Opinie o SKAN TRANSPORT w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SKAN TRANSPORT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SKAN TRANSPORT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKAN TRANSPORT w Grodzisk Mazowiecki

Znudzony

Mam właśnie jakiś taki dzień, że wszystko mnie wkurza. Bo pogoda nie taka, bo za dużo pracy a ochoty mało , bo zona jeszcze nie dzwoni.. Ech... Nawet mnie wkurza ten pieszy na pasach, albo ten du..... co swieci ..... Na zdrowy chłopski rozum to na objawy ( ......) za wcześnie (dlatego w ramach mojego osobistego protestu pokasowałam większość moich dzisiejszych subiektywnych odczuć). I pomyślałam, że założę wątek dla narzekających - ale uwaga, to nie jest miejsce na pocieszanie. Tu można sobie ponarzekać do woli :)

Tede
@Znudzony

Pomyliło Ci się forum.

xyz

co to znaczy "jak jest z noclegiem w trasie"? masz na myśli hotel czy co?

@xyz

Dziś znów leżałem pod twoimi drzwiami, śnieg mnie całego zasypał, a w palcie miałem kluczyk od biurka i kluczyk gdzieś mi wypadł. Podniosłem się i chciałem dzwonić, lecz dzwonek znów nie działał, a z dala płynął twój alt stłumiony: - To dzwoni ten patałach. Odszedłem. Wziąłem trzy aspiryny, czytałem "Dziennik Ustaw"... i marzył mi się świat jakiś inny oraz odnośne usta. Ty mnie nie kochasz. Ja to wiem. I stąd mój smutek wynika, wynika, wynika, wynika Podobno już innego masz, innego masz jakoby pułkownika. Pułkownika! U mnie rewolwer jest. Ty wiesz. Ty dobrze wiesz, Tamara. I pozwololenie także jest, to znaczy, że się staram. A ty ot myślisz: "Ot, on drwi, blaguje o tej kulce..." A ot zobaczysz: ślady krwi na jegierowskiej koszulce. Ty mnie nie kochasz. Ja to wiem. I stąd mój smutek wynika, wynika, wynika, wynika Podobno już innego masz, innego masz jakoby pułkownika. Pułkownika! Ten krawat jeszcze po ojcu dostałem, nosił do frakowa koszula. Żegnaj mi, życie! Żebych wiedziałem, tobych go w pudełeczku chował. A w tym błękitnym chciałem raz z gitarą podejść nawet pod jej okna... lecz pękły struny... żegnaj mi, Tamaro... Ty mnie nie kochasz. Ja to wiem. I stąd mój smutek wynika... Podobno już innego masz, innego masz Jakoby pułkownika. Pułkownika.

lolek

Ja kupuje niemieckie i angielskie gazety i tam szukam pracy . W Polsce to samo dziadostwo . Koledzy teraz możemy podróżować bez paszportu .

kicolek
@lolek

Jeśli twoja praca wiąże się z działalnością twórczą, w tym roku rozwiniesz skrzydła, a nawet możesz zdobyć sławę. Ale nawet jeśli na co dzień nie zajmujesz się tworzeniem, staniesz się bardziej kreatywna. Możesz zacząć malować, pisać wiersze czy sam przerabiać ubrania. Rozkwitnie również twoje życie towarzyskie, posypią się zaproszenia do na imprezy, do teatru czy na wernisaże. Będziesz miał okazję do poznawania nowych ludzi i do romansowania. Jedyne, na co powinneś uważać, to wydatki. W trzecim roku osobistym lekką ręką wydaje się pieniądze na luksusowe rzeczy, więc uważaj, by pamiątką po tym obfitującym w różne ciekawe wydarzenia okresie nie był debet na koncie.

gil

@Henko pracowałem tam kilka miesięcy i jak poszedłem do szefa,że zarobiłem 2tysiace na miesiac to powiedział ze jest kryzys i jeszcze troche trzeba poczekac jak sie ruszy. Minelo kilka miesiecy i kryzys w tej firmie nie minol. Dałem se spokój....Diet nie ma i podstawy nie ma.Kasa tylko za fracht.

7f
@gil

Przed odpadnięciem koło hałasuje coraz mocniej. ja mam pecha do niedokręconych kół. 1. bratu po zmianie opon cos hałasowało w zawieszeniu. Zawiózł samochód do mechanika. ten orzekł drobne luzy w zawieszeniu nie wymagające natychmiastowej interwencji. Nawet się nie przejechał. Odwoziłem to auto bratu, hałasuje coraz mocniej. Przez telefon mechanik upewnił mnie że wszystko jest ok. Zatrzymałem się, obejrzałem koła, ale nie widziałem nic podejrzanego. śruby chowały się w alufelgach, zresztą nie wpadłem na to że może którejś nie być. Przy 30km/h lewe przednie pojechało w zboże. Auto mimo tego było dosyc sterowne. 2. auto taty po wymianie opon. coś zaczyna zgrzytać. nauczony doświadczeniem dokręciłem wszystkie koła. 3. Moje obecne auto. dzień czy dwa po wymianie kół zaczyna coś stukać jak w pociągu. Nie skojarzyłem tego z wymianą kół. Po dokręceniu śrub stukanie ustało. wujek-mechanik uskarżał się potem na nowy hydrauliczny klucz, który trudno wyregulować

RIco
@gil

Sen o wypadających zębach - może wynikać z kłopotów, jakich doświadczamy w świecie rzeczywistym. Będzie świadczył również o braku porozumienia między nami, a otoczeniem, w którym żyjemy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKAN TRANSPORT? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
der

Koledzy ja się wybieram Litwę . Od nowego roku na Litwie będą płacili Euro .

h
@der

Ja byłam na terapii ambulatoryjnej w wojewódzkim ośrodku leczenia uzależnień - spotkania grupowe 2xtydz, po 3 godziny (były grupy poranne i popołudniowe, ja chodziłam po południu, po pracy), do tego raz na tydzień wizyta indywidualna u terapeuty. W ośrodku był też oddział dzienny - terapia codziennie prze 8h, 8-16. Oczywiście taki tryb leczenia jest możliwy, jeśli dasz radę utrzymać abstynencję przez ten czas. Inaczej - zamknięte leczenie w szpitalu psychiatrycznym lub prywatnej klinice. Zupełnie inna bajka, jeśli ktoś jest w ciągu i pije codziennie - wtedy bezwzględnie psychiatryk, odtrucie i wtedy leczenie. Powodzenia!

Lei
@der

"Przyszło to na świat wątłe, słabe. Kumy, co się były zebrały przy tapczanie położnicy, kręciły głowami i nad matką, i nad dzieckiem. Kowalka Szymonowa, która była najmądrzejsza, poczęła chorą pocieszać: - Dajta - powiada - to zapalę nad wami gromnicę, juże z was nic nie będzie, moja kumo; już wam na tamten świat się wybierać i po dobrodzieja by posłać, żeby wam grzechy wasze odpuścił. - Ba! - powiada druga - a chłopaka to zara trza ochrzcić; on i dobrodzieja nie doczeka, a - powiada - błogo będzie, co choć i strzygą się nie ostanie. Tak mówiąc zapaliła gromnicę, a potem wziąwszy dziecko pokropiła je wodą, aż poczęło oczki mrużyć, i rzekła jeszcze ............... "

tur

chciałem się odnieść do pracy kierowcy w turystyce. Po pierwsze masz fajny program wycieczkowy i napewno duzo mozna zobaczyc, zwiedzic- a to juz jest duzy plus. Ja mam prawko i jezdze od 6 lat w roznych firmach turystycznych. Ogolnie bardzo polecam jesli chodzi o turystyke, zwlaszcza kawalerom, bo ja musialem odpuscic turystyke non stop poza domem z powodu zalozenia rodziny. Ale bardzo chcetnie podejmuje sie wyjazdow na kilka dni lub mam teraz stala prace w tym zawodzie na linii w jednej z polskich fim. Jezdze dwa kolka po 3 dni i na jedno zjezdzam do domu a wiec nie jest zle. Kasa tez nie ma co sie oszukiwac nie mala. Normalnie z dniowek mozna spokojnie wyjsc od 3000 do 4500 w sezonie - oczywiscie 150 zl x dzien.(taka dniowka obowiazuje normalnie jak nie wiecej w niektorych miastach). A jak ktos sie postara to mozna dorobic w normalny sposob 1000-2000zl (nie mam na mysli sprzedazy paliwa:P). Takze warto sie zastanowic bo jest to ciekawy zawod i ogolnie polecam.

Mari
@tur

Jasiek

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie coś więcej o atmosferze, zarobkach .

Lemon
@Jasiek

Przy zatrudnianiu szef sypie pieniedzmi obiecanymi jak z rekawa.Jeden miesiac w roku zarobiłem 150-180zł dniówki reszta to max 130zł. Dodam,ze jazda po ue. Pracowałem kilkanascie miesiecy tutaj. Szef stwierdził,ze juz coraz gorzej w transporcie i juz chyba rezygnuje itd. Masakra. Ja teraz wiecej na kraju zarabiam.

@Lemon

Mam szum w lewym uchu od sześciu lat o mniejszym lub większym nasileniu. Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego jakieś są. Do tej pory brałem co jakiś czas kroplówki, które powiedzmy pomagały, ale po jakimś czasie wszystko wracało do stanu poprzedniego. Tak naprawdę teraz nic nie biorę, jeśli chodzi o szum raz jest większy raz mniejszy.

@Jasiek

Uwaga oszust. Zdecydowalismy się na jego wybór po pozytywnych informacjach . Może kiedyć był w porządku, teraz juz nie jest. Pół roku korespondowaliśmy z nim mailowo. Wydawał się bardzo sympatyczny. Znał całą trasę . Przystaliśmy za podaną przez niego cenę za każdy dzień. Po pierwsze samochód był mniejszy niż nam zaoferował w mailu. Musieliśmy jechać z dziećmi na kolanach. Po pierwszym dniu, kiedy zawiózł nas , gdzie nie było innych kierowców i nie mieliśmy żadnej możliwości wyboru zażądał od nas 20 euro więcej za każdy dzień, twierdząc, że ceny poszły w górę. Przypominam, że przez pół roku przed wyjazdem korespondowaliśmy mailowo i nie wpomniał on o zmianie ustalonej i podanej przez siebie kwoty. Znająć wcześniej i akceptując całą trasę naszej podróży, którą otrzymał w mailu na miejscu stwierdził, że musimy wszystko pozmieniać, bo ona mu się nie podoba, że za dużo chcemy zobaczyć każdego dnia. Przed powrotem poprosiliśmy go, żeby w wyznaczonym przez nas dniu przyjechał do nas, żebyśmy za dnia dojechali . On stwierdził, że przyjedzie po nas około godziny 14-15, bo musiałby wcześniej wstać. My musieliśmy się wykwaterować . Skandal. Ponadto zażądał od nas pieniędzy za dzień, w którym pojechaliśmy na wycieczkę , a w którym on z nami nie jeździł. O tym, że będziemy wiedział kilka miesięcy wcześniej i nie chciał tam z nami jechać, wiedział, że będzie miał w tym czasie kilka dni przerwy. Pobyt w Polsce poprzewracał mu w głowie. To bezczelny pyszałek, który uważa, że może orżnąć na kasę, bo oni są ...... Przestrzegamy przed nim. Kierowcę zmieniliśmy. Nowy był miły, brak problemów. UWAGA NA TEGO OSZUSTA, STANOWCZO ODRADZAMY. Z USMIECHEM NA USTACH, BEZ MRUGNIĘCIA POWIEKĄ, W KOSZULCE Z NAPISEM POLSKA OSZUKAŁ NAS. SKANDAL.

Wojtek
@Jasiek

Właśnie się zapisałam do krakowa do gowork na fryzjerstwo. mój brat chodził do gowork ale nie w krakowie, bo w tym mieście jest szkoła pierwszy rok, na szczęscie otworzyli teraz w Krakowie.On chodził na technika informatyka i mi poleca. Macie jakies opinie na ten temat? każda się przyda?

Asfaltowy
@Jasiek

A co takiego "dobrego" słyszałeś o tej firmie? Nie załałamuj mnie bo tam to przecież wyzysk.

Asf
@Jasiek

Poprzez określenie tras oraz postojów, a następnie przyporządkowanie ich do pojazdów, upraszcza się planowanie zadań przewozowych i ich kontrolę. Śledzenie transportu w czasie rzeczywistym daje podgląd na aktualną aktywność pojazdów. Przy pomocy rozwiązań wspierających organizację transportu, można m.in. łatwo stwierdzić, któremu z kierowców warto powierzyć nowe zadanie przewozowe. Jeśli w międzyczasie pojawi się nowa przesyłka do odebrania, nasz system pomoże zaangażować do tego zlecenia samochód będący najbliżej punktu odbioru. Dane odnoszące się do statusu pojazdu mogą być udostępniane klientom, umożliwiając w ten sposób zamawiającym śledzenie pozycji przesyłki w czasie rzeczywistym. Dzięki naszym rozwiązaniom nie tylko poprawisz stopień wykorzystania floty, ale i zaoszczędzisz pieniądze!

Darek
@Asf

Bzdura i nie na temat forum.

@Darek

Jeżdżę solówką . Ja niby jestem zadowolony. Chociaż kilka lat temu bardziej mnie ta praca pasjonowała. Trudno mi się samemu zmotywować chyba w tym problem, a może to starość, hehehe ... .

Dyzo

Rozpoczynasz studia i chcesz iść na międzynarodówkę? Chyba nie taka kolejność. Prawdę powiedziawszy transport to nie poukładana bielizna w szafie, ale dynamiczna gałąź, przy której nic nie można do końca zaplanować. Piszesz o małej odporności na stres. Jak sobie wyobrażasz wyjazd na półtora tygodnia, masz zjazd na uczelni i okazuje się, że coś się sypie. Panika? Wściekłość na spedytora? Rzucasz kluczykami, bo zapewniali Ci zjazd co drugi tydzień a przed Tobą wizja zawalonego egzaminu, bo nie udało Ci się zjechać? Sugeruję Ci zacząć na kraju. Zawsze masz możliwość zjechania na weekend do domu. Stres - tak, będzie Ci towarzyszył na kraju może nie w takim stopniu jak na zachodzie, ale zawsze masz możliwość "nauczenia się" z tym żyć.

Darek
@Dyzo

Nie na temat.

xyz

Dla zrównoważenia męskiego pierwiastka przedstawie Wam Dorotę. Dorota również jeździ w podwójnej obsadzie: w każdej trasie towarzyszy jej haski, Etna. Na jej fanpage’u znajdziemy więc porady dla każdego kierowcy, który chce zabrać zwierzaka do kabiny – dotyczące niezbędnych dokumentów, przepisów, wizyt u weterynarza. Etna nie narzeka, w końcu do długich podróży była przyzwyczajania od szczenięcych lat. Dorota przemierza europejskie drogi, a każdą dłuższą pauzę wykorzystuje na eksplorację okolicy. Zwiedza miasta, chodzi po górach, biega z Etną po łąkach, a wszystko to uwiecznia na świetnych zdjęciach. Udowadnia jednocześnie, że określenie „słaba płeć” zupełnie nie ma w jej przypadku zastosowania, a stereotypy powinniśmy włożyć między bajki. Dorota może i ma nienagannie pomalowane paznokcie, ale ciężarówkę też sama potrafi naprawić. Poza tym specjalizuje się w transporcie ADR…

Figo
@xyz

Ale to forum zupełnie w innym temacie.

