Opinie o Handman Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Handman Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Handman Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handman Sp. z o.o. w Warszawa

ada

Witam, kolejna sprawa przegrana przez Pacochę z tego handmana o płatności i uznanie stosunku pracy. Postaram się zamieścić link. Dzięki za przestrogę, bo bym starego w niezłe (usunięte przez administratora) wpakowała. To jakiś desperat z tego klienta (Pacochy) czy on się nie boi, że mu ktoś kiedyś urwie j***.

Mauri

Niech Was Ręka Boska broni przed współpracą z tym indywiduum - "ostał mu się jeno sznur". A pieniądze od niego odbiera się jak widać trzymając za gardło. Ci jego współpracownicy z Anglii to byli goście, zabrali co trzeba i spalili mu samochód, a taki był ładny :). I z takimi klientami to jedyna droga. Ludzie trzymajcie się z dala od Pacocha. On już śmierdzi...

pawo

Jakie konsorcjum,wiele bzdur opowiada Pacocha ludziom aby ich naciągnąć a nic mu nie wychodzi.Już siedzą na nim windykatorzy tacy jak Kruk i ścigają go ZA POBRANE KREDYTY I NIE SPŁACANE.A Kaśka uciekła do matki z dzieckiem, bo tak ją wkopał, że wzięła na jego nędzną firemkę kredyt ponad 4000tysiące do spłaty miesięcznie a Kruk- windykacja z odsetkami rząda od niej ok 5000tysięcy nawet tak załatwił kobietę , której zrobił dziecko.Marnie skończy Pacocha, bo oszuści marnie muszą kończyć

robo

O, a magazynu na ksiecia jakuba juz nie ma? Mialem watpliwa przyjemnosc poznac Pacoche bibliotekarza ponad rok temu, wtedy mial magazyn na ksiecia jakuba na wilanowie. Juz wtedy jezdzil passatem posklejanym na zywice. Usilowal wciagnac mnie do wspolpracy. Zrobilem z nim jedno zlecenie (niebiore kolejnych od zleceniodawcow puki nie rozlicza poprzedniego)- roliczyl sie wkoncu bo potrzebowal mnie do kolejnego zlecenia dwa tygodnie po terminie- oczywiscie kolejnej roboty nie wzialem, wywalil mnie aby na 200 zl. Najsmieszniejsze ze jak dal gotowke, jeszcze do kieszeni nie zdazylem schowac to pytal czy moge mu pozyczyc 1000 zl. Takze widze ze naleze do szczesliwcow ktorzy wiekszosc kasy z niego wydusili. Niektorzy bronia Kasi Pacochowej, wg mnie ona czynnie bierze udzial w tym procederze, przynajmniej w probie przewalenia mnie brala. Sklepowa z Dziadowa, przepraszam Dzialdowa, a teraz wielce szanowna czlonek zarzadu. A czy ktos wie co z calym tym jego konsorcjum firm o ktorym tak opowiadal?

Brałeś udział w rekrutacji do Handman Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Igor

Uwaga Pacocha lansuje się na Gazeta Budowa I szuka tam naiwnych tam też możecie dokonywać wpisów ostrzegawczych Tępić takich sk-synów

Annick

To jest nędzny oszust i naciągacz nie posiada wyksztacenia kupił sobie podrobione wyształcenie ,z rzekomym ukończeniem bibliotekarstwa, kupił sobie prawo jazdy.Niebawem odejdzie od niego kobieta Katarzyna , która ma z nim dziecko i dopiero teraz zbaczyła w co się wpakowała, bo wzięła na niego kredyt,szkoda dzieczyny i niewinnego dziecka.A z własną matką jest w ogromnym knfikcie, bowiem chciał oddać ją do domu staców ,żeby jej mieszkaie zabrać. UWAZAJCIE NA TEGO OSZSTA ZAKŁAMANEGO. Pzestrzegam Uwazajcie on skończy tragicznie.W Łomiankacha dostał za remont mieszkania 4000zł.a chce drgie 4000zł za darmo dlatego jest p.prawniczka,która broni,aby ten naciągacz kientów i wyzyskiwacz pracowników zosał ukarany dotkliwie.Należy zgłosić,że Marek.P.na czarno zatrudnia i nie płaci ludziom jak widać dużo spraw sądowych się toczy.Ten człowiek poniesie karę i będzie płcił za swoje czyny.Jestem zbulwersowana tym prostakiem.Kasia uciekaj od niego ,bo on zniszczy Twoje życie i nie wyjdziesz z bagna w które on wciga z chciwocią.Uważajcie wszyscy na niego on jest skończony, wszystko co tu piszą jest prawdą.Nie dostaniesz już ani grosza Ty oszuście prawnik mnie pilnuje ,za przykrecenie samej baterii chiał oszust i naciągacz 300złotych Niech każdy wie jak traktuje kobety, które mu dają pracę.Napisałam to ku przestrodze wszystkich,bo on ma konflikt z prawem i z każdym to miał z nim do czynienia Prszę państwa UWAŻAJCIE na tego oszusta!

Bogdan

Nie pchajcie się w (usunięte przez administratora) niech przestrogą będzie wpis jednego z oszukanych: "A czym jest Spółka Handman jak nie działalnością Pana Pacochy i jego partnerki? bo prężnie działająca ta firma to nic innego jak w.w parka i przewijający się kolejni oszukiwani pracownicy, franczyzobiorcy, podwykonawcy czy jak ich zwał. Firma ma adres wirtualny, podaje tylko telefony komórkowe świadczy tylko o jednym "firma krzak z biurem w samochodzie". Nie dajcie się namówić na współpracę z nimi, skoro przez tyle lat nie był w stanie zbudować ekipy, cóż... to świadczy o jednym, nadal oszukuje ludzi i nie płaci im za pracę." Pacoch nie myśl, że krzywda nasza nie doczeka się sprawiedliwości już ci się do (usunięte przez administratora)dobierają a to dopiero początek. A twój początek końca hochsztaplerze...

igor

Proszę wszystkich, którzy posiadają postanowienia sądowe przeciwko pacochowi lub firmie HANDMAN kontaktujcie się poprzez to forum. Adres jego znamy może być potrzebny do przekazania do egzekucji komorniczej. Trzeba tępić takich sqrwysynów i eliminować ze społeczeństwa

ada

jeśli ma metr pięć w kapeluszu, do tego wyglądu, to gratuluję jego partnerce, której ktoś tam radzi co ma robić. Dzięki ci Igor za przestrogę. Pozdrawiam.

Grzegorz

znalazłem ofertę pracy w Handman sp. z o.o. i oczywiście sprawdzam opinie ale to co czytam to jakaś degrengolada. Co prawda już mi 2-krotnie "byznesmemi" nie wypłacili ale ten prezio Pacoch to niezły (usunięte przez administratora) nic tu po mnie spadam.

ada

dzięki a o co chodzi z tym Działdowem?

ada

szukam czegoś dla męża budowlańca z praktyką z tego co widzę to HANDMAN sp. z o.o. nie do polecenia tylu negatywów to jeszcze nie widziałam. Spadam stąd i szukam dalej.

igor

@nie ogarniam - jaka skomplikowana sytuacja to arcy proste, trafiłeś na portal gdzie rozmawiamy o niejakim pacochu ks. księgarz, hochsztaplerze jakich mało, zasada prosta zatrudnić najlepiej na czarno, następnie poszukać pretekstu żeby nie zapłacić, pracujesz na czarno i masz prze****** bo się nigdzie nie poskarżysz. Uciekaj chłopie gdzie pieprz rośnie. pacoch prowadził roboty w Anglii i też nie zapłacił polakom to mu spalili samochód i musiał spierda*** do Polski. Ale niczego się ta (usunięte przez administratora) nie nauczyła. Omijajcie go szerokim łukiem chyba, że brakuje wam adrenaliny a może łez...

A do może pacoch do Dziadowa sorry Działdowa...

mauri

To chyba twój koniec księgarz (nowa ksywa Pacochy)ty w ogóle pomyśl nad zmianą nazwiska. Kilka spraw w sądzie kilkanaście osób, które oszukałeś w tym jeden, który będzie inwalidą - pamiętasz pacoch jak płakałeś na parkingu przed szpitalem bielańskim. Nie starczyło ci kreaturo odwagi żeby odwiedzić Bogdana. A jest wielu takich, którzy ciebie chętnie by odwiedzili. A o co by cię spytali - domyślasz się: oszuście gdzie są nasze pieniądze!!! Na wyspach nie masz co szukać a Warszawa to większa wioska i prędzej czy później spotkasz tych którym jesteś winien pieniądze za ich pracę

mauri

jeden z oszukanych

Panie Marku odpowiedział Pan na mój wpis, dziękuję, ale czemu "brednie i fantazje"? Toż napisałem tylko o suchych faktach które można sprawdzić w 5 sekund za pomocą wyszukiwarki. Handman ma adres wirtualny pod którym nie mieści się żadna siedziba, biuro czy cokolwiek -czy to brednia i fantazja? Wystarczy wpisać w gogle al. Solidarności 115 lok. 2 a zobaczymy jakiego pokroju firmy ten adres wynajmują-nie muszę nawet komentować każdy zainteresowany może sprawdzić. Handman podaje tylko tel.komórkowe, gdyż stacjonarne są powiązane z konkretnym lokalem. Tego też nie będę komentował- niech czytelnicy sami wyciągną wnioski. Panie Marku apropos pięknego linku -samo to, że ktoś taką sprawę wytoczył o czymś świadczy- tego komentował też nie będę gdyż każdy myślący wnioski wyciągnie. A jak już mamy się bawić w linki to proszę bardzo. https://marketdlugow.pl/szukaj/osoba/3454304/PACOCHA,MAREK+PIOTR to tylko informacje ktore kazdy moze odnalezc za pomoca google. Ma pan rację tylko uczciwy człowiek nie musi się ukrywać. Więc czemu pan musi pod wirtualnym adresem, telefonami komórkowymi z wiecznie zapchaną pocztą głosową, nie zdziwiłbym się gdyby były to pre paidy. Czy dalej będzie pan twierdził że bredzę i fantazjuję? To są tylko informacje ogólnodostępne, a może napisać o informacjach z BIGu? Czy przeprosi mnie pan za te "brednie i fantazje" panie "uczciwy"?

