Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Firm Gała Meble istniej na rynku od 20 lat. Podrabiając produkty mniejszej firmy, byłego dyrektora. Pokazują tak naprawdę jak słaba i nie stabilną jest firmą. Widocznie firma nie potrafi poradzić sobie w tak trudnych czasach jakie nadeszły dla tej firmy... Zatrudniając się w tej firmie nie myślcie o długotrwałej karierze.........

CAscada

wszyscy czekają niecierpliwie na wypłaty powinno być ok mebli kupę zrobione.Stawki powinny być po (usunięte przez administratora) zobaczymy ile dadzą?A u sąsiada w Goszczu już minimalna stawka to (usunięte przez administratora) bo podniósł w zeszłym tygodniu.

ok u nas tez zwalniali , i przyjmują tez ale takich fachowców co zabierają nam kasę i nic nie robią - tylko snują się po zakładzie i ludzi wkurzają dyrektor dyrektorów zatrudnił kierownika kierowników-śmiech. Gościu chodzi i nie wie co jest grane tam podrapie pazurkiem tu przystanie żeby się na kamerce nagrać nawet ktoś mu pokazał jak kąt zmierzyć dobrze że pracownikom od 2 lat metrówek nie rozdali.Parodia na całej prostej nikt z nim nie gada i każdy ma (usunięte przez administratora)

ile ludzi (usunięte przez administratora) zwolnił przed świętami i po świętach nie bronie FM.Gała bo tam pracowałem i wiem że też nie jest fajnie i dlatego już mnie tam nie ma ale ludzie przestańcie z tym (usunięte przez administratora) moi koledzy tam poszli i wiem że dostali (usunięte przez administratora) na godzine i nie słuchajcie pierdół każdy ma prawo sobie polepszyć ale ja w życiu nigdy już więcej nie poszedł bym do bodzia płaca marna i taka prawda człowiek traktowany jak dziad pracowałem tam rok tak samo ja zresztą u (usunięte przez administratora).............

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
byly pracownik

masz rację w GM jest coraz gorzej

paparazzii

ale masakra ludzie odchodzą masowo z oleśnickiej i idą do sąsiada z (usunięte przez administratora) Zaraz pewnie ktoś napisze że tam rygor lub na sezon ale tak gadają co roku bo to u nas wymyślili a ci co tam poszli robią do dziś a ludzi z oleśnickiej przyjmują w 1 kolejności . Trochę szkoda ze GM szkoli (usunięte przez administratora)

paparazzii

ale masakra ludzie odchodzą masowo z oleśnickiej i idą do sąsiada z Goszcza na dzień dobry dostali po 11,5 umowa tyle co zarabiasz i za urlop normalna stawka . Zaraz pewnie ktoś napisze że tam rygor lub na sezon ale tak gadają co roku bo to u nas wymyślili a ci co tam poszli robią do dziś a ludzi z oleśnickiej przyjmują w 1 kolejności . Trochę szkoda ze GM szkoli pracowników do BM.

POCOHONTAS

I znowu jak co roku staje się tradycją zmiana etatu na 4/5 a faktycznie na 6/4 ja dobrze zauważył(usunięte przez administratora) tygodniu 4 dla siebie a 2 dla zakładu, Pensja od zrobionych mebli jest a na tych systemach i nowościach to my wyjdziemy gorzej jak na robotach interwencyjnych kuroniówka też nie przysługuje bo na 18msc trzeba mieć 12msc przerobionych.Odchodzą dobrzy i starzy pracownicy i każdy nie da się latem jak praca się ruszy w konia zrobić i zostać kolejny rok w tym zakładzie i uwierzyć w bajeczkę że będzie lepiej- będziemy odchodzić bo wam nie wierzymy a(usunięte przez administratora)

hahaha

TERAZ JUŻ WSZYSCY PRACODAWCY MUSZĄ ODPROWADZAĆ!!! A ZRESZTĄ CIESZMY SIĘ (usunięte przez administratora)JEST WIELKI PIERWSZY RAZ W ŻYCIU MIELIŚMY NA STOLE WIGILIJNYM KARPIA NIGDY NIE BYŁO NAS STAĆ NA NIEGO A TU OD RAZU TAKI PREZENT OD FABRYKI GAŁA MEBLE DZIĘKUJEMY BARDZO PANU BŁAHAHAHHAHAHHA

inny

zgadzam się

Wypłaty takie że kota nie idzie wykarmić a co dopiero rodzine!

cichy

bujcie się o prace bo (usunięte przez administratora) zwALNIE dużo bardzo dużo ludzi więc będzie (usunięte przez administratora). lepiej się nic nie odzywać i robić swoje. ci o dużo gadają szybko wylatują w mgnieniu oka, zaznijcie chdzić do kościoła i módlcie sie by was nie zwolniono bo macie rodziny na utrzymaniu jak was zwolnią to będzie MĄDRY POLAK PO SZKODZIE i sobie pomyślicie mogłem sie nie odzywać ico ja teraz dzieciom powiem że nie mam na chleb czy co. to prawda że wszystko drozeje vat podnoszą żywność i takie tam a zarobki stoją w miejscu od dobrych kilkunastu lat.

kiero

A kierowców przyjmują? Jeździłem u nich z 9 miesięcy więc wiem czego się spodziewać

stachu

Myślałem,że na tym forum są informacje o pracodawcach w wy tu nic ciekawego nie piszecie tylko jakieś bzdury wzajemne problemy i pranie czyiś brudów.Interesują mnie fakty: czy warto iść tam do pracy, jacy są właściciele,jakie warunki pracy i płacy,socjal (czy na takim poziomie jak np.(usunięte przez administratora)

anonim7 - 2010-08-02 12:11:31 Aż się niedobrze robi czytając powyższą wypowiedź! Jest to tylko zazdrość i zawieść ludzka!!! A skoro tak bardzo jesteś wykształcony,że to proponuje sprawdzić pisownie i sposób tworzenia własnych zdań, ponieważ jest tutaj wiele do poprawienia. Większość pracowników w tej firmie to ludzie,którzy nie potrafią zadbać o własną higienę osobistą, (szczególnie latem) a mają szczelność wypowiadać się na temat innych. Nie podoba Ci się praca, to droga wolna - znajdź lepszą! chodzi mi tutaj o wypowiedź z 13,04,2009r.

anonim7

(usunięte przez administratora)daje jedynie swoim pracownikom garba sie dorobic a o paczkach czy bonach zapomni tam jeszcze nikt nic nie dostal i nie dostanie :-)

robi rey

DZIŚ NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRACOWNICY OTRZYMAJĄ PACZKI I BONY ŚWIĄTECZNE -BRAWO TAK TRZYMAĆ

Posłuchaj, nie wiem w jakim celu wyssales z palca takie bzdury, ze firma jest na sprzedaz... A no tak, jestes pewnie z konkurencji i myslisz, ze takie wypowiedzi popsuja reputacje firmy... Poczytaj lepiej Forbes, to zobaczysz, czy warto takie bzdury wypisywac czy nie :)

lambada

W ramach oszczędności na Oleśnickiej po 2-3 mistrzów na zmianie , i ludzie ze zmiany która aktualnie ma urlop , chodzą i się snują bez ładu i składu i łapią sztucznie godziny jeden ma niecałe 100 a drugi 150-160 brawo świetna organizacja pracy a kto o tym decyduje każdy wie ale co w rodzinie to nie zginie brawo .

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.