Tuplex

Opinie o Tuplex

zainteresowany

Wnioskuję po wymaganiu prawka o ogłoszeniu, że Doradca Klienta to mobilne stanowisko? Jak jest z całym sprzętem potrzebnym do pracy (od telefonu, po auto) firma zapewnia?

@zainteresowany

dają wszystko co jest potrzebne czyli w zasadzie to co wymieniłeś

zainteresowany

Ok. Dziękuję.

Borek
@t

to klasa. jakie wymagania trzeba spelnic? może sie nadam

@Borek

takie jak w ogłoszeniu...litości.

@Borek

ty z góry powinieneś wiedzieć, czy nadajesz się do sprzedaży. trzeba mieć tę żyłkę.

Borek
@t

żyłke może i mam ale czasem to nie wszystko .

@Borek

to przeczytaj wymogi i będziesz wiedział. koniec tematu

Atom

rozwijacie sie jakoś aktualnie? szukam firmy która zapewni mi dłuższa przyszlosc i zostane na dluzej. pasowaloby w koncu gdzieś osiasc a tutaj mi branza odpowiada.

felipe
@Atom

Nie tylko aktualnie, ogólnie firma się cały czas w jakimś stopniu rozwija. Jak szukasz stabilnej roboty, to trafiłeś pod dobry adres.

Abc
@felipe

Płacowo również stabilnie ;) Nie masz co liczyć na cokolwiek...

@Abc

za darmo nie pracujesz to co wypisujesz bzdury. lepiej madrze milczej niz (usunięte przez administratora) gadac

pyt

prosze o info czy jaki jest okres próbny i czy dostaje się po ni umowe o prace

Gizmo

okres próbny 3 miesiące jak wszedzie

feniks

Tak, okres próbny 3 miechy, potem umowa na czas określony i tak dalej

pyt
@feniks

a potem na czas nieokreslony?

feniks
@pyt

W zależności od tego jak się będzie współpraca układała, to już zależy od uzgodnień po obu stronach

Karas

Co warto tutaj podkreślic to to zdecydowanie że atmosfera jest dobra. Wiadomo że nie da się lubić każdego ale grunt to utrzymywać w miare dobre zawodowe relacje bo wtedy to nawet lepiej sie pracuje.

abc
@Karas

Znalazlo by sie kilka ewenementow ale sa w mniejszosci

Polo
@abc

mówisz tak jakby to było coś dziwnego. wszędzie tak jest

Bard

idzie się natyrać ale kasa sie zgadza, ludzie spoko i to jest najwazniejsze

kolo
@Bard

pewnie mówisz o magazynie?

Bard
@kolo

tak

Chcialem tylko napisać od siebie że firma dobrze się trzyma,   przetrwała pandemie bez zawirowań, nie było problemów z pracą i kasą. Jak widze co sie dzieje na rynku to sie az slabo robi kilku moich znajomych traciło pracę z dnia na dzień

buster

Zdecydowanei. wiedziałem, że to dobry czas dla firmy ale nie sądziłem, że . osiągnie jedne z lepszych wyników kosmos

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Tuplex? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

A to zależy czy są zdrowi czy nie.

Centek

Mignął mi temat webinarów to akurat pisał jakiś klient i muszę skomentować .. Super sprawa, fajnie nakręca sprzedaż – klienci sami dzwonią z konkretnym zamówieniem, mówią że widzieli webinar, nie trzeba przekonywać, nie zastanawiają się tylko wiedzą od razu czego chca.. dawno tak nie miałem

Lułi

super że jest ubezpieczenie medyczne, niby to standard ale ja w poprzedniej pracy nei miałem a teraz to jak zloto. Musiałem skorzystać i wszystko zalatwiłem ekspresowo. W najbliższym punkcie nie mieli terminów ale zadzownilem w inne miejsce i tam mnie przyjęli od reki.

Fajne macie te webinary

Max

Cześć, robię rozeznanie, jak wygląda sytuacja z pracą u was? Są wakaty? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Taki sam
@Max

Nie polecam.(usunięte przez administratora). Zero życzliwości. Premii zero. Taka szara codziennosc tuplexowa bez zmian.

Ronaldinho
@Max

Wakatów to jest sporo, wystarczy wejść na Pracuj.pl. Ciągle coś nowego dochodzi. Można wybierać. O czymś to świadczy ;)

Gandalf
@Max

zastanawiające, że zamiast włożenia minimalnego wysiłku w wyszukiwanie, wolisz pytać tutaj, ale nie moja sprawa.

Max
@Taki sam

Dzięki za troskę, ale pytam o rekrutację, nie o opinie. Umiem czytać, większość za i przeciw znam. Mam też swój mózg, żeby zweryfikować według siebie, a nie zdania osób, których w życiu na oczy nie widziałem.

Inny ty
@Taki sam

Pracuje krótko , ale firmę jak najbardziej polecam :) Mam kiepskie doświadczenia z poprzednich miejsc, a tutaj póki co miłe zaskoczenie, fajne biuro, ale najwięcej robią ludzie i atmosfera

Morty
@Taki sam

Ja tam złego słowa nie powiem na tą firmę, bo odkąd tu pracuje nic mnie nie zaskoczyło na minus. Kase mam zawsze na czas, wszystko się zgadza odpowiednio do tego co mi sprzedawali na rozmowie . Rozmowa była konkretna i w normalnej atmosferze i dlatego zdecydowałem się na pracę tutaj .. Szara codzienność i monotonia dopada w każdej pracy, ale dobrze ze jest gowork i można się pożalic

Lol
@Taki sam

nie wiem ile i na jakim stanowisku pracujesz i czy w ogóle tu pracujesz ? skoro wciskasz taki kit po rekordowym dla firmy roku ? bo u nas w oddziale akurat wszyscy mieli super premie jak nigdy i podobno w innych oddziałach tez, wiec jeśli tak wygląda szara rzeczywistość, to mi pasuje

@Max

Wakaty są i zawsze będą. Pracuje się super, o co poprosisz to otrzymujesz. O podwyżkach nie wspomnę ... są.. temat tabu ... kto poprosi dostaje. Teraz plastik w cenie. Pracuje jakiś czas polecam. Ciężko się dostać ... trzeba znać polski

abc
@Michał

Zaznaczyłeś, że jesteś "kandydatem", więc tu nie pracujesz. A jak poprosisz to owszem - otrzymujesz, ale serię wymówek, argumentów i zapewnień, że jednak tych pieniędzy nie potrzebujesz. Taki typowy polski styl zarządzania. Plastik owszem w cenie - ale sprzedaży, która podbija rekordowe obroty, które niespecjalnie przekładają się na dużo lepsze niż przeciętne warunki pracy.

Topik

Czy stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Handlowiec” to ten rodzaj bycia handlowcem gdzie jeździsz po regionie i coś sprzedajesz? Interesuje mnie oferta, ale nie mam prawka…

xyz
@Topik

no i spoko, nie musisz mieć. to stacjonarna praca w biurze handlowym.

Topik
@xyz

To super. A brak znajomości SAPa też ujdzie?

xyz
@Topik

raczej tak, nie jest wymagany, ale wiadomo, że w rekrutacji większe szanse będzie miała osoba ze znajomością SAP-a. co nie zmiania faktu, że jeśli spełniasz pozostałe wymagania, to aplikuj śmiało.

krótka piłka, opłaca się teraz zatrudniać? pod wzgl tego czy sytuacja jest stabilna - bo z poprzedniej pracy wyleciałem na samym początku jako nowy, jak tylko zaczęła się psuć sytuacja firmy przez pandemie. nie chce powtórki z rozrywki

berni

Jest stabilnie. Szczerze, firmie pandemia nie dała się wcale tak we znaki. Wręcz przeciwnie.

@berni

uspokoiłeś mnie trochę...czyli warto spróbować

berni

Nie będę ci dyktować czy warto czy nie, to leży w twojej gestii. Moim zdaniem tak, ale decyzja należy do ciebie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Tuplex?

Rasialdo

Umowa o pracę

Kot kot

Powiedzcie coś więcej na temat pracy handlowca w tej firmie?

Motek
@Kot kot

Jakie zagadnienie cię interesują? Skonkretyzuj, może łatwiej będzie pomóc

Ilona

Jak wyglądają początki pracy w Tuplex? Czy można liczyć na wsparcie ze strony innych pracowników i dobrą atmosferę pracy? Jest to ważny aspekt, który przekłada się na efektywność więc chciałabym uzyskać na ten temat jakieś rzetelne informacje. Dajcie znać.

Otylia

@magazynier i co były te podwyżki?

magazynier

Beda wogole podwyrzki w tupleksie.pensja minimalna poszla w gore a tutaj nic.tylko pizza drugi miesiac jemy bo zekomo byla wysoka sprzedaz.przez tego wirusa to i sprzedaz spadla,wiem co pisze.widac to po zamowieniach

Karol

To jak z tymi podwyżkami? Szykują się jakieś, czy raczej na chwilę obecną nie ma co się spodziewać wyższych wynagrodzeń? Proszę o informację.

Jayjay
@magazynier

"podwyżki" i "rzekomo" tak na przyszłość

@magazynier

To ile tam na magazynie zarabiacie? 2500 jest chociaż?

skygaze
@magazynier

Przecież dostaliśmy premię ostatnio, więc nie rozumiem o co Ci chodzi

ellem
@magazynier

przypuszczam, że jak magazynier zacznie pisać 'rzekomo" to może go spotkać nawet 'podwyżka' :p

Andy

Firma na poziomie, nawet ostatnio dostałem nowego Forda do dyspozycji mimo że nie pracuję tak długo :)

Lolek
@Andy

Coś podobnego. Czego można chcec więcej.

To masz

To są wszystko oszczerstwa i kłamstwa na ta temat firmy. Polecam wszystkim. Pracuje sie super, od 8 lub 9 do 17 lub dłużej. Kasa na czas, firma gwarantuje możliwość rozwoju i pakiety szkoleń, kursy językowe. Co kwartał wyjazdy szkoleniowe, pizza ..... super firma.

Zniesmaczony
@To masz

Dla magazynu Telepizza, dla reszty Tratorria. Taka jest sprawiedliwość

@Zniesmaczony

no to faktycznie troche żenujące. troche dyskryminacja...

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex