Opinie o TLS System w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TLS System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TLS System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLS System w Warszawa

Krzychu

Jak się nie chleje to się wszystko zgadza ;) sa tacy co leja w lozka i sie dziwia ze nie pracujo. ludzie jak jestescieoki jedziecie pracowac to nie ma czego sie obawiac firma jest wyplacalna a dla mnie to podstawa.

Darek

Pracuje, kasana czas, tak naprawdę muglbym nie zjezdzac ale zona nie daruje ;p dobrewarunki i conajazniejsze uczciwi ludzie.

Pawel

Pracuje od ponad 3 lat. Dla mnie super firma. Żadnych problemów. Wypłata zawsze na czas. Szef bardzo w porządku. Nie rozumiem tych niektórych opini. Wystarczą tylko pracować sumiennie - jeśli to będziesz robił to i będą Cie szanować i doceniać. 0 problemów.

Piotr Sz

Pracowałem w tej firmie 3 lata jestem studentem i co wakacje sobie dorabiam przez 3 miesiące. Nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności, wypłatę otrzymywałem przelewem na konto, zawsze na czas. Ale słowo o tych niezadowolonych, zwykłe pijaczyny, które prace miały za nic, sikali do łóżek, nie myli się. A później mieli pretensje do całego świata. na 20 pracowników na budowie zawsze 2-3 zalewało się tak że ciężko im było rano wstać. Pracodawce polecam. Ja po studiach pracuje już w zawodzie ale nie palę mostów.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TLS System? Czy kandydat na stanowisko PRACA DLA ELEKTRYKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ANGIELSKIM powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

NIE DOSTALEM OSTATNIEJ WYPLATY Z KAZDYM TAK ROBIĄ ŻEBY GO PRZETRZYMAC WYJEŻDZASZ MASZ STAWKE NA GĘBE USTALONĄ NA BUDOWIE OCINAJA AUTA TO STARE ZLOMY

@anonymous

A możesz napisać jaśniej? Z jakiego powodu nie dostałeś wypłaty? Pracuję w tej firmie już długi czas i wszystko jest ok. Trafiają się różni ludzie w pracy. Jak nie wykonują swojej pracy dobrze to później są tego różne skutki. Pewnie narozrabiałeś.

Hanna

Posiadasz nowe wiadomości dotyczące zatrudnienia oraz rozwijania się firmy TLS System w Warszawie? Może robiłeś staż w tej firmie lub jesteś obecnym pracownikiem tej firmy? Zachęcam do pisania nowych opinii w tym temacie, będą one służyć innym odwiedzającym ten wątek. @Laura, Ty teraz pracujesz w TLS? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy - jaka jest Twoja opinia? @Ja, rozumiem że możesz mieć negatywny stosunek do firmy, ale pamiętaj że forum służy do merytorycznych opinii, a nie obrażania innych użytkowników. Twój komentarz łamie regulamin i zgodnie z zasadami które zaakceptowałeś publikując go może być w całości lub częściowo usunięty z wątku.

Laura

Firma wymaga od pracownika dobrej pracy a jeśli ktoś nie lubi pracować to niestety jest bardzo krytyczny!!!

@Laura

widze ze znow szukacie ludzi,kazda szanujaca sie firma ma swoich stalych pracownikow ,a tls to wielkie dno ,jestescie oszustami ,daleko od was ,nie polecam nikomu .

yaro

widze ze nadal w tej firmie nic sie nie zmieniło ,nadal dymaja pracownika jak moga,wciskaja najnizsza umowe pod pretekstem kosztow , stawka na gebe i pozniej placa jak im sie podoba ,wielki badziew ze jeszcze tam ludzie chca pracowac ,tych jełopow wlascicieli i dyrektorka wyslac do roboty niech troche pozapierdalaja a nie zyja z ludzkiej pracy ,oszusci iiiiiiii

Hanna

@głogów to ważne, że jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia, to w Twoim przypadku wszystko odbyło się terminowo. Rozumiem, że Ty oraz Twój kolega nie byliście zatrudnieni na stałe i trafiliście do kończących się projektów. Czy dostaliście na początku informacje od firmy o tym, że może być konieczne zmienianie projektów w trakcie pobytu w Niemczech? @Anetka 2368 a co jest powodem tego, że Twój mąż zrezygnował z tej pracy? Piszesz, że odradzasz innym współpracę z TLS System. Dlaczego? Niezależnie od tego czy pracodawcę się poleca, czy też odradza, zawsze warto swoją opinie umotywować. Będzie wtedy o wiele bardziej wartościowa dla osób, które opinii o firmie szukają.

Hanna

@Xander piszesz, że w firmie pracowałeś. Jak dawno to było? Dopytuję, bo wspominasz o tym, że były problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Ktoś z Was obecnie pracuje w TLS System? Jak ta sytuacja wygląda obecnie?

