Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki

Brzesko

Opinie o Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki

denver 2015-10-14 15:29
Nie polecam tej firmy. telefonicznie ustalają cenę z Szwajcarii do Polski do Krakowa 350 zł a na miejscu kierowca kasuje 450 zł. do tego zostaje miejsce tylko obok kierowcy gdzie trzeba siedzieć koło lewarka ze skulonymi nogami gdyż drugi kierowca odpoczywający obok rozpycha się bo chce się przespać mając pasażera za nic. czyli płacimy za przejazd ale się wcale nie liczymy. Następnie kierowcy mają takie miny jak by musieli jezdzić za karę a nie wspominając o kulturze osobistej.. Osobiście skorzystałem pierwszy i ostatni raz z usług tej firmy.. NIE POLECAM!!!
Zirytowany 2015-12-08 18:58
Nie mialem okazji(pewnie na szczescie) jezdzic z nimi ale spotkalem sie na drodze i stwierdzam ze to kretyni. Hamstwo w połaczeniu z niebezpiecznymi zachowaniami na drodze nie mowi nic dobrego o pracownikach. Jesli wiec chcecie Panstwo jezdzic z takimi kierowcami to na wlasne ryzyko i NIE POLECAM firmy.
pasażer 2016-12-11 21:22
Zgadzam sie z opiniami wyżej....... Bardzo niebezpieczna jazda, brak szacunku do pasażerów, nie wolno nawet nadmuchu na siebie włączyć w samochodzie bo pada tekst "co sie ku*wa bawisz" a do tego ceny..... przez telefon inna w busie przeważnie 50-100 zł wyższa.....
Zostaw swoją opinię o Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki