Opinie o TLS System w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TLS System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TLS System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLS System w Warszawa

Abel

Jesli ten sam co mial t&s to odradzam z pewnoscia pracy u niego... I to co ludzie pisza to napewno nie jest adekwenta wyplata jesli chcesz zarobic to lepiej jedz do niemiec bedziesz mial wynagrodzenie. Stale i lepsze traktowanie. Niz te 5k i jeszcze obcinka ze wszystkiego

Abel

A jak nazywa sie ten prezes. Szef jesli mozna zapytac wydaje mi sie ze to ta sama osoba co miala t&s

JA

Ogólnie to nie polecam nikomu tej firmy, pracodawca traktuje ludzi jak śmieci, a pracownicy donoszą jeden na drugiego. Jeśli chodzi o wypłaty to jest to jedna z najbardziej śmiesznych spraw związanych z tą firmą, czekanie to jedno a braki w wypłatach to drugie, jak wypłaca tobie wszystko to musi być święto, choć zazwyczaj uszczupla kilkasetek na imprezę dla szefa bo przecież oni muszą się też pobawić szkoda ze za Twoje pieniądze które się Tobie należą za pracę. Umowa zrobiona tak abyś czasem po rozwiązaniu umowy nie mógł się zatrudnić nigdzie indziej w podobnej firmie i jeszcze podpisywanie skrzynki narzędziowej której nie zobaczysz na oczy a później i tak za nią każą ci zapłacić. Wniosek jest prosty, jeżeli chcesz pracować w firmie która robi cie w balona polecam. A jeśli masz jakiekolwiek ambicje nigdy nie zatrudnisz się w takiej firmie gdzie szef będzie Cię okradał miesiąc w miesiąc.

Ktoś

Co z tego, ze tyle płacą jak co miesiąc prosić się trzeba o swoje pieniądze. Ja nie polecam tej firmy. No chyba, ze ktos lubi sie wkurzac na opóźnienia z wypłatą i płacenia na raty. A jest tak nawet w tym miesiącu. Raczej wątpie, żeby coś się w tej kwestii zmieniło.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TLS System? Czy kandydat na stanowisko PRACA DLA ELEKTRYKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ANGIELSKIM powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ktoś

Całości to nie płacą ci od razu - chociaż może są wyjątki, któte tak mają. Dostaniesz pieniądze w dwóch ratach o ile się upomnisz sam. Inaczej będą oszukiwać. Na drugą ratę będziesz musiał "trochę" poczekać i wykonać z kilka telefonów w tej sprawie. Płacenie w ratach jest co miesiąc. Z tego co wiem większość na to narzeka. Nie byłoby źle gdyby nie było trzeba prosić się o resztę kasy. Warunki mieszkalne też potrafią być fatalne

Ktoś

Stawki są różne bo każdy ma inaczej płacone za godzine. Gdzieś około 5000 zł na miesiąc. Tylko, że jeśli liczy się godziny samemu to trochę będzie brakować. Zawsze ucinają parę stówek przy wypłacie. Trzeba pilnować stawki godzinowej bo może się okazać, że o sami zaniżają stawkę. Nawet jeśli tobie przed wyjazdem inaczej obiecywali.

Ktoś

Podobnyly co niektórzy do dzisiaj wypłaty nie mają za sierpnia a szef telefonu od nich nie odbiera. Niezła ta firma nie ma co. Cwaniaki jak nie wiem.

Xxx

Ja tam nie wiem czy faktycznie płacą dobrze. Inna jest stawka przed wyjazdem gdy jest rozmowa a inna gdy przychodzi dzień wypłaty. I wielkie zdziwienie bo brakuje pare setek (i nie, nie brałem zaliczki zagranicą). Ja już więcej nie pojade. Za bardzo kręcą i co chwile inne zdania. A poza tym tam każdy ma inną stawkę - tylko tak żeby drugi nie wiedział

Misk

Zadowolony jestem z wynagrodzenia i z tego ze na biało zatrudniają. Minusem jest zbyt mało urlopów i czepianie sie człowieka jakby był małym dzieckiem. Pewnie sami lubią wypić a ganiają za jedno piwko!!! Ogólnie polecam ludziom co nie chce rypac w Polsce za 2 tysięce i nie boje sie delegacji w całej Europie

Jan

Przy pełnym miesiącu pracy tj ok 200-220 godzin można wyciągnąć w TLS jakies 5500zl-6000zl, chyba ze znasz język to zapłacą ci wiecej.

Worker

Ogólnie firma jest ok. Ten łysy prawnik trochę przesadza z dyscypliną, ale na wyjezdzie i tak nie widzi załogi i jest luz;). Płacą na czas i zgodnie z umową i to jest najważniejsze, reszta to detale. Chwilowo mam przerwę w robocie ale wrócę jak będzie taka możliwość.

sisi

no takie systemy to dla tlsa codzienność z tego co wiem z opinii i tego co przeczytałem w internecie. Mimo tego, że mój nick nie jest zbyt cieakwy to bardzo bym chciał przedstawic swoja kandature do rpacy. Zarobki są ważne ale jeśli zdobede wazne dosiwadczenie to bedzie w porzadku . Trzymajcie kciuki ci ktorzy nie startuja.

marek

witam Firma jakich setki. Plusem jest, że za pracę fizyczna płacą 3-4 razy tyle co w kraju (ostatnie moje pieniądze to 5300 zł/ lipiec). Minusem, że zatrudniają na umowę zlecenia (nie ma urlopów, i innych świadczeń). Ogólnie obleci.

kuba

Praca jest w porządku nie rozumiem co oznaczają marne grosze ja wolę pracować za 5000 zł za granicą bo tyle płaci firma niż zarabiać 6 zł na godzine jak wół na budowie w Polsce.Polecam firma wypłacalna i wszystko na czas.

miro

Poprostu zatrudniaja na umowe zlecenie i płaca grosze za granica.Nie polecam tej firmy.....

praktiker

Praca jak to praca, czasami kilka dni cięższych później trochę luzu, ważne że zawsze od kilku lat kasa na czas a to jest dzisiaj ważne.

mariusz m,

Super!!! Praca wykonana a pieniądze na czas. Polecam

Recik

Moje odprowadza w całości a jeśli przestaną to i tak nie mój problem tylko ich ja dostanę emeryturę a ich niech ściga ZUS. Oczywiście widziałem osobiście że pieniądze co niektórzy dostają do ręki ale to zawsze wynikało z tego że albo komornik komuś siedzi na plecach albo w XXI wieku nie umiał założyć konta w banku. Z resztą ci co mają komorników robią max 3-4 miesiące dopóki komornik nie prześle pisma do firmy i dostaną 1/3 kasy na wypłatę. Pracuję tu już kilka ładnych lat i wiem jakie tu obowiązują zasady o których byłem poinformowany i uwierzcie że to jest dobre bo nigdy nie musiałem spać w pokoju ze śmierdzącym pijakiem a w innych firmach gdzie pracowałem tak bywało.

drugi

nie wiem o co chodzi... ponad 200 pracowników, czasami totalny mlyn. Do każdego wyjazdu trzeba było szykować grupe starych, doświadczonych TLS-owców i dołączyć trochę młodzieży. Ja zawsze slyszalem jak ci dwaj [usunięte przez moderatora] sto razy gadali o piciu i żeby nie przeginać. Chlopaki czasem dawali ostro w szyje potem, ze ci zrobili ich w [usunięte przez moderatora] Wiem, ze tracili nieraz klientów przez pijakow i dlatego czasem są az [usunięte przez moderatora] dla tych, co piją, dlatego tacy nie maja co liczyc na kase

kuba

nie, owszem wypłacali, ale niektórzy - a było nas tam takich wiekszośc - mieli problemy z komornikami itd. Właśnie za to, ze nikt mnie nie oceniał nie pytał nie pouczal tylko po prostu zmienial zasady panujące w 21 wieku i zamiast wymagać konta, jezdzil z wyplatami ja dziś mogę zaliczyć się do tych, co na tls nic zlego nie powiedzą. W ogole to jest nas więcej, bo mam kontakt z wieloma chłopakami tylko ci, którzy nie zaznali opisywanych powyżej przykrości po prostu tu nie wchodzą...

Zostaw merytoryczną opinię o TLS System - Warszawa

• Jak się pracuje w TLS System?

Zobacz opinie na temat firmy TLS System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLS System?

TLS System
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa