Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych rozwiązań dla osób z niedosłuchem w Europie Centralnej. W Polsce istniejemy od 1992 roku, natomiast od 2010 należymy do Grupy AudioNova, która jest drugą co do wielkości firmą skupioną na problemach osób niedosłyszących. GEERS w Polsce posiada sieć 180 salonów oraz rozwijamy się w postaci otwierania nowych salonów, a w Europie Grupa AudioNova obecna jest w 12 krajach z siecią ponad 1200 sklepów.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Agnieszka

Na forum bardzo przydatne są informacje od wieloletnich pracowników, więc czy mogłabyś @Kaśka powiedzieć coś więcej? Jak praca w Geers Akustyka Słuchu zmieniała się w przeciągu lat, czy były podwyżki, awanse? Jak wygląda proces rekrutacyjny i jaka jest atmosfera?

Kaśka

Dla mnie praca w firmie Geers to czysta przyjemność. Wprawdzie pracuję tu już kilka lat ale mam dużo frajdy z tej pracy.

Agnieszka

@Anna z każdego forum kasowane są wpisy, które naruszają wewnętrzny regularnie. Na goworku też taki funkcjonuje - dostępny jest na dole strony. Zawsze warto się z takim zapoznać, żeby dokładnie wiedzieć, jakie reguły tu funkcjonują.

Rewizorka

Każda firma musi wyrabiać plany gdyż inaczej się wywróci. Dla mnie praca tu daje dodatkową satysfakcję że pomagamy.

Protetyk słuchu

Korporacjonizm. To tyle. Szkoda czasu. Firma typowo sprzedażowa, a nie protetyczna. Z tego co się orientowałam - MOBBING na szeroką skalę. Niektórzy pracownicy mieli PRZEGRANE procesy o mobbing.

Nie tego oczekiwałam.

logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL

Słyszałam sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować do firmy. Czy może mi ktoś podpowiedzieć na czym polega dokładnie praca specjalisty ds. współpracy ze środowiskiem medycznym? Może coś jeszcze dowiem się o atmosferze w pracy?Czy sa jakieś benefity?

@Marta

TO juz 4ty raz kiedy dodaje swoja opinie i za każdym razem zika ona w magiczny sposób. Prosta odpowiedź dlaczego ktoś ma coś do ukrycia. Pracowałam w mieście wojewódzkim, ale zarówno i ja i moja koleżanka z oddziału nie wytrzymałyśmy nerwowo. Bierz pod uwagę, że pracujesz z najtrudniejszym rodzajem klienta, co miesiac masz do wyrobienia budżet bez którego Twoja pensja oscyluje koło najniższej k..... . A budżety stale rosną i rosną. Z każdym miesiącem coraz gorzej, a konkurencji przybywa. Ogromny plus dla działu serwisu, produkcji wkładek- tam znajdziesz zyczliwych ludzi, którzy zawsze Ci pomogą. WYpłata zawsze na czas.

adambaran110@gmail.com

Witam. Jestem Waszym klientem, używam waszych aparatów są w porządku, ale mam zastrzeżenia do artykułów pielęgnacyjnych, a mianowicie chusteczek pielęgnacyjnych do aparatów. Od ponad roku próbuję kupić dobrze nawilżone chusteczki i niestety nie mogę. Wszystkie, które ostatnio kupiłem są suche i do niczego się nie nadają. Pozdrawiam

kiss16
@adambaran110@gmail.com

racja .od chyba dwóch lat chusteczki sa tragiczne.Zgłaszałam w swoim sklepie ale Panie nie mają na to wpływu.Uważam ze jeśli mają być o obiegu to cena powinna być adekwatna do jakości a nie 23 zł za malutkie pudełko i lekko zwilżone

adambaran110@gmail.com

Agnieszka

@nutka to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. A uważasz, że osoby zatrudnione mają otwartą ścieżkę kariery w firmie? Geers Akustyka Słuchu stosuje rekrutacje wewnętrzne?

Natalii

Geers Akustyka Słuchu to bardzo dobra i profesjonalna firma.

nutka

witam. jestem pracownikiem geersa od 5 lat.obecnie na stanowisku kierowniczym. jak w każdej pracy w sklepie podstawą pensji jest sprzedaż. geers sprzedaje aparaty słuchowe więc jak ma nie mieć budżetów? musi jakos być rentownym.musi mobilizować pracownika do zrobienia obrotu.inwestują dużo w marketing więc koszty rosną. wszystko z roku na rok drożeje więc i wymagania rosną. oczywiście sa dni gdzie mam ochotę rzucic to wszystko w cholerę bo stres jest ogromny, ale gdzie nie jest?! uważam się za osobe wykształcona jako protetyk, dysponuje doświadczeniem, znam asortyment jak co niektórzy myśla że geers nie ma pojęcia o aparatach. klienci sa zadowoleni. oczywiście wszystkim nie dogodzi ale... na chwile obecna nie zamieniłabym tej pracy na inną. chce się zarobić to cza się narobić, tyle w temacie

Agnieszka

@grawitacja, dziękuję. A jakie Geers Akustyka Słuchu oferuje benefity?

grawitacja

do pozytywnych aspektów zaliczam np szkolenia, mile wspominam poznane osoby z którymi dane mi było pracować . Uważam , że dobrze zaopatrzone są sklepy w sprzęt ułatwiający pracę , dostęp swobodny do aparatów słuchowych.Jednak nie ma szans rozwoju.Zatrzymujesz sie na poziomie pracownika lub kierownika.Stres psychiczny ogromny,jesteś protetykiem,sprzedawcą,informatykiem,księgową,sprzątaczką ,telemarketerem a nawet masz jechać w teren i szukać żródła , który da dochód oddziałowi.A zarabiasz słabo.Wkładasz swój wolny czas prywatny i swoje pieniądze w szukanie miejsc na badania.Nikt tobie za to nie podziękuje.Wręcz przeciwnie ,zawsze było za mało/////

iwona
@grawitacja

racja to co pisze grawitacja ja tez mam dosyc budzety rosna sa co raz wieksze, presja tez. Jestem w oddziale jednoosobowym wszystko jest na mojej glowie.

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej o pracy w Geers Akustyka Słuchu? Wiele przydatnych informacji możecie przeczytać tutaj - http://www.geers.pl/dlaczego-geers/praca-i-kariera

Agnieszka

@grawitacja, a co możesz powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w firmie?

Natalia

Geers to moje miejsce świetnej pracy połączonej z pasją.

M-a

Widzę,iż ktoś regularnie kasuje negatywne opinie dot pracy w GEERS. Dlaczego?-pytanie retoryczne.

Agnieszka

@grawitacja jesteś pracownikiem Geers Akustyka Słuchu?

grawitacja
@Agnieszka

Tak , byłam pracownikiem.Z pracą mam i dobre i złe wspomnienia.

Agnieszka

Zaglądaliście już w wywiad z Geers Akustyka Słuchu, który znajduje się na naszym portalu? Specjalista ds. HR opowiada w nim, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Korzystaliście z tych rad?

Rewizor

Dobrze, że firma się rozwija i ma więcej salonów. Nie można uogólniać i źle pisać o wszystkich sprzedawcach. Wszędzie znajdzie się czarna owca, która robi złą robotę a opinia idzie o firmie i jej pracownikach. Nie dajmy się zmanipulować tylko pracujmy.

Nat

To jaka pensja? Premia od ilu aparatow ? Widzialam ogloszenie ze potrzebuja w moim miescie i sie zastanawiam czy starac sie tam czy szukac gdzie indziej...

Zostaw merytoryczną opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.