Opinie o Reesco Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reesco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Reesco Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reesco Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Zwykła
Pracownik

Niekompetentne osoby na wysokich stanowiskach, zatrudniani są PMowie, którzy zachowują się jak prostacy, bardzo słabe zarobki

Wercia
Inne
@Zwykła

Bardzo niskie zarobki czyli jakie? Najniższa krajowa czy jednak więcej? Ktoś tutaj wspominał o wymuszaniu pracy po godzinach z czego te nadgodziny miały nie być płatne. One są do odebrania w postaci dnia wolnego?

Była PMka Nowy wpis
Były pracownik

Starając się maksymalnie obiektywnie opisać firmę: 1. Jak ktoś chce przyjść tu zdobyć doświadczenie, szczególnie zaraz po studiach, to nie polecam - firma robi w głównej mierze remonty biur, wiec jedyne co można się nauczyć to wykończenia - praktycznie zero ciężkiej budowlanki. Plus jest taki, że wszystko jest na podwykonawcach. 2. W ciągu ostatnich lat firma niestety poprzez swój gwałtowny rozwój oraz wykupienie jej przez fundusz inwestycyjny z za granicy, pogorszyła podejście do pracownika - bo teraz liczą się tylko tabelki dla Rady Nadzorczej, a człowiek już jest tylko wartością w tabeli. 3. Z automatu oczekują, że będzie zostawać się na nieodpłatnych nadgodzinach. Jak ktoś nie planuje, to czeka go rychłe zwolnienie - jeden przypadek znałam bezpośrednio. 4. Mają pretensje, że nie stoi się nad podwykonawcą i nie patrzy krok w krok co robi (szczególnie jak wychodzi jakiś problem) 5. Premie są rozliczane z PMami tylko jak Klient zapłaci, jak nie zapłaci - to premii nigdy nie zobaczycie - dodatkowo premie w porównaniu do GW, którzy robią prawdziwe budowy od zera, są bardzo skromne i premia nie jest uzależniona od efektu pracy PMa tylko wyłącznie od wyniku projektu, czyli jak dostajesz projekt z zepsutą wyceną, to nawet jak stajesz na uszach to premii nie zobaczysz, bo nie liczy się Twoja praca, tylko wynik finansowy (czytaj w takich przypadkach nie opłaca się starać) 6. Jako duży plus, to dyrektor, z którym współpracowałam (ale każdy ludzi odbiera inaczej, więc to subiektywna moja subiektywna opinia) 7. Nie ma auta służbowego. Albo jest teoretycznie, jak wyślą Cię gdzieś daleko to możesz dostać, ale tak to trzeba zawszę korzystać z prywatnego 8. Co do rekrutacji, która już była sporo czasu temu, to była na pewno zwięzła, merytoryczna i stawka którą wynegocjowałam, była na umowie. Nie wiem jak to teraz wygląda, bo czytając opinie, chyba sprawa się pogorszyła Jako podsumowanie, dla osoby która chce pracować przy wykończeniach, praca prawie na pewno spełni jego oczekiwania. Dla kogoś kto woli ciężką budowlankę, nie polecam.

BQ Nowy wpis
Inne
@Była PMka

Ile godzin oczekują w miesiącu, że ktoś będzie pracował w nadgodzinach, często się one zdarzają? Jeśli korzysta się już ze swojego auta to wtedy oddają za paliwo, albo jakoś inaczej to rozliczają?

Administrator Nowy wpis

W Międzyzdroje Reesco Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko kierownik kontraktu. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

MM
Były pracownik

Nie polecam, wyzyskują studentów na darmowe praktyki zawodowe nie dając za wiele doświadczenia w zamian.

Emma Nowy wpis
Inne
@MM

To jak wyglądają praktyki tam, że doświadczenia mało można nabrać? Jakie studenci mają zadania? A o płatnym stażu nic ci nie wiadomo?

Zwykła
Pracownik

Niekompetentne osoby na wysokich stanowiskach, zatrudniani są PMowie, którzy zachowują się jak prostacy, bardzo słabe zarobki

Wercia
Inne
@Zwykła

Bardzo niskie zarobki czyli jakie? Najniższa krajowa czy jednak więcej? Ktoś tutaj wspominał o wymuszaniu pracy po godzinach z czego te nadgodziny miały nie być płatne. One są do odebrania w postaci dnia wolnego?

logo firmy Praca w Niemczech: Elektryk
Wrocław
Krzysztof Wróblewski Recruitment Partner
Wyślij CV
logo firmy Spawacz, praca od zaraz
Frechen
Work Factory GMBH Köln
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Spawacz
Gdynia
Kornelia Hydro-Serwis Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kamila
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji do tej firmy, bardzo długi okres rekrutacji, pierwsze 2 spotykania powtarzałam w sumie to samo tylko rożnym osobom, czyli przekazywanie informacji jednak słabe.Finalna propozycja współpracy nijak się miała do oczekiwań podawanych przez mnie od samego początku, gdyby było to brane choć w minimalnym stopniu pod uwagę zaoszczędzilibyśmy sobie czasu. Odczucia po przejściu rektutacji raczej negatywne.

A.
Były pracownik

To były bardzo smutne 3 miesiące w moim życiu zawodowym. Brak szacunku dla doswiadczonych zawodowo, wymuszanie bezplatnych nadgodzin, nagonka, nigdy więcej branży Retail. Uciekłem i jestem szczęśliwy.

Sonia
Inne
@A.

Czemu tylko 3 miesiące, nie przedłużono Ci umowy czy sam zaplanowałeś odejście? Ile zdarzało się nadgodzin w miesiącu, dawali chociaż za nie dni wolne?

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Natalia

Co się właściwie stało że masz takie zdanie? Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Pytano Cię o jakieś rzeczy niezwiązane ze stanowiskiem? Czy o co chodzi?

Laura
Kandydat

Potwierdzam, rozmowa o pracę w bardzo miłej atmosferze, rzeczywiście była dla mnie zaskoczeniem. I to by było na tyle jesli chodzi o pozytywy jakie można napisać o tej firmie. Mimo zapewnień zabrakło informacji zwrotnej.

Natalia
Były pracownik

Uwaga bo firma bardzo (usunięte przez administratora) na umowach i kwotach wynagrodzenia, zostałam (usunięte przez administratora) na ponad 1tys złoty na jednej wypłacie i zakończyłam współpracę

Paulina
Inne
@Natalia

Coś Ty. No i aktualnie jesteś ten 1 tys w plecy? Bo skoro tak masz ale Ci się należy to chyba przydałoby się postarać o zwrot? :/ Jak to wgl wyszło, tak po prostu bez wyjaśnienia mniej Ci wpadło?

Laura
Kandydat
 Pytanie
@Natalia

Witam, na jakim stanowisku Pani pracowała? Czy to była praca w biurze?

PM Marynarska Business Park
Inne

Takiego braku organizacji jak tworzy firma Reesco przy przebudowie Marynarska Business Park jeszcze nie widziałam a w Zarządzaniu nieruchomościami pracuje od 15 lat. To największa antyreklama firmy. Jeśli nie radzicie sobie z wykonaniem remontu to proponuje się poddać. Zero oznaczeń (po za śmiesznymi kartkami). Garaż i organizacja ruchu na poziomie tragicznym. Jak można aż tak utrudniać korzystanie z nieruchomości obecnym najemcą. To pokazuje kogo Państwo zatrudniacie...

Natalia
Były pracownik

Negatywne komentarze usuwają pamiętajcie, firma (usunięte przez administratora) na wypłatach i umowach

zadowolony
Inne

Dobra firma i dobry pracodawca z reguły są wymagający więc z pewnością nie każdemu to odpowiada.

Śmieszne
Kandydat
@zadowolony

Obiektywny wpis pracodawcy ;)

Adam
Pracownik
@Śmieszne

Mało prawdopodobne by to właściciele Reesco zamieścili taki wpis. W mojej opinii patrząc na zachowanie właścicieli Reesco w trakcie pandemii, to musze potwierdzić, że to naprawdę dobry pracodawca (zwłaszcza jak słyszę jaki pożar dzieje w innych firmach z rynku).

Maj
Były pracownik
 Pytanie
@zadowolony

Ooo, członkowie zarządu też się wypowiadają? Nie ma jak marketing (tzn. propaganda sukcesu) :D

Ewa
Inne
@Adam

A jak wyglądało funkcjonowanie Reesco podczas pandemii? Czy pomimo trudnej sytuacji na rynku pracy, można było tutaj być spokojnym o swoje stanowisko? Nie było cięć etatów, wynagrodzeń czy zwolnień?

Kamil
Były pracownik
@Ewa

Niestety. Ilość ofert pracy mówi sama za siebie. Na początku roku było bardzo dużo odejść, wiązało się to po części z niewywiązania się pracodawcy ze złożonych obietnic. Właściciel z Luksemburga oczekuje wyników finansowych. Niestety w czasach, gdy marżowość tematów jest niska są naciski by obniżyć koszty. W praktyce wygląda to tak, że pracownicy są na każdym kroku informowani o konieczności redukcji kosztów. Proponowane są degradacji jak i zmniejszanie uposażenia. Dla tych którzy nie wyrażają zgody są wywierane naciski, a między czasie poszukuję się pracownika na dane stanowisko. Obecnie nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja. Odszedłem w pierwszej fali na początku roku, ale jak rozmawiam z znajomymi to jest coraz gorzej.

Znainteresowany
Były pracownik
 Pytanie

Czy ktoś orientuje się ile ma kierownik projektu fitout rynek trojmiasto? Jakieś benefity?

Kandydat
Kandydat

Rekrutacja na wysokim poziomie, wrażenie bardzo dobre. Na rozmowie padają konkretne pytania dotyczące wiedzy technicznej. Niestety ostatecznie oferta pracy nie spełniła moich oczekiwań. Moja propozycja wynagrodzenia to 7.500 netto, w odpowiedzi dostałem ofertę na 7.500 brutto (5,370 netto). A szkoda, bo podczas kolejnych etapów rekrutacji, osoby rekrutujące sprawiały wrażenie, że moje oczekiwania są ok. (chodzi o stanowisko cost managera).

Ewa
Inne
@Kandydat

Witaj, czy mogłabym się dowiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś do Reesco i dlaczego oferta pracy nie spełniła Twoich oczekiwań? Jakie były inne oferowane warunki?

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Reesco Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Adam
Pracownik
@Pytanie

W ostatnich latach był to dzień wolny od pracy.

Joanna
Inne

@miła, a na jakiej umowie Reesco zatrudnia pracowników? Bo godziny, o których piszesz na pewno nie spełniają warunków umowy o pracę, szczególnie jeśli chodzi o godziny pracy. Co do obowiązków, nie ma żadnych premii?

Adam
Pracownik
@Joanna

Są premie jeśli prowadzony projekt po zamknięciu zakończy sie zyskiem, natomiast co do umowy to może być B2B lup UoP w zależności od preferencji zatrudnianego.

kolargol
Inne

Jeśli chodzi o pracę w firmie to można napisać tylko dobrze. Fajna atmosfera, przyzwoite zarobki i możliwość rozwoju, polecam.

Kandydat
Kandydat

Po przebrnięciu telefonicznej rekrutacji oraz interview w siedzibie firmy na stanowisko Junior Project Managera firma złożyła mi ofertę na kwotę 5800 zł brutto. Negocjacje co do zarobków nie wchodziły w grę. Proces rekrutacji oraz spotkanie przebiegało na b. wysokim, merytorycznym poziomie. Bardzo żałuję że firma od razu nie określiła kwoty lub przedziału zarobków gdyż zaoszczędziliby to czas który został w mojej ocenie stracony. Pani z rekrutacji nie raczyła oddzwonić nawet z informacją czy zaproponowana przeze mnie kwota na pierwotną ofertę Resco została ew. zaakceptowana przez zwierzchników.

Gastor
Były pracownik

Nie szanują ludzi, wyzysk w czystej postaci.

Igor
Inne

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Fajnie , że to się potwierdza.

wm
@Igor

Też słyszałam, że przez firmę ostatnimi czasy przewinęło się bardzo dużo ludzi. Mało kto zostaje na dłużej... Fajnie, że się to potwierdza.

Pawel
@Igor

Nie prawda. Nie wiem skąd masz taką informacje. Chyba ze sam jesteś pracodawcą i tak sam o sobie piszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Reesco Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Reesco Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Reesco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Reesco Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Reesco Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Reesco Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reesco Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 28 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Reesco Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii