Opinie o Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki w Brzesko

Olcia Nowy wpis

Kultura pracy mogła ulec zmianie? Niby ktoś napisał, że jest zerowa ale nie widzę przy tym szczegółów, zresztą było to dawno. Fakt faktem nie orientujecie się przypadkiem czy na spedycję nie ma przyjęć? pracy w swojej okolicy szukam a w tym przypadku 25-letni staż firmy zwrócił moją uwagę

Ludek

@staszek Gar-trans z Brzeska to również dobra firma jak ta z Lublina.

Łukasz Nowy wpis
@Ludek

Panie Staszku,proszę nie pisać nie prawdy.To uczciwy pracodawca i przedsiebiorca. Jeśli ma Pan zastrzeżenia do p.Marka, to telefon Pan zna. Porozmawiać twarzą w twarz i wyjaśnić sprawę jak przystoi kazdemu prawdziwemu mężczyźnie. Pozdrawiam serdecznie. Dobrego dnia.

Jaka jest kultura pracy w Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki?

Driver Nowy wpis

Zerową. Zwłaszcza u spedytorek

Pasaze

Jeździłem z ta firma nie raz i zawsze było wszystko ok. Za bilet zawsze płaciłem tyle samo ile było ustalone do tego jest zawsze dwóch kierowców i nie możliwe że wysiadaja po tak długim czasie bo z nimi podróż trwa wiele krócej bo nie jeżdżą po wszystko krzakach jak nie które formy konkurencyjne i to zazwyczaj z jednym kierowca

staszek
@Pasaze

Chyba chodziło panu o gar-trans z Lublina a nie z Brzeska

Czy rekrutacja na stanowisko KIEROWCA KATEGORII C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM w firmie Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Katusza

Niepoważna firma. Zostawili mnie na lodzie . Pojechałem autokarem, a chamstwo i arogancja jet nie do opisania.

Osobiscie jechalam z nimi 3 razy i zawsze placilam tyle ile bylo uzgodnione to po 1 a po 2 obydwaj panowie byli baaardzo mili! Dlatego mysle ze te opinie wyzej to jakis fake ze strony konkurencji! Takze jak dla mnie super chlopaki!

cocochanel

Nie polecam , niebezpiecznie, kierowca zmęczony , wsiadajacy za kierownicą po 30 godzinach bez snu , ludzie to dla niego towar , bez kultury do pasażerów, cena inna niż uzgodniona podczas rozmowy telefonicznej ,gbur ,niegrzeczny . Pierwszy i ostatni raz z tą firmą

Zirytowany

Nie mialem okazji(pewnie na szczescie) jezdzic z nimi ale spotkalem sie na drodze i stwierdzam ze to kretyni. Hamstwo w połaczeniu z niebezpiecznymi zachowaniami na drodze nie mowi nic dobrego o pracownikach. Jesli wiec chcecie Panstwo jezdzic z takimi kierowcami to na wlasne ryzyko i NIE POLECAM firmy.

denver

Nie polecam tej firmy. telefonicznie ustalają cenę z Szwajcarii do Polski do Krakowa 350 zł a na miejscu kierowca kasuje 450 zł. do tego zostaje miejsce tylko obok kierowcy gdzie trzeba siedzieć koło lewarka ze skulonymi nogami gdyż drugi kierowca odpoczywający obok rozpycha się bo chce się przespać mając pasażera za nic. czyli płacimy za przejazd ale się wcale nie liczymy. Następnie kierowcy mają takie miny jak by musieli jezdzić za karę a nie wspominając o kulturze osobistej.. Osobiście skorzystałem pierwszy i ostatni raz z usług tej firmy.. NIE POLECAM!!!

pasażer
@denver

Zgadzam sie z opiniami wyżej....... Bardzo niebezpieczna jazda, brak szacunku do pasażerów, nie wolno nawet nadmuchu na siebie włączyć w samochodzie bo pada tekst "co sie ku*wa bawisz" a do tego ceny..... przez telefon inna w busie przeważnie 50-100 zł wyższa.....

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki - Brzesko

Firma Transportowa Gar-Trans Marek Klecki
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Janusza Kusocińskiego 13
    32-800 Brzesko