Opinie o Gerex II w Rzezawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gerex II. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Gerex II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerex II w Rzezawa

W sieci jest jeszcze archiwalne ogłoszenie na spedytora międzynarodowego. Nie ukrywam że interesowałaby mnie taka posada. Przyjmują co jakiś czas na takie stanowisko? Jaki język jest preferowany? Angielski znam na dobrym poziomie ale ciekawy jestem jaki drugi jest wymagany? Ktoś wesprze mnie radą?

Dudu Nowy wpis

Tam ciągle kogos przyjmują, jest taki przemiał, ze głowa mała. Szczerze i otwarcie ODRADZAM pracy w tym miejscu. Szkoda czasu, nerwow i zdrowia psychicznego. A finalnie i tak jest sie "wydudkanym". Jest maaaasa lepszych miejsc pracy, poważnie. Powodzenia ????

@Dudu

Z czego wynika ten przemiał, o którym wspominasz? Co masz na myśli, pisząc, że i tak jest się "wydudkanym"? Rozjaśnij, jeśli możesz, bo szukam pracy i zastanawiałam się właśnie nad złożeniem aplikacji na to stanowisko...

edi

bardzo solidna firma slyszalem ze mozna tam zarobic nawet 9 tysiecy zlotych za miesiac

Norbi
@edi

ty naprawde spadles chyba z kosmosu 9 tys w Gerexie kpisz czy Pajak ci kazal to napisac

Norbi
@edi

Pajak powinien bawic sie klockami lego a nie prowadzic firme

Grzesiek
@Norbi

Norbi a Ty powinieneś na weselach śpiewać

Viilk Nowy wpis
@edi

Też tak słyszałem. I na tym się skończyło

STOP G2

Firma G2 to najgorsze (usunięte przez administratora) (zmieniona nazwa z Gerex, ale firma ta sama) Jako były pracownik- kierowca odradzam wszystkim współpracy. Pieniądze słabe, samochody złomy. 70% ciężarówek nie powinno w ogóle jeździć: brak ABS, hamulców, niedziałające adblu, wycieki, rozpadające się zabudowy (usunięte przez administratora) Firma zarządzana nieumiejętnie Wszystkie stanowiska obsadzone po rodzinie, bez żadnych kompetencji, (usunięte przez administratora) i głupota w jednym, a wszyscy chodzą na smyczy u Pająka, który jest oderwany od rzeczywistości. Typowy dziad-trans, zarabiający na Ukrainie Nie dajcie się nabrać na przedstawiany wizerunek firmy, bo od środka to wygląda całkiem inaczej, jednym słowem cyrk Nie polecam!!!!

Dorian

@doswiadczony A wiesz może czy szukają teraz kierowców?

Gerex II prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik oddziału. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Saszka

Sielanka, złota robota

doswiadczony

Witam, pracowalem w firmie gerex jako kurier. Wozilem palety po Małopolsce.(usunięte przez administratora) Nie mają samochodów odpowiednich do przewozu ciezkich palet obiecują gruszki na wierzbach a jak się cos stanie z ciężarówką to najlepiej trytytka i będzie na lata. Kierowcy pracują tam na umowę o prace na najniższą,(usunięte przez administratora)Jak sie dogadasz z nimi to.masz platny dzien urlopu 60zl... Jak sie nie dogadasz wogole nie.masz placone. Paleciaki na samochodach trupy niesamowite.(usunięte przez administratora). NIE POLECAM OSOBISCIE.

Izabela

Ktoś wie na jakim poziomie trzeba znać język obcy?

A ja mam takie zdanie że płacą terminowo tylko szkoda że kradną kilometry przejechane w taki sposób że po googlach z punktu A do punktu B nie patrza na objazdy itp. A spedytorzy olewaja kierowców (usunięte przez administratora)

Kierman

Dokładnie w gerex można by było jeździć bez prawa jazdy hehe nie ogarnięci ludzie którzy wykonują pracę w swoimi zakresie piszą że 8,9 tys i co weekend w domu wożąc Oknoplast jeszcze nie ma takiej firmy co płacą tyle chyba że 4 tyg w Budzie 8 będzie naciągacze i tyle a Ukraińców to większość niż Polaków niedługo to będzie nowa nazwa gerex ukrainex słabe pieniądze

Małek
@Kierman

Widzisz Kierman jaki kierowca taka płaca widać jesteś słabym kierowcą skoro Tobie nikt tyle nie zaproponował

Edi

(usunięte przez administratora)odradzam kazdemu prace w tym sofie bedziecie jako kierowca i wozkowy a jak sie cos stanie to on umyje rece to taki jest wiecie co mam na mysli pozdrawiam

Stop gerex now

Ludzie pracujący w gerex nie znają się na swoje robocie no może trochę spedycja ok nie każdy ... Biorą każdego większość załogi to Ukraińcy w biurze nie zbyt mili niczego się nie dowiesz zament

Szofer

Podstawą jest się dogadać w biurze są ok osoby spedycją też roboty też jest kończysz zlecenie masz 2

Szofer

Ja byłem w gerex i wypełniałem papiery do przyjęcia na podwójnej zaczynam żadnej lojalki nie ma do podpisu za przyuczenie 150 dzień wynagrodzenie jest adekwatne do twojej wykonywanej pracy jak cię widzą tak cię piszą i to samo z robotą pensją nikt nikomu nie da za pół roboty zrobionej kokosów zresztą kierowca to nie tylko kasa jeśli to lubisz to twoja pasja to nigdy się nie jest w pracy

Natalia

@Rip, a może jest tak, że inni kierowcy wynegocjowali sobie inne stawki i mają więcej od innych? W wielu miejscach jest tak, że jak się wykazujesz to pracodawca indywidualnie przyznaje Ci premie uznaniową. Może Gerex II też tak robi? Ktoś może to potwierdzić?

zadowolony

Faktycznie jestem co weekend w domu i 8, 9 tysięcy na miesiąc mam zawsze

Zesrani
@zadowolony

Chyba cię Bóg opuścił (usunięte przez administratora) !!!

@zadowolony

To ludzie a biura pisza Nigdzie tyle nie dadzą rozmawiałem. Z kierowcą od nich to mówił że co weekend w domu i 6

Rip

Żarty chyba ktoś sobie to z biura pisze żebym mieć 9 to trzeba miesiąc w kabinie być co weekend w domu to 6 a co drugi 7 lojalke piszesz na 2 lata dobra firma nie musi pisać to samo mówi że to dziady pojeDzisz będziesz chciał odejść to nie bo lojalke nasz oszustwo gerex to dla starych dziadków jeżdżą pod Oknoplast nie dajcie się na kasę naciągać.

Krejz

Nie ma idealnych ale im do pół idealnych brakuję !! Nawet to nie powinno istnieć wyśmiewali się z swojego kierowcy gdy mial wypadek lojalki 2 lata 2 tyś na przyuczeniu nie reguralne wypłaty

Karo
@Krejz

Krejz pracuje u nich w firmie rożnie bywało ale akurat wypłaty zawsze są regularne wiec albo jesteś z konkurencji albo masz z czym innym problem bo to co piszesz to nieprawda

Steven

Dajcie spokój pracy u nich. Bez doświadczenia lolajlka 2 lata 2 tys za miesiąc nauki auta to many tandem woza wózki widłowe za sobą ciągle się ogłaszają rotacja duża wyskiewali się z Adama za wypadek bezczelni to widać jak traktują swoich kierowców !! W ich ogłoszeniach piszą o wysokich zarobkach śmiech obcinanie pensji obciążenia za byle blachote można powiedzieć że ta firma dziad trans nie polecam nawet tym bez doświadczenia omijajcie nie róbcie sobie problemów

Wojtek G.
@Steven

Steven uczyłeś się jeździć u nich w firmie?

Znany

Tak na wstepie powiem wskrucie nie pracujcie u tego czlowieka bo naprawde szkoda czasu i nerwow posluchajcie bo tam pracowalem i jestem szczesliwy ze pracuje u normalnego faceta pracuje spokojnie i zarabiam tyle co u niego za 2 miesiace pozdrawiam

ciekawy
@Znany

Daj znać gdzie taka dobrą robote znalazłeś?

Maciek

Firma jest w porządku pracę mam w stałych rejonach jestem zawsze na sobote w domu w poniedziałek wyjazd czasem wtorek, kasa dobra ostatni rok zarabiałem między 7 a 9 tysi na miesiąc spedycja dogadana próbowałem w innych firmach kiedyś ale wróciłem bo najłatwiej idzie się z nimi dogadać dobry kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Gerex II - Rzezawa

• Jak się pracuje w Gerex II?

Zobacz opinie na temat firmy Gerex II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gerex II
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Przemysłowa 26
    32-765 Rzezawa