Opinie o Demeter w Kamieńsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Demeter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Demeter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Demeter w Kamieńsk

bi bbiskus

@ miau - nei wiem jka wyglada sprawa z premiami, socjalami, czy benefitami. Wirem na pewno, że teraz nawet jak uzyskasz odpwoiedź to nic ci z niej, bo jak słusznie zauważyłeś nie ma aktualonie ofert pracy

jakiś

Ciekaw jestem co powiedzą Ci szczęśliwi kiedy przejdą na emerytury z najniższej krajowej i nadgodzin nieewidencjonowanych, jak płatnych też wiedzą wszyscy, kiedy nikt im 10-tego nie dołoży wspaniałomyślnie kopertówki

gość

harówka od rana do wieczora .nawet już zatrudniają cudzoziemców .a jak nie wiadomo o co chodzi to o kase!!!!!!!

uwolniony

brak słów co tam sie dzieje nadgodzin tyle ze brak slów a zarobki najnizsza b kryzys ludzie juz zaczynaja odchodzic a kierownictwo robi gupie miny i nadal twierdzi ze wszystko jest ok. najgorszy czlowiek (usunięte przez administratora) policyjna jaka spotkalem to policyjny pacholem zwany klucznikiem jest tak upierdliwy ze ktoregos dnia nerwy komus puszcza kierownik od wydawania plynu pozdrawiam zastanowcie sie zanim podejmiecie prace za smieszne $$

kurczak
@uwolniony

widze ze nic sie niezmienilo dziadek nadal gania i zalewajka na sniadanie hehe

Brałeś udział w rekrutacji do Demeter. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ognik

prowadza zakladzik w niewielkiej miescowosci i mysla ze ludzie sa ciemni nabijaja ich w dutelke i tlumacza ze nigdzie lepiej nie zarobia ze to jedyna praca ludzie wezcie sie w garsc i otrzasnijcie z tego omamu jest duzo wiecej firm i na starcie zarobicie wiecej jak tam robiac pare lat w radomsku jest duzo fajnych firm strefa sie rozwija belchatow tez ma sporo miejsc pracy

jang-pyng

Gdyby nie stary upierdliwy kierownik to do reszty nie ma się co czepiać ! Ten stary dziad policyjny do dziś mimo siwych włosów na durnym łbie nie nauczył się obsługi zegarka ! Na liście obecności pisze abstrakcyjne godziny nie mające nic wspólnego z rzeczywistością ! 6:02 to dla niego 6:30 ! ale 5:45 to już 6:00 Co do płac to w terminie i bez zastrzeżeń Organizacja pracy jak w ruskim cyrku a wiec trzeba ten chaos jakoś ogarnąć !

dobry pracownik

Co oni piszą jak ktoś dobrze pracuje to jest zadowolony i z warunków pracy i płacy Ja jestem tego przykładem . Jest ok nie widzę lepiej w najbliższej okolicy. Jak robią różne numery to właściciele to prędzej czy później zauważą i wtedy do kogo mieć pretensje.

Napisze raz jeszcze mam nadzieje że nie zginie. Pracuje w tej firmie od ponad roku i jeszcze nie miałam spięcia z szefostwem. Myślę że jak każdy pracodawca powinni być wymagający i są owszem ale bez przesady a odnośnie płacy jest ok, każdemu zawsze będzie mało

dziwne rzeczy się dzieją na tej stronie. Wczoraj dodałam jak najbardziej pozytywny komentarz dotyczący mojej pracy i pracodawców. A dziwnym cudem komentarz zniknął? jak to jest możliwe umieszczane są tylko te złe i nagorsze.

Marcus

Syf, kiła i mogiła. Te trzy słowa zawierają pełen opis działania tego zakładu. Obcinają stawki argumentując się faktem o rzekomym KRYZYSIE, gdy wartość eksportu jest stabilna, a nawet i WZRASTA! Jegomoście powinni otrzymać order za wykorzystywanie ludzi, niewolnicze nadgodziny. Jeśli ktoś chce sobie żyć jak roślinka podlewana brudną wodą to serdecznie zapraszam, brak możliwości na rozwój. Miejmy nadzieję, że PIP tam zawita i dostanie się odpowiednim ludziom po łapach!

ktoś

pracowałam w firmie 7 lat i było OK kiedy robiłam wszystko co kazała mi kierowniczka włącznie z pracą za NIĄ kiedy przestałam ją wyręczać doprowadziła do tego że i tak zostałam zwolniona bo "KIEROWNIK MA ZAWSZE RACJE"

stefan

mam dosc tam pracowac ale co mam za wyjscie jak mam 60latek musze kablowac zeby miec prace i robic sadarze

ania

ale syf na tej paczkarce

mojrzesz

(usunięte przez moderatora) i mnustwo nadgodzin jeden z kierownikow (usunięte przez moderatora) zamyka szatnie i nie wypuszcza po skonczonej pracy trzeba czekac pul godziny jak otwozy szatnie odpisuje po 30 minut z dniowki traktuje pracownika jak (usunięte przez moderatora)kiedys byl psem to myslij ze wszystko mu wolno

Zostaw merytoryczną opinię o Demeter - Kamieńsk

• Jak się pracuje w Demeter?

Zobacz opinie na temat firmy Demeter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Demeter