Opinie o Bey Trade w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bey Trade. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bey Trade o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bey Trade w Szczecin

transport Nowy wpis

Złe wieści dla polskich firm transportowych. Bruksela ma propozycję przepisów dotyczących płacy minimalnej dla kierowców KE przedstawiła propozycję przepisów, które zobligują firmy transportowe do stosowania płacy minimalnej wobec kierowców wykonujących przewozy międzynarodowe. Ma być stosowana, jeśli kierowca spędzi więcej niż trzy dni w miesiącu w danym kraju. To złe wiadomości dla polskich firm, które są bardzo poważnym graczem na tym rynku w Europie. Jeśli propozycje KE wejdą w życie, pozycja naszych przedsiębiorstw wobec konkurentów z zachodniej Europy będzie dużo trudniejsza. Źródła unijne informowały wcześniej, że w KE był spór o to, na jakim poziomie ustalać próg dni, od przekroczenia którego wobec kierowców stosowane mają być przepisy dyrektywy o pracownikach delegowanych (przewidujące m.in. stosowanie płacy minimalnej kraju przyjmującego). Komisarze z Europy Środkowej i Wschodniej optowali za jak najdłuższym okresem - 7, a nawet 10 dni w miesiącu, które kierowca mógłby spędzić w kraju trzecim nie podlegając jego przepisom o wynagrodzeniu. Jednak zachodnie państwa nalegały na to, by czas ten był jak najkrótszy. Ostatecznie stanęło na trzech dniach. Co więcej KE proponuje, by przepisy dyrektywy o pracownikach delegowanych stosowane były już od pierwszego dnia pobytu, gdy kierowca wykonuje usługi kabotażowe (czyli przewozi coś w kraju trzecim z punktu A do punktu B).

Michal Nowy wpis

anonymous Nowy wpis

Nasza firma transportowa pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Na rynku transportowym istniejemy od piętnastu lat. Pozwala nam to na stabilizację i pewność w realizacji usług. Usługi transportowe, spedycja to nasza specjalność, a także pasja! w naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług! Jedziemy do celu obdarzeni przez Państwa zaufaniem, które jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania. Nasza oferta tak jest skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku. My dostosowujemy się do Państwa, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej – w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. To, co nas cechuje, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas nie ma trudnych zadań – są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać. Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z pasją zamieniamy w czyn! Realizujemy się na wielu płaszczyznach, co daje nam wymierny efekt w postaci konkurencyjnych cen. W zakresie przewozu ładunków taborem ciężarowym na terenie całej Polski, dostarczamy pełną ofertę zarówno w obsłudze logistycznej, jak i spedycyjnej. Realizujemy zamówienia zarówno od dużych Przedsiębiorstw, jak i małych Firm. Dla nas liczy się indywidualne podejście do świadczonych usług. Codziennie jesteśmy dla Państwa! Swoim zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu do Wielkiej Brytanii. Wiodącym kierunkiem są także Włochy, Niemcy, Holandia oraz Belgia. To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę swojej przesyłki. Dbamy o jej bezpieczeństwo, dlatego towar jest ubezpieczony – OC Przewoźnika, tzw. OCP. Jesteśmy firmą transportową posiadającą bardzo bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone przez nas usługi transportowe, spedycyjne gwarantowały Państwu pełną kompleksowość. Co ważne, nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym (normy EURO 5). Nasza transportowa firma przygotowana jest do przewożenia ładunków niebezpiecznych (ADR). W podejmowanych działaniach jesteśmy niezawodni! My wiemy jak jeździć! Dbamy o bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym – w kraju, jak i na drogach europejskich – sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z bogatej gamy naszych usług spedycyjnych. edną z gałęzi naszej Firmy jest transport międzynarodowy. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Rozbudowana baza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. Kompleksowość naszych usług powoduje, że jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym. My wiemy, jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój kwalifikacji naszej kadry. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – są wyzwania! Wszystko, co robimy – robimy z pasją! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru. Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami. Wyruszamy w trasę z misją, która jest dla nas wyznacznikiem naszej jakości. Transport międzynarodowy to mocna strona naszej Firmy! Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Skandynawia. Jeździmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba! Nie boimy się wyzwań, ani wymagających klientów! Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach. Działamy kompleksowo – to nas wyróżnia. Nasza oferta usług tak jest skonstruowana, aby dostosować się do Państwa potrzeb. Posiadamy samochód przystosowany do transportu odzieży na wisząco. W naszej bazie znajdą Państwo, samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Czas to pieniądz! Wiemy o tym i dlatego oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3. Działamy błyskawicznie, nie bojąc się nowych możliwości.

Alkaro Nowy wpis

Naszą wizytówką jest profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność biznesowa – nasza flota transportowa oraz zaplecze logistyczne jest do dyspozycji naszych Klientów przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu - wybierając transport (Błonie), mają zatem Państwo dostęp do usług oferowanych w pełnym wymiarze godzin. USŁUGI TRANSPORTOWE - OFERTA TRANSPORT ADR Specjalizujemy się w transporcie towarów niebezpiecznych zgodnie z konwencją ADR. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych usług oraz przygotowujemy niezbędną dokumentację. Dzięki temu nasi Klienci mogą czuć się pewni, że transport (Warszawa - Błonie) to opcja całkowicie spełniająca ich kryteria dotyczące zaufania w powierzonym zleceniu. TRANSPORT | SPEDYCJA | LOGISTYKA - BŁONIE WARSZAWA Naszą ofertę dedykujemy międzynarodowym korporacjom, średnim i małym przedsiębiorstwom oraz Klientom detalicznym zapewniając kompleksową obsługę logistyczną oraz niezawodny transport w wersji Door2Door. Logistyka (Błonie) spełni szerokie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferowanych usług w podanym zakresie działania. Decydując się na współpracę i sięgnięcie po pełen wachlarz opcji serwisu dostępnych w prezentowanym pakiecie, każdy z Klientów jest obsługiwany z najwyższą starannością oraz dbałością o wszelkie detale. Logistyka (Błonie) to deklaracja wysokiej klasy precyzji w realizacji zleconych zadań i nade wszystko troski o satysfakcję Klientów. DLACZEGO WŁAŚNIE ALKARO? Gwarantujemy najwyższy standard usług w rozsądnych cenach Pracujemy w wersji 24/7 Dostosowujemy ofertę do indywidualnych preferencji biznesowych Zapewniamy nieograniczone możliwości transportowo-logistyczne Dysponujemy nowoczesną i niezawodną flotą samochodów ciężarowych Zachęcając do nawiązania wspólnej wymiany oraz współpracy, przypominamy, że logistyka (Błonie) świadczy usługi wykazując się elastycznością w ofercie i czasie zależnym od dyspozycji oraz życzeń Klientów. Z ALKARO Twoja firma dojedzie do celu – terminowo, szybko i bezpiecznie Serdecznie zapraszamy do współpracy - transport (Błonie) zapewni najlepszą jakość wykonanej dla Państwa usługi.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bey Trade? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Albert

