Opinie o Vemag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vemag Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vemag Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vemag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Serwisant

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie. I teraz cieszę się, że nie przyjąłem oferty....nie dość, że osoba rekrutująca co najmniej "specyficzna". To jeszcze widząc poziom prowadzonych na forum rozmów, można wnioskować co tam musi się wewnątrz firmy dziać....

pot. Serwisanty

W nawiązaniu do ogłoszenia. Ile płacą 4000 na rękę da się wyciągnąć? Potrzebują nowego serwisanta bo firma tak się rozwija? Czy ktoś postanowił kontynuować karierę poza VEMAGIEM.

@pot. Serwisanty

Zależy od doświadczenia. Z tym że pracuje się około 200-220 godzin w miesiącu a jak nie ma aktualnie zlecenia to każą siedzieć 8h w biurze. Także trzeba to brać pod uwagę negocjując stawkę.

@maruda

Oj Maruda spać nie możesz z przepracowania czy Ci życie osobiste się nie układa?

@:)

he he :D 21:38:38 widzę że ty dopiero skończyłeś prace :)

df

@ XXX moim zdaniem organizacja, dobra organbizacja to podstawa zarządzania każdej instytucji. Wiec slabo

XXX

Witam, Przez krótki czas miałem okazję pracować w firmie Vemag więc podzielę się swoją opinią. Firma jest prowadzona bardzo chaotycznie. Słaba organizacja, brak podziału obowiązków, dużo nadgodzin i wyjazdów, które moim zdaniem powinny być lepiej rozliczane. Patrząc na ilość godzin roboczych i delegacji to wynagrodzenie niskie jak na taką firmę i Warszawę. Jedna osoba zarządzająca chyba się w tym wszystkim zgubiła i w ogóle nie ufa załodze (wyjątek rodzina). Atmosfera słaba, zespół skrócony i częsta krytyka i pomawianie publiczne. Szczerze nie polecam.

Firma Vemag Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Serwisant. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
maruda

"benefity socjalne" - że co? 5l baniaki wody, to socjal :) "Czy firma placi za nadgodziny???" - nie, nie płaci. "Na co mozna liczyc???" - Na splunięcie mijając zjazd na wiskitki na A2. Na koszta. Na publiczne odmawianie podwyżki i obgadywanie. Na to, że wszystko zostanie Ci wypomniane i że jeszcze masz być za to wszystko wdzięczny. "Jaka atmosfera???" - bardzo "rodzinna" "Moze ktos polecic ich???" - Nie i to z czystym sumieniem

pot.Serwisant

Ponownie firma szuka serwisanta!!! Czy firma placi za nadgodziny??? Na co mozna liczyc??? Jaka atmosfera??? Moze ktos polecic ich???

Wacek

Do SOKOLOWA w Robakowie to przyjezdzali serwisanci z Niemiec.

opp

jeśli firma szuka ludzi na kierownicze stanowiska z ulicy to chyba nie świadczy o niej najlepiej. w normalnie prowadzonych firmach stanowiska kierownicze obejmują ludzie którzy znają firmę, rynek, realia tam panujące. Chyba że potrzebny jest ktoś do kierowania matołami.

Serwisant

Firma szuka pracownika Fitter for installation engineering VEMAG ANLAGENBAU GmbH- Verden Może ktoś coś podpowiedzieć jakie warunki?

serwisant

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy pracownika na stanowisko: Inżynier Serwisu. Stary z sierpniowego naboru 2014 zrezygnował? wypalił się?

tokoer

brak płatnych nadgodzin, kasa średnia, nie polecam,

serwisant

Firma szuka Inzyniera Serwisu. Jaka kasa? Czy firma placi za nadgodziny? Warto sie w to pchac?

Wspólpracownik

Tak piszą ze złości Ci znawcy branży, którzy nie mieli nic do zaoferowania i chcieli za nic brać kasę

spożywczy

firma do góry nogami, szefowa 100% amatorka banda leni za grubą kasę oraz nieliczni frajerzy którzy na nich [usunięte przez moderatora] a dostają resztki pozdrawiam tych drugich, niech was Bóg ma w swojej opiece dziewczyny :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Vemag Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vemag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vemag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vemag Polska Sp. z o.o.?

Vemag Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Szyszkowa 20
    02-285 Warszawa