Opinie o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F w Łowin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F w Łowin

Obecny pracownik

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze będzie narzekał!!!

Pracuś

No i następna osoba odeszła kto by się spodziewał

taka

Tu są bardziej pracowici i sumienni dają z siebie więcej a mają dużo,dużo mniej i zajmują się tym co mają z czym im do niektórych .Gwiazdy śmiać się chce cwaniakom mówimy stop!!!!!! szef to powinien zweryfikować i zrobić porządek .

O

A czy tu czasami nie chce wejść na stanowisko ktoś kto ma chore ambicje i oczernia aby swój cel zrealizować .Do pracy do mieszania,wylewania, a nie pociskanie pierdół .Jak ten co mam na myśli to jego pensja powinna być przez szefa i kierownika przemyślana bo te he,ha heee powala niektórych .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracownik F&F

Gdzie byliscie jak było zebranie???? Tak wam źle, a nikt się nie odezwał?! Więc jednak te negatywne opinie były tylko po to aby naublizac pani Celinie- tylko po co???? Bawi was sprawienie komuś przykrości???? Dlaczego nikt na zebraniu pyska nie odezwał skoro tak wam źle???? Jak to mówią KOZAK W NECIE (usunięte przez administratora) W ŚWIECIE

Róża
@Pracownik F&F

A przykrością dla pracownika nie jest to jak się go wyzywa od (usunięte przez administratora) Stoi się nad nim pogania i poniża ?????

s jak staropolska......

Mało lubiany .Tak jak tam.

Tak jest
@s jak staropolska......

Po zebraniu jeszcze gorzej a Cela oczki maślane jakby nic się nie stało Jest coraz gorzej ludzi coraz mniej a roboty więcej

Porażka
@Tak jest

Dokładnie. Podział obowiązków że pożal się Boże. Albo czegoś brakuje albo czegoś jest tyle że pleśnieje i jest wyrzucane. Lepiej już nie będzie. Oby tylko nie było gorzej.

Tak jak
@Porażka

I tego szefostwo nie widzi że tyle ciasta idzie w kosz,bo źle listy są pisane. No ale wiadomo od dłuższego czasu wszystko jest tak robione żeby się nie dowiedzieli!!! Szukają oszczędności a nie wiedzą co jest grane Wszystko zamiatane pod dywan żeby szef nie wiedział A z brakami fakt pożal się Boże Lepiej nie będzie na pewno !!!!

Ok to do jutra do 14

H2O zgadnij kto

A nie można dodać że rozmowa w cztery oczy była by wskazana. No bo to zależy o kim chce się gadac..... i na kogo z ucha strzelić...

H2O zgadnij kto

Myślę ze koperty z wypłatą zmieniły wszystko.. tak to zawsze każdy raz w miesiącu szedł osobiście do biura i się wypłakał

&&&_
@H2O zgadnij kto

Może i niewypłakał, ale powiedział co i jak! A tak naprawdę nie ma możliwości bo ile razy było tak że chciało się zacząć coś mówić to albo pełno par uszów albo ogon szefa

&&&_

Praca jest jak jest wszędzie trzeba robić żeby zarobić to fakt, ale tu chyba nie chodzi o to Niektóre opinie są śmieszne, a niektóre prawdziwe Sam szef naprawdę nie jest zły,da się z nim pogadać i dogadać Tu chyba chodzi o to że on połowę rzeczy nie wiem co się dzieje u niego w firmie a my jako zwykli pracownicy też mamy mało do gadania. Ale chociaż jesteśmy zwykłymi ludźmi też zasługujemy na szacunek (usunięte przez administratora) To jest moje zdanie, a każdy ma swoje i też ma prawo do wypowiedzi.... Ale fakt nie każdy może się podpisać pod postem bo niestety wiadomo jak by to się skończyło a w wielu przypadkach jest rodzina i dzieci i nie można sobie tak pozwolić I piszcie co chcecie,każdy wie jak jest !!!!

Bo wtedy będzie 500 zasiłku a nie 1600

H2O zgadnij kto

Myślę że grubo się mylisz jest spore grono osób które im pomogą

H2O zgadnij kto

Skoro wymieniacie pełne nazwiska i imiona to dlaczego sami się nie podpiszecie pod swoimi tempymi postami?

Aloe

Pracujemy tutaj już kilka lat i wcale nie jest tak tragicznie jak co niektórzy piszą. Obrażanie ludzi tu pracujących jest niestosowne i wręcz karygodne !!! Przełożeni są wymagający ale zawsze wysłuchają jeśli zaistnieje jakiś problem. Pan Darek nigdy nie pozostaje obojętny na zgłaszane przez pracowników sprawy.

pas przemocy
@Aloe

No pewnie nigdy nie zostaję obojętny-ciekawe dlaczego wtedy nic nie robi z tym o co go inni proszą i wszystko zostaję bez zmiany Ostatnio też była taka sytuacja i wciąż to samo !!!! Żenada niektóre prosty to chyba piszą osoby które są podstawione przez swoich bo my tak nie myślimy !!!!

Aloe
@pas przemocy

Czy Wy jesteście tu za karę??? Dziwne, dla nas szefostwo jest jak najbardziej OK a dla Was nie? Może jesteście z tych gwiazd co to przyjdą poświecić przez 8 godzin a chcą mieć zapłacone jakby coś zrobiły. Ludzie , to jest praca, nie przedszkole. Jak masz coś zrobić to robisz A nie wybrzydzasz. Jak się nie podoba to droga wolna.

jojo
@Aloe

Dodra,dobra - widać że pisze to przydupas szefa,a jak słyszę o pracy za karę,albo jak sie komuś nie podana to może spadać to sie mi nóż w kieszeni otwiera...wmawiaj sobie dalej że praca za miskę ryżu to jest spoko,teraz jest 2017r i 1600zl to jest (usunięte przez administratora) nie wypłata -niech sobie Dareczek to weźmie i zatankuje te swoje Audi...pozer jeden.Sam wie ile teraz kosztuje dobry melanż w (usunięte przez administratora)

pas przemocy
@Aloe

Za karę dokładnie!!!! To nie jest tak że z dnia na dzień można rzucić pracę. Każdy ma z nas jakieś zobowiązania i musi niestety robić.... I nie wszyscy świecą 8 godzin tylko robią co mają na swojej śmiesznej liście napisanej z błędami ;-)

O
@Aloe

TE GWIAZDY są najlepsze 8 godzin he,he,ha , he a 3500 to im mało.A może ktoś by chciał stanowisko za nic? TO nie STAROPOLSKA. ZWAŁA .A NIEKTÓRZY TO MAJĄ ŚREDNIE,RODZINY, a zachowanie gorzej jak dzieci- do pracy .

Pracownik F&F

I przez takie opinie nie ma chętnych do pracy... pracuje tu już dłuższy czas. Praca całkiem spoko. Wiadomo, że bywają dni kiedy człowiek się narobi, ale tragedii nie ma. (usunięte przez administratora) Nie ma co sie obrazac tylko wziasc sie w garsc i robic swoje. Ludzie popełniają błędy i jej obowiązkiem jest wytykanie tych błędów. Szef też dobry człowiek. Nie ma co narzekać!!!

PRACOWNIK

Jeszcze trochę i będzie będzie się działo, będzie zabawa ;-) ;-)

s jak s......

Ale ekipa he he hehe

minion

ja uważam, że pan (usunięte przez administratora)jest przemiłym człowiekiem i z szacunkiem traktuje swój personel

misia

Dla stażystów i praktykantów (usunięte przez administratora) Nie polecam na prawde

Zostaw merytoryczną opinię o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F - Łowin

• Jak się pracuje w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F?

Zobacz opinie na temat firmy DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F?

DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F
2.2/5 Na podstawie 30 ocen.

DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F