Opinie o CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. w Szczecin

Szukają tu może jeszcze na te wyjazdy na Norwegie? Zastanawiam się nad tym, ponieważ ostatnia oferta dla wulkanizatora, która mi się pokazała pochodzi z zeszłego już roku. ciekaw byłem jak można tam sobie zarobić z agencja, bo stawki nie były wprost podane. Tu komentarze są jeszcze dawniejsze…

Dany811

Witam wszystkich.Nie chce celowo chwalić tej firmy ale....złożyłem cv na mechanika samochodowego, po 2 tygodniach pani J. zadzwoniła do mnie i przeprowadziła rozmowę kwalifikacyjną po angielsku. Po następnych 3 tygodniach byłem już w Norwegi i pracuje w jednym z autoryzowanych serwisów. Jak narazie nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firmę. Zakwaterowanie miałem przygotowane,osobiście musiałem jedynie załatwić numer personalny w Skatt ,oraz założyć konto w banku (bo przelewy są tańsze). Jeśli zna się angielski w stopniu choć komunikatywnym to wszystko jest do ogarnięcia. Jak będziecie mieli jakieś pytania to piszcie, z chęcią odpowiem bo jestem na bieżąco.

@Dany811

witam,jest jakas szansa o prace na wulkanizacji bez znajomosci języka?

Dawid Nowy wpis
@Dany811

Pracujesz jeszcze w Norwegii?

Obserwator

To sobie załóż konto bankowe w Norweskim banku. Ale znając życie to ni mosz może pozwolenia na pracę i masz 160nok za h I płacisz że 4000kr za kontener i obiecują ci gruszki na wierzbie.

Zastanawiam sie Nowy wpis
@Obserwator

Po pana wypowiedzi i gramatyce widze ze firma zatrudnia naprawde wyselekcjonowanych specjalistow. Jako rodak powinienes pomoc lub doradzic a nie od razu takie szczucie bo ktos ma inne zdanie.

Wiktor Nowy wpis

Trzeba mieć studia ukończone ?

Firma CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik samochodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Karol

@duda serio firma pobiera opłatę za przelewy na polskie konta bankowe?

J.Grudzień

Witam. Ja pracowałem przez cały rok 2019 dla nich/przez nich jako hydraulik w Oslo i wszystko super.Żadnych problemów mimo że bardzo słabo porozumiewam się w języku obcym. Bardzo polecam. Nie oszukujmy się trzeba pracować.

Zuzanna

CBR Cross Border Recruitment właśnie poszukuje nowych pracowników. Zachęcam Was bardzo serdecznie do odwiedzenia ich oficjalnej strony internetowej, na której znajdziecie aktualne oferty pracy: http://eucbr.pl/#!/?page_id=257 Aktualnie rekrutują na rozmaite stanowiska: murarza budowlanego, ogrodnika, wulkanizatora, blacharza, elektryka i wiele innych. Ktoś chciałby spróbować tam swoich sił? A może znajdzie się tu osoba, która opisze nam cały proces rekrutacyjny, obowiązujący w tej firmie? Zapraszam do zabrania głosu.

Zuzanna

http://eucbr.pl/#!/?page_id=257 jeżeli wejdziecie na tę stronę, to traficie na oferty pracy w Norwegii. Jedna z ofert dotyczy pracy jako malarz budowlany. W ogłoszeniu tym, przyszły pracodawca oferuje pracownikowi, m.in atrakcyjne wynagrodzenie. Jak to wygląda w praktyce? Czy moglibyście wypowiedzieć się w tej kwestii? Każda Wasz uwaga będzie ważna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy za pośrednictwem tej firmy.

witam co sądzicie o firmie cbr w zawodzie monter rusztowani

Jack

Tak jest dobrze, że nie chce się wam pisać?

Zuzanna

Znalazłeś/znalazłaś pracę za pomocą CBR Cross Border Recruitment? Podziel się swoimi doświadczeniami. Po jakim czasie od skontaktowania się z firmą rozpocząłeś pracę?

kam

umowa pewnie norweska a wynagrodzenie pewnie 160 nok brutto za godzine/

Mily

No ok,ale jakies konkrety;mieszkanie,zarobki,warunki pracy i umowa? Jak to wyglada? Bylem w marcu w Norwegii w sandefiord,Noorsleep w delegacji i powiem ze norwedzy mili,uczynni mimo ze moj angielski slaby szlo sie dogadac,ale raczej sie nie przepracowuja,ogolnie spoko.

Mily

Lakiernik Norwegia,oplaca się??Pracuje ktoś??

Paweł88

Dany811 coś więcej na temat wyjazdu? Sam dostałem propozycję, rozmowa oczywiście po angielsku i czekam na dalsze instrukcje ale mam być dobrej myśli. Jednak z tego co ludzie wypisują to zaczynam wątpić. Ale też trzeba coś ze sobą zrobić

Mechanicy samochodowi

@killer

Jakoś tak mam wrażenie, że pewna osoba robi rekrutację, żeby było szkolenie językowe a dlaczego? Może ktoś się z kimś czymś dzieli, był taki kurs dla kierowców z którego nikt nie dostał pracy. Zapotrzebowanie na mechaników niby jest tylko ofert pracy brak. Pamiętajcie, że to jest 5 tygodni bez pracy, pobyt, życie w tym okresie kosztuj, a jak ktoś zamierza się zwolnić z obecnej posady niech dobrze to przemyśli

killer

Co tu dużo pisać, jak napiszę prawdę to będzie, że jestem nieudacznikiem, nie mam doświadczenia itp.... Tylko dlaczego w momencie rekrutacji było wszystko OK? Z lutowego kursu, na trzynaście osób wyjechały trzy w tym jedna na 3 tygodnie, druga na dwa miesiące, trzecia na miesiąc okres próbny! Także bajki o 6 miesięcznych kontraktach to...... Jeszcze jedno wierząc w bajki to Pani J.S. byłaby najszybciej gadającym pinokiem na świecie :) W razie pytań zapraszam prywatnie podziele się wrażeniami killer2705@o2.pl

assassin

nie wiem czy się orientujesz ale chodzi o korony norweskie a nie czeskie więc hajsu jest więcej :D jeśli chodzi o oferty tej agencji nie powiem bo kuszące, sam się zastanawiam nad ich ofertą ale nie chce władować się na minę bo w necie wszystko można napisać...

Wojtek

Zajrzałem przypadkiem .Przeczytałem wpisy. CBR np. poszukuje pracowników budowlanych (wymagania kilkuletnie doświadczenie etc ,etc) Oferuje stawkę od 155 koron (brutto) Może to nie aktualizowane? ◾Pracownik wykwalifikowany: 182,50 kr. ◾Pracownik niewykwalifikowany bez doświadczenia w zawodzie: 164,00 kr. ◾Pracownik niewykwalifikowany z co najmniej rocznym doświadczeniem w zawodzie: 171,00 kr. Powyższe stawki obowiązują od 27.11.2014.Skąd te od 155 koron brutto nie wiem:) Pozdrawiam

zainteresowany

Oferta na magazyniera, tzn ze na spotkaniu nie wiele wiecej dowiedzieliscie sie niz bylo podane w ogloszeniu?!. jestem bardzo ciekaw tej oferty wiec prosze podajcie szczegoly kto byl i kto jedzie. dzieki z gory.

Zostaw merytoryczną opinię o CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. - Szczecin

CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.