Opinie o Reesco Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reesco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Reesco Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reesco Sp. z o.o. w Warszawa

Gastor

Nie szanują ludzi, wyzysk w czystej postaci.

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Fajnie , że to się potwierdza.

wm
@Igor

Też słyszałam, że przez firmę ostatnimi czasy przewinęło się bardzo dużo ludzi. Mało kto zostaje na dłużej... Fajnie, że się to potwierdza.

Pawel
@Igor

Nie prawda. Nie wiem skąd masz taką informacje. Chyba ze sam jesteś pracodawcą i tak sam o sobie piszesz.

Jakub

Mam bardzo przykre doświadczenia z Reesco Sp. z o. o. firma nie podchodzi do sprawy w sposób rozwiązywania problemu a tylko się znęca na drugiej stronie.

Gutek

Czasami bywa tak, że pracownik nie spełnia oczekiwań firmy i nie zostaje na dłużej!!

@Gutek

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Joanna

@wm, forum powinno służyć przede wszystkim faktom, bo wiele można słyszeć na temat jakiegoś miejsca pracy, tak samo na temat Reesco, ale trzeba to potwierdzać. Jak widać, ostatnio dopytywałam o szczegóły, np. rodzaj umowy. Może jednak ktoś wie tak naprawdę jaka ona jest?

Miła

Biuro mieści sie w domku na Ochocie, a biurko do pracy w piwnicy...Szefowie oszczędzają na każdym kroku, nawet kamizelkach na budowie. Praca po 10-12 godzin i w weekendy, na pewno się czegoś nauczysz, szczegolnie jak jesteś z małego miasta i od razu po studiach, to profil 90% pracowników Reesco. Dużo robisz, mało dostajesz ale się uczysz, my zarabiamy, to dewiza firmy. Szef dużo obiecuje ale nic nie spełnia. Większosć opinii pozytywnych na tej stronie piszą sami szefowie. Omijajcie szerokim łukiem.

Iza

Doświadczenie to jedno a zaangażowanie to drugie!!

kk

Sami młodzi ludzie, jak jesteś rok, dwa po studiach i chcesz się czegoś nauczyć, polecam. Jak masz doświadczenie i chcesz zarobić, szukaj gdzie indziej.

Orwo
@kk

Potwierdzam. Bardzo słabe pensje dla kierowników projektu. Jeśli ktoś ma już wieloletnie doświadczenie i chciałby poprostu zarobić to nie to miejsce.

j36

Pracowałem dla Reesco 1,5 roku. Największy zalety firmy to dobra i życzliwa ekipa, przedsiębiorcze podejście do biznesu oraz dynamiczna branża, która może stanowić trampolinę do dalszej kariery na rynku Real Estate.

ciekawy
@j36

to dlaczego już nie pracujesz jak tak dobrze było?

j36
@ciekawy

Ponieważ otrzymałem lepszą posadę, dzięki temu, że m.in. pracowałem dla Reesco. Mój komentarz

ona

Bardzo polecam pracę w Reesco. Można się wiele nauczyć, jest możliwość rozwoju i awansów na wyższe stanowiska, a w biurze panuje miła atmosfera. Pracy jest sporo, ale ciężko osiągnąć sukces bez włożenia swojego czasu i energii.

kika

Reesco jest jedną z wielu firm fit outowych, z którymi miałam przyjemność pracować. Dla mnie praca z nimi była bardzo pouczająca w każdym z zakresów, w którym musiałam się poruszać. Począwszy od zarządzania projektami po zrozumienie stopnia skomplikowania i wielu zależności w obszarze: Najemca, Właściciel budynku, Architekt, Generalny Wykonawca. Pracy jest sporo, jak wszędzie, ale jeśli na prawdę chcecie się czegoś nauczyć to daję rekomendację.

Miejsca jest dożo, mogą przychodzić, tylko kto chciałby pracować za taka pensje wiedząc, że nie będziesz pracować 8 godzin, tylko jeszcze cały wieczór w domu.

Henry

Jak jest tak źle to po co jeszcze pracujecie? Zróbcie miejsce dla młodych!!!

niezadowolona
@Henry

o, odezwała się loża szyderców :) szefowie filtrują , hee heee, prawda boli.

Niezadowolona

Firma jest słabiutka, nastawcie się na wyzysk. Rozwój czy jest - to zależny dla kogo, jak nic nie umiesz i idziesz do pracy to nawet rozwiniesz się jak będziesz drzewo rąbał, bo nauczysz się czegoś, czego nie umiesz. " Szef ", który chyba postradał wszystkie rozumy i jest notorycznym kłamcą, bardzo nieszczery, wyczuwa się to na kilometr. Tekst do pracownika "ty chu.ju" użył publicznie. Taka to firma.Między pracownikami jest dobra atmosfera, ale mi to nie wystarczyło, żeby zostać w tej firmie, wolałam zrezygnować.

Arek

Młoda bardzo dynamiczna firma. Wszystkie procesu bardzo dobrze ustrukturyzowane. Zarząd postawił na technologię, która sprawdza się jak nigdy dotąd w moim poprzednich firmach. Bardzo podoba mi się ukierunkowania na Klienta. Jest bardzo dużo ciężkiej pracy, ale jak firma ustaliła ze mną na początku, ciężka praca się opłaca.

Roberto
@Arek

Patrząc po wpisie - rok 2014 to może i tak było, teraz firma mocno się zmieniła na gorsze oczywiście.

Tymon

Czy Reesco ma jakieś potrzeby kadrowe? Nie mogę znaleźć ich nowych ofert. Może ktoś mając wiedzę podpowie?

Joanna

@staż w reescomógłbyś opowiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądał Twój staż w firmie? Będą to na pewno ważne informacje dla osób szukających miejsca do odbycia stażu. Czego nauczyła Cię praca w Reesco? @Arekdalej jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie.

damian

Wcześniej już ktoś pisał @surce, że trzeba mieć wyższe wykształcenie i doświadczenie na pewno też trzeba mieć żeby Cię tutaj przyjęli. Umowa jest na 100% nie wiem tylko czy dają o pracę czy zlecenie, szkoda, że teraz nie ma żadnej rekrutacji wtedy można byłoby się przekonać

Sucre

Bez doświadczenia w BIM? Jak z możliwościami rozwoju w tej firmie? Jaka umowa?

ciekawski

hehehe od razu widać ,że te powyższe komentarze sobie sami pisali :)

Zostaw merytoryczną opinię o Reesco Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reesco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reesco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reesco Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reesco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reesco Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reesco Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 28 ocen.

Reesco Sp. z o.o.