Opinie o J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna w Gotkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna w Gotkowice

Kiciu

Obsługa sklepu to jakaś porażka a i dodzwonić się też porażka nie polecam pracownicy sklepu nie umieją szukać części gdy tam przychodzę to się płakać chce na taki duży sklep jest tylko jeden młody chłopak chyba Łukasz ma na imię co znajdzie doradzi fachowiec bardzo dobry wszyscy powinni tam być tacy

@Kiciu

Dziękuję za opinię. Każda uwaga jest dla nas mobilizacją do zmian i lepszej pracy. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ na sklepie w tym momencie pracuje dwie nowe osoby, które są w tracie szkoleń. Dziękuję za pozytywną uwagę w stosunku do naszych doświadczonych pracowników. Zapewniam, że to o czym piszesz to przejściowe niedogodności a sklep przechodzi bardzo pozytywną zmianę:)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna?

@JG

Fajnie, a jakie te auta teraz się dostaje? Jest kilka do wyboru? Jakie są przy tym zasady względem użytkowania własnego? Paliwo, eksploatacja i tak dalej? Na który rejon w razie czego w ewentualnym najbliższym czasie można spodziewać się naborów? są prognozy?

Inez Nowy wpis

Hejka. ;) czy składał ktoś z was CV i faktycznie proponowana jest tamta umowa o pracę na stałe? Widzę, że nie tylko mnie taka forma zatrudnienia interesuje ale było napisane, że i tak nie ma naborów. tutaj jedynie sprzedawcy pracują czy może jeszcze na jakieś inne stanowiska można przyjść?

Kiedyś w ofercie dla sprzedawcy było napisane o obsłudze klientów ukraińsko i rosyjsko języcznych. Zastanawiam się czy to do dziś aktualne? trzeba znać język czy może oferowane są jakieś szkolenia?

JG Nowy wpis

Na chwilę obecną to ogłoszenie jest nieaktualne.

Lenka Nowy wpis
@JG

dzień dobry, a umowy z niego są? widziałam po prostu, że już na start proponowane miały być te o pracę na czas nieokreślony, a przyznam, że na takiej właśnie by mi zależało. Kiedy najbliższe nabory dla sprzedawców mogą być otwarte?

JG Nowy wpis
@Lenka

Jeśli Pani zależy proszę złożyć CV na adres rekrutacja@gaska.com.pl

Klient-27-03-2024

Jestem stałym klientem. Niestety ostatnio towar który kupiłem był dostępny w innych sklepach internetowych o połowę tańszy. 50% to jest duża różnica. Ale ja wcześniej tego nie sprawdziłem i się nadziałem.

sprzedawca
@Klient-27-03-2024

Szanowny Kliencie, dziękujemy że jesteś naszym stałym Klientem. Bardzo nam przykro, że jesteś rozczarowany ceną zakupionego towaru. Proszę skontaktuj się z naszym sprzedawcą, sprawdzimy przyczynę różnicy ceny. Być może oferowany towar w internecie, pomimo podobnego numeru może posiadać inne parametry. Zapraszamy do kontaktu. Możesz być pewien, że problem rozwiążemy. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów!

Dzień dobry, bardzo proszę o informacje dotyczące ofert. Pojawiła się tu wzmianka o wdrażaniu nowych osób, to gdzie były wtedy wystawiane jakieś ogłoszenia? Jak widać mnie niestety udało się je przeoczyć. W jakich miejscach są zatem upubliczniane i czy to oznacza, że w najbliższym czasie nie będzie już ofert?

Firma J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kiciu

@Kiciu

JG

Pracownicy wyposażeni są w narzędzia dostosowane do stanowiska pracy i wymagań jakie ono stwarza. Z uwagi na rozpiętość firmy i zróżnicowane działy, takie jak produkcja, warsztat, magazyn, administracja i biuro, sklep oraz mobilni handlowcy to paleta narzędzi pracy jest bardzo duża.

Ewcia
@JG

A będąc mobilnym handlowcą można liczyć na samochód firmowy? :-) Zapewniacie? Podoba mi się motyw tego stanowiska, mam prawo jazdy, lecz samochodu tylko do własnej dyspozycji nie posiadam. :-/ Przy okazji - czy aktualnie poszukujecie kogoś na to stanowisko? :-)

@Ewcia

Oczywiście Przedstawiciele Handlowi wyposażeni są w samochody. Na chwilę obecną nie poszukujemy osób na to stanowisko, ale proszę obserwować naszą stronę internetową, tam ukazują się nasze informacje co do rekrutacji.

@JG

Czy J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna organizuje staże dla studentów?

JG

Jak najbardziej możemy takie staże organizować, jak do tej pory odbywają się u nas praktyki dla uczniów szkół średnich, ale nie ma problemu żeby zorganizować także staże dla studentów. Z doświadczenia wiemy że młode osoby, które mają okazję w naszej firmie uczyć się zawodu, często po zakończeniu edukacji decydują się na rozpoczęcie kariery zawodowej właśnie z naszym zespołem.

Czy firma J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

JG

Jak w każdej firmie, także i u nas potrzeby szkoleniowe są duże. Firma od lat organizuje i finansuje szkolenia dla naszych pracowników, szczególnie w obszarze uprawnień do obsługi maszyn i pojazdów oraz podnoszenia kwalifikacji w poszczególnych działach. Zdajemy sobie sprawę, że zakres szkoleń nie pokrywa wszystkich potrzeb ale rozwój szkoleń pracowniczych jest jednym z naszych ważnych celów na najbliższe lata.

Rafał
@JG

O to super że można sobie zrobić dodatkowe uprawnienia. Jak firma je finansuje to w zamian wymaga podpisania umowy lojalnościowej czy nie jest to konieczne?

@Rafał

Do tej pory umowy lojalnościowe w ramach szkoleń nie były konieczne, polegamy tu na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Jednak niektóre szkolenia, które były wspierane programami unijnymi, obligatoryjne wymagały specjalnych umów.

@JG

Czy może to być także spowodowane tym, że firmie obecnie nie ma zbyt dużej rotacji? Gdyby pracownicy faktycznie odchodzili, to wypadałoby się jednak jakoś zabezpieczyć? Jeszcze parę lat temu pisali, że rotacja była duża, więc co w obecnych warunkach się zmieniło, że mogła się zmniejszyć?

@Natalia

Rotacja jest wykładnią wielu czynników i nie do końca mamy możliwość wpływać na jej poziom. Wiemy, że każdy człowiek jest inny, są też różne sytuacje życiowe do których musimy się dostosować. O ile odejście dobrego pracownika jest zawsze trudną wiadomością dla firmy, o tyle zatrudnienie nowych specjalistów daje świeży powiew oraz nowe możliwości. Porównując trudną sytuację na rynku pracy, to utrzymanie zatrudnienia na tak wysokim poziomie ze stosunkowo niska rotacją jest dla nas sukcesem:)

Adriannnnnnnnnn

Czy obecnie poszukują państwo pracowników do pracy?

@Adriannnnnnnnnn

Wszelkie informacje na temat aktualnych rekrutacji można uzyskać pod nr. tel: 731-756-158 lub e-mail: rekrutacja@gaska.com.pl

Olapolastefanpik

Tam nigdy nie było szacunku. Ludzie są tylko środkiem do celu. Kto szybciej to pojmie ten mniej odczuje to psychicznie i podziękuje za współpracę. Folwark pańszczyźniany.

szybki
@Olapolastefanpik

cała prawda opinaj trafiona w samo sedno Podobno teraz ociepla wizerunek

@Olapolastefanpik

Bardzo żałuję że masz takie odczucie i że nie udało się rozwiązać Twoich problemów w trakcie naszej współpracy, być może jakiś problem nie został w porę dostrzeżony lub zabrakło odwagi do szczerej rozmowy na którą jesteśmy zawsze otwarci. Szacunek do ludzi pracujących dla firmy, to podstawa. Wiemy o tym od kilkudziesięciu lat istnienia, dlatego możemy poszczycić się Ludźmi którzy są z nami od początków firmy, Ludźmi, którzy tu wracają oraz Ludźmi, którzy wiążą z nami przyszłość zawodową.

@JG

A być może to tylko była fałszywa opinia i nie ma się czym przejmować? Niestety ludzie lubią robić takie rzeczy w sieci. :(

@Natalia

Zgadzam się, ale musimy reagować aby te fałszywe opinie nie zdominowały prawdy...:)

Czy można liczyć w J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna na prywatną opiekę medyczną?

JG

Tak, Firma swoim pracownikom oraz ich rodzinom oferuje dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej w PZU. Dzięki korzystnej umowie z PZU oraz dofinansowaniu firmy do abonamentów, ceny pakietów są bardzo atrakcyjne, a w zamian otrzymuje się szeroki wachlarz badań, konsultacji lekarzy specjalistów oraz innych usług medycznych i to praktycznie bez kolejki.

@JG

Od zawsze aż tyle rzeczy było w takim pakiecie czy z czasem tak to się rozrosło?

od zawsze ;)

@Natalia

Co najmniej od 10 lat pracownicy mogą korzystać z pakietów medycznych.

@pracownik

A na jakie inne jeszcze fajne opcje można tutaj liczyć, które już "od zawsze" były? ;)

@Natalia

Mniej więcej w tym samym czasie wprowadzone były np pakiety MULTISPORT, w firmie oczywiście funkcjonuje ZFŚS.

JG

Do każdego pracownika odnosimy się z należnym szacunkiem i jest mi przykro, że będąc naszym pracownikiem/pracownicą, nie podzieliłeś się z nami swoimi uwagami – myślę, że w porę udało by się wyjaśnić Twoje zastrzeżenia. Celowo nie zgłosiłem Administratorowi nadużycia i nie wymagałem usunięcia wpisu (od „prawdę mówiąc”). Ten wpis to nie opinia, ale niestety właśnie próba manipulacji i osłabienia siły firmy. Nie mogę się na to zgodzić, bo uderza nie tylko w szefa, ale rykoszetem także w Firmę, a tym samym w cały zespół ponad 100-osobowej załogi. Nie ma też nic wspólnego z rzeczywistością. Rozumiem i nie mam nic przeciwko możliwości wydawania opinii przez osoby pracujące, bądź które odeszły z naszej firmy, niezależnie czy są to opinie pozytywne czy negatywne. Cenię sobie krytykę popartą konkretami, bo tylko taka może prowadzić do zmian na lepsze. Jednak opinie „no name”, które mijają się z prawdą i obrażają, są wg mnie zwykłym hejtem oraz „fake news’em”, mającym na celu destrukcję i manipulację. Na to nie ma naszej zgody. Jeśli uważasz, że masz rację, miej odwagę podpisać swój wpis. Poprzyj go argumentami, z którymi będziemy mogli dyskutować. Praca, organizacja i profesjonalizm naszego zespołu stoi na najwyższym poziomie, co potwierdzić można wynikami firmy i jej ciągłym rozwojem. Pragnę podziękować osobom, które zdecydowały się udzielić firmie pozytywnych opinii. To dla nas największa nagroda i motywacja do jeszcze lepszej pracy. W naszej firmie z 30 letnią historią, obowiązują wzajemny szacunek i zaangażowanie zarówno do pracujących tu ludzi, jak i partnerów biznesowych. Stawiamy na młodych. Rokrocznie w wakacje swą pracą wspiera nas i zdobywa doświadczenie grupa ponad dwudziestu młodych ludzi. Zawsze pojawiają się w tej grupie osoby, które wracają bądź wiążą na stałe swoją pracę zawodową z naszym zespołem. Różnorodność działalności - od produkcji, magazynu, biura, handlu po eksport, sprawia że każdy ma możliwość samorealizacji i awansu. Osoby, które zdobywały w naszej firmie doświadczenie są teraz cenionymi fachowcami na wymagającym rynku części zamiennych dla rolnictwa. Dla osób, które szukają tu informacji na temat pracy u nas – zapraszamy, porozmawiajcie z nami, z naszą załogą. Zdecydowana większość osób to ludzie, którzy pracują z nami od wielu lat, to także w pewnym stopniu miara poziomu firmy:) Jacek Gąska

Pracownik sezonowy

Pracowałem przez sezon na magazynie i bardzo mi się podobało, dużo pracy, nadgodziny , miła atmosfera no i przełożeni zawsze chętni do pomocy, a i kasa nie najgorsza. W przyszłym roku też tam wrócę.

prawda
@Pracownik sezonowy

Ile ci zapłacili za takie brednie ? dyplom dostałeś ? Gąska to nie zakład pracy to (usunięte przez administratora) a kadra kierownicza to niedowartościowani lidzie. Wydaje im się że wszystko wiedzą i wszystko mogą skoro są " kierownikami u Gąski" Każdy kto ma jakiekolwiek ambicje powinien omijać to miejsce szerokim łukiem, nawet bardzo szerokim

Izabela

W jakim systemie pracujecie na magazynie Gąska? Są dwie zmiany czy więcej?

Jak wyglada teraz sytuacja z praca w firmie Gąska ? Dokładnie chodzi mi o magazyn bo tam widzę, że są oferty pracy. Opinie o innych działach mile widziane.

Mmmm
@Zainteresowany

Bez szału magazyn, ale może byc. Sporo ukraincow, a stali pracownicy często przechodzą do biura, więc jest duża rotacja. Masa roboty, szczególnie w sezonie więc w lecie robi się nadgodzinu i soboty. Nie wiem jak produkcja ale w biurze podobno lepiej niz było, były podwyżki, no ale wynagania spore i dyrektor czepia ske o rozne rzeczy bez sensu

@Mmmm

A jak wyglądają zarobki ? Nadgodziny normalnie wypłacane ?

Mmmm
@Zainteresowany

Nadgodziny to jak się kto dogada. Zarobki tez róznie, zalezy od stanowiska i stażu, ale jest lepiej niz było

Były

Sytuacja się bardzo poprawiła ludzie tam przychodzą pracować i są szczęśliwi myślę że za jakiś rok lub dwa 100% pracowników tej firmy będą specjalisci z Ukrainy wszystko na to wskazuje sumienność fachowość i zaangażowanie pracowników ze wschodu pokazuje że za kilka lat firma ogłosi upadłość

Alicja
@Były

Jesteś może pracownikiem firmy?Z chęcią poznam Twoje zdanie na temat atmosfery pracy. Jak ją oceniasz?

Patrząc po nicku, można stwierdzić, że pracujesz aktualnie w tej firmie. Mógłbyś napisać coś na temat świadczeń dodatkowych, które tam występują? Ciekawi mnie, czy są one w Twoich oczach atrakcyjne.

Hohoho

W sumie to konkurencja mogłaby ich dawno wykupić ale ich pozostanie na rynku jest tańsze niż ich restrukturyzacja.

Natal

Słyszał ktoś o pracy w firmie, jakieś wskazówki jak przeprowadzają rekrutacje?

Sfietłana
@Natal

Brak chętnych brak rekrutacji kto przyjdzie to ma pracę jak ma dwie ręce i dwie nogi nie koniecznie głowę

Łysy

Zrobił się tam mordor na szczescie już tam nie pracuje nawet o wodę do PICIA jak jest upał trzeba się prosić

Alicja

@eloelo, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy dla J.A Gąska? Opisz proszę, jakie warunki pracy i zasady panują w tej firmie - czy obowiązków na jednego pracownika jest wiele? Jak to wygląda w praktyce? Twój komentarz pomoże innym osobą zainteresowanym podjęciem pracy dla tego przedsiębiorstwa.

Asd

Ile zarabia operator cnc

eloelo
@Asd

przy 200 h moze z 3000 chapniesz

Zostaw merytoryczną opinię o J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna - Gotkowice

• Jak się pracuje w J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna?

J.A.Gąska Jacek Gąska i Aleksander Gąska Spólka Jawna
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • 85
    32-048 Gotkowice