@Hanna

Moj maz wlasnie z niej ucieka,odradzamy

Anetka 2368
@Hanna

Moj maz wlasnie uciekl z tej kichy

głogów

Nic nigdy nie wiadomo w tej firmie, projekty zmieniają się co 15min. Z pracownika robią popychadło, które mam spełniać w 100procentach życzenia władców zagranicy. Jeden projekt został anulowany po tygodniu, a dla kolegi na następny dzień. Będąc na terenie Niemiec zgodziłem się na ponowne podjęcie pracy, miałem przejechać 300km i rozpocząć pracę, następnie miałem jednak pracować na terenie PL, a na następny dzień dzień dowiaduję się, że jednak Niemcy potrzebują mnie u siebie. Pani Director w ciężkim szoku, ze nie pojadę kolejne 700km swoim autem. Nie wiem jak ze stałymi pracownikami, ale nic w tej firmie nie jest pewne i radzę uważać na super magiczne zlecenia :) plus taki, ze opłacają przejazd i wypłata dotarła w całości.

olac taka firmę

firma ,totalne (usunięte przez administratora) jedzisz pracujesz ,a na koniec kasa nie zgadza sie ,w sumie pracujesz zagranica za 5-6 euro , samochody zdezelowane zero jakiegos serwisu ,zagadka jest czy dojedziesz do celu ,jedyne co urzeka to reklama firmy ,sami fachowcy ,inzynierowie ,z jezykami chyba łacinskim

Xander

Pracowałem dla tej firmy bardzo długo, też nie wiem o jakie podwyżki chodzi mojemu przedmówcy. Miałem 40 zł za godzinę ale z pracę jaka wykonywałem to żenada. Miesiąc w miesiąc tel o wynagrodzenie bo się opóźniało i wieczne pytanie gdzie reszta. Zawsze to samo musimy to wyjaśnić stawka razy godzina i brak zaliczek, prosty rachunek. Kwatery druga sprawa totalne dno nie wspominając już o samochodach 1500 km mikra w 3 osoby plus narzędzia i ubranie, pozostawienie bez komentarza. Zastanówcie się pracą dla ludzi bez ambicji i pojęcia o pracy a 6k to dużo? Miałem wiele więcej ale to i tak nie wystarczająco za zrobiona pracę i odwieczny problem na projekcie z alkoholem czy narkotykami nie wspominając już o bijatykach. Odradzam stanowczo i problem z ostatnią wypłata podsumowuje mój post.

Hanna

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w firmie? Koniecznie przeczytaj, dlaczego warto dołączyć do zespołu TLS System! http://www.t-l-s.pl/kariera

oszukany

Nie polecam tej firmy ,ogolnie oszusci ,jak jestes na umowie zleceniu nigdy nie dostaniesz obiecanej stawki , stawka jest na koniec pracy jest taka jaką sobie wymysli pracodawca zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami ,jezeli masz jakas abicję omijaj duzym łukiem ,jezeli juz musisz to musisz miec wszystko na papierze ,zadne słowne ustalenia ,zadne weksle ,bo cie wydymają .

sober

zarabia się dobre pieniądze czy konkretnie jakie... nie możesz konkretów napisać? napisz może też aka była ta konkretna podwyżka bo nie wiem czy warto cv wysyłać

Patryk

Firma jest git. W końcu ważne, że się zarabia dobre pieniadze. Ja po kilkunastu miesiącach pracy dostałem porządną podwyżkę i jestem prowadzącym całą brygadę. Część osób która ostatnio odeszła robiła złą robotę w Firmie. Mam nadzieję, że firma będzie dalej działać jak dotychczas. Patryk

Pracownikk

Witam! Jestem pracownikiem TLSu od czerwca. Umowa zlecenie. Wyjazdy na telefon, czyli dzwonią do Ciebie rano, a na wieczór wyjeżdżasz. Jak jesteś za granicą to zapominają o wszystkim. Kasa tylko na paliwo i zaliczki. Auta są nieserwisowane przez co często się psują - wracałem 3 dni z Anglii. Wynagrodzenia dość dobre ale i tak otrzymujemy połowę tego co zarobimy. O wynagrodzenia trzeba się upominać, bo najwidoczniej księgowi mają sklerozę. Jeśli ktoś dorywczo szuka takiej pracy to dobrze trafił, ale jeśli na stałe stanowczo odradzam! "Firma krzak"

Mateusz

Dwa i pół roku przepracowałem dla tej firmy starając się jak najbardziej o ich renomę. Wypłaty raz na czas raz trzeba było czekać. Moje wnioski : jeśli znasz język i znasz się na robocie jesteś szanowany ,jeśli nie- jesteś na ostatnim miejscu. Ja osobiście źle nie miałem więc złego słowa nie mogę powiedzieć na firmę do czasu kiedy skończyłem z nimi współpracę,ponieważ ostatniej wypłaty nie otrzymałem w ogóle.. Szefostwo telefonów nie odbiera i nie odpisuje na maile. A dlaczego ? Bo odszedłem :)

Abel

O jakich warunkach mowisz

Zostaw merytoryczną opinię o TLS System - Warszawa

• Jak się pracuje w TLS System?

Zobacz opinie na temat firmy TLS System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLS System?

TLS System
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa