Opinie o Wodbud S.A. w Wyszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wodbud S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wodbud S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodbud S.A. w Wyszków

morda

jak tam na zbrojarce praca wygląda ?

abc

a przyjmują nowych ?

stały

Ludzie pobudka wypłaty są do 20stego!za niewywiązanie z umowy też można firmę oskarżyć a firma robi co chce , nie ma wypłaty do dziś a wy dalej pracujecie. (Dorsten) tak samo jaki rozliczeń z podatku które rzekomo wysłano...

wilku

dajcie luz szkoda słów na temat firmy i majstrów oni też bez pojęcia o robocie tylko włazom w tyłek kierownikowi za 1 e więcej.A cieśle to bez granic dałny za 10 centusiów by sie sprzedali

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wodbud S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

mam nadzieję że tego Damianka pseudo "pojebja" wypier*olą w końcu on sie nadaje łańcuch pchać... zero pojęcia o jakieś organizacji o planach już nie wspomnę... Cieć jeden

gggg

to ilu was jest w niemczech , ile zbrojarzy , ciesli , a czy przyjmujo nowych

łysy

Jaki pan Damian ciele które nie ma pojęcia o planie o pracy o kierowaniu pracownikami w sumie kierownik jest taki sam ,tylko potrafi kraść nasze ciężko zarobione pieniądze urlopy i wszystko co nam się należy. Itaki mamy tu social że zazdrościć tylko ,nikt nie potrafi temu zaradzić.

Wujek12

To prawda w tej firmie to same złodzieje kradną pracownikom urlopy , gdzie kierownik zabiera za to pieniądze. Jest to samowolka pan Damian z Zabrza robi co chce a kierownik mu na to pozwala.A ludzie pracują po 13 godzin, araz w tygodniu po18 godzin nie mają płaconych żadnych nadgodzin kierownik zbija kase.Może ktoś zrobi z tym porządek .Jak można traktować tak człowieka przecież pojechał tam pracować.

kwiatek

to nie wypisujcie że to jest stabilna firma, i oferuje swiadczenia socjalne .To ty / joł/ należysz chyba do kierownictwa lub przydupasów że tak wszystko wiesz, bo zwykły pracownik dostaje umowe i ma zasuwać i o nic nie pytać.

kwiatek

firma stabilna też mi coś, stabilna jest wtedy gdy cię potrzebuje i nawał pracy że po 14 godzin cza zasuwać, a gdy robi się lużniej to urlopy bezpłatne lub wypad i tyle maż socjalu że w ciągu roku masz 60 dni bezpłatnego i bezskładkowego. Super firma /socek/ ,grunt to (usunięte przez administratora) na firme,,,

numer 1 za

bagno bagno bagno

NOWE BMW MACIE W FIRMIE

pracownik123

psuui to zmień tą umowe jak dasz rade , podpisałeś tzn, że akceptujesz warunki i tyle.Poco podpisywałeś żeby teraz narzekać,,

Niech mu kupią m5. Może się wreszcie zabije.

amok

Odkuć się, to ciekawe, to sytuacja Wodbud jest taka kiepska, że muszą odbijać się od dna, może ich jakoś kryzys specjalnie nie dotknął i radzą sobie w branży? W końcu nie tak dawno, bo w 2014 zdobyli tytuł Mazowieckiej firmy roku. Faktycznie poszukują cieśli szalunkowych i zbrojarzy, ale nie widziałem konkretnych wymagań, ani oferty, sam ogólny zapisek, ktoś wie coś więcej?

ROBOL
@amok

A GDZIE ONI TERAZ ROBIA, BO CHCIAŁBYM SIE PRZYJAC DO PRACY.KTOS WIE

Stupid

Niestety sporo się teraz mówi o problemach branży budowlanej, ale podobno firmy mają się odkuć od tego roku - zobaczymy. Ciekawe czy to wszystko tak samo dotyczy Wodbudu. Widziałem na ich stronie, że aktualnie poszukują cieśli http://www.wodbud.pl/pl/kariera Pracuje ktoś w tym charakterze i mógłby podpowiedzieć jak przebiega rekrutacja i jakie pieniądze można zarobić na tym stanowisku?

[usunięte przez moderatora] pomocnik kierownika który nic nie robi bo nie umie tylko umie grać i siedzieć na [usunięte przez moderatora] przed laptopem całe 10 godzin a ludzie muszą na niego buraka robić niech więcej ludzi takich jak on zatrudniają to już cała firma upadnie .

aaaa

jeszcze nie dodałeś tego co jeżdzi czerwonym busem P.. też dobry sprzedawca i złodziej paliwowy niech wiedzą w biurze jakich ludzi mają w wodbudzie .

armi

tak zgadzam sie z opiniami powyzej harówka harówka za marne grosze i jeszcze cały czas mało dobrze ma tylko rodzina majstra robi tam jego brat, teściu beton jakich mało na dodatek nawet nie umie wiązać cęgami a ludzie musza na niego zarobic ale zięć jest majstrem i firma go trzyma robi tam też połowa jego wsi koledzy ktorzy tez nie mają pojęcia o robocie

NMN

WODBUD TO JEDEN WIELKI KIBEL POLACY [usunięte przez moderatora] PRZEZ FIRMĘ KTÓRA PŁACI GROSZE ZA 12GODZIN PRACY DZIENNIE BRAK URLOPÓW BRAK UBEZPIECZENIA ZERO SZACUNKU PRZEZ KIEROWNIKA KTÓRY JEST SKUPIONY TYLKO NAD FIRMOWYM BMW X6 KTÓRYM JEZDZI

Zostaw merytoryczną opinię o Wodbud S.A. - Wyszków

Wodbud S.A.
1.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • 3 Maja 53
    07-200 Wyszków