Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reesco Sp. z o.o. w Warszawa

zadowolony

Dobra firma i dobry pracodawca z reguły są wymagający więc z pewnością nie każdemu to odpowiada.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak wygląda rozmowa w Reesco Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Robót? Z iloma osobami się rozmawia? 17 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

zadowolony

Śmieszne
@zadowolony

Obiektywny wpis pracodawcy ;)

@Śmieszne

Mało prawdopodobne by to właściciele Reesco zamieścili taki wpis. W mojej opinii patrząc na zachowanie właścicieli Reesco w trakcie pandemii, to musze potwierdzić, że to naprawdę dobry pracodawca (zwłaszcza jak słyszę jaki pożar dzieje w innych firmach z rynku).

Maj
@zadowolony

Ooo, członkowie zarządu też się wypowiadają? Nie ma jak marketing (tzn. propaganda sukcesu) :D

Ewa
@Adam

A jak wyglądało funkcjonowanie Reesco podczas pandemii? Czy pomimo trudnej sytuacji na rynku pracy, można było tutaj być spokojnym o swoje stanowisko? Nie było cięć etatów, wynagrodzeń czy zwolnień?

Kamil Nowy wpis
@Ewa

Niestety. Ilość ofert pracy mówi sama za siebie. Na początku roku było bardzo dużo odejść, wiązało się to po części z niewywiązania się pracodawcy ze złożonych obietnic. Właściciel z Luksemburga oczekuje wyników finansowych. Niestety w czasach, gdy marżowość tematów jest niska są naciski by obniżyć koszty. W praktyce wygląda to tak, że pracownicy są na każdym kroku informowani o konieczności redukcji kosztów. Proponowane są degradacji jak i zmniejszanie uposażenia. Dla tych którzy nie wyrażają zgody są wywierane naciski, a między czasie poszukuję się pracownika na dane stanowisko. Obecnie nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja. Odszedłem w pierwszej fali na początku roku, ale jak rozmawiam z znajomymi to jest coraz gorzej.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Reesco Sp. z o.o.?

Znainteresowany Nowy wpis

Czy ktoś orientuje się ile ma kierownik projektu fitout rynek trojmiasto? Jakieś benefity?

Kandydat

Rekrutacja na wysokim poziomie, wrażenie bardzo dobre. Na rozmowie padają konkretne pytania dotyczące wiedzy technicznej. Niestety ostatecznie oferta pracy nie spełniła moich oczekiwań. Moja propozycja wynagrodzenia to 7.500 netto, w odpowiedzi dostałem ofertę na 7.500 brutto (5,370 netto). A szkoda, bo podczas kolejnych etapów rekrutacji, osoby rekrutujące sprawiały wrażenie, że moje oczekiwania są ok. (chodzi o stanowisko cost managera).

Ewa
@Kandydat

Witaj, czy mogłabym się dowiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś do Reesco i dlaczego oferta pracy nie spełniła Twoich oczekiwań? Jakie były inne oferowane warunki?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Reesco Sp. z o.o.?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Reesco Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

W ostatnich latach był to dzień wolny od pracy.

Joanna

@miła, a na jakiej umowie Reesco zatrudnia pracowników? Bo godziny, o których piszesz na pewno nie spełniają warunków umowy o pracę, szczególnie jeśli chodzi o godziny pracy. Co do obowiązków, nie ma żadnych premii?

@Joanna

Są premie jeśli prowadzony projekt po zamknięciu zakończy sie zyskiem, natomiast co do umowy to może być B2B lup UoP w zależności od preferencji zatrudnianego.

kolargol

Jeśli chodzi o pracę w firmie to można napisać tylko dobrze. Fajna atmosfera, przyzwoite zarobki i możliwość rozwoju, polecam.

Kandydat

Po przebrnięciu telefonicznej rekrutacji oraz interview w siedzibie firmy na stanowisko Junior Project Managera firma złożyła mi ofertę na kwotę 5800 zł brutto. Negocjacje co do zarobków nie wchodziły w grę. Proces rekrutacji oraz spotkanie przebiegało na b. wysokim, merytorycznym poziomie. Bardzo żałuję że firma od razu nie określiła kwoty lub przedziału zarobków gdyż zaoszczędziliby to czas który został w mojej ocenie stracony. Pani z rekrutacji nie raczyła oddzwonić nawet z informacją czy zaproponowana przeze mnie kwota na pierwotną ofertę Resco została ew. zaakceptowana przez zwierzchników.

Gastor

Nie szanują ludzi, wyzysk w czystej postaci.

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Fajnie , że to się potwierdza.

wm
@Igor

Też słyszałam, że przez firmę ostatnimi czasy przewinęło się bardzo dużo ludzi. Mało kto zostaje na dłużej... Fajnie, że się to potwierdza.

Pawel
@Igor

Nie prawda. Nie wiem skąd masz taką informacje. Chyba ze sam jesteś pracodawcą i tak sam o sobie piszesz.

Jakub

Mam bardzo przykre doświadczenia z Reesco Sp. z o. o. firma nie podchodzi do sprawy w sposób rozwiązywania problemu a tylko się znęca na drugiej stronie.

Gutek

Czasami bywa tak, że pracownik nie spełnia oczekiwań firmy i nie zostaje na dłużej!!

@Gutek

Lizus

Joanna

@wm, forum powinno służyć przede wszystkim faktom, bo wiele można słyszeć na temat jakiegoś miejsca pracy, tak samo na temat Reesco, ale trzeba to potwierdzać. Jak widać, ostatnio dopytywałam o szczegóły, np. rodzaj umowy. Może jednak ktoś wie tak naprawdę jaka ona jest?

Miła

Biuro mieści sie w domku na Ochocie, a biurko do pracy w piwnicy...Szefowie oszczędzają na każdym kroku, nawet kamizelkach na budowie. Praca po 10-12 godzin i w weekendy, na pewno się czegoś nauczysz, szczegolnie jak jesteś z małego miasta i od razu po studiach, to profil 90% pracowników Reesco. Dużo robisz, mało dostajesz ale się uczysz, my zarabiamy, to dewiza firmy. Szef dużo obiecuje ale nic nie spełnia. Większosć opinii pozytywnych na tej stronie piszą sami szefowie. Omijajcie szerokim łukiem.

Iza

Doświadczenie to jedno a zaangażowanie to drugie!!

kk

Sami młodzi ludzie, jak jesteś rok, dwa po studiach i chcesz się czegoś nauczyć, polecam. Jak masz doświadczenie i chcesz zarobić, szukaj gdzie indziej.

Orwo
@kk

Potwierdzam. Bardzo słabe pensje dla kierowników projektu. Jeśli ktoś ma już wieloletnie doświadczenie i chciałby poprostu zarobić to nie to miejsce.

j36

Pracowałem dla Reesco 1,5 roku. Największy zalety firmy to dobra i życzliwa ekipa, przedsiębiorcze podejście do biznesu oraz dynamiczna branża, która może stanowić trampolinę do dalszej kariery na rynku Real Estate.

ciekawy
@j36

to dlaczego już nie pracujesz jak tak dobrze było?

j36
@ciekawy

Ponieważ otrzymałem lepszą posadę, dzięki temu, że m.in. pracowałem dla Reesco. Mój komentarz

ona

Bardzo polecam pracę w Reesco. Można się wiele nauczyć, jest możliwość rozwoju i awansów na wyższe stanowiska, a w biurze panuje miła atmosfera. Pracy jest sporo, ale ciężko osiągnąć sukces bez włożenia swojego czasu i energii.

Zostaw merytoryczną opinię o Reesco Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Reesco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reesco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reesco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reesco Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reesco Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 28 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Reesco Sp. z o.o.