Figo

Jazda tygodniami po UE za 3tys na miesiąc. Auta stare kilkunastoletnie bez wyposażenia na tak długie trasy. Kierowcy,którzy tam pracują to chyba z zamiłowania a nie dla pieniędzy :( Zdecydowanie odradzam.

MistrzKierownicy

Pracuje obecnie. Wszystko w porządku, pieniądze zawsze na czas. Niektóre wpisy tutaj wyglądają na próby czarnego PR konkurencji albo firm marketingowych... Pozdrawiam

Nikt
@MistrzKierownicy

No nie napisałeś kolego co takiego w skanie jest w porządku. Zmieniło się coś od pół roku? Ja nie miałem pensji,diety,premii czy ryczałtu za nocleg , płaconego za postój czy dniówki tylko sam procent od frachtu a Ty masz? Może szef zmądrzał?

@Nikt

Masz racje że tylko rodzina kierowców wie jak to jest. Mój mąż jezdzi po kraju sam więc dlatego mogłam zabrać się z nim kilka razy w trase po Polsce to jest fajna odmiana, ale jednak takie życie to nie dla mnie najbardziej brakowało mi prysznica bo do tych na firmach lub stacjach benzynowych jakoś nie mam zaufania No i życzę powodzonka w zdawaniu prawa jazdy C+E widziałam kilka kobiet prowadzących te wielkie auta. Piszesz że choć jesteś dorosła to łezka czasem popłynie to przypomnialo mi się jak właśnie mój mąż pojechał pierwszy raz w trasę to jak wrócił to moja wówczas 5 letnia córka nie odstępowała go na krok nawet usiadła na podłodze pod drzwiami łazienki i siedziała tak długo aż wyszedł. Teraz już się z tym oswoiła i czasem nawet nie przyjdzie się przywitać jak wróci bo "jest zajęta". To przykre co piszesz że może go niebyć we Wszystkich Świętych, ale i tak niemogłabym sobie wyobrazić Bożego Narodzenia bez niego. Powiedz jak długo twój tata "jezdzi"? I jak na początku znosiliście to z mamą że go nie ma? U mnie trwa to 2 lata i do tej pory się nie przyzwyczaiłam.

@MistrzKierownicy

Wyśpij się przed podróżą Jedziesz w daleką podróż? Samochodem udajesz się do pracy? W takim razie powinieneś zadbać o to, aby odpowiednio wypocząć przed podróżą. Niezbędna będzie odpowiednia dawka nieprzerwanego snu. To on zapewni trzeźwy umysł podczas kierowania pojazdem. Co należy zrobić, by zapewnić sobie długi i komfortowy sen? Warto przed nim przewietrzyć sypialnię. Pomaga to w zasypianiu oraz zapewnia spokojny, głęboki sen. Należy także wyłączyć wszelkiego rodzaju źródła hałasu, jak telewizor, laptop czy sprzęt hi-fi. Warto również zadbać o to, aby spać co najmniej 7 godzin. W przypadku niezwykle intensywnego trybu życia wskazany jest sen trwający od 8 do 10 godzin w ciągu doby.

yfc
@anonymous

Lipa

Kłamstwo

Smutny kiero
@MistrzKierownicy

Pieniądze na czas to żaden atut firmy. To żadna łaska tylko obowiązek.

Fac
@Smutny kiero

Mlodzi to tylko narzekaja . https://goo.gl/Waq8hF

Mlody

Od dobrych 10 lat pasjonuje sie transportem , glownie duze 40'tonowe zestawy , ogolnie mowiac transport. Kiedy to zrobilem prawo jazdy kat.B i rozmyslaniu skad wziac 10tys na Kat C+E , postanowilem poszukac pracy jako kierowca busa , poznam troche Europy , ''systemu'' i wielu innych przydatnych rzeczy. Problem zaczyna sie gdy chce znalezc prace gdyz kazdy mowi mi ' bez doswiadczenia nie bierzemy'' nosz kur** rozumiem kazdy chce miec jak najlepszych pracownikow , ale chyba trzeba od czegos zaczac tak ?! gdybym jeszcze nie mial zielonego pojecia o transporcie to okej , rozumiem ,ale potrafie np. Zabezpieczyc ladunek , przestrzegac czasu pracy , wypelniac dokumenty przewozowe , potrafie zaplanowac trase , nie mam nalogow i jestem uczciwy. Zwracam sie do was z prosba moze ktos z was pomoze pasjonatowi znalezc 1sza prace na busie ?? Dzieki z gory :)

Ha

Spięcie na drodze. Wkurzony facet: - Kobieto, robiłaś kiedyś prawo jazdy?! - Więcej razy od Ciebie, (usunięte przez administratora)

masi

Urzędnikiem jestem dzięki studiom do których zmusili mnie rodzice. Mnie nigdy nie interesowało siedzenie w papierach, czytanie książek itp. Zawsze lubiłem być w ruchu, ale to rodzice zdecydowali, co mam w życiu robić. To że nie kierowcy nie ma w domu dłuższy czas kompletnie nie przeszkadza. Jak robiłem prawko na "C" rodzice mówili, że jak zostanę kierowcą będę im musiał płacić za mieszkanie, wiec będę się musiał wynająć jakiś pokój, bo im płacić nie zamierzam. Niech oni mi zapłacą za schrzanione życie po studiach. Z końcem września kończy mi się umowa w urzędzie, mam chęć jej nie przedłużać, tym bardziej, że ma być na czas nieokreślony - aż miesiąc wypowiedzenia. We wtorek wychodzi nowa gazeta lokalna więc podzwonię po ogłoszeniach na C Prawko C zrobiłem z 2015 w 2016. . Chyba pozostają jeszcze badania lekarskie. Jeżeli chodzi o mycie,spanie - przeżyję bywa, że się nie myję parę dni - oczywiście jak mam wolne.

Smutny kiero

Śmiechu warte zarobki! Koszty jakieś zliczają za autostrady, paliwo z trasy potem odejmują od frachtu. Kurde masakra jakaś. Dla kierowcy zostają jakieś drobne. Pracować tam to poniżające.

felo

Rozpisze Ci jeszcze raz. Doba ma 24h. Jeżeli chcesz pracować 15h a w międzyczasie miałeś 3h pauzy to już masz razem 18h więc do 24 zostaje Ci już tylko 6h a musisz wykorzystać 9h. Kurcza , to nie jest skomplikowane więc niewiem dlaczego tego nie rozumiesz. Dajmy na to że rozpoczynasz dzień o 6 to o 21 musisz pracę zakończyć. Czyli mamy wtedy 15h, ale jeżeli w środku dnia miałeś 3h odpoczynku to zostaje już tylko 12h pracy i 12 odpoczynku.

lty

Słaby punkt firmy GOWORK to niska jakoś obsługi, brak rzetelności i leans na anonimowych, mało wiarygodnych wpisach. Wskutek tego nakręcają sobie oglądalność strony www. Nic więcej

florek

Kolego rozmawiamy z różnych pułapów. Podsumowując w kilku słowach: mozna być kierowcą i można być Kierowcą. Można iść po najmniejszej linii oporu, albo mieć ambicje. Zawsze należy nieco wyżej celować, bo jest to gwarancją sukcesu. W swojej drodze życiowej byłem już sprzedawcą, ochroniarzem, kierowcą wszystkiego, co jeździ; dyspozytorem, planistą grafiku kierowców. obecnie jestem kierowcą z licencjatem i mam perspektywy na zmianę pracy. Za kółko zawsze mogę wrócić, jak mi się za biurkiem znudzi

Wicik

Zostaw merytoryczną opinię o SKAN TRANSPORT - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w SKAN TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy SKAN TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKAN TRANSPORT?

SKAN TRANSPORT
2.5/5 Na podstawie 270 ocen.
  • Gospodarcza 22
    05-825 Grodzisk Mazowiecki