Opinie o Handman Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Handman Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Handman Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handman Sp. z o.o. w Warszawa

Handman Sp.z o.o.

Bardzo proszę o kierowanie opinii na temat Pana(usunięte przez administratora) i jego działalności pod profilem jego działalności. To jest profil Spółki Handman.

Rob

Oficjalne Pismo:HONORARIUM W WYSOKOŚCI 10.000ZŁ.POWINNO WPŁYNĄĆ NA MOJE KONTO ZA MÓJ UDZIAŁ W FILMACH UPUBLICZNIONYCH. UREGULOWANIE NALEŻNOŚCI ŁĄCZY SIĘ Z UMOWĄ ZE ZGODĄ DO WYKORZYSTANIA MOJEGO WIZERUNKU W FILMACH O "HANDMAN", KTÓRA NIE ZOSTAŁA ZAWARTA Z WINY MARKA PACOCHY PO MIĘDZY ZAINTERESOWANYMI STRONAMI. NIE PRZEKAZANIE MI PIENIĘDZY OZNACZA USUNIĘCIE W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM FILMÓW Z OBIEGU PUBLICZNEGO. ZA NIE USUNIĘCIE FILMÓW OPUBLIKOWANYCH BEZ ZGODY GROŻĄ SANKCJE KARNE W POSTACI WYSOKIEGO ODSZKODOWANIA, ZGODNIE Z LITERĄ PRAWA ART.23 I 24 KODEKSU CYWILNEGO. NAKAZUJĘ NATYCHMIASTOWE UREGULOWANIE KWESTII FINANSOWYCH I PRAWNYCH ŁĄCZNIE Z ZAPŁATĄ ZA PRACE REMONTOWE NA RZECZ P. ANNICK,8DNI(KWIECIEŃ-MAJ)W ŁOMIANKACH! PISMO KIEROWANE DO MARKA PACOCHY.CO NASTĘPUJE: WSZYSTKIE KONSEKWENCJE TYCH ZASZŁOŚCI PONOSI MAREK PACOCHA, CO NIE ZWALNIA GO OD ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ-TAK STANOWI PRAWO!

Zbyszek

Kto potrzebuje namiary na pacocha i tej jego dziuni wiem gdzie przebywaja i dysponuje ich adresem. Ktos potrzebowal do sprawy sadowej i do komornika piszcie tu na forum. Bo takich "bisnesnanow" trzeba tepic bo dosc juz zlego narobili. Mialem kontakt z czlowiekiem, ktory bezumownie uzyczal mu samochodu oczywiscie za free

igor

(usunięte przez administratora) One są wielką przestrogą nie tylko dla nas naiwnych, którzy dajemy się (usunięte przez administratora) ludziom z zewnątrz z jakich wioch, pazernych, bazujących na naszej naiwności. (usunięte przez administratora) Co znaczy, że Handman przestał istnieć, ano nie mniej nie więcej znaczy to tyle, że ludzie nie chcą być dłużej (usunięte przez administratora) i odeszli wszyscy jednego dnia. (usunięte przez administratora) Szkoda, że zaprzepaściłeś ideę Handmana i nasze nadzieje jako franczyzobiorców.(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Handman Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Guziec

Do administratora! Prośba o nie usuwanie powyższych wpisów ponieważ(usunięte przez administratora) od ubiegłego roku nie wywiązuje się z zobowiązań tzw. abonamentowych, (usunięte przez administratora)Mam informację że (usunięte przez administratora)znów próbuje rekrutować ludzi. Uprzedzam jeśli nie chcecie mieć problemów - szukajcie pracy gdzie indziej. Jako ostatni odszedł od niego chłopak, który wziął w Providencie pożyczkę na Pacocha i sam ją spłaca. To bezwzględny oszust. Przekazaliśmy już informację Komornikowi gdzie znajduje się magazyn narzędzi i materiałów. Jeśli wiecie gdzie zamieszkuje (usunięte przez administratora)i drugi członek zarządu i wspólniczka (usunięte przez administratora) prosimy o informację.

zawiedziona klientka

Jestem jedną z tzw. abonamentowych klientów Handmana. Czemu nie można z panem nawiązać kontaktu i kiedy wywiąże się pan ze zobowiązań objętych abonamentem? Czy będę musiała skierować sprawę na drogę sądową? Przestrzegam wszystkich przed kontaktem z firmą i panem Markiem Pacoch.

@zawiedziona klientka

Czy to prawda, że z 2 leasingowanych fordów zniknęło logo Handman a prezes pacoch jeździ starym gruchotem i sam proponuje ludziom usługi? Widać nieźle go dopadło.

Anton

opinia z waw - 2014-02-06 18:33:57 i marek - 2013-12-17 15:49:49 są zamiszczone przez (usunięte przez administratora). To żenujące, przestań się tak bawić, bo to nie jest poważne (z resztą ty nigdy poważny nie byłeś). (usunięte przez administratora)

jurand

Do czerwca pracowałem u (usunięte przez administratora), zatrudniał nas (oczywiście na czarno) - jednego dnia odeszli wszyscy pracownicy. Na koniec kontraktu pracodawca starał się znaleźć pretekst żeby nie zapłacić, i tak zrobił. Nie wyciągnął nawet wniosku z wypadku jakiemu uległ jeden z jego pracowników, który będzie inwalidą do końca życia. Żeby pracować musieli sami wypożyczyć sobie rusztowanie z wypożyczalni (oczyiwiście jak najtaniej, bez barierek). Żeby móc dojechać do pracy służbowym samochodem, należało sobie go zatankować za własne pieniądze (!). 11 ludzi jest pokrzywdzonych, ponieważ nie otrzymali zapłaty od Pacochy za swoją pracę.

igor

@ waw=pacocha marek " tzw pracownicy, z reguły 2 lewe ręce, szef jest człowiekiem zbyt ufający ludziom". Jaki ty cyniczny i bezczelny jesteś. Już to, że w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej nie patrzyłeś ludziom w oczy powinno dać wiele do myślenia. Czy ty zdajesz sobie sprawę z tego ilu ludzi zniszczyłeś, nie płacąc im za pracę? Ale wyczerpałeś już swój repertuar. Cieszyć się jedynie powinieneś, że to się tak skończyło dla ciebie. Wcale nie jesteś tak przebiegły jak ci się wydaje. I jak mówi mądre polskie przysłowie: "Pan choć nie rychliwy - ale sprawiedliwy". A ty marku pacochu masz jeszcze czas aby naprawić krzywdy, które uczyniłeś ludziom...

Paawo
@igor

Oj Kasia, kogo ty bronisz? ty (usunięte przez administratora) od niego jak najdalej dziewczyno to prymitywny bezwzględny cham

waw

problem w tej firmie jest był jeden, trafiali tam tzw pracownicy, z reguły 2 lewe ręce, szef jest człowiekiem zbyt ufający ludziom a te wpisy mają na celu zepsucie opinii, jest wielu zadowolonych klientów

zaszokowany

Jeśli ktoś skontaktuje się z "owym Panem" proszę o wiadomość tu na forum - LUDZIE Z DALA OD TEGO CZŁOWIEKA a w szczególności gdyby ktoś dostał propozycję "pracy".

vasco

Oijajacie ta firme firme lukiem o promienu srednicy ziemi. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Handman Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Handman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Handman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handman Sp. z o.o.?

Handman Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Al. Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa