spółka z o.o.: nie wiem

kierownictwo w dziadowej klodzie to sa same [usunięte przez admina]i zlodzieje nie szanuja pracownikow traktoja jak [usunięte przez admina]

Niestety praca to prawie (usunięte przez administratora).. Serdecznie niepolecam tego zakładu pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.