naciągnięty

hehe, na pewno stanowisko jelenia jest wolne :), oczywiście pieniedzy nigdy nie zobaczysz natomiast wizje i opowieści o świetlanej przyszłości oczywiście. Znam wielu nacigniętych i oszukanych przez Pacoche i Pacochową, chcesz być następny?

Zdziwiona

Panie Marku , Pan mówi o kłamstwach a jak Pan się odniesie do zaległości w płatnościach u swoich kontrahentach ? Miesiące milczenia i lekceważenia , być może już niedługo też zamieścimy wyrok . Niech Pan zejdzie na ziemię i zacznie regulować zobowiązania , i to nie te na czarno ale te wynikające z faktur

jastrzab
@Zdziwiona

Jakich bredni?Kiedy sie rozliczysz kretaczu?Dales mi umowe zlecenie i do tej pory sie nie rozliczyles.Jestes mi winien 2000zl.

jeden z oszukanych

Marek Pacocha
@jeden z oszukanych

Tylko uczciwy człowiek nie ma powodów się ukrywać, więc ja Marek Pacocha informuję, że wszystkich poszkodowanych, oszukanych, zawiedzionych, nieszczęśliwych nieudaczników życiowych, partaczy, jednodniowych 'fachowców' przestrzegam przed szarganiem Spółki Handman i działaniem na jej szkodę. Wszystkie te osoby w ramach zadośćuczynienia zapraszam do spotkania w Sądzie, gdzie każdy może dojść prawdy. Przykładem niech bedzie jedna ze spraw, która właśnie się zakończyła, a szczegóły można znaleźć pod linkiem http://handman.pl/pub/wyrok.pdf Mam nadzieję, że poważni ludzie nie czytają takich bredni i fantazji umieszczanych przez anonimowych pisarzy na potalu Go work, który zapewne jest bardzo 'wiarygodnym' źródłem informacji. Hejtowanie w internecie to plaga!

cwańszy@odciebie
@Marek Pacocha

Pacocha! Ty "uczciwy człowieku!!! Co to za link do wyroku!? Pod nim nic nie ma!Natomiast ja mogę załączyć wyrok sądowy po tym,jak zrujnowałeś moje mieszkanie w Warszawie,chciałeś jeszcze za to wyłudzić ode mnie dwukrotnie większe pieniądze niż miałeś dostać za należyty remont mieszkania,a w końcu miałeś czelność oszuście podać mnie do sądu! Tylko,że ja wyczułem takiego malowanego prezesika od dziadowskiej firmy.Nie dałem się nabrać na tytuły,stanowiska menedżerów generalnych i srebrzyste neseserki! Na wszystko zgromadziłem dokumenty,rachunki,umowy i zdjęcia mojego,zniszczonego przez ciebie-oszuście mieszkania! Na założoną przez siebie sprawę nawet nie miałeś odwagi pokazać się w sądzie! Przegrałeś sromotnie i dostałeś ode mnie wielką figę,a od sądu całość kosztów do zapłacenia!! Prawdopodobnie ich nie zapłacisz,bo schowałeś się pod kieckę mamusi i udajesz biednego sierotę życiowego! Masz szczęście,że polski wymiar sprawiedliwości i egzekucji jest kulawy,bo dawno powinieneś siedzieć w "pierdlu" za to,co ludziom zrobiłeś!!

@cwańszy@odciebie

cwańszy@odciebie - Myślę, że to nie jedyna przegrana sprawa prezia M.P. Jego partnerka z Dzia(ł)dowa wytoczyła mu proces o alimenty. To ta sama,która jest członkiem zarządu w sp. HAN(dy)MAN. Byli pracownicy również skarżą go o należne im pobory, "czarne chmury" nad nad tym pokrętnym indywiduum zbierają się nadal. Niech hasłem na dziś będzie: "Jeśli nie chcesz być wydymany trzymaj się z dala od HAN(dy)MANA"To, że ten człowiek jeszcze nie siedzi to tylko kwestia czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Handman Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Handman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Handman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handman Sp. z o.o.?

Handman Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Al. Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa