Tuplex

Opinie o Tuplex

Andd

W sprzedaży jest ok. Co dla mnie na plus - firma wyplacalna, hajs się zgadza, przelew na czas. Nie ma zwolnien i na duzy plus widze ze ostatnio firma robi dobre kroki np. w walce z koronawirusem pomoc dla szpitali. Jak zaczynałem to trochę mniej przychylnym okiem patrzyłem i miałem wątpliwości czy zostać, ale teraz stuknął mi już ponad rok i nie będę narazie zmieniać.

Piniondz

Co Wy piszecie, Super Firma !!! aż nie mogę tego czytać więc piszę kawa, hrebata a w leto woda Fakt, piizy nie było za wynik teraz a były premie... bo virus - choć nie dla kazdego - kto był dostał - reszta jak z domu pracowała to wiadomo nie dostała. po co tylko biła pianę. kierowniki i menadzery super, co chcesz to mosz. koszula, buty, renkawiczki, strój, maska - dezynfekcja zarządzanie i dyrektory lepsze niz w Biedornka Lidl Casto to stawia się na ludzi, piniondze nie grają czasami wójek BIG BROTHER patrzy, ale co tam ....

Miś

Nie pracuję już jakiś czas temu w Tuplexie, ale zawsze z nostalgią wchodzę na gowork i przeglądam ogłoszenia o pracę (usunięte przez administratora) Klasycznie dział produktowy, handlowy. No nic, aż dziwne że logistyka bez zmian. (usunięte przez administratora)

Proszę

Taki trend - biedra, lidl i inne w telewizji dziękują kasjerom za pracę i chyba mają za co....

Czy pracownicy Tuplex chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jayjay

Zależy na jakim stanowisku pracujesz, nie wszystkim należy się integracja

Dobrodziej

Tak. Tylko takich imprez nie ma. Wszystko przez wysokie wynagrodzenia płacone pracownikom. Niestety grosza nie starcza na wyjazdy. A dodatkowo wszystkim nie dogodzi jedni wolą 5 stars hotele i homary inni domki nad jeziorem i sumy.

@Dobrodziej

Jakie wysokie? Chyba tam na najwyższych szczeblach

Ola
@Jayjay

Firma nie oszczędza na ludziach. Obecnie tam pracuję. Płaci tyle ile kto sobie życzy. Poprosiłem o podwyżkę i dostałem. Nalezy zwrócić też uwagę na premie, bo faktycznie są i to bardzo wysokie. handlowcy mają nieźle, bo dwójka z przodu jest, co dziwne to kadra na górze z tego co wiem mają gorzej bo jedynke z przodu i tyle !!! No ale auto dodatkowo. Dużo się zmieniło ostatnio, po odejściu 20 paru osób w 2019 firma zaczęła troszczyć się o obecną kadrę.

Kolargol
@Ola

Zmiany jeśli są to chwilowe, (usunięte przez administratora) kwitnie i walka o stołki. Ale faktycznie tuplex zatrząsl się w posada h po masowych odejścia h pracowników. Nawet opieka medyczna po wieloletnich latach walki. Wow niesamowite!!!! Ale nie liczyć na rynkowe dochody i benefity. Zaraz Góra śruby przykręci aby w głowach nie poprzewracalo się...

@Ola

Premia z dwójką z przodu? xD szkoda, że zrozumieli to dopiero jak praktycznie wszyscy doświadczeni odeszli wraz z klientami. Minie trochę czasu zanim klienci zaufają nowym. Dodatkowo nikt ich na siłę nie zatrzyma, gdy otrzymają lepsze oferty to też odejdą, chyba, że w zarządzie przejrzą na oczy i faktycznie zaczną interesować się losami pracowników

Jayjay

to przecież mało xD ważniejsze są fakty, a nie jakiś napis. Co znaczy full inclusive? co w to wchodzi?

Elęmętasz

Bajki opowiadasz.

JAKIE AUTA MAJĄ

HANDLOWCY? DZIĘKUJĘ ZA INFO

JAKIE AUTA MAJĄ

HANDLOWCY I JAKA PODSTAWA ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Tuplex?

Odpowiedź

Przyjdź na rozmowę i się dowiedz. Dla jednego będą akceptowalne dla drugiego nie, zależy od działu i jego budżetu, ale raczej jest słabo.

Urszula

Na stronie firmy Tuplex można znaleźć informację, że zapewnia nowym pracownikom przyjazny system adaptacyjny w postaci pakietu szkoleń organizacyjnych i biznesowych oraz indywidualnego wsparcia mentora, a także możliwość udziału w webinarach. Czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce?

taknie
@Urszula

o rany, to niesamowicie podniecające warunki ! czy wynagrodzenie również oferują ?

@taknie

Myślę, że sarkazm obecny w Twojej wypowiedzi jest tu raczej niepotrzebny - ja chciałam jedynie pomóc. Tak czy inaczej - jeśli pracujesz w Tuplexie, to z wielką chęcią poznałabym Twoje zdanie na temat tamtejszych warunków pracy. A może dopiero rozważasz aplikowanie tam? Powiedz mi coś więcej!

Urszula

Myślę, że takie określenie nie jest odpowiednie do mojej osoby, ale może pozostawmy już tę kwestię. Rozumiem, iż wynagrodzenie oferowane w Tuplex nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące. A co, jeśli chodzi o benefity pozapłacowe?

O la la
@Urszula

Nie ma w tej firmie czegoś takiego jak benefity pozapłacowe. Wyjazdy integracyjne? Dla wybranych i to przez przełożonego, więc musi Cię lubić żeby Cię wybrać...

Były Magazynier

W Warszawie na Ziemowita zostali jacyś Polacy na magazynie czy sama Ukraina tylko pracuje? Czy Błażej jest nadal kierownikiem magazynu? (usunięte przez administratora)

Pytam

Szanowni, proszę o obiektywne informacje dotyczące pracy w firmie Tuplex na stanowiskach managerskich/dyrektorskich jakie wynagrodzenie, premie, dosatkowe benefity, auto itd.... Proszę o nie pisanie byłych sflustrowanych pracowników tylko wyłącznie prawdziwe opinie. Z góry dziękuję

Pytam
@Pytam

Hmm.... Nikt nic nie napisał ? Rozumiem że brak uwag o pracodawcy a wcześniej tyle opinii, głównie negatywnych..... Wesołych świąt ????????

Mis
@Pytam

O jakie stanowisko pytasz

Jordan

Uczestniczyłem niedawno w rekrutacji. Pierwsza rozmowa zajęła 30 minut. Opowiadałem o sobie. Kierownik ds zakupów, która uczestniczyła w spotkaniu nie zadała żadnego pytania. Pytania zadawał jej przełożony. Czułem sie jak na przesłuchaniu. Niefajnie. Po przedstawieniu siebie podziękowali mi za spotkanie i proszę czekać na odpowiedź albo będzie labo nie. Zero informacji o stanowisku. Dziwna te rekrutacja. Po takim procesie rekrutacji zastanawiałbym się nad przyjęciem oferty pracy.

@Jordan

Super, że podzieliłeś się tu swoimi wrażeniami z procesu rekrutacji w Tuplexie. Nadmieniłeś, iż nie otrzymałeś informacji na temat stanowiska. A czy wspomniano coś o ogólnych warunkach zatrudnienia?

U la la
@Urszula

Urszula, czy Ty pracujesz w Tuplex? Strasznie dużo jest na forum Twoich pytań. Napisz jak jest faktycznie, jaka atmosfera itd? (usunięte przez administratora)

Niko

Łódź. Nie rozumiem, czemu menago na rozmowie kwalifikacyjnej rozmawia ze mną, jak gdyby miał mnie zatrudnić, przedstawia warunki, zakres obowiązków, itd., ja je akceptuję, po czym na odchodne stwierdza, że jeszcze w tym samym dniu zadzwoni i da mi odpowiedź, jednak nie oddzwania. Niepoważny facet.

Mieczysław
@Niko

Może rekrutacja nadal trwa i uzyskanie informacji zwrotnej zajmie więcej czasu. Czy rekruter przedstawił Ci także warunki finansowe? Chętnie dowiem się na jakim poziomie jest obecnie wynagrodzenie w firmie. Liczę na Twój komentarz.

Niko
@Mieczysław

Zatrudnienie pracownika podobno było sprawą bardzo pilną, na już. Najważniejsze jest jednak to, że rekruter obiecał w tym samym dniu zadzwonić, a tego nie zrobił. Tak, warunki finansowe miałem przedstawione, szczerze mówiąc, nie były zbyt rewelacyjne, ale jak dla mnie do zaakceptowania.

Urszula

Widzę, że masz nieprzyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Tuplex. Ale i tak warto pamiętać, iż na forum powinno się wypowiadać kulturalniej. Szczerze mówiąc - nie wspomniałeś właściwie nic o tamtejszych warunkach pracy. A co powiedziałbyś na przykład o wynagrodzeniu? Jestem ciekawa.

Kolargol

Pudło :D

abc

Nie jest źle

Pan kucyk

Pracowałem w tuplexie 2.5 miesiąca w 2015 na magazynie. Firma (usunięte przez administratora)kwiat praskiej młodzieży tam pracowal. Z tego co się orientuję to już Ukraińcy (usunięte przez administratora)

@Pan kucyk

Należy od razu zauważyć, że w Tuplex pracowałeś jedynie 2.5 miesiąca, a to - nie ukrywajmy - zbyt mało czasu, by poznać zarówno dobre, jak i gorsze strony pracodawcy. Ponadto byłeś tam zatrudniony aż cztery lata temu. Od tego czasu w firmie mogły przecież zajść wielkie zmiany, ale oczywiście bardzo dziękujemy Ci za ten wpis. Jestem pewna, że i tak wiele osób będzie chciało spróbować swoich sił w strukturach tej firmy. Może zatem wiesz, czy w chwili obecnej trwa tam rekrutacja?

Urszula

Chciałabym Wam przypomnieć o wciąż trwającej rekrutacji w Tuplex. Do wyboru macie następujące stanowiska: Magazynier w magazynie regionalnym, Pracownik Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta, Doradca Klienta Techniczno-Handlowy. Szczegółowe informacje znajdziecie, odwiedzając ich oficjalną stronę internetową. Ułatwiam Wam sprawę i wklejam odpowiedni link: https://tuplex.pl/o-firmie/kariera/aktualne-oferty-pracy Może ktoś z osób które już pracują tam jakiś czas wiedzą, na jakie mniej więcej mogą liczyć nowe osoby?

Urszula

Czy ktoś z Was jest zainteresowany podjęciem pracy w firmie Tuplex? Do pracy w Warszawie poszukiwane są obecnie osoby na następujące stanowiska: - specjalista do spraw rozliczeń finansowych, - pracownik działu sprzedaży i obsługi klienta, - specjalista do spraw rozliczeń z klientami. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie www: https://tuplex.pl/o-firmie/kariera/aktualne-oferty-pracy. Zdecydujecie się aplikować?

Klient Bialystok

Co to za dno ten tuplex.zamówiłem w centrali cięcie płyt takich miękkich PCV 10mm firmy anwipor a dostałem coś innego.to po jaką cholere ja place ciężkie pieniądze za coś czego ja nie dostaje.czy wrescie się tym ktoś zainteresuje ze jak klient zamawia dana płytę to chce ja kupić a dostaje jakąś pseudo podrobke

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex