Tuplex

Opinie o Tuplex

Justa

Bardzo spodobało mi się w ofercie pracy dla magazyniera, że jest tylko jedna zmiana, od której do której pracujecie? Chętnie się dowiem ile wychodzi za h? 24 zł netto wyjdzie?

Rejwi
@Justa

To ja dopytam , jaka tu jest forma zatrudnienia??

Olo
@Rejwi

Umowa o pracę.

drut
@Rejwi

na wyższych stanowiskach b2b tez dają

Szczurek
@drut

To chyba nie magazynier :D Ale przynajmniej normalną umowę dają i to się ceni

Szczurek
@Olo

Pracujecie po 8 godzin czy więcej?

@Szczurek

Po osiem godzin.

lemur
@Klaus

zdarzaja sie raz na jakis czas nadgodziny?

cebulowy rycerz
@Olo

skoro jesteś pracownikiem to może mógłbyś coś więcej powiedzieć o atmosferze tutaj? ludzie są do dogadania się?

pozytyw
@cebulowy rycerz

Ludzie akurat są w porządku, ogólnie sama praca jest moim zdaniem na akceptowalnym poziomie :)

A to spięcie to z czego wynika, więcej jest roboty w tym okresie? I czy Święta kojarzą się Wam też z jakimiś miłymi sprawami, typu paczka, czy dodatkowa kasa z tej okazji?

nowicjusz

wydaje mi sie ze nie ma zadnych prezentow swiatecznych... chociaz w tamtym roku w grudniu jeszcze tu nie pracowalem, a teraz jest jeszcze kilka dni do swiąt wiec kto wie

@pozytyw

Też myśle, że jest fajnie tutaj u nas. Nie każdy z każdym się pewnie lubi, ale nie da się tego odczuć, bo atmosfera jest na ogół przyjazna.

@1670

Zdarzają się w tej firmie jakieś spotkania integrujące? Czy na Święta, czy w okresie letnim? I jak z pomaganiem sobie w pracy, a zwłaszcza, jak ktoś nowy do pracy przychodzi?

kapelan

zawsze ktoś ci pomaga, nie spotkałem się z tym żeby pracownicy ignorowali nowego pracownika

kapelan

jak już ktoś tutaj napisał wszyscy są ogólnie sympatyczni i przyjacielscy, także nie martw się tym

kopacz
@kapelan

ignororwać może i nie ale nie każdy też ma cierpliwość żeby nad nowymi niewiadomo jak długo ręce załamywać

Puchacz
@kopacz

niewiadomo jak długo to pewnie, że nie, ale na początku fajnie jednak się jakaś dozą cierpliwości wykazać...

pyzdra
@Puchacz

nie no ja swoje początki tutaj dobrze wspominam, ludzie w porządku, wiec sie niczym bardzo nie stresowalem bo wiedzialem ze w razie czegos to kazdy pomoze

Junggg
@pyzdra

Duzo doswiadczenia miales jak sie zatrudniales? Na jakim stanowisku wgl pracujesz?

Tede
@Junggg

rok miałem doświadczenia ale nawet nie pamiętam czy było wymagane?? wszystko w ogłoszeniach powinno byc rozpisane

villian

masz na mysli jakis konkretny dział?

sailon

a mowisz o sytuacji na jakims konkretnym stanowisku?

bidrux
@villian

centrala w Warszawie typowo mnie interesuje

pro

a co cie konkretnie interesuje a propo tych premii?

Przypominajek
@pro

Mnie by interesowało czy firma organizuje np jakieś konkursy dla pracowników, takie motywacyjne czy coś w tym stylu?

Eave

Latwo jest cos zdobyc? Jakies premie lub dodatki?

Amant
@Eave

Właśnie spoko opcja taki konkurs ale też się zastanawiam czy to jest w ogóle do zrobienia czy tak bardziej na pokaz że mamy takie coś w firmie

hew
@Eave

no nie jest tak łatwo, bo to raczej nie chodzi o to w premiach że każdy je dostaje bez dodatkowego wysiłku... ci którzy się postarają to dostają i tyle

miki
@hew

a wiadomo jakie inne benefity tu sa oprocz premii?

Amper
@hew

Prawda jakoś prosto nie jest ale jak się postarasz i jesteś dobry w tym co robisz to wszystko jest do zrobienia

Zez
@Amper

Przedłużają tutaj często umowy z pracownikami?

jol
@Zez

zazwyczaj tak, jeśli oczywiście samodzielnie wszystko ogarniasz i jesteś w porządku

liga
@jol

na ile jest przedluzana nastepna umowa w takim razie?

kamid
@liga

po okresie próbnym dostajesz umowe na dwa lata

Nub
@jol

I dają o tym znać jakoś w miarę wcześnie? tak żeby w przypadku niekorzystnych wieści pracownik miał czas coś sobie innego ogarnąć?

bol
@kamid

często przedłużają ogólnie te umowy? spora rotacja pracowników jest?

kalm
@bol

przedluzac przedluzaja, musialbys sie postarac zeby ci nie przedluzyli

malina
@bol

raczej nie ma rotacji zbyt duzej, jak juz ktos odchodzi to ma swoje prywatne powody, nikt tu nikogo nie zwalnia bez przyczyny

@malina

Na uopie sie rzeczywiscie jak cos tego okresu wypowiedzenia trzymaja?

pracownik były

Pracowałem w dziale w Olsztynie atmosfera super. bo chłopaki pomocni i chętnie dzielą się wiedza . z strony kierownika oddziału nie było żadnych ukrytych opcji tylko kawa na ławę. zarobiki wiadomo ,szału nie było ale dla kogoś jak szuka spokojnej pracy to polecam .

bula

jasne, że można. Ja tam już od ponad roku pracuję i nie zamierzam zmieniać póki co bo naprawdę atmosfera w porządku, stawki na poziomie, w miare mi się podoba

danek
@bula

na jakiej umowie po roku robisz? masz już nieokreśloną?

Biszkopt
@danek

Ja pracuję na umowie o pracę, ale mam określony póki co

september

chyba tak, po dwóch latach masz opcje dogadania się co do umowy z tego co mi wiadomo

dobra
@september

w sensie jak to działa, że po 2 latach możesz sobie zmienić ze zlecenia na uopa czy jak?

Gaba
@september

Ja to bardziej zrozumiałam, że jakby po dwóch latach możesz starać się o umowę na czas nieokreślony, mam rację? Akurat czaję się na etat doradcy klienta, ale stacjonarnie i tam podają tylko umowę o pracę i tyle. Czytam, że jest szansa na szkolenia wdrożeniowe i nawet mnie to cieszy. Tylko ile trwa ten czas i czy jest normalnie objęty pensją?

makron

no a na czym byś chciał nieokreślony? na zldceniu?

Ray
@makron

Czlowiek sie jeszcze czegos dowie, to na zleceniu nie ma nieokreslonego?

Szyszka
@Ray

na zleceniu nic nie masz, mogą cię zwolnić z dnia na dzień

tutka

ej no może serio to jego pierwsza praca, po co te nerwy odrazu

tutka Nowy wpis
@Szyszka

niby tak, ale jednak jak po tej firmie bym sie tego nie spodziewał

@tutka

Wlasnie tak wyjatkowo drastycznie to brzmi ze czyjas pierwsza mysl o umowie zlecenie to zwolnienie z dnia na dzien, ktos ma chyba zle wspomnienia ;d

@tutka

Jak widac zalezy od firmy, jak jest w porzadku to nikogo czy na zleceniu czy na uopie tak nie potraktuja

waran

jaka jest forma zatrudnienia na magazynie?? po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony??

Rdek
@waran

Zazwyczaj masz po prostu umowę o pracę. Najpierw okres próbny 3- miesiące, potem określony dwa lata no i nieokreślony.

Finasha

zgadzam sie ze źle tu nie jest, nei wierze ze przez kilka miesiescy od kiedy nie pracuje tyle by sie zmienilo a ci co tak najezdzaja pierwsi beda wracac z podkulonym ogonem

rwany
@Finasha

popieram, też już dłuzszy czas tutaj nie robię i w obecnej pracy moim zdaniem warunki gorsze, a też jak tu robilem to miałem wonty. a tu się okazuje ze wszędzie tak samo albo gorzej

Adela

A to tutaj do pracy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe czy wysyłają w razie co na szkolenie? Co do tych nadgodzin to można z nich zrezygnować? Może one są do odebrania?

borex
@rwany

a co np. według ciebie jest duzym plusem tutaj? czego brakuje w nowej firmie tak dla porównania? bo wlasnie zastanawiam sie czy tu składać i mam mieszane odczucia poki co...

@borex

pewnie zalezy kto ma jakie doswiadczenia i czego szuka od pracodawcy, ja np za duzy plus licze firmie ze pieniadze zawsze sa na czas i w ilosci jaka miala byc bo niesttey w przeszlosci musialem sie o to nieraz bic

@borex

warto tez dodac że ludzie raczej fajni pracują, u mnie atmosfera przyjemna czlowiek nie ma ochoty uciekac w sina dal jak do pracy trzeba jechac, jakies befeity sa nie duzo bo nie duzo ale jest i co najwazniejsze wyplaty z doswiadczenia wiem ze sa dosyc korzystne szczegolnie porownujac z konkurencja

@Uszden

o to znowu ty :D skoro tak chwalisz to juz nawet moje poprzednie pytania nie sa takie wazne, bo najwanziejsze jest chyba wlasnie to czy placa na czas no i atmosfera tez bardzo wazna.. bo jak ludzi sie nie lubi to sie do pracy chodzic juz mniej chce znam z autopsji

reneg
@Uszden

a czy firma oferuje ci jakies dodatki, benefity? to chyba nie bylo wyzej poruszane nigdzie

potem
@reneg

ja uważam, że głównym benefitem jest fakt, że to stabilna firma :) a tak to masz bony sodexo na święta, premie i ubezpieczenie medyczne.

Mońka
@potem

A premie też tylko na święta czy co miesiąc dorzucają do wypłaty? Napiszesz jakie to kwoty w ogóle są, jest to warte uwagi? Stabilna firma to pewnie nie ma zbyt dużej rotacji pracowników?

Kropka
@reneg

Poza wyżej wymienionymi fajną sprawą są konkursy motywacyjne w działach sprzedaży i premie jubileuszowe od 5 lat w górę.

kepucz
@potem

o a te bony sodexo są na jakąś zadowalającą kwotę? idzie za nie kupić coś konkretnego w tej dobie zwariowanych cen?

@potem

ja się tutaj podpinam bony sodexo naprawdę ułatwiają życie jakoś tak łatwiej zrobić zakupy jak się je ma w portfelu XD

@Uszden

potwierdzam w mojej poprzedniej pracy to dopiero było mało wszystkiego a tutaj właśnie są te dodatki całkiem takie życiowe i ludzie jak najbardziej są okej tak jak kolega powiedział nie chce sie uciekać w siną dal ;)

bonexo
@potem

jak na święta dostajecie te bony to pewnie już po wydarzeniu skoro kilka dni do świąt zostało?

bonexo
@potem

skąd macie ubezpieczenie medyczne?

onuce wełniane
@bonbon

szukam czegoś na jakiś dłuższy czas myślisz, że to dobre miejsce żeby się zatrzymać na dłużej?

onuce wełniane
@potem

bony sodexo można wykorzystywać w każdym sklepie czy tylko w jakichś określonych?

jastarnia
@onuce wełniane

ja tez uważam ze miejsce dobre aby sie zatrzymac na dluzej. wlasciwie nie mam na co narzekac, niby kolorowo nie jest, ale nigdzie nie ma idealnie

jastarnia
@onuce wełniane

wyplata na czas, umowa o prace na czas nieokreslony... nie wszedzie tak jest

@bonexo

Ubezpiecznie jest z Compensy.

@jastarnia

Wypłata na czas to takie minimum jednak, no ale wiadomo, różnie z tym bywa w firmach. Czyli jest stabilnie, a jak pod względem rozwoju, też fajne pieniądze można z czasem zarobić? Wiadomo, wraz ze stażem pracy chciałbym podwyżki dostawać, fajnie jakby było też coś takiego jak dodatek stażowy. Jak to wygląda?

Przypominajek
@jastarnia

Umowę o pracę dostaje się od pierwszego dnia?

cykady
@Przypominajek

można dostać, ale pierwsza umowa jest na okres próbny, czyli 3 miesiące

kamid
@Przypominajek

tak, jest od pierwszego dnia

Miś

Zdarza się że nie przedłużają tej umowy po próbnym albo po określonym?

Rysiek

Cześć, a pracował ktoś z was jako specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta handlowiec?? Napisane w ofercie jest, że dają pakiet szkoleń wdrożeniowych do organizacji i biznesu, ktoś opowie jakieś detale, czyli ile czasu trwa taki onboaridng albo czy jest pensja za bycie na tych szkoleniach, jak za normalną pracę?

Oddział Katowice

[Pytanie o stawkę na magazyn] Witam. Na jaką podstawę można liczyć jako magazynier(mam wszystkie potrzebne uprawnienia i doświadczenie) ?

Larysa
@Oddział Katowice

Super pytanie. Jak mowa o kasie, to poza pensją Magazynier ma też premie jakieś? Czy są bonusy finansowe, czy nie ma? Na święta, za frekwencję czy inne premie?

Zupek
@Oddział Katowice

Jakich uprawnień tam wymagają, kojarzysz może?

Malik
@Zupek

a nie po prostu na wózki uprawnienia? te najbardziej podstawowe?

Hubi
@Malik

Pewnie tak, to taki klasyk na magazynach. Doświadczenie pewnie wymagają?

@Zupek

wymagane jest posiadanie uprawnień na obsługe wózka widłowego

@Hubi

tak doświadczenie też jest wymagane przy rekrutacji na magazyn

@Hubi

tak szczerze to wszytsko co wam tutaj mówię możecie pewnie znaleźc w ogłoszeniach o pracę, wiec radzilbym wa sie zmobilizować i ich poszukac

fokus
@Mirr

sorry za dopytywanie, ale ile tego doświadczenia chcą? czy po prostu ma być i tyle

Pick
@fokus

skąd nam to wiedzieć, szczególnie że nie podałeś na jakie stanowisko? w ogłoszeniu sprawdź co piszą

@fokus

Jak ja się przyjmowałem to miałem z rok doświadczenia na swoim, ale nie wiem jakie teraz są oczekiwania

@fokus

Jeśli piszą że wymagają doświadczenia to pewnie jakiekolwiek się przydaje.

breton
@Klaus

jak z rozszerzaniem doświadczenia i kwalifikacji? są jakies szkolenia?

szakal
@Klaus

czy długo trwała twoja rekrutacja jeszcze byś mógł powiedzieć?

hiskus
@szakal

od momentu kontaktu z ich strony do podpisania umowy jakieś dwa tygodnie

gdasx
@breton

dobre pytanie, tez sie z chęcia dowiem czy firma oferuje jakies szkolenia obcenie - jesli tak, to czy sa wewnętrzne czy zewnętrzne? jakies dofinansowania do kursów?

gdasx
@breton

jak ktos wie to z chęcia przeczytam o wszystkich benefitach

KKK
@gdasx

O jakie stanowisko pytasz może dopisz bo to też może mieć znaczenie. Szkolenia mogą się różnić przecież.

Buu
@gdasx

moim zdaniem sodexo jest warte uwagi i oczywiście jakieś premie jeśli jesteś to uważasz za benefit

urke
@Buu

ciezko jest wyrobic premie tak w perspektywie miesiąca?

morena
@urke

powiem tak - premia to nagroda za starania, wiec logiczne jest to ze jednak postarac sie trzeba

Nikola

Cześć, czy kobiety mogą pracować na magazynie? Bo widzę, że jest ogłoszenie, między innymi do kompletacji zamówień. Już pracowałam przy czymś takim, a teraz szukam pracy znowu, to ciekawa jestem właśnie. Tylko magazyn magazynowi nierówny to nie wiem, czy dam radę tutaj. Zależy co się robi, jak to wygląda dokładnie?

Troox
@Nikola

Jak ja pracowałem na centralnym to nie było kobiet, ale nie wiem jak teraz to wygląda

Prokab
@Nikola

Na magazyn tutaj wymagają jakichś konkretnych uprawnień?

zbyszko
@Prokab

no obsluga wózka widłowego jest raczej niezbędna

Saj
@zbyszko

jak atmosfera tu na magazynie?

arv

glownie wszyscy w porzadku, kazdego sie nie da lubic ale jest dobrze

Wilga
@Saj

co tutaj wymagają na magazyn? jak wygląda taka praca tutaj?

Wilga
@zbyszko

Ogólnie przyjęcia są teraz? Jak długo trwa rekrutacja?

majento

czyli jak już to tylko tam ogłoszenia wstawiają i nigdzie indziej nie można nic znaleźć?

Mirek

Fakt jest tam kilka ofert. Widzę że wciąż szukają Magazyniera - Magazyn Centralny. Zaznaczyli, że wielu kandydatów potrzebują. Wiesz może jakie są powody tego zapotrzebowania? Ktoś odszedł z firmy albo został zwolniony, czy to zupełnie nowe stanowiska? Jakieś rozeznanie macie, jaka pensja zasadnicza jest możliwa do uzyskania na rozmowie, no i ile wynoszą premie?

@Wilga

musiałbyś sobie posprawdzać w internecie tak jest chyba najbardziej wiarygodnie ogólnie rekrutacja szybko idzie przynajmniej w moim przypadku była to kwestia bodajże tygodnia

Hej, pracował ktoś jako Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Handlowiec? Chciałbym ogólnie wiedzieć coś o zarobkach. To jakoś indywidualnie jest liczone? Czy jedna stawka dla wszystkich? Bo widzę, że z jakiegoś powodu nie podają w ogłoszeniu.

Agnieszka

Myślę, że teraz już na większości stanowisk jako magazynier wymagane są uprawnienia na wózki widłowe, to normalne. Znalazłam dla męża ofertę pracy jako Magazynier - Magazyn Centralny. Forma podała, że praca jest dwuzmianowa ale nie ma konkretów co do godzin, wiecie jak to wygląda? Od której do której zmiany? Zdarzają się czasem nadgodziny?

Reb

Cześć, chciałem zapytać o warunki jakie oferują dla handlowca w firmie. Znalazłem ofertę na pracuj.pl i myślę nad aplikowaniem. Czy ktoś po fachu mógłby coś więcej opowiedzieć o pracy tutaj?

Reb
@Reb

Z chęcią się dowiem czy praca zawsze jest stacjonarna ;)

ler
@Reb

wiesz co, raczej obecnie wszystko stacjonarnie

ler
@ler

kiedyś home office były ale teraz raczej cieżko

Yenne
@ler

Home office, czyli że zdalnie w 100% tak? Powiem tak, jeszcze jakiś czas temu większość firm nie miała wyboru co do zdalnych, więc to zrozumiałe jak ktoś przy tym nie chciał po czasie zostać :)

Yenne
@ler

Czyli raczej nie dałoby rady się jakoś ewentualnie dogadać? I nie mówię też, że to konieczne, ale czy spróbować chociaż można.

Dowg
@Yenne

Próbować zawsze możesz ale w ofercie jest, że praca stacjonarna.

Dowg
@Yenne

Zawsze masz napisane tam na co możesz liczyć, jest też ogłoszenie na pracę mobilną.

bejek
@Dowg

mobilną czyli ze trzeba jeździć? nie że z domu?

rolo

a praca jest od poniedziałku do piątku czy system zmianowy??

Rdek
@rolo

Masz normalnie system na jedną zmianę osiem godzin i pracować możesz od 8-17, więc posiadasz taką małą elastyczność godzinową, a nie, że robisz 8 godzin jak coś No i praca normalnie od poniedziałku do piątku :)

kamber
@Rdek

zdarzaja sie czasami zmiany w weekendy?

kamber
@Rdek

zeby bylo jasne o czym mowimy to na jakiej umowie sie pracuje?

@kamber

umowa o pracę :)

gandalf
@Budkro

na ile podpisuje sie pierwsza umowe?

Lukry
@gandalf

Najpierw masz okres próbny na 3 miesiące z tego co kojarzę

włodi
@Lukry

i potem dostajesz na nieokreslony?

um.
@włodi

chyba zazwyczaj najpierw na okreslony, ja dostalem na 2 lata pierwsza umowe po probnym

Crispy
@Lukry

czy okres próbny to jest tutaj takie typowe wdrożenie do pracy? jak to wygląda?

Pan
@Crispy

dopiero po okresie próbnym gdy okażesz się godny nauczą cię co w zasadzie masz robić żeby było dobrze

sojek
@Crispy

zawsze ci musza pokazac jak pracowac skoro jestes nowy, kazda firma inaczej do tego podchodzi

sojek
@Crispy

okres probny trwa 3 miesiace jak to zazwyczaj sie zdarza czy inaczej jest?

Scand
@sojek

Tak, na trzy miesiące najpierw

Scand
@sojek

potem na określony dostajesz

fokus
@Scand

a ile czekaliście na umowe na nieokreślony? od czego to zależy?

Pick
@fokus

pierwszą na określony dostajesz na dwa lata, później zależy od uzgodnień z góra jak się dogadasz, ale w teorii nie ma wtedy już problemu z nieokreślonym

Ekler

Na magazyniera nie trzeba mieć tutaj uprawnień? bo widziałem że mile widziane ale nie są w wymaganiach

Ekler
@Ekler

i jak wygląda praca zmianowa, nie robicie w ogóle w weekendy?

@Ekler

wydaje mi się że wymagania są raczej bardzo potrzebne ale no ogłoszenie twój pan jak piszą że nie trzeba to nie trzeba

@Ekler

wiesz co zerknąłem ci z ciekawości teraz nawet na ofrty i wszędzie piszą że uprawnienia wymagane więc nie wiem gdzie to swoje znalazłeś

@Ekler

pracuje się na jedną zmianę w systemie od poneidziałku do piątku

magz

ile trzeba mieć doświadczenia na magazyn? przyjmują osoby bez takiego doświadczenia? czy to raczej nie bardzo?

pronto
@magz

a masz uprawnienia na wózek widłowy?

@pronto

no nie mam... a trzeba mieć?

pronto
@magz

jak nie mają w ogłoszeniu umieszczonego to nie powinieneś się przejmować, ale ja na twoim miejscu bym się zastanowił tak czy siak nad wyrobieniem papierów bo jest to opłacalne

@pronto

a długo trwa wyrabianie?

Rybka

Nie, a po co ci?

bemb
@magz

ja nie mialem duzo doswiadczenia, mnie przyuczyli ale to zalezy zcy w ogloszeniu aktualnie jak przyjmuja czy oczekuja czy nie

Tytan
@bemb

a są teraz przyjęcia na magazyn gdzieś?

praca
@bemb

a twoim zdaniem mozna tu popracowac troche? firma stabilnie sie trzyma i nie zwalnia jak pracujesz jak nalezy?

@praca

jak pracujesz jak należy to nie ma co sie nawet zastanawiać nad tym, firma stabilnie sie trzyma i trzyma się też stabilnych pracowników, jak to określiłeś :)

freak
@Magnus

a są tu teraz przyjęcia gdziekolwiek? bo po tych opiniach chyba bym się chciał zatrudnić tutaj i wsm spróbuję wysłać cv..

Plug
@freak

sporo ofert jest na pracuj tam możesz sobie poszukać czegos dla siebie

Plug
@freak

na ich stronie też masz dosyć szczegółowo rozpisane jak warunki pracy tu wygladaja jakbys chcial sie czegos dowiedziec

Orangutan

W sumie już wysłałem CV do firmy, ale wolę dopytać jakie są warunki zatrudnienia i na jaką umowę mogę liczyć w firmie :D

Orangutan
@Orangutan

I jeśli jest to uop klasyczny to po jakim czasie jest się już po okresie próbnym?

Finasha
@Orangutan

podejrzewam ze wiele sie nie rozni od tego jak ja pracowalem, bo dopieor kilka miesiescy temu zmienialem prace wiec ci odpowiem: ja mialem umowe o prace czyli UOP chyba to masz na mysli i okres probny ktory trwal 3 miesiace

@Finasha

jest tak samo najpierw 3 miesiące próbnego potem 2 lata na okreslonym i jak dobrze pojdzie to nieokreslony wpada

@Uszden

czyli najpierw sa 2 umowy i potem ewentualnie na nieokreslony uop?

@Uszden

to w takim razie latwo dostac taka na nieokreslony czy trzeba sie jakos specjalnie wykazac? czy raczej wystarcyz robic to co do ciebie nalezy poprawnie i tyle

@Uszden

do poprzedniej mojej odp jeszce dopowiem, bo to tez jest dla mnie wazne zeby wiedziec bo to pokazuje czy nie jest za duza rotacja w firmie i czy mozna tu popracowac jak sie chce i dluzej

Franio
@fluc

zazwyczaj to polega na tym, że jak ktoś pracuje jak należy to może przedłużyć umowę, przecież firmie też zależy na sprawdzonych pracownikach.

Duran
@Franio

no chyba ze miejsca raz sa a raz nie ma wtedy latwiej zwalniac ludzi nie na uopie albo nei przedłużyc umowy i problem z glowy. ale skoro mowisz ze tutaj nie ma takich problemow to dobrze bo mam juz dosc tego co teraz na rynku sie dzieje

Kamios

ktoś ma jakieś opinie takie ogólne o firmie czy warto się zainteresować w ogóle? czy uczciwie płacą i inne sprawy

glovi
@Kamios

o właśnie, terminowo u was wypłaty?

Evo
@Kamios

moim zdaniem uczciwie ale to czy komuś innemu taka kwota wystarcza i czy warto sie interesować czy nie to już zostawiam indywidualnej ocenie. dla mnie spoko

Robert
@Evo

A mógłbyś podać jakieś widełki o jakiej kwocie mowa na twoim stanowisku? Mozą liczyć na jakieś dodatkowe dochody np. premie nadgodziny?

asdf

no to jasne, nie ma się co nawet tłumaczyć, to sprawa każdego indywidualna i nie powinno się oczekiwać dzielenia się takimi informacjami z innymi

bemb
@Kamios

co ode mnie to ja nigdy nie mialem problemow z wyplatami, nie czekalem tez na pensje ani tym bardziej sie nie musialem o nia upominac

praca
@bemb

a jak z atmosfera? ludzie sa w porzadku?

@praca

jak dla mnie ludzie są spoko ale to wiesz, bardziej zalezy od tego jak sie wpasujesz. Ale nie ma co narzekać, raczej atmosfera okej.

@praca

Chodzi mi o to, że zdarzają się nerwowe sytuacje ale to jak w każdej pracy, ale tak to na co dzień bardzo spoko i da się dogadać

maggg

po ile godzin pracujecie na magazynie dziennie?

To ja
@maggg

po 9 godzin przez tydzień /2 tygodnie zależy ile rąk do pracy jest , a nawet pare miesięcy jeżeli ktoś na zwolnieniu jest ,oczywiście za darmo te nadgodziny .... !!!!!

Lidka
@To ja

Czekaj, bo nie rozumiem. To weekendy też wliczasz w ten czas pracy? Czy bez weekendów? Skoro twierdzisz że za nadgodziny nie płacą to może chociaż potem jako wolne oddają?

Czerwony

Hej, czy ktoś mi może powiedzieć dokładnie gdzie jest siedziba firmy?

Lukas

Czym się różni praca handlowca od doradcy klienta?

@Lukas

Czy to jest tak, że jeden pracuje w biurze, a drugi w terenie, czy jakoś inaczej?

@Lukas

Jeżeli z waszej perspektywy pytanie wydaje się głupie, bo dla was to oczywiste, to przepraszam, ale serio chciałbym znać odpowiedź :)

Katarzyna
@Lukas

Nie no czemu głupie? w sensie no pewności nie mam, mnie jakoś doradca kojarzy się z kimś kto raczej problem ma rozwiązać a handlowiec sprzedać produkt. Ale nie wiem, może jednak ktoś się do tego stąd odniesie?

Królewicz

Dobre pytanie w sumie

sylwiusz
@Lukas

a nie ma w opisie stanowiska tego opisanego?

Niock

dokładnie tak :) doradca klienta - w terenie handlowiec - w biurze

okej
@Niock

dobra, a znasz godziny pracy na tych stanowiskach?

alan
@okej

no wlasnie, standardowo miedzy 8 a 16? czy jakos bardziej elastyczne te godziny sa?

szarik
@alan

w ogłoszeniu jest, że od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17..

Jolanta
@szarik

Pytanie, czy tak w rzeczywistości jest, czy tylko na papierze. Chodzi mi o nadgodziny oczywiście. Wiadomo, czy każą zostawać po godzinach w pracy?

lit
@szarik

w Krakowie też takie godziny?

Ilona
@Niock

To bardziej ten doradca klienta by mi odpowiadał. Znasz może widełki finansowe? Tak obiektywnie z 5 tyś da radę wyrobić? Umowa o pracę od początku zatrudnienia?

zyga
@Ilona

o kase to wydaje mi się, że na rozmowie trzeba pytać ;)

Szturek
@Ilona

byłem na rozmowie (bardzo nieprofesjonalnej zresztą) i dowiedziałem się, że płacą lekko powyżej minimalnej.

Dariusz
@Szturek

to lekko powyżej minimalną, to jaka to kwota i czy brutto, czy może netto? bo to trochę zmienia postać rzeczy. i co się działo na rozmowie, że nieprofesjonalna wg. Ciebie?

proxi

Jakie macie dodatkowe benefity dla zwykłych pracowników?

Dinozaur
@proxi

Oprócz ubezpieczenia nic nie ma.

Dook
@proxi

oprócz ubezpieczenia są jeszcze bony do Sodexo na świeta i premie od wyników sprzedaży

Dook
@proxi

No i czasem są też konkursy sprzedażowe dla zespołów, więc to też możesz w teorii policzyć jako bonus

lit

Gdzie moge się dowiedzieć nt. pracy w Krakowie?? Szukają doradcę klienta i mam parę pytań...

Agata

Mam ochotę wysłać cv na Specjalistę ds. sprzedaży i obsługi klienta bo firma wystawiła takie ogłoszenie, ale mam do was kilka pytań. Pisaliście tu że handlowcy w biurze pracują. A zdalnie z domu czasem też można? Ciekawią mnie też szkolenia wdrożeniowe, pisali w ofercie że takie są - jak konkretniej wyglądają i ile trwają? I czy pod względem zarobków warto się zgłaszać?

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex