Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Szymon

Kominek popękał brak kątów kominka listwy przyłapane wszywkami ogólnie nie jestem zadowolony na reklamację i poprawę kominka czekam od kwietnia

baron

podzielam opinie przedmówcy firma wykonała szybko fachowo solidnie czysto maja pomysły i sprzęt naprawdę polecam bo warto

nowicki jaroslaw
@baron

witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy i pozdrawiam Nowicki Jarosław

pycia

Wszystko ok polecam wykonali kominek exspresowo ale solidnie przepiękny kamień kratki do wyboru super

@pycia

witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej pracy pozdrawiam Nowicki Jarosław

ewa

mnie wykonali kominek w rybniku polecam naprawde warto cena bardzo atrakcyjna kominek wyglada mimo 1 roku super bardzo elegancko naprawde polecam

@ewa

Wita dziękuje za pozytywna opinie będziemy się jeszcze bardzie starali pozdrawiam Nowicki Jarosław

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
inka

Witam firma art fire. Nowicki kominki wykonala swoja prace znakomicie w termine kominek i parapety w moim nowym domu w rybniku wygladaja zjawiskowo moge polecic wszystkim zainteresowanym i maja wlasny zaklad kamienarski wykonuja mi schody zewnetrzne z granitu.inka

Nowicki Jroslaw
@inka

witam i dziękuje za pozytywna opina na t naszej firmy pozdrawia Nowicki Jarosław

marian

zapraszam do mnie do Gliwic zona zachwycona szybko tak jak chciałem kamień maja na miejscu nie trzeba czekać wszystko na czas jakość super i cena do zaakceptowanIa polecam wszystkim pan Nowicki pełen profesjonalizm doradzi i podpowie ekipa super polecam z czystym sumieniem Marian

@marian

Witam dziękuje za pozytywna opinie będzie ona nas nobilitować do dalszej ciężkiej pracy przy kominkach pozdrawiam Nowicki Jarosław

Weronika

@mirek1978 to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A jak oceniacie Art fire Nowicki kominki pod kątem pracodawcy? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze opinie.

@Weronika

Witam dziękuje za pozytywna opnie i na pewno będziemy czynić wszystko aby każdy inwestor czuł się wyjątkowo

Kamil Kruiel

Poleca wszystkim te firmę Panowe pomogli mi w wyburzeniu starego pieca oraz dobrali kominek wykonali rozpalili w kominku polecam każdemu profesjonaliści 100% :).

@Kamil Kruiel

Witam i dziękuje za pozytyw mam nadziej ze będzie długo i bezpiecznie się paliło Pozdrawiam :))) Nowicki Jaroslaw

mariusz

znakomicie wykonali swoja prace ekipa oraz firma godna polecenia 100%

@mariusz

Witam dziękuje za pozytywna opinie i ciesz się ze się podoba i życzę przyjemnego i bezpiecznego użytkowania Nowicki jaroslaw

mirek1978

polecam porządna i solidna firma czysto sprawnie i niedrogo warto

Nowicki Jaeoslaw
@mirek1978

Witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy będziemy robić wiecej dzięki takim opina aż chce się pracować i robić więcej dla inwestorów pozdrawiam Nowicki Jarosław

Zabawa

Znakomita firma solidnie czysto i nie drogo polecam fachowcy 100% od projektu po wykonanie żadnych zastrzeżeń praca wykonana w terminie i wszystko działa jak należy naprawdę warto

@Zabawa

Witam dziękuje za pozytywna opinie będziemy się starć jeszcze bardziej Nowicki Jaroslaw

mamsy

super super super wszystko na 10 na 10 polecam każdemu kto chce mieć wspaniały kominek w rozsądnej cenie szybko czysto i przede wszystkim fachowo .umowa fv gwarancja jestem bardzo zadowolona

@mamsy

Witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej pracy cieszy mnie takie uczciwe podejście do sprawy i dziękuje Nowicki Jarosław

Weronika

@arek możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Czy byłeś zatrudniony w firmie? Wspominasz o niedotrzymanych obietnicach. Czego one dotyczyły?

@Weronika

Witam i zarazem dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy i wykonanej pracy aby długo służyło Nowicki Jarosław

maciek

witam kominek zrobiony bardzo solidnie w terminie i dbałość o szczegóły słuchaj inwestora i jego uwag dostosowują się i doradzają maja sprzed wiedze i chęci do pracy wykonali świetna prace .

@maciek

Witam jestem wdzięczny za pozytywna opinie na nasz temat będzie to motywować do dalszej ciężkiej pracy i wysiłku jaka wkładamy do wykonani kominka od projekty po wykonanie końcowe. Nowicki Jarosław

basia j

kominek wykonany pięknie szybko i czysto posprzątali po sobie i doradzili będę jeszcze brała parapety od nich polecam bo warto niedrogo i solidnie każdy będzie zadowolony

@basia j

witam super ze jest pani zadowolona będziemy się starać jeszcze bardziej Nowicki Jarosław

przemek o

polecam warto profesjonalne podjęcie właściciela jak i przedstawiciela handlowego pelna informacja o kominkach pomoc przy doborze wizualizacja i profesjonalne wykonanie dobór kamienia wszystko czyściutko i miarę szybko polecam

@przemek o

Dziękuję za pozytyw i pozdrawiam Nowicki jaroslaw

sielski b

polecam i potwierdzam opinie poprzedników szybko czysto po sobie zostawili solidna praca dobry kontakt jak i z właścicielem oraz pracownikami będę jeszcze zmawiał schody parapety ale dopiero na wiosnę. teraz kominek jestem z zona bardzo zadowolony z efektu końcowego.

@sielski b

Witam i zarazem dziękuje za pozytywna opinie na temat mojej firmy będziemy jeszcze bardziej się starali sprostać wszystkim wyzwania jakie postawi przed nami inwestor (usunięte przez administratora)

Janusz stryben

polecam na 100% potwierdzam opinie poprzedników szybko w rozsądnej cenie i kominek wygląda porywająco kamień do wyboru i pełne zagazowanie pracowników i szefa czysto i dokładnie wykonana praca z czystym sumienie polecam zapraszam do mnie w rybniku oglądać kominek ja zadowolony i zona szczęśliwa Janusz

@Janusz stryben

Witam dziękuje za pozytywna opnie na nasz temat na pewno będziemy się starać jeszcze bardziej aby sprostać wymagania inwestorów pozdrawiam Nowicki Jarosław

krolik anna

profesjonalne podejście do klienta, praca wykonana bardzo sprawnie i rzeczowo oraz czysto polecam bo warto

@krolik anna

Witam i zarazem dziękuję za pozytywna recenzja naszej firmy na pewno będziemy się starali dalej aby każdy inwestor był kontent z naszej pracy pozdrawiam Nowicki Jarosław

Marta Ogierman

u mnie wszystko na najwyższym poziomie profesjonalnie milo czysto szybko w rozsądnej cenie polecam jak i szef projekt wizualizacja to i wykonanie bardzo profesjonalnie jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim profesjonaliści w każdym calu. Zapraszam do rybnika zobaczyć dzieło.

@Marta Ogierman

Witam, dziękuje za pozytywna opinie i polecamy nasze usługi Nowicki Jarosław

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o