Opinie o Studio DTP w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio DTP. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Studio DTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio DTP w Łódź

Xxx Nowy wpis

:D bo szkoda pisać

Pedro Nowy wpis

Jest jakiś powód, ze zupełnie przestaliście pisać?

e34 Nowy wpis

hej praca zdalna jest fajna dla ososb ktore maja na przyklad studia dzienne lub jakies inne bardzo istotne rzeczy do zrobioenia w domu poza tym z tego co sie oreintuje to mozna na tym zarobic calkiem niezle pieniadze..wiec moim zdaniem warto sprobowac

Marta Nowy wpis

Z tego co pamietam to była jedyna w swoim rodzaju firma gdzie robiło sie próbniki rolet do sklepów;]

Aplikowałeś do firmy Studio DTP? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Te ostatnie opinie i komentarze to chyba nie na temat tej samej firmy.. wczesniejsze były na temat Studia DTP w Łodzi na Piłsudskiego..

MCH

Proces rekrutacji to szybka rozmowa i sprawdzenie tego czy cos potrafisz i oczywiscie za ten dzien Ci nie zapłacą jak ja tam byłam nie miałam żadnej umowy i z dnia na dzień po3 miesiącach podziękowali mi i dziewczynie z którą się zaprzyjaźniłam bo widocznie rozmawiając szkodziłyśmy całej reszcie i przez to nie pracowałyśmy nadgodziny były bo nawet i 12-13 godz sie pracowało bez uprzedzenia jedna przerwa w ciągu tego czasu a tak naprawde najwiecej to 1500 chyba zarobiłam. JEDNA WILEKA PORAŻKA

Magda

Co do wynagrodzenia to jeden jedyny plus ma ta firma, że płaca dobrze bo 1400-1500 i wiecej wyciagnie się tam. Ale dlatego tyle płacą bo ludzie się tam łzami dławią ale dla kasy zostaja. Nie ma żadnego pracownika który był by zadowlony praca tam każdy robi dla kasy płaczac wpedzajac się w nerwice. Praca jest naprawde przyjemna i jeśli by szefostwo było inne to by było naprawde super!!!!!!!!!! Ale niestety państwo [usunięte przez moderatora] robią śmieci z ludzi!

Widzę że od lutego nic się tam nie zmieniło. Jak było tak jest. Robią z ludzi śmieci a sami nie są lepsi od ludzi tam pracujących a nawet bym powiedziala że Ci którzy tam pracują są lepiej wykształceni, bardziej kulturalni, i umieją lepiej i więcej zrobić niż same szefostwo. Pozdro dla pracowników!

Magda

O godzinie ktorej sie nalezy do domu zbierac dowiedujesz sie że kto pozwolił Ci wstać ze stanowiska bo sie pracuje do oporu nigdy nie wiesz kiedy tak naprawde puszcza Cie do domu a spróbuj sie sprzeciwic i wyjsc wczesniej to juz masz [usunięte przez moderatora] i juz krzty nie zaznasz spokoju psychicznie Cie gnebić [usunięte przez moderatora] bedzie.

Magda

Polega to na tym,że psychopatyczny [usunięte przez moderatora] stoi nad Toba i krzyczy po niemiecku jak sie krzywo spojrzysz na niego to chodzi i sie wrecz drze na Ciebie i ciągle bluźni. Zamień słowo z koleżanka z boku co siedzi to juz jest wielka awntura, że sie tu pracuje a nie gada. [usunięte przez moderatora] podejśc potrafi i tak sie wydrzeć na człowieka, że nic tylko mu w [usunięte przez moderatora] strzelić pasuje.

Heh dajcie spokój [usunięte przez moderatora] to zwykła prosta dziewucha ze wsi która kawałek świata zobaczyła i myśli, że wszystkie rozumy pozjadała. Trzyma się tej roboty jak pchły psa bo lepiej płatnej nie znajdzie bo co do kasy to ten 1400 pewny jest m-c i ona sie tam trzymać będzie choćby miała markowi [usunięte przez moderatora]. Generalnie nie polecam wielkie [usunięte przez moderatora] jest w tej firmie ale [usunięte przez moderatora] jest najlepszy hahahahaha

No przecież wiadomo że lepiej jest nic nie widziec bo nie trzeba nic z tym robic a [usunięte przez moderatora] myslal ze jak zrobi zebranie bez [usunięte przez moderatora] to od razu wszyscy wyklepia co im na sercu lezy. Przeciezwiadomo nikt sie nie odezwie bo sie boi o to ze straci prace i zapewne by tak bylo...

aga

A idźcie w cholera z takimi [usunięte przez moderatora] wrrrr nie cierpię jej ale trzeba w [usunięte przez moderatora] wchodzić bo inaczej się nie utrzymasz w tej pracy. A [usunięte przez moderatora] szkoda słow sprawę o [usunięte przez moderatora] by należało założyć. A [usunięte przez moderatora] chodzi i udaje świętego nic nie robiąc z tym [usunięte przez moderatora] jakie ma w firmie

Do xk

"szefy"? To się chyba odmienia ;)

Xk

Popieram dziewczyny przedmówczynię zgroza jakie tam pupilki pracują [usunięte przez moderatora] bleeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Państwo [usunięte przez moderatora] to są szefy którzy testują [usunięte przez moderatora] na pracownikach nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiola

Najlepsze,że ten kto chce pracować tam musi im obu w [usunięte przez moderatora] wchodzić bo fałszywa kurdupel [usunięte przez moderatora] i wredna [usunięte przez moderatora] zaraz staną przeciwko Tobie i [usunięte przez moderatora] to zauważy,że jego pupilka [usunięte przez moderatora] przeżywa straszne historie z ta osobą i zaraz wejdzie na tego kogoś i jeździć będzie po nim i za jakiś czas zwolni..... Szok!!!! [usunięte przez moderatora] jest w miarę,ale te dwie [usunięte przez moderatora] to masakra i jeszcze [usunięte przez moderatora] wielka gruba dziewucha co ciągle z byle [usunięte przez moderatora] się śmieje niedorobiona jakaś jest.

Xxxx

Mała [usunięte przez moderatora] nielepsza z tym swoim [usunięte przez moderatora] .!!!!!!!!

b pracownik

Jak ja tej [usunięte przez moderatora] nie cierpię o ja [usunięte przez moderatora] szkoda słów obrzydliwa ruda dziewucha. Cała ta firma jest do [usunięte przez moderatora] Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Żaneta Maciejewska

do Jagoda: Kończyła mi się umowa przez biuro i albo przechodzę do nich, albo dziękuję za pracę za takie pieniądze. Na szczęście [usunięte przez moderatora] nie miała takiego planu. Nie poniżyłam się pytając, co teraz ze mną, bo Zośka sama na forum powiedziała, że po 3 miesiąc przechodzę do nich. Oczywiście jeśli jesteś świeżym pracownikiem to może Ci się tam podobać, ja też byłam wychwalana w niebiosa! Później robi się już tylko smród.

Amelia

Ludzie to jest jakaś kpina. Pracowałam tam 3mc dostałam siłą wymuszona umowę zlecenie nie otrzymałam okresu rozliczeniowego od nich do pit w tamtym tyg byłam w ZUS dowiedzieć się czy moja umowa trafiła do nich ponieważ nie dostałam okresu rozliczeniowego i co pan był zszokowany ponieważ nie ma nigdzie zarejestrowane,że pracowałam tam. Pokazalam mu umowę z ta firma poszedł gdzieś do biura wrócił i spytał czy składam skarge u nich na firmę DTP dostałam papiery do wypełnienia i w przyszłym tyg z ogromną przyjemnością złożę je i również dał mi namiar na sąd pracy. Oczywiście że złożę skarge co to ma znaczyć niby jak można tak zrobić ludzie kochani ja przekonana byłam że mam składki odprowadzane i składkę zdrowotną też miałam mieć odprowadzana w razie chodziłam spokojnie po ulicy w razie złamania nogi czy czegoś ciekawe kto by płacił mi za to. Tak bym was pojechała że suchej nitki by nie zostało z was. Jesteście [usunięte przez moderatora] żyjącymi i utrzymującymi się na swoich pracownikach!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Studio DTP - Łódź

Studio DTP
1.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ekonomiczna 30/36
    93-426 Łódź