Wpisz sPoprzednik Steinmeiera Joachim Gauck podczas całej swojej kadencji (2012 – 2017) ani razu nie odwiedził Rosji, często natomiast krytykował w swoich wystąpieniach stan rosyjskiej demokracji. Ostatni prezydent Niemiec, który był w Rosji, to Christian Wulff. W 2010 roku spędził tam z żoną Bettiną cztery dni. W przeciwieństwie do roboczej wizyty Steinmeiera, była to wizyta państwowa z honorami wojskowymi i uroczystym bankietem. Katedra w ręce luteranów Oficjalnym powodem dzisiejszej wizyty niemieckiego prezydenta jest przekazanie katedry pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła gminie ewangelicko-luterańskiej w Moskwie. Już jako szef dyplomacji Steinmeier wraz z Kościołem Ewangelickim w Niemczech (EKD) latami czynili starania w tej sprawie. Przewodniczący rady EKD Heinrich Bedford-Strohm będzie towarzyszył prezydentowi podczas jego moskiewskiej wizyty. Moskiewscy luteranie mają prawo do użytkowania kościoła już od 1992 roku, jednak dopiero teraz stanie się on ich własnością. Niemcy pamiętają Hitlera i unikają włączania się w wojskowe plany Unii [KOMENTARZ] Zobacz więcej Wyjście z impasu? Z informacji z Urzędu Prezydenta Niemiec wynika, że podczas spotkania z Putinem prezydent Steinmeier "nie zamierza zamiatać problemów pod dywan, lecz wspólnie z nim ustalić, co jest możliwe" w sytuacji, gdy wzajemne relacje obciąża konflikt na Ukrainie oraz aneksja Krymu. W czerwcu w wywiadzie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung Steinmeier przyznał: "Nie mam złudzeń co do stanu naszych relacji. Milczenie nie jest jednak moim zdaniem wyjściem z sytuacji". Budowa zaufania Rządzący chadecy oczekują od prezydenta zajęcia zdecydowanego stanowiska. – Steinmeier musi jasno powiedzieć, jakie podstawy współpracy należy odbudować, by była ona oparta na zaufaniu – oświadczył Roderich Kiesewetter z CDU w rozmowie z dziennikiem "Die Welt", wskazując przy tym nie tylko na konflikt wokół Ukrainy, lecz także na rosyjskie pogróżki w kierunku krajów bałtyckich. Franziska Brantner z Zielonych domaga się od Steinmeiera "jasnych wypowiedzi" i przestrzega przed "dyplomatycznym asekuranctwem". Alexander Lambsdorff z FDP uważa, że wobec napiętych relacji wizyta słusznie odbywa się "na najniższym poziomie protokolarnym". Wizyta w Memoriale Prezydent Niemiec odwiedzi Memoriał – organizację, w której w latach 80-tych działał pokojowy noblista Andriej Sacharow. Dziś zajmuje się ona obroną praw człowieka i gromadzi materiały na temat stalinowskich zbrodni. Prowadzi to do ciągłych konfliktów z rosyjską władzą, która umieściła Memoriał na liście "zagranicznych agentów" z powodu wsparcia, jakie otrzymuje on z zagranicy. Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub Onet Wiadomości na Facebooku! woją odpowiedź

Andrzej Rafako

w styczniu 2017 uczestniczyłem w rozmowach z klientami w Dubaju, Arabii Saudyjskiej i Katarze za pośrednictwem tej firmy uważam, że dobrze zorganizowane . ten region intensywnie się rozwija (wystarczy wspomnieć Expo 2020 w Dubaju, rozgrywki piłkarskie w 2022 w Katarze i inwestycje budowlane w Arabii i zniesienia embargo w Iranie), polecam

olga
@Andrzej Rafako

Witam, prosiłabym o kontakt w sprawie współpracy z firmą. Dziękuję olga.wroblewska@dezet.eu

MEBLE kLER

Jak do tej pory nie mogę powiedzieć na tę firmę żadnego złego słowa. W każdym stopniu zaspokajają moje potrzeby jako partnera biznesowego. W tym roku planujemy wspolne w maju stoisku na targi index dubaj 2017

ania

nie widać na obecną chwilę @kulis. Bey Trade to firma, której początki sięgają roku 1989 i zdarzyła stworzyć stabilna kadrę

Staszek

Nie ma ani jednego konkretu w tych opiniach !!! Jeśli ktoś jest zadowolony tzn. że podpisał kontrakt na konkretny odbiór towaru - zakupy ? konkretne pieniądze wpisane w kontrakcie ? Ja miałem kilka spotkań , wysłane próby, materiały POS, i Właśnie " nie odbierane telefony"

