Opinie o Meblo-Expo w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Meblo-Expo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Meblo-Expo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblo-Expo w Bielsko-Biała

obecny

żenada aby właścicielka firmy tak sie zachowywała w stosunku do ludzi ...

pracownik1885
@obecny

Zenade to ty masz w glowie. Szefowa jest super!

Jacek
@pracownik1885

Człowieku Ty chyba z nią nie zmieniłeś słowa lub jej nawet nie widziałeś! A ludzie się tak jej boją jak uczniowie w podstawówce

Mat99168

Mam pytanie. Ile na miesiąc można dostać nowy pracownik?

@Mat99168

Jakie stanowisko pracy zainteresowało Cię w przypadku firmy Meblo-Expo? Masz jakieś doświadczenie zawodowe, które może być kluczowe w przypadku Twojego ewentualnego zatrudnienia? Może słyszałeś coś o tej firmie i mógłbyś się podzielić informacjami tutaj na forum? Ciekawi mnie, dlaczego akurat to miejsce pracy Cię zainteresowało, dlatego proszę o odpowiedź.

Były Boss
@Dariusz

Na początku na dużo nie ma co liczyć ale jak bedziesz sie wykazywać to dadzą ci nawet dobre pieniondze.

Dariusz

Drodzy użytkownicy zachęcam, aby wypowiadać się tylko i wyłącznie na temat pracy w firmie Meblo-Expo, a nie na temat osób, które fizycznie tam pracują. Nie ładnie jest pisać o osobach, które nie uczestniczą z nami w dyskusji. Dodatkowo udostępnianie jakichkolwiek danych osobowych jest niezgodne z regulaminem portalu gowork.pl i podlega przepisom prawnym.

Praca jak i płaca w tej firmie jest śmieszna, teraz zwalnia się coraz więcej osób nawet Ci wyżej nie tylko pracownicy produkcji. Zdarza się że pracuje się 9 czy 10 godzin a nadgodzin się nigdy nie doliczysz tak jak i norm na które pracownik akordów już ie ma wglądu, benefitow nie ma jedyny plus to 1 zmiana bhp tam leży i to solidnie nikt nie używa stoperow a wypadki są co drugi dzień bo przy tak bogatej firmie dopiero od tygodnia pracownicy mają obuwie robocze Moje sugestie dla Meblo-Expo: Powinny być zebrania z pracownikami, pracownik nawet nie wie czy ma wypisać urlop czy przyjść na 5 lub 6 nic zero informacji Lubię atmosferę w Meblo-Expo za: Atmosfera jest napięta, ponieważ jest ogrom pracy i zamówień ale zespół jest młody i sympatyczny

Dariusz

Co jest głównym powodem tego, że pracownicy decydują się na zwolnienie z firmy Meblo-Expo? Ciekawi mnie, jak konkretnie wyglądają zarobki w tym miejscu pracy? Mógłbyś szczegółowo to przedstawić?

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Tymon

Nie żartujcie , że nie można doliczyć sie nadgodzin bo każdy doskonale wie ile pracował. Brakuje wszędzie pracowników więc jest okazja zarobić.

Daniel

Niektórzy to chyba tylko narzekać potrafią i dlatego tak piszą?

Cezary

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy w firmie!!!

stolarz

beskidzkie obozy pracy tyle w tym temacie :)

ssloneczko1

Pani prezes strasznie wykorzystuje pracowników. Robią po 9godzin. Postoju dalej nie wiedzą kiedy mają, a co dopiero pomyśleć o jakimś urlopie? nie ma mowy. [usunięte przez moderatora] Ludzie już tam długo nie wytrzymają. Pani prezes powinna sie pani zastanowic jak pani postepuje z ludzmi, moze troche usmiechu na twarzy i choc troche milszym, od razu by bylo lepsza atmosfera.

pracownik 1885
@ssloneczko1

Ja myslałem ze do pracy sie chodzi pracowac a nie odpoczywac. Pani Prezes jest w porządku.

danono

Po niespełna dwóch latach normalnej eksploatacji zestaw wypoczynkowy nadaje się do wymiany !!!! Nie polecam zakupów asortymentu tej (dostępny jest między innymi w sieci ABRA )

pracownik 1885
@danono

Wiesz te łóżka nie są głupoodporne...

jazik

danono, to ciekawi mnie jak bardzo dbałeś o zestaw i jak bardzo był on eksploatowany. Moi znajomi mają zestawy wypoczynkowe z meblo-expo i to wytrzymałe rzeczy, słuza juz 3 sezony i nie zapowiada sie, by trzeba było je wymieniać w tym sezonie letnim. Pozdrawiam.

klient

Nigdy więcej żadnych mebli od tego producenta. Jakość mebli tragiczna, nie wiem kto się tam zajmuje kontrolą jakości ! Meble z wadami fabrycznymi sprzedawane jako pełnowartościowe. Jakość obsługi w dziale reklamacji tragiczna (kazano mi spać na podłodze bo sofe trzeba zabrać do naprawy na miesiąc - mimo że to wada fabryczna). Odradzam również zakupy w sklepach ABRA, które umywają ręce przy reklamacjach i każą samemu dzwonić po producentach !

Zostaw merytoryczną opinię o Meblo-Expo - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meblo-Expo?

Kandydaci do pracy w Meblo-Expo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meblo-Expo