Opinie o SUNRISE w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SUNRISE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SUNRISE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNRISE w Kraków

On Nowy wpis

@Pytanie to tu w ogóle jest coś takiego ?

żelipapą Nowy wpis

Byłem tam jakieś 4-6 lat temu. Po kolei. Rozmowa o pracę - banalna, chyba każdego tam biorą, a najchętniej młodych ludzi bez doświadczenia. Nowicjusza nastawiają na zarobki w wysokości 2-4 k miesięcznie - na tamte czasy dużo. Zwykła akwizycja - handlowanie tanimi perfumami Lavezzi z "francuskiej rozlewni". W takiej pracy chodzisz po deptakach lub od mieszkania do mieszkania i mówisz ludziom, że przeprowadzasz ankietę dotyczącą perfum. Dajesz "pelikanowi" (czyt. naiwnemu nabywcy) 2-3 zapachy do powąchania i pytasz, które lepsze. Potem oznajmiasz, że jedna butelka jest warta 200 zł, finalnie sprzedajesz 3 za 120 zł, ostatecznie możesz zejść do 90 zł. Pracę zaczynasz o 7:00 może 8:00 (najpierw motywacyjne gadanie, potem rozdawanie pieniędzy najefektywniejszym) i idziecie w teren, wracasz do biura późnym wieczorem (zdarzało się, że po 22:00), gdzie po wyrobieniu "dzwona" (sprzedaniu bodajże 30-stu flakonów) szarpiesz za dzwon wiszący obok drzwi i wszyscy biją ci brawo. Niedziele wolne, ale jakbyś chciał mieć też wolną sobotę to spada ci sprzedaż i możesz mieć pogadankę z kierownikiem. Najzabawniejsze były sytuacje jak ktoś po takiej wizycie wygooglował nazwę perfum i wyszedł do sąsiadki, którą właśnie bajerowano, żeby ją ostrzec. Wytrzymałem tam może z miesiąc, a zamiast obiecanych 2,5k dostałem niewiele ponad 400 zł.

Iwona Nowy wpis

@Złyjak często zdarzają się takie sytuacje? Czy dotyczą również innych pracowników firmy?

Zły Nowy wpis

Ludzie piszom takie głupoty czekam miesiąc na wypłatę i do dziś nie dostałem wiec to są oszuści Skoda czasu zdrowia i nerwów

Ankieter

Wszystko w miłej atmosferze.(usunięte przez administratora )

Moje słabe i mocne strony. Co preferuję: rozwój, atmosferę czy zarobki? Doświadczenie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
palal

Mnie w sumie zainteresowała oferta pracy na stanowisko plamisty produkcji w Wieluniu ta oferta dosłownie kilka dni temu się pojawiła nie wiecie może czy są tutaj jakieś szkolenia wdrożeniowe? Pytam bo jednak dla mnie to bardzo istotna kwestia jest. .

loofsy

Do you speak Polish?

nina

Praca trudna - ale w porównaniu do zarobków dla mnie na plus! Jak potrzeba kasy to dobra firma na to

Bolo

Ekipa jest zgrana i czas szybko leci.

Dla mnie najważniejsze, że kasa się zawsze zgadza. Pracowałem już w trzech innych firmach i zawsze były jakieś problen=my z wypłatami. A to wypłata obcięta, źle wyliczane godziny, wypłacane z opóźnieniem itd. Tutaj pieniądze zawsze w terminie, uczciwie wypłacane, zaliczki kiedy chcesz. Pracuję już pół roku i jest to pierwszy mój pracodawca, który dba o pracownika, żeby był zmotywowany i wydajny. I za tą dobrą pracę daje bardzo dobre premie. Poza tym atmosfera jest tak zaje..., że to trzeba przyjść i zobaczyć, bo chyba nigdzie nie ma takiej. Młodzi ludzie, muzyka, piłkarzyki, PS4, imprezy..... reeeeweeeelaaaaacja !!!

qwe

Firma wygląda spoko. Nie wymagają doświadczenia. Starsi koledzy pomagają się zapoznać z obowiązkami. Nawet fajna atmosfera.

Ja pracowałem przez całe wakacje przez 3 miesiące, cośtam udało mi się odłożyć także kupiłem samochód. Wspominam bardzo dobrze, do dzisiaj mam kontakt z osobami, które tam jeszcze pracują. w następne wakacje znowu idę. szef powiedział, że fajnie pracowałem tagże na wakacje mam miejsce zaklepane. To dobrze, bo zawsze na wakacje mają dużo chętnych i wiadomo, że mogą sobie wybierać.Pozdro dla całej ekipy.

Firma wygląda na dobrze funkcjonującą. Kilkadziesiąt osób i kilka administratorek. Fajnie, że nie wymagają doświadczenia i zapewniają kompleksowe szkolenia dotyczące obsługi klienta, bo takie doświadczenie może się przydać w każdej firmie.A wynagrodzenie jest naprawdę wysokie, bo znajomy pracuje i widać, że oszczędzać nie musi :)

ROCKY

Byłem dzisiaj rano na rozmowie. Bardzo mnie to zdziwiło, ale tam pracuje ze 30 osób. Chyba byli jeszcze przed pracą, bo grała muzyka, a osoby grały w Playkę i Piłkarzyki.

I tak.mi s kasujecie opinię, więc po co te nerwy :-) "Do roboty, jeszcze kilka babć nie ma w swojej kolekcji perfum światowej sławy marki lafezi :-p

Pracowałem

Ktoś- akwizycją. Zimą i jesienią na deptakach, a wiosną i latem po mieszkaniach w różnych miastach, chodzisz i niby przeprowadzasz ankietę, a tak naprawdę sprzedajesz perfumy metodą ,,juicemana", czyli wciskasz kit, że prezent, a na samym końcu każesz płacić. Musisz dziennie zrobić tzw. dzwona, czyli sprzedać określoną ilość perfum. Zostajecie na miejscu tak długo, aż wszyscy z zespołu nie zrobią ,,dzwona" (chyba, że jest wyjazd w dwa auta), czyli pracujesz mniej więcej od 8 do 20 (zależy też, jak daleko jedziecie). Dostać się jest bardzo łatwo, jedyne co jest ważne to to, żebyś miał poniżej 30 lat i był w miarę uśmiechnięty. Przyjmują każdego i w zasadzie nie musisz się za bardzo starać- to oni przekonują Cię, żebyś został, atmosfera niby super, wszyscy uśmiechnięci, rozgadani, fundują Ci żarcie i w ogóle i chwała się, że mimo, że są bez wykształcenia to zarabiają krocie i super im się wiedzie, choć zupełnie tego po nich nie widać- mają kiepskie auta, stare marynarki, rozwalone buty i podróbki zegarków. Generalnie, jeśli szukasz jakiejkolwiek pracy i jesteś naprawdę pod ścianą to polecam, przez miesiąc dwa zarobisz nienajgorzej, potem już będzie raczej cienko, doświadczenia mieć nie musisz, ale też długo w tej pracy nie wytrzymasz, bo jest nieprzyjemna po prostu, tylko mega cwaniaczki dają tam radę wysiedzieć dłużej i to w sumie tylko dlatego, że brak im perspektyw. Mam nadzieję, że dobrze nakreśliłem temat, ocenę pozostawiam Tobie :-)

do ciebie
@Pracowałem

zniszczenie firmy Sunrise -stało się senem i treścią życia ww Tomka -podobnie jak zniszczenie ziemu -było sensem życia cesarza Minga w filmie "Flash Gordon (1982)" -patrz również film Ted i Ted 2 hi hi

Flash 95r
@do ciebie

-Jam!!! powstrzymam! zawistnego Tomka! Jam Flash95r.!!!! To nie przelewki -to nie Twój Chomik!!! Jestem samotnym(ą) wojownikiem(czką) z hejtem pod każdą postacią!! Jam Flash 95r !!! Wkrótce nakręcą Teda 3 !!!! -a Wy wiecie kogo będzie odgrywał ww Tomek -oczywiście że tego Pana od "The Fresh Cubes"

Uwaga Ludzie
@Flash 95r

-wyżej asponiany Tomek -będzie teraz publikował swoje posty po nickiem "CESARZ MING"

ktoś

Czym tak naprawdę zajmuje się ta firma? Czy mają duże wymagania co do przyjęcia?

ktoś

Czy można tą firmę zaskarżyć do sądu za fałszywe oferty pracy?

Alex

Pracuję w firmie od miesiąca. Właśnie odebrałem pierwszą wypłatę - 3200 zł. Kasa wypłacona w terminie co do dnia. Dla mnie bardzo dobrze. Mam nadzieję,że następny miesiąc będzie jeszcze lepiej, bo widzę,że można dużo więcej. Fajna praca, ale tylko dla fajnych pozytywnie nastawionych ludzi. Na pewno warto spróbować. Apropo zarobków to kilka dni temu chłopak za 2 tygodnie pracy odebrał bonus 1500 zł. Słownie - tysiąc pięćset złotych samej premii za 2 tygodnie pracy !!! A dla osób, które słuchają ludzi mówiących, że się nie da fajny filmik MYŚLCIE SAMODZIELNIE !!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SUNRISE - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUNRISE?

Kandydaci do pracy w SUNRISE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUNRISE