Opinie o Liliana Balewska w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Liliana Balewska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Liliana Balewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liliana Balewska w Rybnik

B.C.

Witam, byłem dzisiaj na masażu, bardzo profesjonalne podejście! W dodatku pani Liliana jest pozytywną osobą, po wizycie poczułem dobrą energię a o endorfinie już nie wspomnę;) gorąco polecam!

@B.C.

dziękuję :)

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Liliana Balewska? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

klient

Administrator ???????????????????????

Zainteresowana

Szkoda, ze nikt z pracowników nic nie pisze. Może potrzebujecie kogoś do pomocy?

@Zainteresowana

Proszę panią bo ja się zajmuję masażami i nie mam czasu na odpisywanie.Nie potrzebuję nikogo do pracy.

Odwiedziłem, jestem zadowolony ! Myślę że odwiedził bym jeszcze raz , ale nie tylko dla samego masażu , dla samej Pani Masażystki :)

@Michał

Panie Michale dziękuję bardzo i bardzo mi miło :)

@właścicielka

Może pomyślimy nad tą kwestią i da się coś z tym zrobić? Dogadamy sie? :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Liliana Balewska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Byłem na masażu i śmiało mogę napisać , Pani Masażystka nie jest perfekcyjna ale idzie jej to nawet dobrze,myślę że z czasem będzie lepiej! Na pewno znów odwiedzę! Ten klient ktory ze smakiem obserwował :)

@Marcin

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

właścicielka

panu sie naprawdę nudzi ale z tych nudów proponuję "swoje życzliwe opinie" zostawiać na portalach innych firm i dobra rada nie wypowiadać się jeśli się nie korzystało naprawdę to nie smaczne pozdrawiam

;)

Jak widać po odpowiedzi na treść komentarzy...ciekawa musi być osoba która odpowiada po raz kolejny jako kilka różnych osób(myśląc ze jak odpisze w odstępie kilku dni to ludzie pomyślą że są to dwie różne? hehe Faktycznie ktoś tutaj może mieć problemy... Dam taką radę,gdy się pisze w kilku osobach to i sposob pisania,znakow powinien byc inny! A i jeszcze jedno odpowiem na pytanie!Nie bylem tam...niestety,moze kiedys bede-zobaczymy!i prosze czytac ze zrozumieniem ,nastepnie odpowiadac ! Pozdrawiam

niewiarygodne

Ty koleś pan pan tyś się powinien nazwać kretyn kretyn byłeś tam???? a moze ty pierwszy napisałeś tą opinię a potem ludzie bronili właścicielki i szlag Cie trafił? powiem Ci ze Ty należysz do tych "super inteligentnych ludzi ze szczerymi opiniami" gratuluję debilizmu

człowiek

do pan pan !!!!!!! nudzi się panu boli to pana dobrze że pan jest inteligentny..... jakieś niezaspokojone EGO???? proszę gdzie indziej wyładować swoje flustracje może dobry psycholog?

pan pan

Patrząc na pierwszą opinię widać że jest prawdziwa,szczera napisana przez klienta który opisał swoje odczucia oraz co zauważył podczas masażu i calej wizyty w gabinecie! Natomiast cała reszta odpowiedzi jak widać jest pisana przez jedna i ta samą osobę (i tutaj nie potrzeba być mądrym by takie coś zauważyć )Można spokojnie stwierdzić że to sama właścicielka pisze te komentarze w kilku osobach...Co jest oczywiście śmieszne! Bo jakim trzeba być debilem by po prawie 2 miesiacach napisac kilka odpowiedzi na zarzucany komentarz praktycznie w tym samy czasie w kilku osobach????!!!! Raczej jest to nie mozliwe by zrobilo to kilka roznych osob w tej samej chwili...Pozdrawiam osobę (ktora pisała odpowiedzi )musi być nadprzecietnie inteligetna ...

koneser masaży

Ty Gość jak lubisz na sucho to trzeba było od razu powiedzieć masazystce i że się nie UMYŁEŚ bo obsmrodziłeś łóżko i powietrze a potem próbowałeś się wybielić takim komentarzem.Współczuję wszystkim masazystkom takich Gości ale zawsze znajdzie się jakiś ewenement więc pani Liliano proszę się nie martwić.

właścicielka

Dziękuję za miłe komentarze no niestety był taki jeden pan w tym czasie który oczekiwał no niestety nie wiem czego smutne to niestety.Przykro mi bo pan Gość 2017-02-09 12:05 nie ma zielonego pojęcia o masażu najlepszym na to dowodem jest fakt że nie wie o tym że by wykonać dobrze masaż trzeba naoliwić ciało Klienta by wykonywany masaż nie był bolesny. Więcej jego komentarzy nie skomentuje bo mam zadowolonych Klientów a to najważniejsze.

Jakaś masakra - a nie masaż Kobieta nie ma pojęcia o masażu-- nasmarowała mnie oliwką gorzej jak niemowlaka, i wcierała, a nie masowała, nie mając pojęcia jak wygląda masaż, poza tym łóżko śmierdziało, przepocone, jak i masująca osoba, właścicielka, spocona nie przyjemny zapach.. Brak jakiejkolwiek estetyki. Chciałem jak najszybciej wyjść stamtąd. Stracona kasa... !!! Udałem się w następny dzień do innego GABINETU. gdzie za połowę tej ceny mnie konkretnie przez godzinę wymasowali. W życiu tam nie wrócę i nie polecam....

Klient gabinetu
@Gość

Proszę pana pan chyba pomylił stronę tu się ocenia pracodawcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba że pan pracował dla tej pani i przy okazji śmierdział!!!!!!! z daleka od takich Klientów, współczuję tym co później musieli pana masować

Stały Klient
@Gość

Jestem stałym Klientem tego gabinetu i jestem bardzo zadowolony właśnie z tego powodu że jest tam czyściutko że masażystka faktycznie masuje bopozytywne skutki masażu odczuwam często jeszcze przez długi okres ale wiem też że panowie oczekują innych atrakcji jak pan Gość i podejrzewam że nie dostał tego czego oczekiwał to musiał dać upust temu co go zabolało czyli urażonego ego i napisał bzdury no niestety Drogi Panie Gościu taka jest prawda a o cenie że za połowę pana wymasowali to proponuję już tylko tam chodzić i nie zawracać głowy poważnym gabinetom masażu. Żałosna ta pana opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Liliana Balewska - Rybnik

Liliana Balewska
3.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. 1 Maja 78B
    44-206 Rybnik