Pineska

Dziwię się dlaczego w dobie internetu (usunięte przez administratora) i szybkich łącz ludzie cały czas są skłonni płacić niemałe pieniądze za to aby sobie pogadać z native-speakerem. Dla niego język arabski jest naturalny i będzie potrafił wytłumaczyć wszystkie idiomy, nieścisłości, z lektorami polskimi może być w tych sprawach gorzej. Ciekawym rozwiązaniem są lekcje przeprowadzane za pośrednictwem platformy do spotkań online przez skypa za darmo. W czasie zajęć on-line będziesz korzystać z podręcznika, prowadzić rozmowy z lektorem, dostaniesz także dostęp do interaktywnej tablicy, na której będziecie wspólnie rozwijać idee arabski biznesowy szczecin.

katarzyna

nie mam nic do zarzucenia tej firmie. uważam, że warto zainteresować się krajami arabskim, czy to przy pomocy bey trade, czy innej firmy, albo nawet samodzielnie.

mariola

Byliśmy w tamtym roku z firmą bey trade na targach w Libanie (project lebanon). Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego pobytu i organizacji, jak również z targów. Liban to bardzo piękny i gościnny kraj. Polecam.

bartek33

Miałem okazję pracować przy organizacji targów BIG 5 w Dubaju w zeszłym roku. Bardzo przydatne doświadczenie, ciekawa impreza, na której można spotkać wielu specjalistów. Szkoda, żę w tym roku już prawie wszystkie miejsca są wyprzedane, ale warto spróbować.

wystawca

Byłam na ostatnich targach Index i polski pawilon był naprawdę dobrze zorganizowany, reprezentacyjny (w końcu :-) Wyjazd i pobyt na targach również był na wysokim poziomie.

ewa

mamy propozycję wyjazdu od firmy Bey Trading na wyjazd biznesowym do Dubaju, który odbędzie się między 13, a 17.04.2015 - są to niemałe koszty - a nie wiem czy warto- czy ktoś był i podpisal umowy , albo zdobył jakieś zamówienia ? prosze rowniez o odpowiedz na emalia : ewa@kijowscy.com.pl

anka35

Polecam wszystkim parp i paiiiz, które też zajmują się dobrymi targami na Bliskim Wschodzie.

Warto wziąć pod uwagę kraje arabskie i ich rynki. Europa nie jest nieograniczona, na Wschodzie wciąż kłopty, a na Bliskim Wschodzie pojawiają się wciąż nowe szanse eksportu. Polecam portale związane z tą tematyką (usunięte przez administratora)

Polimex

Polecam portal arabia.pl

brak słów

Dokładnie, droga wycieczka, dobrze zorganizowana, ale obiecane były zorganizowane spotkania, nie tylko nam też innym firmom i nie odbyło się żadne! Wszyscy wróciliśmy zniesmaczeni, zawiedzeni Dodatkowo nie odbierają od nas telefonów. Naprawdę zdecydowanie odradzam tą firmę.

RP
@brak słów

Właśnie miałem zamiar się wybrać na taki wyjazd. Czy mógłbym prosić o jakiś kontakt żeby porozmawiać? Będę bardzo wdzięczny

Misiek 001
@RP

Nie polecam . Mój wyjazd nie doszedł do skutku (usunięte przez administratora)

Piotr_Mostostal

Kilka miesięcy temu uczestniczyłem w rozmowach z klientami w Emiratach, Arabii Saudyjskiej i Katarze i uważam, że dobrze rokują. Region arabski intensywnie się rozwija (wystarczy wspomnieć Expo 2020 w Dubaju, rozgrywki piłkarskie w 2022 w Katarze i inwestycje budowlane w Arabii), dlatego zamierzamy dalej na nim pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Bey Trade - Szczecin

Bey Trade
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul. Żelazna 67 lok. 13
    00-871 Szczecin